Tarnowskie Panny Młode cz. VI - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-09, 20:24   #3511
panna_p_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 11
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez weliveaswedream Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź

A czy któraś z was miała wesele w Białej Przystani, Agawie w Dębnie lub Dolinie Pstrąga? Jakie macie wrażenia? Czy warto organizować tam wesele?
Ja planuję wesele w Białej Przystani Byliśmy tam w zeszłym roku na weselu jako goście i podsumowując: sala piękna i jasna, jedzenie dobre (w zależności od potrawy; niektóre rzeczy super, a niektóre po prostu ok), ciasta i desery pyszne. Minusami są: klimatyzacja (ja zmarzłam) i otoczenie (ale są teraz w trakcie budowy ogrodu)

Rozważaliśmy też Dolinę Pstrąga (otoczenie jest przepiękne), ale:
- zaraz po wejściu na salę było czuć niemiły zapach (starego oleju?)
- oferta jest taka sobie (wszystko przeliczane na gramy na osobę)
- nie zamykają grilla na czas wesela (chyba, że zapłacisz)
panna_p_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 22:47   #3512
slowiczek_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 13
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez weliveaswedream Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź

A czy któraś z was miała wesele w Białej Przystani, Agawie w Dębnie lub Dolinie Pstrąga? Jakie macie wrażenia? Czy warto organizować tam wesele?
Hej,
Jeśli chodzi o Dolinę Pstrąga - byłam się tam rozejrzeć, ponieważ sama brałam ten lokal pod uwagę. Natomiast na samym wejściu już wiedziałam, że nie chcę tam mieć wesela.. to jest raczej karczma czy jadalnia dla gości hotelowych niż sala weselna. Sala taneczna całkiem osobno, a po drodze do niej jakiś stary, brzydki mini basenik z kuleczkami dla dzieci.. Pani wyraźnie zaznaczyła, że basen tam zostaje.. nie przenoszą go (mimo, że byłoby to 10 min roboty, żeby przenieść go w inne miejsce) Już widzę te piłeczki skakające po parkiecie do tańca. Pani menadżerka bardzo konkretna i jasno stawia granice. Nie wchodziłam z nią w jakieś szczegóły, po prostu wiedziałam, że nie jestem zainteresowana. Wystarczyła mi informacja, że dekoracja ma by ściągnięta o godzinie 5 rano... gdzie o 5 rano czasami jeszcze wychodzą ostatni goście...
No ale nie byłam tam nigdy gościem - może jest całkiem nieźle.


Sama wybrałam na swoje wesele Agawę w Dębnie właśnie. Ładna sala, ładne otoczenie wokół sali. Nic więcej nie mogę powiedzieć, ponieważ również nie byłam tam gościem, sugerowałam się raczej opiniami w internecie.


Jeśli nie zależy Ci na przestrzeni wokół obiektu, to warto zainteresować się salą Luna w Brzesku. Ja byłam nią oczarowana.. oczka mi się świeciły i bardzo żałuję, że nie mają żadnej przestrzeni wokół, bo na pewno bym się na nią zdecydowała!!


Powodzenia w poszukiwaniach!!

