Jedna żonka jest już z nami, a reszta czeka za obrączkami ]:-> Czekajki część VII :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-20, 18:18   #31
Marycha77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 744
Dot.: Jedna żonka jest już z nami, a reszta czeka za obrączkami ]:-> Czekajki część V

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
Ja tam nie mam parcia na ślub. Będzie to będzie I tak chcemy zwykły cywilny, bo to Kościoła nie chodzimy za bardzo.
Bardziej odczuwam potrzebę posiadania dziecka, a ślub może być albo i nie
Wszystko zależy od podejścia, tego, co sam fakt zawarcia małżeństwa dla nas znaczy i naszej religijności (czy też jej braku)
No ja też cywil, bo kościół to daleko ode mnie więc sama uroczystość w urzędzie jakoś mnie wzrusza
Marycha77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 18:19   #32
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Jedna żonka jest już z nami, a reszta czeka za obrączkami ]:-> Czekajki część V

Cytat:
Napisane przez Marycha77 Pokaż wiadomość
No ja też cywil, bo kościół to daleko ode mnie więc sama uroczystość w urzędzie jakoś mnie wzrusza
Mnie też Nie wiem, czemu niektórzy twierdzą, że przysięga urzędowa jest sucha - dla mnie idealna, krótko, zwięźle i na temat.
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 18:21   #33
Marycha77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 744
Dot.: Jedna żonka jest już z nami, a reszta czeka za obrączkami ]:-> Czekajki część V

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
Marycha, a najgorsze w tej sytuacji jest to, że nie ma sensu wałkować tematu, bo może to tylko przynieść odwrotny efekt.
No to wiem, dlatego nic nie mówie, on ma jakieś tam przebłyski słowne co do tego ale żadnych konkretow, więc wzięlam na przyczajenie

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
Mnie też Nie wiem, czemu niektórzy twierdzą, że przysięga urzędowa jest sucha - dla mnie idealna, krótko, zwięźle i na temat.
Zawsze mnie bardziej wzruszała niż ten cyrk kościelny (wedlug mnie) który już przeżyłam kiedys
Marycha77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 18:25   #34
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Jedna żonka jest już z nami, a reszta czeka za obrączkami ]:-> Czekajki część V

Cytat:
Napisane przez Marycha77 Pokaż wiadomość
No to wiem, dlatego nic nie mówie, on ma jakieś tam przebłyski słowne co do tego ale żadnych konkretow, więc wzięlam na przyczajenie

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------


Zawsze mnie bardziej wzruszała niż ten cyrk kościelny (wedlug mnie) który już przeżyłam kiedys
Najtrafniej wg mnie ujęte
W takim wypadku dopiero masz porównanie
A może TŻ miał w domu jakieś konkretne wzorce, przez co postrzega małżeństwo w taki a nie inny sposób?
Jak mnie śmieszy gadanie, że po ślubie całe życie się zmienia
Może jeśli para nie mieszka razem, z seksem czeka do ślubu i generalnie uważa to wydarzenie za punkt kulminacyjny w życiu, to tak jest
Dla mnie to jest dobre rozwiązanie prawne I oczywiście w jakimś sensie kolejny etap związku.
Ale przecież i tak będę kochać równie mocno
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 19:00   #35
Marycha77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 744
Dot.: Jedna żonka jest już z nami, a reszta czeka za obrączkami ]:-> Czekajki część V

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
Najtrafniej wg mnie ujęte
W takim wypadku dopiero masz porównanie
A może TŻ miał w domu jakieś konkretne wzorce, przez co postrzega małżeństwo w taki a nie inny sposób?
Jak mnie śmieszy gadanie, że po ślubie całe życie się zmienia
Może jeśli para nie mieszka razem, z seksem czeka do ślubu i generalnie uważa to wydarzenie za punkt kulminacyjny w życiu, to tak jest
Dla mnie to jest dobre rozwiązanie prawne I oczywiście w jakimś sensie kolejny etap związku.
Ale przecież i tak będę kochać równie mocno
wiesz wzorce ma wlasnie normalne)

