Mamy ostatniego kwartału 2015 cz. III - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-23, 15:16   #1591
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz. III

My wróciliśmy wczoraj o 24 ze skoków. Ogólnie wszystko świetnie, oprócz nawalonych, ledwo trzymających się na nogach i robiących wiochę polaczków Na szczęście to pojedyncze egzemplarze, szkoda, że akurat koło nas stali
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 19:06   #1592
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz. III

Czeko masz zdjęcie z flaga lec jak ryszard na madere? Czy jakos tak😄
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 19:51   #1593
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
My wróciliśmy wczoraj o 24 ze skoków. Ogólnie wszystko świetnie, oprócz nawalonych, ledwo trzymających się na nogach i robiących wiochę polaczków Na szczęście to pojedyncze egzemplarze, szkoda, że akurat koło nas stali
super, że wyjazd udany ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 22:50   #1594
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Czeko masz zdjęcie z flaga lec jak ryszard na madere? Czy jakos tak😄
Niee haha

Nasza flaga byla zwinieta bo nie oplacalo sie jej wyciagac( ktora notabene tz tak dojechal w drodze powrotnej - pili z tylu z kumplem, ze dzis ja wyrzucilam do kosza niestety) , ja mialam taka na plecy tylko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-23, 22:58   #1595
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Niee haha

Nasza flaga byla zwinieta bo nie oplacalo sie jej wyciagac( ktora notabene tz tak dojechal w drodze powrotnej - pili z tylu z kumplem, ze dzis ja wyrzucilam do kosza niestety) , ja mialam taka na plecy tylko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a Ty kierowałaś?


szok!!! dziś w ciągu dnia przebiły jej się 4 zęby 😨 dwie trójki i dwie czwórki, rano macałam i nic nie było a teraz jak usnęła takie odkrycie 😀 i kolejne są w natarciu, aż strach co przyniesie kolejny dzień...
Waszym też tak hurtowo szły zęby?!?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 05:26   #1596
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz. III

U nas wyszly ostatnio 2 górne jedynki jednocześnie ale to chyba nie hurt 😅

Poza tym walczymy z wirusem, Dobrusia od soboty miała gorączkę, wymioty i lekka biegunkę 😕 ale chyba juz jest ok bo noc minęła bez przygód. Niestety mój chłop się zaraził i przechodzi gorzej niż młoda 😏

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 07:13   #1597
Catherine86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 795
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez diablica80 Pokaż wiadomość
NOVAKIA bardzo ładny pokoik. Po przeróbkach, o których wspominałaś będzie super.

CATHERINE i jak Milenka? W domku jesteście?

SZWEDKA tak to już jest... ty chcesz dobrze a dziecko ma swój plan. Oby strach jej przeszedł.

CZEKO a to ci @

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
W piatek wieczorem nie bylo poprawy, biegunka non stop wiec pojechalismy do naszego lekarza na izbe przyjec i dal skierowanie na oddzial. Jelitowke miala, porobili wszystkie badania, dostala kroplowki, leki i mialysmy wyjsc w niedziele ale w nocy znowu goraczka i biegunka takze zostawili nas do poniedzialku, na szczescie dzis juz wszystko ok. Najgorsze byly te klucia, nie mogli znalezc zyly i 7 razy pokluli raczki, nozki az w koncu na nozce sie udalo. Z tego placzu i histerii zasnela mi na rekach. Potem ten sam schemat przy pobieraniu krwi i usg brzuszka :-/ juz na sam widok lekarzy i pielegniarek byl placz. Ale na szczescie mamy to juz za soba i od wczoraj jestesmy w domku, a to najwazniejsze
__________________

Catherine86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-24, 07:24   #1598
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez Catherine86 Pokaż wiadomość
W piatek wieczorem nie bylo poprawy, biegunka non stop wiec pojechalismy do naszego lekarza na izbe przyjec i dal skierowanie na oddzial. Jelitowke miala, porobili wszystkie badania, dostala kroplowki, leki i mialysmy wyjsc w niedziele ale w nocy znowu goraczka i biegunka takze zostawili nas do poniedzialku, na szczescie dzis juz wszystko ok. Najgorsze byly te klucia, nie mogli znalezc zyly i 7 razy pokluli raczki, nozki az w koncu na nozce sie udalo. Z tego placzu i histerii zasnela mi na rekach. Potem ten sam schemat przy pobieraniu krwi i usg brzuszka :-/ juz na sam widok lekarzy i pielegniarek byl placz. Ale na szczescie mamy to juz za soba i od wczoraj jestesmy w domku, a to najwazniejsze
O matko.... bidulka. Dobrze, że już w domu jesteście