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Cytat:
Napisane przez zukuszka Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, proszę Was o pomoc, poszukuję sali weselnej Tarnów i okolice na 120 osób, w tym noclego dla ok 60 osób. Czy ktoś może coś polecić? I czy ktoś ma jakieś opinie na temat sali weselnej w Janowicach?
Hej
Byłam w Janowicach 3 razy. Serdecznie polecam - nie ma się do czego przyczepić. Jedyne co, to można jakoś zmotywować kelnerów, żeby nico lepiej zgrali wydawanie dań... za każdym razem siedziałam w innym miejscu i za każdym razem miałam wrażenie że dostaję danie na końcu, długo po tym jak przy stoliku państwa młodych było już dawno zjedzone i posprzątane..
No i trzeba też przypilnować, żeby interesowali się stolikiem dla orkiestry, bo zdarzyło się, że najzwyczajniej zapomnieli o obsłudze tego stolika, dołożeniu wody, czy zwykłym posprzątaniu...
Jeżeli masz jakiś zamysł na dekorację sali to zapytaj na wstępie co można a czego nie można i jeśli dojdziecie do porozumienia to poproś żeby to było zapisane w umowie (tak na wszelki wypadek)
Goście na pewno będą zadowoleni
slowiczek_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 12:28   #3513
magda89w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 15
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Byłam na weselu na którym p. Burzawa robił fotografie - zdjęcia piękne, sesja z pomysłem. Bardzo mi się podobał materiał przez Niego przygotowany.
magda89w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 13:26   #3514
anex192837
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 125
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez magda89w Pokaż wiadomość
Byłam na weselu na którym p. Burzawa robił fotografie - zdjęcia piękne, sesja z pomysłem. Bardzo mi się podobał materiał przez Niego przygotowany.
Tylko się obawiam jaka cenę nam powie na spotkaniu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anex192837 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 08:29   #3515
magda89w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 15
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez anex192837 Pokaż wiadomość
Tylko się obawiam jaka cenę nam powie na spotkaniu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wydaje mi się, że jest droższym fotografem ale może się myle
magda89w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 15:30   #3516
__efka__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 51
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez weliveaswedream Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź

A czy któraś z was miała wesele w Białej Przystani, Agawie w Dębnie lub Dolinie Pstrąga? Jakie macie wrażenia? Czy warto organizować tam wesele?
My mieliśmy wesele w Dolinie Pstrąga.
Jeśli chodzi o kulkowy basen to ja potraktowałam to raczej jako atrakcję dla dzieciaków i wydaje mi się że zdał egzamin. Dzieci miały miejsce do zabawy a rodzice mogli się w tym czasie zabawić, mieli maluchy na oku. Nie zauważyłam żeby kulki plątały się gościom pod nogami na sali.
Co do grilla to nie wiem jak to teraz jest, my w 2016r mielismy lokal w dniu wesela na wyłącznośc, czyli tylko my i nasi goście, żadnych przybyszów na grilla nie było.
Jeśli chodzi o menu to akurat mi odpowiadało, jeśli miałam jakieś propozycje do zmian to były uwzględniane.
Wizualnie również mi się tam podobało, zawsze miałam słabość do drewna :P
A to że sale do tańczenia i siedzenia są osobno dla mnie też było waznym plusem, goście siedząc przy stole nie musieli się drzeć do sąsiada siedzącego po drugiej stronie stołu 1m od niego.
Ogólne nasze wrażenia były dobre. Obsługa się spisała, jedzenie było w porządku, cóż więcej można chcieć.

Edytowane przez __efka__
Czas edycji: 2017-01-12 o 15:34
__efka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 09:26   #3517
pati100larz
Majsterkowicz
 