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Marycha77 Pokaż wiadomość
wiesz wzorce ma wlasnie normalne)
No wlasnie wszyscy gadają ze sie zmienia akurat, jak dla mnie kiedys to sie nic nie zmienilo oprocz tej swiadomosci ze jestesmy sobie dani (jak sie okazalo nie do konca)
Ale my mieszkamy juz ze sobą 7 miesiecy i jest super
Marycha77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 19:21   #36
Oana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 113
Dot.: Jedna żonka jest już z nami, a reszta czeka za obrączkami ]:-> Czekajki część V

Hej Dziewczyny. Skoro dołączam do Was, chciałabym krótko się przedstawić Z moim TŻ jestem od niespełna dwóch lat, powoli się poznajemy. Oboje traktujemy ten związek poważnie, co za tym idzie planujemy wspólnie przyszłość i jak do tej pory jesteśmy bardzo udana i szczęśliwą parą, chciałabym aby tak pozostało
__________________
MÓJ BLOG Dress Up The Bone
Oana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 19:21   #37
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Jedna żonka jest już z nami, a reszta czeka za obrączkami ]:-> Czekajki część V

Montii 23.06.2012 jeszcze chwila a bedziemy miec wszystko zalatwione i informujemy rodziców

troche się przykro czyta że ślub kościelny to cyrk mogłas sobie darować i zostyawic sobie to porównanie

Daga ile ?? mi pozostaje tylko zazdrościc i cieszyc sie że jeszcze kogos stac na takie wakacje i ja chcem kartke
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 19:26   #38
Marycha77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 744
Dot.: Jedna żonka jest już z nami, a reszta czeka za obrączkami ]:-> Czekajki część V

Cytat:
Napisane przez Kohnelia20 Pokaż wiadomość
Montii 23.06.2012 jeszcze chwila a bedziemy miec wszystko zalatwione i informujemy rodziców

troche się przykro czyta że ślub kościelny to cyrk mogłas sobie darować i zostyawic sobie to porównanie

Daga ile ?? mi pozostaje tylko zazdrościc i cieszyc sie że jeszcze kogos stac na takie wakacje i ja chcem kartke
Napisalam że według mnie, nie majac intencji obrażania nikogo, mowie tylko co czuje
Marycha77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 19:42   #39
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Jedna żonka jest już z nami, a reszta czeka za obrączkami ]:-> Czekajki część V

Dla mnie też ślub kościelny nie jest cyrkiem Jest związany z wiarą, nie robimy tego przecież dla białej sukienki i ładnej przysięgi.

Arletka- super, że się układa, widzisz tyle się naczekałaś a to tuż tuż Ty coś za często te problemy żołądkowe masz...

Dziewczyny, nie będę zgłaszać Weny- raz, że nie chce mi sie drugi raz szukać jej postów, a dwa, że może miała powód, że pousuwała? Mnie to w niczym nie przeszkadza, zrobiła jak zrobiła, niech żyje szczęśliwie

Zrobilam porządek w szufladach i poznajdywałam rzeczy z gimnazjum Dużo fajnych wspomnień mi do głowy wróciło

Daga, szkoda, że tej pracy nie dasz rady zrobić, ale przynajmniej ktoś docenił Twój umysł
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 19:46   #40
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Jedna żonka jest już z nami, a reszta czeka za obrączkami ]:-> Czekajki część V

Cytat:
Napisane przez Anuszka89 Pokaż wiadomość
Hej

Stęskniłam się za Wami a Wy pędzicie jak szalone

Amy cieszę się że zajrzałaś, pisz jak najczęściej i trzymaj się tam

Moon w propozycjach imion dałaś imię i moje i TŻ

Tweed, Oana, Patrycja witam

Daga właśnie oglądam Pingwiny A król Julian jest zajefajny a co do poprawiania pracy to ja bym wzięła, 1000zł to naprawdę sporo kasy...

