Bielizna - ZBIORCZY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-15, 08:56   #1
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651

Bielizna - ZBIORCZY


Przeszukałam forum i nie znalazłam wątku, więc zakładam, jeśli jednak jest gdzieś taki to proszę o zamknięcie


Witam i zapraszam do dyskusji wszystkie miłośniczki bielizny

Wymieniajmy się tutaj naszymi doświadczeniami, opiniami itd

Ja dotychczas kupowałam bieliznę w Atlanticu, gdyż biustonosze z tej firmy dobrze na mnie leżały i są bardzo trwałe.

Ostatnio się skusiłam i kupiłam komplet w Intimissimi, mają bardzo ładne wzory, ale uważam, że są za drogie - stringi za 45zł po kilku założeniach się prują

Jestem ciekawa jak oceniacie Triumpha? W Factory na promocji mają bardzo dobre ceny ok40zł za stanik, mierzyłam kiedyś ale źle na mnie leżały.

Jakie polecacie jeszcze firmy bieliźniarskie? Mam mały biust i zazwyczaj staniki na mnie źle leżą, szczególnie te z sieciówek tzn H&M, Reserved itd.
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 09:21   #2
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Bielizna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Przeszukałam forum i nie znalazłam wątku, więc zakładam, jeśli jednak jest gdzieś taki to proszę o zamknięcie


Witam i zapraszam do dyskusji wszystkie miłośniczki bielizny

Wymieniajmy się tutaj naszymi doświadczeniami, opiniami itd

Ja dotychczas kupowałam bieliznę w Atlanticu, gdyż biustonosze z tej firmy dobrze na mnie leżały i są bardzo trwałe.

Ostatnio się skusiłam i kupiłam komplet w Intimissimi, mają bardzo ładne wzory, ale uważam, że są za drogie - stringi za 45zł po kilku założeniach się prują

Jestem ciekawa jak oceniacie Triumpha? W Factory na promocji mają bardzo dobre ceny ok40zł za stanik, mierzyłam kiedyś ale źle na mnie leżały.

Jakie polecacie jeszcze firmy bieliźniarskie? Mam mały biust i zazwyczaj staniki na mnie źle leżą, szczególnie te z sieciówek tzn H&M, Reserved itd.
Poza Atlanticiem żadna z wymienionych przez Ciebie firm nie jest dobra, wąskie rozmiarówki, ceny nieadekwatne do jakości, poza warstwą wizualną to ciężko się w nich ubrać. Na mały biust (faktyczny mały, a nie taki w złym biustonoszu) to polecam Ewę Michalak bądź Only Her.

Edytowane przez Elessar
Czas edycji: 2014-03-15 o 09:45
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 09:30   #3
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Bielizna - ZBIORCZY

A ja lubię Esotiq- w miarę tanie i dobre rzeczy. Szczególnie biustonosze push-up
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 11:12   #4
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Bielizna - ZBIORCZY

Uwielbiam bieliznę La Senza
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 11:55   #5
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Bielizna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Poza Atlanticiem żadna z wymienionych przez Ciebie firm nie jest dobra, wąskie rozmiarówki, ceny nieadekwatne do jakości, poza warstwą wizualną to ciężko się w nich ubrać. Na mały biust (faktyczny mały, a nie taki w złym biustonoszu) to polecam Ewę Michalak bądź Only Her.
Piękna bielizna, ale ceny za wysokie

Jak kiedyś będę miała więcej gotówki to z ciekawości się przejdę do takiego salonu gdzie dobierają rozmiar Ciekawa jestem czy rzeczywiście taki dobrany biustonosz inaczej leży niż ten zwykły.

Póki co muszę się rozejrzeć za czymś do 50zł, zobaczę ten Triumph z przeceny z Esotiq i La Senzy jeszcze nigdy nie mierzyłam, tam też zerknę.

Intimissimi wybrałam, tylko dlatego, że potrzebowałam czegoś na szybko a nic innego na mnie nie pasowało, ale nie stanik nie jest wart tych 114zł, ceny outletowe ok ale te normalne to przesadzają.

Szczerze mówiąc nie rozumiem tak zawyżonych cen bielizny, w kraju o tak niskich zarobkach - stringi koronkowe 50zł Zwykłe 20zł Prawie pół dnia robić na gacie Zakładając, że mamy najniższą krajową.