Avatar pati100larz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 452
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Jeśli chodzi o Dolinę Pstrąga, to potwierdzam, że grill (na polu) jest dostępny dla gości z zewnątrz, ale do środka lokalu nie wpuszczają. Sama mieszkam niedaleko i czasami przyjeżdżamy na grillowaną rybkę w sobotnie wieczory
Czy ja wiem, czy dla pary młodej i gości weselnych to jest uciążliwe? Raczej nie.
__________________
mój decoupage
pati100larz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-19, 13:39   #3518
__efka__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 51
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez pati100larz Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Dolinę Pstrąga, to potwierdzam, że grill (na polu) jest dostępny dla gości z zewnątrz, ale do środka lokalu nie wpuszczają. Sama mieszkam niedaleko i czasami przyjeżdżamy na grillowaną rybkę w sobotnie wieczory
Czy ja wiem, czy dla pary młodej i gości weselnych to jest uciążliwe? Raczej nie.
My mieliśmy w październiku ślub, pogoda była wtedy marna więc może dlatego grill był nieczynny. Przynajmniej tak mówiła Pani menager. Ja szczerze mówiąc nawet z tamtej strony nie wychodziłam ani razu wciągu całego wesela. Wydawało mi się, że jeśli już goście wychodzili na pole to od strony sali do tańczenia, obok jest szatnia więc to wyjście było najbliżej i tamtędy wychodzili.
A czy jest to uciążliwe? W ciągu takiego wesela ma się tyle rzeczy na głowie, że taka drobnostka by mnie nie ruszała.
Ale pewnie są osoby, które lubią i chcą mieć każdy detal omówiony i ustalony, no i mają do tego prawo bo w końcu za to się płaci
__efka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 18:55   #3519
Ka777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 10
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny, czy któraś z Was zamawiała suknie w Salonie Eurostyle na Targowej? Jakieś opinie? Polecacie?
Ka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 21:17   #3520
jagodasch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 7
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cześć dziewczyny! Jakiego fotografa i kamerzystę polecicie? Szukam kogoś kto się na tym zna i nie chce mieć wyrzutów sumienia później, że wzięłam jakiś pierwszych lepszych dziadów
jagodasch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 22:18   #3521
Ka777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 10
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Co do kamerzysty się nie wypowiem, bo nie planujemy, ale co do fotografa to lepszego niż http://antonifotograf.pl to nie widziałam

Ale też dużo zależy od budżetu jaki planujesz bo przedziały cenowe są naprawdę różne.
Ka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-25, 14:14   #3522
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Jeśli nie zależy Ci na cenie to: http://www.piotrduda.pl lub http://www.wojnamichal.com

My zdecydowaliśmy się ostatecznie na Pawła Dłubacza jakościowo jak dla mnie podobnie, a 1/2 ceny. Dodatkowo sympatyczny, otwarty na propozycje i rzeczowy.

Zależy jakie zdjęcia Ci się podobają, ja lubię ostre i z pazurem, inni wolą takie bardziej rustykalne i delikatne.

Co do video, to polecam studio burza - ładnie opracowany film, a dodatkowo dzięki osobowości kamerzysty goście nie czują się skrępowani kamerą.

Edytowane przez _Pixie_
Czas edycji: 2017-06-02 o 07:20
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 17:31   #3523
panna_p_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 11
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez jagodasch Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Jakiego fotografa i kamerzystę polecicie? Szukam kogoś kto się na tym zna i nie chce mieć wyrzutów sumienia później, że wzięłam jakiś pierwszych lepszych dziadów
Polecam Łukasza Popielarczyka (ma bardzo dobrą ofertę - w cenie jest również sesja narzeczeńska oraz sesja poślubna w innym dniu). Z fajnych, ale droższych to: Sebastian Franczyk, Just Married, Ma-Me i wspomniany wcześniej Antoni Fotograf (ale u niego cena to chyba koło 6k...)
panna_p_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 13:02   #3524
poziomkowa91
Wtajemniczenie
 
Avatar poziomkowa91
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 544
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez jagodasch Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Jakiego fotografa i kamerzystę polecicie? Szukam kogoś kto się na tym zna i nie chce mieć wyrzutów sumienia później, że wzięłam jakiś pierwszych lepszych dziadów
Fotograf np J. Kras, G. Solak, kamerzysta zdecydowanie Adrian Wzorek (a-film)
__________________

"Dotąd dwoje, choć jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno, choć nadal dwoje"
A&P
poziomkowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 13:35   #3525
jagodasch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 7
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