Motyl ja się wosku boję... A chętnie bym sobie zrobiła a i czy mogę prosić o wpisanie na listę oczekujących

Ja spędziłam weekend u rodziców, była moja ukochana kuzynka z siostrzeńcem, normalnie przesłodki maluch, znowu mi się włączyła chęć posiadania dziecka
Na uczelni wszystko się układa, a mianowicie poprawka będzie, a obrona we wrześniu

podaj mi prosze date odkąd jesteście razem
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 19:48   #41
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Jedna żonka jest już z nami, a reszta czeka za obrączkami ]:-> Czekajki część V

Motyl a co ty tak wpadasz oficjalnie i nawet slowa nie napiszesz
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 19:50   #42
Oana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 113
Dot.: Jedna żonka jest już z nami, a reszta czeka za obrączkami ]:-> Czekajki część V

Wiem, że może to dziwnie zabrzmi, ale w moim przypadku ślub kościelny będzie koniecznością... Nie uznaję czegoś takiego jak Kościół, za to mój TŻ jest praktykującym katolikiem i wiem, że Jemu bardzo na tym zależy, więc zrobię to dla Niego. Wiem, że to wbrew moim zasadom, ale jeżeli mam Go uszczęśliwić... A mi się krzywda w końcu nie stanie. Myślicie, że dobrze zrobię?
__________________
MÓJ BLOG Dress Up The Bone
Oana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 19:54   #43
Marycha77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 744
Dot.: Jedna żonka jest już z nami, a reszta czeka za obrączkami ]:-> Czekajki część V

Cytat:
Napisane przez solll Pokaż wiadomość
Dla mnie też ślub kościelny nie jest cyrkiem Jest związany z wiarą, nie robimy tego przecież dla białej sukienki i ładnej przysięgi.

Arletka- super, że się układa, widzisz tyle się naczekałaś a to tuż tuż Ty coś za często te problemy żołądkowe masz...

Dziewczyny, nie będę zgłaszać Weny- raz, że nie chce mi sie drugi raz szukać jej postów, a dwa, że może miała powód, że pousuwała? Mnie to w niczym nie przeszkadza, zrobiła jak zrobiła, niech żyje szczęśliwie

Zrobilam porządek w szufladach i poznajdywałam rzeczy z gimnazjum Dużo fajnych wspomnień mi do głowy wróciło

Daga, szkoda, że tej pracy nie dasz rady zrobić, ale przynajmniej ktoś docenił Twój umysł
pewnie bede w mniejszosci mam nadzieje nie napietnowanej

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Oana Pokaż wiadomość
Wiem, że może to dziwnie zabrzmi, ale w moim przypadku ślub kościelny będzie koniecznością... Nie uznaję czegoś takiego jak Kościół, za to mój TŻ jest praktykującym katolikiem i wiem, że Jemu bardzo na tym zależy, więc zrobię to dla Niego. Wiem, że to wbrew moim zasadom, ale jeżeli mam Go uszczęśliwić... A mi się krzywda w końcu nie stanie. Myślicie, że dobrze zrobię?
A czy on nie może uszczęsliwić Ciebie? Mam nadzieje ze sie dogadacie pod tym względem, bo religijne bariery dla nietorych sa baaardzo duze
Marycha77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 19:57   #44
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Jedna żonka jest już z nami, a reszta czeka za obrączkami ]:-> Czekajki część V

Oana-Moim zdaniem możesz tak zrobić- dla niego to będzie Sakrament, a dla Ciebie po prostu ślub Skoro to dla niego ważne, a Tobie nie przeszkadza, to czemu nie?

Marycha- no pewnie, nit nikogo tutaj napiętnował nie będzie;D
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 19:58   #45
Oana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 113
Dot.: Jedna żonka jest już z nami, a reszta czeka za obrączkami ]:-> Czekajki część V

W sumie to jest tak, że dla mnie ten cały ślub kościelny nie jest problemem, po prostu nie przywiąże do tego specjalnej uwagi, a TŻ będzie w niebo wzięty, gdy zobaczy mnie w białej sukni, więc chyba nie zrobię jakoś "mocno" źle ;]
__________________
MÓJ BLOG Dress Up The Bone
Oana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 20:01   #46
Marycha77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 744
Dot.: Jedna żonka jest już z nami, a reszta czeka za obrączkami ]:-> Czekajki część V

Cytat:
Napisane przez solll Pokaż wiadomość
Oana-Moim zdaniem możesz tak zrobić- dla niego to będzie Sakrament, a dla Ciebie po prostu ślub Skoro to dla niego ważne, a Tobie nie przeszkadza, to czemu nie?

