Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-10, 19:36   #1321
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Cytat:
Napisane przez milk_choocoolate Pokaż wiadomość
w drogerii Wispol (nie wiem, czy kojarzycie) jest za 26 zł
nigdy wcześniej nie słyszałam o tej drogerii
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 19:48   #1322
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ciekawe jak różne wrażenia po różnych podkładach przy różnych cerach. Ze zdziwieniem przeczytałam, ze Bourjois 123 tak bardzo niektórym nie pasuje. Dla mnie rewelacja, jak na razie spisuje się u mnie najlepiej z tych, które testowalam. I przede wszystkim mojej skórze nie szkodzi, nie zapycha. A mam bardzo tłustą, niedoskonałości, pory, przebarwienia, naczynka :-\. Faktem jest ze dość ciemnieje (od razu po nałożeniu), więc tylko najjasniejszy 51 jest jasny. 52 i 53 są już dość ciemne. Właściwie oba są podobnie ciemne, tylko 53 tony żółto-brązowe, a 52 bardziej w czerwienie ;-). 51 jednak jest jasny, dla mnie zbyt jasny. Bardzo szybko wysycha, trzeba szybko nakładać. Nie jest kremowy, nie można go rozsmarowywać czy wcierać. Po prostu trzeba szybko rozetrzeć. Na mojej skórze daje fajny suchy efekt - tak od razu taki suchy jest. I nie włazi w pory tak jak inne. Kryje dość dobrze - czyli średnio, nie totalna maska.

A z drugiej strony, czytałam super opinie o kryciu i trwałości Revlona CS. Wyprobowałam. Dla mnie tragedia jakaś!. Najpierw pomyślałam - i gdzie to krycie? Jak dla mnie BB Eveline miał lepsze ;-). Nakłada się Revlona nieprzyjemnie. Powlaził w pory. I kleil się, nie chciał zastygnac, z pol godziny czekałam aż jakoś wyschnie i przestanie się ciapac i kleić. A i tak po dotknięciu się scieral i na palcu zostawał. Wygląd - maska - pudernica ;-). No i najgorsze, zapchal totalnie, po 2 dniach testowego noszenia masakra na twarzy. I bądź tu mądry, bo taki zachwalany i polecany.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 19:58   #1323
milk_choocoolate
Rozeznanie
 
Avatar milk_choocoolate
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 785
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
nigdy wcześniej nie słyszałam o tej drogerii
u mnie w Nowym Sączu otworzyli jakiś rok temu ( nie wiem czy nadal jest ) i jak poszłam pierwszy raz to oszalałam. Bardzo niskie ceny i wiele produktów (takie pomieszanie Rossmanna i Natury i Hebe) no i Revlon standardowo kosztuje 39.99
__________________
Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
O sobie w Tobie...
Albo raczej o Tobie we mnie ... '



zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cm
milk_choocoolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 20:05   #1324
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Ciekawe jak różne wrażenia po różnych podkładach przy różnych cerach. Ze zdziwieniem przeczytałam, ze Bourjois 123 tak bardzo niektórym nie pasuje. Dla mnie rewelacja, jak na razie spisuje się u mnie najlepiej z tych, które testowalam. I przede wszystkim mojej skórze nie szkodzi, nie zapycha. A mam bardzo tłustą, niedoskonałości, pory, przebarwienia, naczynka :-\. Faktem jest ze dość ciemnieje (od razu po nałożeniu), więc tylko najjasniejszy 51 jest jasny. 52 i 53 są już dość ciemne. Właściwie oba są podobnie ciemne, tylko 53 tony żółto-brązowe, a 52 bardziej w czerwienie ;-). 51 jednak jest jasny, dla mnie zbyt jasny. Bardzo szybko wysycha, trzeba szybko nakładać. Nie jest kremowy, nie można go rozsmarowywać czy wcierać. Po prostu trzeba szybko rozetrzeć. Na mojej skórze daje fajny suchy efekt - tak od razu taki suchy jest. I nie włazi w pory tak jak inne. Kryje dość dobrze - czyli średnio, nie totalna maska.