A co lepiej zrobić? Fotograf i kamerzysta z jednej firmy czy szukać osobno?
jagodasch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 13:41   #3526
anex192837
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 125
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Wydaje mi się ze lepiej osobno jeżeli chodzi o jakość bo tak na logikę to albo się skupiam na zdjęciach jako fotograf albo na filmie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anex192837 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 19:34   #3527
Maniula87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 88
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez anex192837 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się ze lepiej osobno jeżeli chodzi o jakość bo tak na logikę to albo się skupiam na zdjęciach jako fotograf albo na filmie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziwne rozumowanie anex192837, jeśli zamawiamy super fotografa to mamy godzić się na byle jaki film lub super film a fotograf z kompaktem. Nie tędy droga film i foto to dwie różne pamiątki ze ślubu, nie mozna stawiać na to że jakoś będzie. Jest wiele firm zajmujących się filmem które współpracują z dobrymi fotografami i na odwrót. Założenie , że będziemy mieć super hiper fotografa to do zrobienia filmu możemy zamówić pana Staszka z kamerą z mediamarktu jest błędnym założeniem.Moim zdaniem bardzo ważnym jest to aby zarówno foto i film z wesela był na bardzo dobrym poziomie. Jakby nie było to chyba ważne aby obsługa waszego dnia wiedziała co ma robić i efekt ich prac była na dobrym poziomie i z przyjemnością wracało się do ich dzieł. Przeglądając oferty w różnych serwisach ogłoszeniowych można trafić na oferty foto-wideo za 1200 zł. Podejrzewam że są pary, które skorzystają z takiej oferty . Efekt takich usługodawców nie będzie WOW , ale co tam ważne że nas widać a to że fotograf walił po oczach lampa blyskową a kamerzysta rozstawie po kątach lampy budowane z Castoramy to drobnostka. Dziewczyny oprócz zadania pytania mailem lub też telefonicznie znajdźcie godzinkę albo dwie aby udać się do usługodawców i zobaczyć jak ich film czy też zdjęcia wygląda. Może okazać się że to co może wydawać się Wam drogie ma jakieś uzasadnienie . Choćby wkład pracy, użyty sprzęt a także wiedza jaką jest użyta aby efekt był taki aby podobał się młodym.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
__________________

Maniula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 20:15   #3528
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Ale poprzednia wypowiedź chyba dotyczyła tego aby wybrać fotografa i kamerzysta osobno. Aby każdy skupił się na swojej pracy i wykonał ja najlepiej jak umie.

Bo to dotyczyło pytania czy brać firmy które oferują foto i film razem.
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 20:35   #3529
anex192837
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 125
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Maniula87 Pokaż wiadomość
Dziwne rozumowanie anex192837, jeśli zamawiamy super fotografa to mamy godzić się na byle jaki film lub super film a fotograf z kompaktem. Nie tędy droga film i foto to dwie różne pamiątki ze ślubu, nie mozna stawiać na to że jakoś będzie. Jest wiele firm zajmujących się filmem które współpracują z dobrymi fotografami i na odwrót. Założenie , że będziemy mieć super hiper fotografa to do zrobienia filmu możemy zamówić pana Staszka z kamerą z mediamarktu jest błędnym założeniem.Moim zdaniem bardzo ważnym jest to aby zarówno foto i film z wesela był na bardzo dobrym poziomie. Jakby nie było to chyba ważne aby obsługa waszego dnia wiedziała co ma robić i efekt ich prac była na dobrym poziomie i z przyjemnością wracało się do ich dzieł. Przeglądając oferty w różnych serwisach ogłoszeniowych można trafić na oferty foto-wideo za 1200 zł. Podejrzewam że są pary, które skorzystają z takiej oferty . Efekt takich usługodawców nie będzie WOW , ale co tam ważne że nas widać a to że fotograf walił po oczach lampa blyskową a kamerzysta rozstawie po kątach lampy budowane z Castoramy to drobnostka. Dziewczyny oprócz zadania pytania mailem lub też telefonicznie znajdźcie godzinkę albo dwie aby udać się do usługodawców i zobaczyć jak ich film czy też zdjęcia wygląda. Może okazać się że to co może wydawać się Wam drogie ma jakieś uzasadnienie . Choćby wkład pracy, użyty sprzęt a także wiedza jaką jest użyta aby efekt był taki aby podobał się młodym.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Widzę ze słabo zrozumiałaś.
Tak chodziło mi o to ze lepiej wziąść osobno fotografa i osobno kamerzyste żeby właśnie nie nastawiac się ze Pan Mietek zrobi nam super zdjęcia i super film albo jak to napisałaś "jakoś to będzie" bo wątpię w to. Jak sama napisalas to dwie różne rzeczy film i zdjęcia wiec uważam ze jedna osoba nie zrobi tego dobrze chyba że komuś nie zależy aż tak na jakości i efekcie.