Marycha- no pewnie, nit nikogo tutaj napiętnował nie będzie;D
Ciesze sie bo mam nadzieje ze to jest miejsce gdzie moge mowic wszystko oczywiscie wylacznie poprzez komunikat JA i z szacunkiem dla Was wszystkich

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Oana Pokaż wiadomość
W sumie to jest tak, że dla mnie ten cały ślub kościelny nie jest problemem, po prostu nie przywiąże do tego specjalnej uwagi, a TŻ będzie w niebo wzięty, gdy zobaczy mnie w białej sukni, więc chyba nie zrobię jakoś "mocno" źle ;]
Nie rozpatruj tego w kategoriach złe dobre, tylko rób tak jak czujesz, jesli to Ty chcesz jemu zrobic przyjemnosc i czujesz ze tego chcesz to trzeba tak zrobic, ale jesli do konca nie bedziesz pewna to sie zastanow
Marycha77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 20:03   #47
Oana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 113
Dot.: Jedna żonka jest już z nami, a reszta czeka za obrączkami ]:-> Czekajki część V

Jejciu, jak mi się nuuuuuuuuuuudzi. TŻ siedzi w swoim garażu. dłubie motorek i zadowolony, a Ty siedź i się mopsaj przy kąmpie ;/ Z tych nudów nic mi się nie chce. Paradoks
__________________
MÓJ BLOG Dress Up The Bone
Oana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 20:04   #48
Marycha77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 744
Dot.: Jedna żonka jest już z nami, a reszta czeka za obrączkami ]:-> Czekajki część V

Cytat:
Napisane przez Oana Pokaż wiadomość
Jejciu, jak mi się nuuuuuuuuuuudzi. TŻ siedzi w swoim garażu. dłubie motorek i zadowolony, a Ty siedź i się mopsaj przy kąmpie ;/ Z tych nudów nic mi się nie chce. Paradoks
Masz jakies pasje? dobrze sie zając tym co lubisz robic zeby rowniez poczuc sie spelniona jak Twoj TŻ
Marycha77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 20:06   #49
Oana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 113
Dot.: Jedna żonka jest już z nami, a reszta czeka za obrączkami ]:-> Czekajki część V

Oczywiście jazda motocyklem, który On właśnie robi heehe.
Nie no są też inne, ale w tym momencie nie mam warunków, zresztą niepotrzebnie narzekam, bo szczerze mówiąc czekałam na ten czas, kiedy w końcu będę się mogła odrobinkę ponudzić.
__________________
MÓJ BLOG Dress Up The Bone
Oana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 20:07   #50
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Jedna żonka jest już z nami, a reszta czeka za obrączkami ]:-> Czekajki część V

DZIEWCZYNY!

zmieniłam wygląd Naszego 1 posta
jeżeli którejś nie odpowiada śmiało napiszcie
zmieniłam, bo jak dla mnie było za dużo kolorów i ogólnie był bałagan wszystko w inną strone było
a ja lubie porządek i jakąś jednolitość zachowaną

miałam to lepiej zrobione, ale pisało, że za dużo grafiki i musiałam połowe usunąć

co do nowych koleżanek- nie obraźcie się, że nie dopisałam, ale z reguły jest tak, że przy nowym wątku dużo osób pisze kilka dni, a potem przestaje..
jak pobędzice z Nami dopisze każdą tak samo ładnie jak każdą która już jest wpisana

Anuszka z racji swojej długiej obecności zostanie dopisana jak poda mi date


Kohnelia ja jestem, ale robiłam ten post a dziś u mnie nie padało wczoraj Nas zalało..
__________________


Edytowane przez ButterflyFlyAway
Czas edycji: 2011-06-20 o 20:08
ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 20:08   #51
Marycha77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 744
Dot.: Jedna żonka jest już z nami, a reszta czeka za obrączkami ]:-> Czekajki część V

Cytat:
Napisane przez Oana Pokaż wiadomość
Oczywiście jazda motocyklem, który On właśnie robi heehe.
Nie no są też inne, ale w tym momencie nie mam warunków, zresztą niepotrzebnie narzekam, bo szczerze mówiąc czekałam na ten czas, kiedy w końcu będę się mogła odrobinkę ponudzić.
hehehe no wlasnie zawsze czlowiek narzeka na to czego chce a jak tego nie ma to narzeka ze nie ma, jak ma to narzeka ze ma
Marycha77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 20:10   #52
patrycjaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 79
Dot.: Jedna żonka jest już z nami, a reszta czeka za obrączkami ]:-> Czekajki część V

Cytat:
Napisane przez solll Pokaż wiadomość
kocur, ale na zawsze czy chwilowo bo coś nie kumam

Witamy Patrycjeeeeee napisz coś o Was wiecej, co porabiacie, mieszkacie razem? Pewnie nie możesz się ślubu doczekać?