A z drugiej strony, czytałam super opinie o kryciu i trwałości Revlona CS. Wyprobowałam. Dla mnie tragedia jakaś!. Najpierw pomyślałam - i gdzie to krycie? Jak dla mnie BB Eveline miał lepsze ;-). Nakłada się Revlona nieprzyjemnie. Powlaził w pory. I kleil się, nie chciał zastygnac, z pol godziny czekałam aż jakoś wyschnie i przestanie się ciapac i kleić. A i tak po dotknięciu się scieral i na palcu zostawał. Wygląd - maska - pudernica ;-). No i najgorsze, zapchal totalnie, po 2 dniach testowego noszenia masakra na twarzy. I bądź tu mądry, bo taki zachwalany i polecany.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
U mnie z revlonem też była kila i mogila... Bardzo źle wspominam ten podkład a niektórzy uważają ze niczym nie różni się od DW... Dla mnie to niebo a ziemia.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 20:14   #1325
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
U mnie z revlonem też była kila i mogila... Bardzo źle wspominam ten podkład a niektórzy uważają ze niczym nie różni się od DW... Dla mnie to niebo a ziemia.

Ja kiedyś używałam cs i był bardzo fajny ale zaczęli zmieniać cos w składzie i strasznie zapychać suche placki zaczęły sie robic na twarzy i po prostu splywal. A on w ogole nie ma porównania do DW wczesniej miałam zwykła wersje teraz mam light i z obu jestem zadowolona, zwykła troche cięższa i nie trzeba przypudrowac zaś light ciut mniej kryje i potrzebne jest przypudrowanie. Ale z obu jestem zadowolona. Miałam tez Max factor lasting czy jakos tam on sie nazywa, badziew jakich mało tragedia.


Wysłane z aplikacji

Edytowane przez gazelaa
Czas edycji: 2014-04-10 o 20:16
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 20:32   #1326
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Ja kiedyś używałam cs i był bardzo fajny ale zaczęli zmieniać cos w składzie i strasznie zapychać suche placki zaczęły sie robic na twarzy i po prostu splywal. A on w ogole nie ma porównania do DW wczesniej miałam zwykła wersje teraz mam light i z obu jestem zadowolona, zwykła troche cięższa i nie trzeba przypudrowac zaś light ciut mniej kryje i potrzebne jest przypudrowanie. Ale z obu jestem zadowolona. Miałam tez Max factor lasting czy jakos tam on sie nazywa, badziew jakich mało tragedia.


Wysłane z aplikacji
Ja też z obu DW jestem zadowolona choć ostatnio moim faworytem jest shiseido sun protection ..mocniej kryjący niżeli DW light i mniej matowy niż Klasyk.. Kolorystycznie też trafiłam. Za to DW to jeden z bardziej uniwersalnych podkładów jakie miałam. Używam go jako korektora i czasami z b.lekkimi podkladami tj np wklepuje punktowo w brodę która bywa że mimsię świeci. Dzięki temu mogę używać nawet podkładów typu Lumiere .

Poza tym poza Shiseido ostatnio rezygnuje z ciężkich podkładów. Moje ulubione podklady to teraz Guerlain Lumiere i Parure Gold , sporadycznie wspomagać się Shiseido ..gdy mam ochotę na tapetę ..

Latem Dior Nude... Co zrobię z całą resztą? Pojęcia nie mam.