Z drugiej strony wiadomo ze wtedy Pan Mietek zrobi dwie rzeczy taniej niż dwóch osobnych usługodawców ale jak kto uważa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anex192837 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-31, 20:51   #3530
Maniula87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 88
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Justuus Pokaż wiadomość
Ale poprzednia wypowiedź chyba dotyczyła tego aby wybrać fotografa i kamerzysta osobno. Aby każdy skupił się na swojej pracy i wykonał ja najlepiej jak umie.

Bo to dotyczyło pytania czy brać firmy które oferują foto i film razem.
Nie dokona Justuus masz rację , było o firmę to fakt ale było też w domyśle zapytanie czy warto skupić się na foto czy też filmie. Moja odpowiedź jest jasna . Jak masz wybrać super film czy też super foto a licha druga usługę to lepiej zrezygnować z tej drugiej usługi. Moim zdaniem warto mieć film i foto dobrej jakości.Era filmów trwających 5 h minęła już . Teraz można mieć fajny film godzinny i fotki w porządnym albumie, ale niestety to kosztuje .
Wybierając firmę oczywiście może być taniej a niekoniecznie dobrze , ale tak jak pisałam warto wybrać się i zobaczyc portfolio .

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Sorki Anex ale przekaz twojej wiadomości zrozumiałam że wystarcza ci dobre zdjęcia a film to film. Nie kwestionuje wyboru różnych firm , zawsze to inne spojrzenie na reportaż ślubny. Pisząc o panu Staszku lub Mietku 😀chcialam tylko zwrócić uwagę na rozumowanie części PM że jak ktoś żąda większe pieniądze za film i foto niż ludzie z tarnowiaka defacto działający w szarej strefie (nie mówię że wszystcy) to jacyś heretycy domagajacy się wielkiej kasy za 10 godzin pracy z jedzeniem i piciem. Powtórzę się jeszcze raz , to jest nasz dzień i nie pozwólmy aby pamiątkę z tego dnia spartolił nam przysłowiowy pan Staszek lub pan Mietek .

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
__________________


Edytowane przez Maniula87
Czas edycji: 2017-01-31 o 20:39
Maniula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 21:03   #3531
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Maniula87 Pokaż wiadomość
Nie dokona Justuus masz rację , było o firmę to fakt ale było też w domyśle zapytanie czy warto skupić się na foto czy też filmie. Moja odpowiedź jest jasna . Jak masz wybrać super film czy też super foto a licha druga usługę to lepiej zrezygnować z tej drugiej usługi. Moim zdaniem warto mieć film i foto dobrej jakości.Era filmów trwających 5 h minęła już . Teraz można mieć fajny film godzinny i fotki w porządnym albumie, ale niestety to kosztuje .
Wybierając firmę oczywiście może być taniej a niekoniecznie dobrze , ale tak jak pisałam warto wybrać się i zobaczyc portfolio .

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Sorki Anex ale przekaz twojej wiadomości zrozumiałam że wystarcza ci dobre zdjęcia a film to film. Nie kwestionuje wyboru różnych firm , zawsze to inne spojrzenie na reportaż ślubny. Pisząc o panu Staszku lub Mietku 😀chcialam tylko zwrócić uwagę na rozumowanie części PM że jak ktoś żąda większe pieniądze za film i foto niż ludzie z tarnowiaka defacto działający w szarej strefie (nie mówię że wszystcy) to jacyś heretycy domagajacy się wielkiej kasy za 10 godzin pracy z jedzeniem i piciem. Powtórzę się jeszcze raz , to jest nasz dzień i nie pozwólmy aby pamiątkę z tego dnia spartolił nam przysłowiowy pan Staszek lub pan Mietek .