Więc tak ja mam 23l a mój tż 24l, jestesmy z podkarpacia, znamy się 7 lat i jesteśmy tyle już razem, jeszcze nie mieszkamy razem tzn, wyspiamy u siebie ale juz za jakies 2-3 tygodnie sie przeprowadzam do tż bo ma wieksze mieszkanko a za 5 lat mam nadzieje bo juz działka jest kupiona do własnego domku ja koncze studia licencjackie i jutro obrona (boję się ) mój tż konczy magisterke i również ma w licpu obrone i jeszcze na drugiej szkole zostało mu 2 lata studiów. Od jutra jak dobrze pójdzie bede z wyzszym wykształceniem ale bezrobotna :P wiec trzeba bedzie sie za pracą rozglądnąc a jeśli chodzi o ślub to jakoś jeszcze nie mysle o nim, w sumie pare rzeczy jeszcze trzeba pozałatwiac, najbardziej chyba zaczne sie stresowac jak bedzie tydzien do ślubu ale jak narazie jest luzik dziekuje za miłe przywitanie
patrycjaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 20:11   #53
Marycha77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 744
Dot.: Jedna żonka jest już z nami, a reszta czeka za obrączkami ]:-> Czekajki część V

Cytat:
Napisane przez patrycjaaaaaa Pokaż wiadomość
Więc tak ja mam 23l a mój tż 24l, jestesmy z podkarpacia, znamy się 7 lat i jesteśmy tyle już razem, jeszcze nie mieszkamy razem tzn, wyspiamy u siebie ale juz za jakies 2-3 tygodnie sie przeprowadzam do tż bo ma wieksze mieszkanko a za 5 lat mam nadzieje bo juz działka jest kupiona do własnego domku ja koncze studia licencjackie i jutro obrona (boję się ) mój tż konczy magisterke i również ma w licpu obrone i jeszcze na drugiej szkole zostało mu 2 lata studiów. Od jutra jak dobrze pójdzie bede z wyzszym wykształceniem ale bezrobotna :P wiec trzeba bedzie sie za pracą rozglądnąc a jeśli chodzi o ślub to jakoś jeszcze nie mysle o nim, w sumie pare rzeczy jeszcze trzeba pozałatwiac, najbardziej chyba zaczne sie stresowac jak bedzie tydzien do ślubu ale jak narazie jest luzik dziekuje za miłe przywitanie
Witaj Patrycjo Miło nam Cię poznać
Marycha77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 20:12   #54
Oana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 113
Dot.: Jedna żonka jest już z nami, a reszta czeka za obrączkami ]:-> Czekajki część V

Cytat:
Napisane przez Marycha77 Pokaż wiadomość
hehehe no wlasnie zawsze czlowiek narzeka na to czego chce a jak tego nie ma to narzeka ze nie ma, jak ma to narzeka ze ma
Dokładnie. Ja generalnie lubię narzekać, choć staram się ostatnio zmienić. Coś mi nie wychodzi ;/
__________________
MÓJ BLOG Dress Up The Bone
Oana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 20:13   #55
Marycha77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 744
Dot.: Jedna żonka jest już z nami, a reszta czeka za obrączkami ]:-> Czekajki część V

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY!

zmieniłam wygląd Naszego 1 posta
jeżeli którejś nie odpowiada śmiało napiszcie
zmieniłam, bo jak dla mnie było za dużo kolorów i ogólnie był bałagan wszystko w inną strone było
a ja lubie porządek i jakąś jednolitość zachowaną

miałam to lepiej zrobione, ale pisało, że za dużo grafiki i musiałam połowe usunąć

co do nowych koleżanek- nie obraźcie się, że nie dopisałam, ale z reguły jest tak, że przy nowym wątku dużo osób pisze kilka dni, a potem przestaje..
jak pobędzice z Nami dopisze każdą tak samo ładnie jak każdą która już jest wpisana