A podkładow mam już 11..
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-04-10 o 20:34
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 20:33   #1327
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Cytat:
Napisane przez milk_choocoolate Pokaż wiadomość
u mnie w Nowym Sączu otworzyli jakiś rok temu ( nie wiem czy nadal jest ) i jak poszłam pierwszy raz to oszalałam. Bardzo niskie ceny i wiele produktów (takie pomieszanie Rossmanna i Natury i Hebe) no i Revlon standardowo kosztuje 39.99
brzmi ciekawie, właśnie sprawdziłam tą drogerie w necie, szkoda, że nie mam jej w Łodzi chętnie bym obczaiła ;P
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-10, 20:37   #1328
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Friese, ja kupiłam w Drogerii Jaśmin, wiem, że bywa też w Naturach, które mają szafy Pierre Rene
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 21:21   #1329
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja też z obu DW jestem zadowolona choć ostatnio moim faworytem jest shiseido sun protection ..mocniej kryjący niżeli DW light i mniej matowy niż Klasyk.. Kolorystycznie też trafiłam. Za to DW to jeden z bardziej uniwersalnych podkładów jakie miałam. Używam go jako korektora i czasami z b.lekkimi podkladami tj np wklepuje punktowo w brodę która bywa że mimsię świeci. Dzięki temu mogę używać nawet podkładów typu Lumiere .

Poza tym poza Shiseido ostatnio rezygnuje z ciężkich podkładów. Moje ulubione podklady to teraz Guerlain Lumiere i Parure Gold , sporadycznie wspomagać się Shiseido ..gdy mam ochotę na tapetę ..

Latem Dior Nude... Co zrobię z całą resztą? Pojęcia nie mam.

A podkładow mam już 11..

Ja mam z shiseido ten matujący w kompakcie na poczatku fajnie wyglada ale pod koniec dnia skora wyglada staro. Próbowałam guerlain jakiś extreme czy cos podobnego chyba juz ich nie ma ale miał niby przedłużona trwałość ale szczerze porażka ani to nie kryło ani nie trzymało sie na twarzy wiecej niż 3h no i to świecenie;/


Wysłane z aplikacji
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 21:52   #1330
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Ja mam z shiseido ten matujący w kompakcie na poczatku fajnie wyglada ale pod koniec dnia skora wyglada staro. Próbowałam guerlain jakiś extreme czy cos podobnego chyba juz ich nie ma ale miał niby przedłużona trwałość ale szczerze porażka ani to nie kryło ani nie trzymało sie na twarzy wiecej niż 3h no i to świecenie;/


Wysłane z aplikacji
Ja z Guerlain Parura Extreme też nie byłam zadowolona. U mnie czasami DW się paskudnie świecił ale to było spowodowane tym że moja skóra się w nim chyba po prostu dusiła. Lubie go ale używam sporadycznie. Ja mam Shiseido w płynie. Europejska wersje z filtrem 30 i choć ma odrobine słabsze krycie od DW to bardzo ale to bardzo podoba mi się i jego wykończenie i to jak zachowuje się na mojej buzi.

Guerlain Lumiere powalił mnie zupełnie , jest bajkowy ale nie jest specjalnie trwały. Po pierwsze sam w sobie jest błyszczący a po drugie po 5 h efekt się nasila... Nie lubie pudrow dla niego sięgnęłam po puder. Używam tak na codzień. Wyglądam w nim jak wyspany i wypoczety pierwiosnek na wiosnę . Jak mi go wycofają chyba kupię 10 opakowań w zapasie.
Najładniej ze wszystkich podkładow pod koniec dnia wyglądałam chyba w DW i Shiseido właśnie...
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-04-10 o 21:55
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 22:15   #1331
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Jak dobrze, że odkryłam ten podkład, nie dość, że dobrze kryje i wyrównuje koloryt to jeszcze kolor jest odpowiedni i w dodatku cena w promocji jest ok Mam chęć wypróbować jeszcze Photoready jak będzie promo, może któraś wie jaki kolor w PR jest zbliżony do CS buff?
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-10, 22:43   #1332
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Friese, ja kupiłam w Drogerii Jaśmin, wiem, że bywa też w Naturach, które mają szafy Pierre Rene


A DW nadaje się do suchej skóry? Tak pytam na przyszlość
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 23:07   #1333
milk_choocoolate
Rozeznanie
 
Avatar milk_choocoolate
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 785
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Jak dobrze, że odkryłam ten podkład, nie dość, że dobrze kryje i wyrównuje koloryt to jeszcze kolor jest odpowiedni i w dodatku cena w promocji jest ok Mam chęć wypróbować jeszcze Photoready jak będzie promo, może któraś wie jaki kolor w PR jest zbliżony do CS buff?
Shell
__________________
Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
O sobie w Tobie...
Albo raczej o Tobie we mnie ... '



zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cm
milk_choocoolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 06:52   #1334
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość


A DW nadaje się do suchej skóry? Tak pytam na przyszlość
Nie.
Jesli używasz sporadycznie to ewentualnie ale to zupełnie nie jest podkład dla suchej skóry.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 07:18   #1335
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Do osób używających podkładów Manhattan, Powder Mat Make Up

- kiedy mogą być na promocji w Rosmannie albo Naturze? Da się to jakoś przewidzieć?
Chciałabym zaopatrzyć się w kilka tubek temu promocja jest dla mnie taka ważna

__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 12:27   #1336
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość


A DW nadaje się do suchej skóry? Tak pytam na przyszlość
Oczywiście odpowiadałam Tobie, Friese pisała nad Tobą, stąd ta pomyłka
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 13:11   #1337
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: podkład niewchodzący w pory.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
dziewczyny jak nazywa się taki żółty proszek do fluidów, by zmienić odcień na bardziej żółty?

czytałam kiedyś u jakiejś blogerki, ale za nic nie jestem w stanie sobie przypomniec u której... a używam kurkumy, to wolę jednak coś bardziej typowo do ożółcenia fluidu dodać
może ktoś coś wie?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 13:23   #1338
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: podkład niewchodzący w pory.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
może ktoś coś wie?
Zakładam, że chodzi albo o żółcień żelazową - matowy pigment, albo o bazę kosmetyczną - color blend yellow.
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 14:25   #1339
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Nie.
Jesli używasz sporadycznie to ewentualnie ale to zupełnie nie jest podkład dla suchej skóry.

czyli na jesień / zime zostaje CS
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-11, 15:36   #1340
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: podkład niewchodzący w pory.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
dziewczyny jak nazywa się taki żółty proszek do fluidów, by zmienić odcień na bardziej żółty?

czytałam kiedyś u jakiejś blogerki, ale za nic nie jestem w stanie sobie przypomniec u której... a używam kurkumy, to wolę jednak coś bardziej typowo do ożółcenia fluidu dodać
Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Zakładam, że chodzi albo o żółcień żelazową - matowy pigment, albo o bazę kosmetyczną - color blend yellow.
ooo ten sypki pigment tak jak tego szukać na allegro?
dziękuję!
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 16:42   #1341
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: podkład niewchodzący w pory.

Ja teraz mam Max Factor facefinity i jak nie lubie podkładów to ten mi pasuje w ogóle go nie czuje na skórze, ale zależy czego kto oczekuje bo krycie ma dość lekkie do średniego, więc nie każdemu będzie pasował,
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 17:37   #1342
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: podkład niewchodzący w pory.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
ooo ten sypki pigment tak jak tego szukać na allegro?
dziękuję!
nie widziałam go na allegro, ale jest w sklepie internetowym Kolorówka.com
http://www.kolorowka.com/
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 18:23   #1343
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny kupując 123 z bourjois trzeba liczyć sie z tym, ze ten podklad lubi sie utlenić i kupić o ton jaśniejszy. Nie wiem jak z reszta podkładów tej marki bo tylko używałam ten i healthy mix, ktory zreszta tez oksydowal jak szalony i na dodatek krycie było mega słabe. Poza tym żaden podklad nie bedzie dobrze wyglądał na buzi jak temat pielęgnacji twarzy kuleje. Wiem to z własnego doświadczenia. Dobry krem nawilżający, szmatki muślinowe, odpowiedni, dokładny demakijaż i praktycznie każdy podklad bedzie wyglądał ok. 123 jest taki jakby suchawy z konstystencji ale troszkę wprawy i mozna go nałożyć z fajnym efektem. Polecam do niego raczej palce niż pedzle.