Zadowolona jestem ze stringów z Calvina Kleina, które kupiłam w Factory za ok 40zł, ale są bardzo trwałe, mam od nich stanik jest ok, ale 90zł to za dużo.
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 12:17   #6
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Bielizna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Piękna bielizna, ale ceny za wysokie

Jak kiedyś będę miała więcej gotówki to z ciekawości się przejdę do takiego salonu gdzie dobierają rozmiar Ciekawa jestem czy rzeczywiście taki dobrany biustonosz inaczej leży niż ten zwykły.

Póki co muszę się rozejrzeć za czymś do 50zł, zobaczę ten Triumph z przeceny z Esotiq i La Senzy jeszcze nigdy nie mierzyłam, tam też zerknę.

Intimissimi wybrałam, tylko dlatego, że potrzebowałam czegoś na szybko a nic innego na mnie nie pasowało, ale nie stanik nie jest wart tych 114zł, ceny outletowe ok ale te normalne to przesadzają.

Szczerze mówiąc nie rozumiem tak zawyżonych cen bielizny, w kraju o tak niskich zarobkach - stringi koronkowe 50zł Zwykłe 20zł Prawie pół dnia robić na gacie Zakładając, że mamy najniższą krajową.

Zadowolona jestem ze stringów z Calvina Kleina, które kupiłam w Factory za ok 40zł, ale są bardzo trwałe, mam od nich stanik jest ok, ale 90zł to za dużo.
Za dobry biustonosz warto zapłacić więcej, to inwestycja w swoją wygodę i zdrowie; do ok. 150 zł znajdziesz sporo biustonoszy, które będą pełniły swoją funkcję, będą wygodne i będą Ci pasowały wizualnie.
Ceny dołów to inna bajka :P
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 12:20   #7
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Bielizna - ZBIORCZY

Muszę taki przymierzyć, tak to trudno jest mi się przekonać, bo nie mam porównania
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-15, 12:23   #8
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Bielizna - ZBIORCZY

Ja z kolei mam bardzo duży biust
I co nie kupię stanika, to źle na mnie leży. Nie wiem już jak kupować i się za bardzo nie wykosztować, żeby było mi wygodnie i żeby przy schylaniu się, pierś ze stanika nie wychodziła.

Byłam zadowolona z firmy Kinga. O tych, które wspomniała Khaleesi nawet nie wstępowałam do butików, bo rozmiarówka na mój biust u nich nie występuje.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 12:32   #9
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Bielizna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Muszę taki przymierzyć, tak to trudno jest mi się przekonać, bo nie mam porównania
Też nie miałam, dopóki nie trafiłam na Piersiówkę i nie popatrzyłam się na swój stanik wg porad z niej.

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;4559731 6]Ja z kolei mam bardzo duży biust
I co nie kupię stanika, to źle na mnie leży. Nie wiem już jak kupować i się za bardzo nie wykosztować, żeby było mi wygodnie i żeby przy schylaniu się, pierś ze stanika nie wychodziła.

Byłam zadowolona z firmy Kinga. O tych, które wspomniała Khaleesi nawet nie wstępowałam do butików, bo rozmiarówka na mój biust u nich nie występuje.[/QUOTE]

Próbowałaś może Avy? Chociaż to też zależy co masz na myśli przez duży biust. Poszukaj czy gdzieś w Twojej okolicy nie ma sklepu z większym zakresem rozmiarów, Stanikowa Mapa pomoże
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 12:52   #10
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Bielizna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Próbowałaś może Avy? Chociaż to też zależy co masz na myśli przez duży biust. Poszukaj czy gdzieś w Twojej okolicy nie ma sklepu z większym zakresem rozmiarów, Stanikowa Mapa pomoże
No rzeczywiście pomogła, jeden sklep na całe województwo
No a jeśli chodzi o tą Avę, to nie próbowałam, wolę nie ryzykować i kupować w internecie, bo jak w stacjonarnych nie umiem dobrać rozmiaru, to tym bardziej w internecie też nie dobiorę
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 13:01   #11
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Bielizna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Sutailje Pokaż wiadomość
No rzeczywiście pomogła, jeden sklep na całe województwo
No a jeśli chodzi o tą Avę, to nie próbowałam, wolę nie ryzykować i kupować w internecie, bo jak w stacjonarnych nie umiem dobrać rozmiaru, to tym bardziej w internecie też nie dobiorę
Nie wszystkie sklepy są na mapie, u mnie w mieście wiem o kilku, które są polecane, ale na mapie ich nie ma.
Zmierz się wg wytycznych z pierwszego posta tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=726809 i podaj mi wymiary na priv albo napisz w podlinkowanym wątku, zobaczymy co da się zrobić dla Ciebie
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-15, 13:18   #12
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Bielizna - ZBIORCZY