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 08:56   #1599
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz. III

ja tylko z doskoku...
Nas w niedziele rano zlapala goraczka, wieczorem ustapila, w poniedzialek rano bylo w miare ok. Bylismy u lekarza rano i ma zarozowione gardelko. Popoludniu 40 stopni i biegunka przez caly dzien. Goraczke zbilismy Mala zjadla troche rosolku noc juz w miare przespala. Dzis odpukac goraczki nie ma ale biegunka nas meczy.. Podaje Malej probiotyk, probuje smecte i elektrolity i sok z jagod ale dalej ja meczy no moze troche mniej bo wczoraj to bylo z kazdym pruknieciem
matko co za syf sie przyczepil... :/ juz sama nie wiem czy isc dzis do lekarza czy jeszcze pocsekac i isc jutro... Niby Mlofa sie troche bawi. Zjadla troszke mleka i paluszka, duzo pije ale to jakas masakra :/ a bylysmy szczepione na rota...
Catherine po jak dlugo u Was nie bylo poprawy?
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html

Edytowane przez Robusta
Czas edycji: 2017-01-24 o 08:58
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 09:13   #1600
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
U nas wyszly ostatnio 2 górne jedynki jednocześnie ale to chyba nie hurt 😅

Poza tym walczymy z wirusem, Dobrusia od soboty miała gorączkę, wymioty i lekka biegunkę 😕 ale chyba juz jest ok bo noc minęła bez przygód. Niestety mój chłop się zaraził i przechodzi gorzej niż młoda 😏

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
o kurde jak chłop chory to gorzej jakby dziecko było chore 😉
Cytat:
Napisane przez Catherine86 Pokaż wiadomość
W piatek wieczorem nie bylo poprawy, biegunka non stop wiec pojechalismy do naszego lekarza na izbe przyjec i dal skierowanie na oddzial. Jelitowke miala, porobili wszystkie badania, dostala kroplowki, leki i mialysmy wyjsc w niedziele ale w nocy znowu goraczka i biegunka takze zostawili nas do poniedzialku, na szczescie dzis juz wszystko ok. Najgorsze byly te klucia, nie mogli znalezc zyly i 7 razy pokluli raczki, nozki az w koncu na nozce sie udalo. Z tego placzu i histerii zasnela mi na rekach. Potem ten sam schemat przy pobieraniu krwi i usg brzuszka :-/ juz na sam widok lekarzy i pielegniarek byl placz. Ale na szczescie mamy to juz za soba i od wczoraj jestesmy w domku, a to najwazniejsze
współczuję, biedna mała...
Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
ja tylko z doskoku...
Nas w niedziele rano zlapala goraczka, wieczorem ustapila, w poniedzialek rano bylo w miare ok. Bylismy u lekarza rano i ma zarozowione gardelko. Popoludniu 40 stopni i biegunka przez caly dzien. Goraczke zbilismy Mala zjadla troche rosolku noc juz w miare przespala. Dzis odpukac goraczki nie ma ale biegunka nas meczy.. Podaje Malej probiotyk, probuje smecte i elektrolity i sok z jagod ale dalej ja meczy no moze troche mniej bo wczoraj to bylo z kazdym pruknieciem
matko co za syf sie przyczepil... :/ juz sama nie wiem czy isc dzis do lekarza czy jeszcze pocsekac i isc jutro... Niby Mlofa sie troche bawi. Zjadla troszke mleka i paluszka, duzo pije ale to jakas masakra :/ a bylysmy szczepione na rota...
Catherine po jak dlugo u Was nie bylo poprawy?
mi lekarz mówił, żw szczepienie nie chroni od choroby, ale dzięki niemu dziecko łagodniej przechodzi. mnie mordowało strasznie, za to mała wymiotowała i miała lekką biegunkę 2.5 dnia ale była przy tym barzo pogodna
a często takie maluchy przy ostrym rota ladują na oddziale...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 09:43   #1601
myszkak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 446
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz. III