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Szczerze to nie rozumiem gdzie nie mam racji.
Napisałam tylko co według mnie miał na myśli poprzednik.
Nie pisałam nic o swoim zdaniu. A moje zdanie jest takie ze wybiera się pod swój gust. My mieliśmy jednych z najlepszych według mnie i efektu są cudowne.
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 21:14   #3532
Maniula87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 88
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Justuus i to co napisałaś jest najważniejsze. Miałaś usługodawców z których jesteś zadowolona. Gratuluję tobie dobrego wyboru a wykonawcą dobrej roboty. Może źle odczytalam intencje Anex ale wiem że zamawianie usługi w jednej , dwóch czy nawet pięciu firmach kierując się tylko i wyłącznie ceną to droga prowadząca do nikąd. Warto przedstawic wykonawcy swoje oczekiwania , obejrzeć prace i wybrać właściwego wykonawcę spełniającego wasze wymagania.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
__________________

Maniula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 21:56   #3533
anex192837
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 125
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Otóż to Maniula87 dlatego my zdecydowaliśmy się na samego fotografa wolimy zapłacić więcej ale widzieliśmy co potrafi. Mieliśmy brać kamerzyste ale uznaliśmy ze to juz będzie nas za dużo kosztować a wolimy dołożyć do fotografa niż mieć i fotografa i kamerzyste z średniej polki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anex192837 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 22:21   #3534
Maniula87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 88
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Anex wasz wybór. Fotografia to dobra pamiątka, ale film z wesela a raczej jego brak zauważycie 10, 20 lat po ślubie kiedy to nieme babcie, dziadkowie czy też ulubieni wujkowie nie przemówią do Was ze zdjęcia. Będziesz miała tylko fotki, ale nie zobaczysz jak kto się ruszał , co mówił. Życie nie jest wieczne . Film z wesela nabiera wartości po latach, kiedy to Wasze dzieciątka mogą zobaczyć jak to tata i mama bawili się za młodu . Dlatego też uważam , że jest to na tyle ważny dzień w naszym życiu który jest warty aby go uwiecznić fotograficznie ale także i filmowo. Teraz możesz zamówić fajny film trwający godzinę lub dwie za 2 do 4 tysięcy. Fotografia też kosztuje, ale warto zauważyć że to jest to nasz ważny i jedyny dzień w życiu . Warto mieć pamiątkę z tego dnia zarówno fotograficzna jak i filmowa . Na kieckę często wydajemy więcej niż suma usługi fotografa i kamerzysty.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
__________________

Maniula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 05:20   #3535
anex192837
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 125
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

To nie wiem ile Ty wydałaś na suknie ale ja na pewno tyle nie zamierzam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:20 ---------- Poprzedni post napisano o 06:17 ----------

Cytat:
Napisane przez anex192837 Pokaż wiadomość
To nie wiem ile Ty wydałaś na suknie ale ja na pewno tyle nie zamierzam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poza tym moi rodzice są po slubie juz ponad 20 lat a jakoś nie oglądaliśmy ich filmu ani raz. Zależy jakie tez mamy nastawienie do tego bo jedni lubią tak powspominać na filmie. My jednak wolimy przeglądać zdjęcia z dawnych lat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anex192837 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 16:05   #3536
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Maniula87 Pokaż wiadomość
\ Jak masz wybrać super film czy też super foto a licha druga usługę to lepiej zrezygnować z tej drugiej usługi.
A ja nie zgadzam się z tym stwierdzeniem. Dla mnie ważne są zdjęcia i znalezienie odpowiedniego fotografa zajęło mi sporo czasu. Natomiast jeżeli chodzi o film, to chcę go mieć, ale właśnie po to, by (jak napisał ktoś w późniejszych postach) móc po latach przypomnieć sobie jak bawiliśmy się my i goście. Czy do zrobienia zwykłego reportażu, przyzwoitego filmu potrzeba artysty? Szczerze wątpię.