A jak wygląda takie dobieranie stanika?
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 14:56   #13
bieliznasensi
Raczkowanie
 
Avatar bieliznasensi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 246
Dot.: Bielizna - ZBIORCZY

Próbowałaś może Avy? [/QUOTE]
Nosiłam biustonosze wielu producentów, ale AVA to właśnie mój faworyt. Mam 75D i zdecydowanie AVA to mój krój. Ładnie zaokrągla, utrzymuje. Esotiq też warty jest uwagi, chociaż jak dla mnie za szybko się rozciąga w pasie. Podobają mi się również staniki marki Kinga i Nipplex ale niestety nie są dla mnie - mimo dobrze dobranego rozmiaru biust nie wygląda idealnie.
bieliznasensi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 15:08   #14
zuzia_zuzia
Raczkowanie
 
Avatar zuzia_zuzia
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 359
Dot.: Bielizna - ZBIORCZY

A ja mam jeszcze inny problem i rowniez bardzo ciezko mi dobrac stanik.
Mam dosc spory biust, a przy tym maly obwod pod nim.
Zazwyczaj biustonosze albo maja maly obwod, ale i mala miseczke, albo odwrotnie: perfekcyjna miseczke i obwod taki, ze ze 3 razy bym sie owinela... >.<

EDIT: dopiero zobaczylam posta bieliznasensi.
Hmm. Bede musiala przemyslec AVA...
__________________
http://www.next-stop-adventure.com

اذا ضحك لك الزمان فكن على حذر... لأن الزمان لا يضحك طويلا

Edytowane przez zuzia_zuzia
Czas edycji: 2014-03-15 o 15:11
zuzia_zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 16:55   #15
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Bielizna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
A jak wygląda takie dobieranie stanika?
Zostajesz albo zmierzona centymetrem albo brafitterka dobiera rozmiar po obejrzeniu Ciebie w biustonoszu. Potem mierzysz różne modele w danym i sąsiednich rozmiarach i stwierdzasz, w którym czujesz się wygodnie i w którym się sobie podobasz.

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez bieliznasensi Pokaż wiadomość
Próbowałaś może Avy?
Nosiłam biustonosze wielu producentów, ale AVA to właśnie mój faworyt. Mam 75D i zdecydowanie AVA to mój krój. Ładnie zaokrągla, utrzymuje. Esotiq też warty jest uwagi, chociaż jak dla mnie za szybko się rozciąga w pasie. Podobają mi się również staniki marki Kinga i Nipplex ale niestety nie są dla mnie - mimo dobrze dobranego rozmiaru biust nie wygląda idealnie.[/QUOTE]

Dlatego dobrze, że jest wybór Bo biusty i gusty są różne. Nie każdy krój da sobie radę z każdym biustem, dobra konstrukcja biustonosza jest istotna.

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez zuzia_zuzia Pokaż wiadomość
A ja mam jeszcze inny problem i rowniez bardzo ciezko mi dobrac stanik.
Mam dosc spory biust, a przy tym maly obwod pod nim.
Zazwyczaj biustonosze albo maja maly obwod, ale i mala miseczke, albo odwrotnie: perfekcyjna miseczke i obwod taki, ze ze 3 razy bym sie owinela... >.<

EDIT: dopiero zobaczylam posta bieliznasensi.
Hmm. Bede musiala przemyslec AVA...
Mogę podać Ci kilka firm, które szyją od obwodów 60 pod biustem z dużymi miseczkami. Sama z moim 65G w polskiej rozmiarówce słyszałam, że taki rozmiar nie istnieje, bo 65 to obwód dla nastolatek...
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 16:59   #16
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Bielizna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Zostajesz albo zmierzona centymetrem
Na golasa?
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 17:34   #17
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Bielizna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Na golasa?
W biustonoszu.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 17:47   #18
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: Bielizna - ZBIORCZY