Anuszka z racji swojej długiej obecności zostanie dopisana jak poda mi date


Kohnelia ja jestem, ale robiłam ten post a dziś u mnie nie padało wczoraj Nas zalało..
Mnie nie ma w oczekujących

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Oana Pokaż wiadomość
Dokładnie. Ja generalnie lubię narzekać, choć staram się ostatnio zmienić. Coś mi nie wychodzi ;/
Tego się mozna nauczycprac a nad sobą to cieżka praca
Marycha77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 20:14   #56
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Jedna żonka jest już z nami, a reszta czeka za obrączkami ]:-> Czekajki część V

klub!
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 20:16   #57
Oana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 113
Dot.: Jedna żonka jest już z nami, a reszta czeka za obrączkami ]:-> Czekajki część V

Cytat:
Napisane przez Marycha77 Pokaż wiadomość
Mnie nie ma w oczekujących

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------


Tego się mozna nauczycprac a nad sobą to cieżka praca
I mnie tam nie ma.

Wiem, wiem, ale łatwo się mowi, gorzej to wdrożyć w życie codzienne, ale jakiś tam postęp jest
__________________
MÓJ BLOG Dress Up The Bone
Oana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 20:17   #58
Marycha77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 744
Dot.: Jedna żonka jest już z nami, a reszta czeka za obrączkami ]:-> Czekajki część V

Cytat:
Napisane przez Oana Pokaż wiadomość
I mnie tam nie ma.

Wiem, wiem, ale łatwo się mowi, gorzej to wdrożyć w życie codzienne, ale jakiś tam postęp jest
Najważniejsze że masz tego świadomoscTo już duzy krok
Marycha77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 20:17   #59
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Jedna żonka jest już z nami, a reszta czeka za obrączkami ]:-> Czekajki część V

Cytat:
Napisane przez Kohnelia20 Pokaż wiadomość
Rodzynka jakas zmęczona mi się wydajesz
a zdaje Ci się tylko
Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Chooo do walizy ! Mam dużą ?Najwyżej dodatkowych dwóch par butów nie wezme
nieeee, kosztem butów to ja nie pojadę
Cytat:
Napisane przez Kohnelia20 Pokaż wiadomość
Montii 23.06.2012 jeszcze chwila a bedziemy miec wszystko zalatwione i informujemy rodziców

troche się przykro czyta że ślub kościelny to cyrk mogłas sobie darować i zostyawic sobie to porównanie

Daga ile ?? mi pozostaje tylko zazdrościc i cieszyc sie że jeszcze kogos stac na takie wakacje i ja chcem kartke
To ja będę ślubować 10 miesięcy po Tobie
No nie? Też mnie główka zabolała jak zobaczyłam tą kwotę
Cytat:
Napisane przez Oana Pokaż wiadomość
Wiem, że może to dziwnie zabrzmi, ale w moim przypadku ślub kościelny będzie koniecznością... Nie uznaję czegoś takiego jak Kościół, za to mój TŻ jest praktykującym katolikiem i wiem, że Jemu bardzo na tym zależy, więc zrobię to dla Niego. Wiem, że to wbrew moim zasadom, ale jeżeli mam Go uszczęśliwić... A mi się krzywda w końcu nie stanie. Myślicie, że dobrze zrobię?
Ja mam tak samo. Nie potrzebuję kościelnego, ale TŻ bardzo chce i rodzina też sobie inaczej nie wyobraża. To ja będę fajna i się zgadzam
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 20:19   #60
Marycha77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 744
Dot.: Jedna żonka jest już z nami, a reszta czeka za obrączkami ]:-> Czekajki część V

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
a zdaje Ci się tylko

nieeee, kosztem butów to ja nie pojadę

To ja będę ślubować 10 miesięcy po Tobie
No nie? Też mnie główka zabolała jak zobaczyłam tą kwotę

Ja mam tak samo. Nie potrzebuję kościelnego, ale TŻ bardzo chce i rodzina też sobie inaczej nie wyobraża. To ja będę fajna i się zgadzam
Dobrze ze rodzina toleruje innosc poglądów, bo nie zawsze jest tak łatwo
Marycha77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:16.