Natomiast nie mam dobrego zdania o ColorStay- dziewczyny z problemami skórnymi powinny sie go wystrzegać. Tradzik trzeba leczyć, a nie go zakrywać. Używając tego podkładu tylko pogorszymy stan skory. Ja naszczescie pozbyłam sie juz mega wysypu po nim ale dużym kosztem nerwów i pieniędzy. Pomogły tylko antybiotyki, cierpliwość i czas;/


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 18:48   #1344
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupując 123 z bourjois trzeba liczyć sie z tym, ze ten podklad lubi sie utlenić i kupić o ton jaśniejszy. Nie wiem jak z reszta podkładów tej marki bo tylko używałam ten i healthy mix, ktory zreszta tez oksydowal jak szalony i na dodatek krycie było mega słabe. Poza tym żaden podklad nie bedzie dobrze wyglądał na buzi jak temat pielęgnacji twarzy kuleje. Wiem to z własnego doświadczenia. Dobry krem nawilżający, szmatki muślinowe, odpowiedni, dokładny demakijaż i praktycznie każdy podklad bedzie wyglądał ok. 123 jest taki jakby suchawy z konstystencji ale troszkę wprawy i mozna go nałożyć z fajnym efektem. Polecam do niego raczej palce niż pedzle.

Natomiast nie mam dobrego zdania o ColorStay- dziewczyny z problemami skórnymi powinny sie go wystrzegać. Tradzik trzeba leczyć, a nie go zakrywać. Używając tego podkładu tylko pogorszymy stan skory. Ja naszczescie pozbyłam sie juz mega wysypu po nim ale dużym kosztem nerwów i pieniędzy. Pomogły tylko antybiotyki, cierpliwość i czas;/


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Właśnie u mnie palcami nie zdawał egzaminu za to pędzel rewelka. Akurat ten 123 najgorzej oksyduje ze wszystkich od Bourjois.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 18:56   #1345
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
dopiero teraz odkryłam ten wątek i bardzo liczę na Waszą pomoc
Potrzebuje jakiegoś podkładu, ale kryjącego mocno, Color Stay odcień 150 albo rimmel wake up 001 używam teraz, ale szukam czegoś lekkiego. O ile lekki kryjący w ogóle istnieje... Cera mieszana w kierunku suchej.
Całkiem dobrze kryje Rimmel Stay Matt, chociaż przy ciężkich problemach nie może obejść się bez korektora.
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 20:59   #1346
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A ja kupiłam Healthy Mix i jak się pomaluje to na buzi mam taka jakby suchą warstwe. A cere mam mieszaną, wiec nie wiem dlaczego ten podklad na buzi tak brzydko wyglada. Obojętnie czy nakładany gąbeczką czy pędzlem.
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 22:08   #1347
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
A ja kupiłam Healthy Mix i jak się pomaluje to na buzi mam taka jakby suchą warstwe. A cere mam mieszaną, wiec nie wiem dlaczego ten podklad na buzi tak brzydko wyglada. Obojętnie czy nakładany gąbeczką czy pędzlem.
U mnie też brzydko wyglądał
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 09:13   #1348
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
A ja kupiłam Healthy Mix i jak się pomaluje to na buzi mam taka jakby suchą warstwe. A cere mam mieszaną, wiec nie wiem dlaczego ten podklad na buzi tak brzydko wyglada. Obojętnie czy nakładany gąbeczką czy pędzlem.
A u mnie właśnie miałam efekt mokrej buzi. Ale jest "niby" rozświetlający,ale dla mnie aż za bardzo.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 09:23   #1349
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ehh to nie wiem. Kiedys lubiłam się z Healthy Mix a teraz bardzo zle wyglada. Bede musiala go jeszcze wyprobowac, moze moja cera sie ostatnio buntuje, nie wiem
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-12, 09:43   #1350
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny, u mnie jest to samo ostatnio z Healthy Mix, a jeszcze jakieś dwa tygodnie temu wyglądał bardzo dobrze nie wiem co się dzieje. Mam skórę suchą, ale do tej pory nie miałam z nim problemu. Wygląda bardzo tapeciarsko teraz
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:10.