Ja bardzo lubię bieliznę firmy Kinga i Ava
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 11:04   #19
bieliznasensi
Raczkowanie
 
Avatar bieliznasensi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 246
Dot.: Bielizna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Mogę podać Ci kilka firm, które szyją od obwodów 60 pod biustem z dużymi miseczkami. Sama z moim 65G w polskiej rozmiarówce słyszałam, że taki rozmiar nie istnieje, bo 65 to obwód dla nastolatek...
Fakt kiedyś był z tym problem. Ale na szczęście polscy producenci zaczęli szyć biustonosze z małym obwodem i dużą miseczką. Producent GORSENIA ma miseczki nawet do 65M. KOSTAR do 65L. KRISLINE do 65KK. Często wybierana jest marka GAIA (65K). A co do AVA, to szyją nawet biustonosze kąpielowe do 65J Ładne kolorowe
bieliznasensi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-16, 11:37   #20
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Bielizna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez bieliznasensi Pokaż wiadomość
Fakt kiedyś był z tym problem. Ale na szczęście polscy producenci zaczęli szyć biustonosze z małym obwodem i dużą miseczką. Producent GORSENIA ma miseczki nawet do 65M. KOSTAR do 65L. KRISLINE do 65KK. Często wybierana jest marka GAIA (65K). A co do AVA, to szyją nawet biustonosze kąpielowe do 65J Ładne kolorowe
To, że szyją to wiem Inna sprawa, czy na danym biuście leżą. Tylko nie w każdym sklepie z bielizną rozszerzają dostępność rozmiarów biustonoszy.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 15:51   #21
kotka_na_kominie
Przyczajenie
 
Avatar kotka_na_kominie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: Bielizna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię bieliznę firmy Kinga i Ava
teeż! a ostatnio znalazłam tutaj, jesli chodzi o rajstopy i podobne xxxx fajna sprawa, bo jest w czym wybierać
__________________
kociara na pełny etat

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-03-19 o 09:19 Powód: link
kotka_na_kominie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 16:39   #22
RetroKamolka
Przyczajenie
 
Avatar RetroKamolka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5
Dot.: Bielizna - ZBIORCZY

Ja zamówiłam sobie pas korygujący i czekam na przesyłkę. Zobaczymy, jaki będzie efekt. Mam problem z wystającym brzuszkiem i będzie idealny pod obcisłe sukienki- jeśli spełni swoją funkcję.
__________________
Prowadzę portal o vintage/retro, zajrzyj:
http://e-vintage.pl/
RetroKamolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 19:05   #23
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Bielizna - ZBIORCZY

Ja nie polecam bielizny z H&M - staniki strasznie się rozciągają i deformują ( a piorę wszystko ręcznie i suszę rozłożone...) Majtki też mi się zmniejszyły po kilku praniach z rozmiaru 36 do 32
Bielizna z Oysho jest bardzo fajna i lepsza jakościowo, ale niestety to jednak sieciówka i trzeba się sporo nagimnastykować żeby dobrać rozmiar (np. ich majtki w rozmiarze S są na mnie za małe, za to Mki spadają mi z tyłka ) . Staniki okej, pod warunkiem że masz mały biust (miseczka A-C) - niestety mają głównie push-upy
Triumph miał kiedyś fajne biustonosze - ktoś się orientuje czy nadal trzyma poziom?

W ogóle to marzy mi się jakaś urocza, ale kobieca bielizna. Wszędzie widzę bieliznę albo nijaką ( gładki materiał, ''gaciowe'' kolory,nijakie fasony) albo zbyt seksowną ( sto koronek, puszków, kokardek, materiał błyszczący i zazwyczaj w kolorze intensywnego różu czy innym jadowitym )
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 20:50   #24
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Bielizna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
W ogóle to marzy mi się jakaś urocza, ale kobieca bielizna. Wszędzie widzę bieliznę albo nijaką ( gładki materiał, ''gaciowe'' kolory,nijakie fasony) albo zbyt seksowną ( sto koronek, puszków, kokardek, materiał błyszczący i zazwyczaj w kolorze intensywnego różu czy innym jadowitym )
Chyba trochę przesadzasz W każdej kolekcji mają stonowane modele, no chyba, że chodzisz po H&M albo New Yorkerach gdzie mają typowo młodzieżowe wzory. W Triumphie jest dużo ładnych.
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 15:52   #25
ModnaEwi
Raczkowanie
 