Nie mogę się też zgodzić, że zawsze za ceną idzie jakość. Fotografa, którego wybrałam porównywałam z Michałem Wojną i Piotrem Dudą, jak dla mnie jakość porównywalna, a cena niższa. Na targach oglądałam też zdjęcia wielu innych drogich fotografów i były zupełnie przeciętne, nijakie. Więc nie zawsze cena=jakość.
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 17:27   #3537
anex192837
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 125
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
A ja nie zgadzam się z tym stwierdzeniem. Dla mnie ważne są zdjęcia i znalezienie odpowiedniego fotografa zajęło mi sporo czasu. Natomiast jeżeli chodzi o film, to chcę go mieć, ale właśnie po to, by (jak napisał ktoś w późniejszych postach) móc po latach przypomnieć sobie jak bawiliśmy się my i goście. Czy do zrobienia zwykłego reportażu, przyzwoitego filmu potrzeba artysty? Szczerze wątpię.

Nie mogę się też zgodzić, że zawsze za ceną idzie jakość. Fotografa, którego wybrałam porównywałam z Michałem Wojną i Piotrem Dudą, jak dla mnie jakość porównywalna, a cena niższa. Na targach oglądałam też zdjęcia wielu innych drogich fotografów i były zupełnie przeciętne, nijakie. Więc nie zawsze cena=jakość.
Zgadzam się ze nie zawsze jak wysoka cena to i dobra jakość tez oglądałam zdjęcia różnych fotografów i jeden Pan za pakiet ktory by nas interesował chciał 5tys co jest dla mnie nie zrozumiała zupełnie ceną bo są inni fotografowie którzy są również dobrzy a chcą np 2tys. My zdecydowaliśmy się na fotografa ktory tez nie należy do najtańszych ale jego zdjęcia są naprawdę zapierające dech i do tego mamy mieć mega album ze zdjęciami. A zaznaczę ze weźmie mniej niż ten co chciał 5tys a zdjęcia robi według mnie lepsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anex192837 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 15:06   #3538
jagodasch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 7
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dzięki dziewczyny za odpowiedź! a tak może trochę poza tematem to "Maniula87" czy Ty czasem nie jesteś jakimś fotografem albo kamerzystą? Bo raczej rzadko ktoś tak dba o interesy znajomych

Treść wiadomości od Maniula87:

"Cześć mogę zaproponować ci skorzystanie z usług moich znajomych .
Kamerzysta www.msmfilm.pl
Fotograf www.kdfoto.pl lub www.maciejlozinski.com
A tak z ciekawości kiedy masz ślub
Pozdrawiam"
jagodasch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-04, 16:05   #3539
Maniula87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 88
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez jagodasch Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedź! a tak może trochę poza tematem to "Maniula87" czy Ty czasem nie jesteś jakimś fotografem albo kamerzystą? Bo raczej rzadko ktoś tak dba o interesy znajomych

Treść wiadomości od Maniula87:

"Cześć mogę zaproponować ci skorzystanie z usług moich znajomych .
Kamerzysta www.msmfilm.pl
Fotograf www.kdfoto.pl lub www.maciejlozinski.com
A tak z ciekawości kiedy masz ślub
Pozdrawiam"
Jagodasch nie nie jestem , a z drugiej strony nie wiem czy wiesz co to jest wiadomość prywatna.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
__________________

Maniula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 00:18   #3540
violinka
Przyczajenie
 
Avatar violinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
GG do violinka Send a message via Skype™ to violinka
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny ratunku! Mój fryzjer dał ciała - potrzebuje na gwałt nowego. Kogo polecacie? Zależy mi na naturalnej, eleganckiej fryzurze bez efektu czepku na głowie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
violinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 10:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.