Avatar ModnaEwi
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 121
Dot.: Bielizna - ZBIORCZY

Nie polecam bielizny z H&M i innych sieciówek. Nie specjalizują się one w bieliźnie, tak więc posiadają słabej jakości staniki i majtki (chociaż pod względem wizualnym są bardzo ładne). Z chęcią skorzystam z Waszych podpowiedzi i wypróbuję Ave i Esotiq
ModnaEwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 09:40   #26
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Bielizna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Chyba trochę przesadzasz W każdej kolekcji mają stonowane modele, no chyba, że chodzisz po H&M albo New Yorkerach gdzie mają typowo młodzieżowe wzory. W Triumphie jest dużo ładnych.
W Triumphie z tego co pamiętam nic ładnego nie było, ich bielizna jest dość wygodna, ale ładna? Kiedyś owszem, mieli fajne kolekcje, ale teraz co ich odwiedzę to straszna nuda .

New Yorker to w ogóle śmiech na sali, nigdy tam nie wchodzę, no chyba żeby sobie humor poprawić

W Reserved jest dziwna rozmiarówka - ich biustonosze albo wypadają za duże albo za małe. Nie mówiąc już o obwodach tych biustonoszy, 70 była tak wielka że prawie się mogłam nim dwa razy owinąć

Ale nie, jak dla mnie nie ma ładnej bielizny na naszym rynku, sama nuda, od tylu lat takie same kolekcje, takie same wzory i typowa kolorystyka ( biel, czerń, beż/nude ewentualnie na lato dadzą różowy albo turkusowy za którymi nie przepadam). Może jestem za bardzo wymagająca, ale marzy mi się jakiś naprawdę piękny komplet bielizny - ale poszukiwania nadal trwają
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 10:25   #27
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Bielizna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
W Triumphie z tego co pamiętam nic ładnego nie było, ich bielizna jest dość wygodna, ale ładna? Kiedyś owszem, mieli fajne kolekcje, ale teraz co ich odwiedzę to straszna nuda .

New Yorker to w ogóle śmiech na sali, nigdy tam nie wchodzę, no chyba żeby sobie humor poprawić

W Reserved jest dziwna rozmiarówka - ich biustonosze albo wypadają za duże albo za małe. Nie mówiąc już o obwodach tych biustonoszy, 70 była tak wielka że prawie się mogłam nim dwa razy owinąć

Ale nie, jak dla mnie nie ma ładnej bielizny na naszym rynku, sama nuda, od tylu lat takie same kolekcje, takie same wzory i typowa kolorystyka ( biel, czerń, beż/nude ewentualnie na lato dadzą różowy albo turkusowy za którymi nie przepadam). Może jestem za bardzo wymagająca, ale marzy mi się jakiś naprawdę piękny komplet bielizny - ale poszukiwania nadal trwają
Jest sporo ładnej bielizny, tylko trzeba wyjść poza sieciówki z szukaniem.
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 01:58   #28
pozpoz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: Bielizna - ZBIORCZY

Można zacząć szukać po necie. Na pewno coś się znajdzie.
pozpoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 16:16   #29
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Bielizna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ailatan1985 Pokaż wiadomość
Uwielbiam bieliznę La Senza
szkoda tylko ze tak mało dostępna.
Ja staniki kupuje w internecie, wyszukuje okazji, na tyle tanie zebym potem mogla sprzedać jeśli na mnie nie pasuje. Ostatnio szaleje z m&s. Czasami ale to rzadko kupuje w sklepach typu only her, czy tez innych oferujących takie marki jak panache lepel czy pour moi. Wtedy liczę sie ze wzrotem lub wymianą.

Gacie to made in china albo sieciówki.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 22:15   #30
manilia
Zakorzenienie
 
Avatar manilia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 428
Dot.: Bielizna - ZBIORCZY

[QUOTE=haru_haru;45671233]W Triumphie z tego co pamiętam nic ładnego nie było, ich bielizna jest dość wygodna, ale ładna? Kiedyś owszem, mieli fajne kolekcje, ale teraz co ich odwiedzę to straszna nuda .

Teraz w Triumphie jest nowa kolekcja i ciekawsza kolorystyka , oraz najnowsza promocja do - 30%
__________________


Styczeń - Biżuteria Kruk Apart Yes
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1104321
manilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-14 14:39:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.