To chyba wszystkie dzieciaki mialy jelitowke... mój w styczniu wymiotiwal, nie mial biegunki, jedna nic 4 razy wymiotowal, a potem przez nastepne dwa dni tak razy czy dwa razy zwymiotoqal, wazne zeby duzo pil zeby sie nie odwodnil, mój wisial na cycu nan stop, szczepienie nie chroni, starszy syn byl szczepiony a miał juz chyba z 10 razy jelitowke...
Catherine biedna mala, dobrze ze juz w domku
A my znowy chorzy, starszy zarazil małego wirusem goraczka z kaszklem, dziś juz nie ma goraczki ale katar i kaszel jeszcze...w szkole u syna dzis było 5 dzieci...masakra jak szaleja wirusy, my od grudnia już 3 raz chorzy chyba wprowadze zakaz widzenia sie z kuzynamj z przedszkola bo co chwile czyms małego zarazaja!
myszkak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-24, 09:47   #1602
Catherine86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 795
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
ja tylko z doskoku...
Nas w niedziele rano zlapala goraczka, wieczorem ustapila, w poniedzialek rano bylo w miare ok. Bylismy u lekarza rano i ma zarozowione gardelko. Popoludniu 40 stopni i biegunka przez caly dzien. Goraczke zbilismy Mala zjadla troche rosolku noc juz w miare przespala. Dzis odpukac goraczki nie ma ale biegunka nas meczy.. Podaje Malej probiotyk, probuje smecte i elektrolity i sok z jagod ale dalej ja meczy no moze troche mniej bo wczoraj to bylo z kazdym pruknieciem
matko co za syf sie przyczepil... :/ juz sama nie wiem czy isc dzis do lekarza czy jeszcze pocsekac i isc jutro... Niby Mlofa sie troche bawi. Zjadla troszke mleka i paluszka, duzo pije ale to jakas masakra :/ a bylysmy szczepione na rota...
Catherine po jak dlugo u Was nie bylo poprawy?
Ojejku to pewnie to co u nas. Milenka dostala w srode wieczorem biegunke i goraczke, w czwartek rano bylismy u lekarza, dostalismy leki na goraczke, przeciwwirusowe i smecte, do piatku nie bylo poprawy wiec pojechalismy na izbe, przyjeli na oddzial i lekko odwodniona byla. Pozniej w sobote nastapila poprawa, a w nocy znowu goraczka i biegunka wiec zostalismy do poniedzialku.

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

A i u nas z posiewu nie wyszedl ani rotawirus ani adenowirus.
__________________

Catherine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 13:38   #1603
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez Catherine86 Pokaż wiadomość

[/COLOR]A i u nas z posiewu nie wyszedl ani rotawirus ani adenowirus.
A to ciekawe... Wspolczuje szpitala, ja sie boje takich rzeczy jak ognia ale dobrze ze juz dobrze.
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 13:41   #1604
Catherine86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 795
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz. III

Mowili, ze robia badania tylko w kierunku tych dwoch, jesli nie wyjdzie zaden to i tak jest mnostwo innych wirusow wiec nie robia na kazdy osobno bo by krwi nie starczylo.
__________________

Catherine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 13:59   #1605
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz. III

Myslalam że rotawirus daje tylko takie objawy bo wszyscy wrzucaja do jednego wora jelitowki. Nawet lekarze także tego
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 16:15   #1606
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz. III

Masakra dziewczyny Mala ma tak odparzona pupe, ze placze jak ja juz rozbieram gdyby nie to bylalby calkiem pogodna... Do poludnia nie bylo zle ale po drzemce kupki polecialy... Wypila na szczescie cala smecte i zjadla troche krupniu. Jutro do lekarza...

Catherine
a co dostalas przeciwwirusowe bo ja daje neosine ale nie wiem czy to cokolwiek pomoze (daje bo na gardelko Mala dostala)
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 16:20   #1607
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Masakra dziewczyny Mala ma tak odparzona pupe, ze placze jak ja juz rozbieram gdyby nie to bylalby calkiem pogodna...
Bidulka...



U nas wszystko na głowie od niedzieli, młoda w nocy życzy sobie spać na moich rękach, odkładanie kończy się pobudkami, płaczem, ciężką rozpaczą. Z kolei dzisiaj oszalała ze spaniem, pierwszy raz od niepamiętnych czasów zalicza właśnie drugą drzemkę, pierwsza była mega długa - 3 godziny! Nie wiem co się z nią dzieje.
Dziś przez tą drugą drzemkę na pewno pójdzie spać późno, ale to pikuś, o ile będzie spała u siebie.
Ledwo żyję.
Podziwiam te, które są teraz w ciąży, ja bym nie dała rady
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 16:34   #1608
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz. III

A u nas zapalenie ucha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 17:00   #1609
myszkak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 446
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz. III

O jacie szwedka skad ona to zlapala?
My właśnie czekamy na wizyte domowa lekarza, bo do przychodni nie pojde żeby znowy z ospa sie spotkac. ..
myszkak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-24, 17:43   #1610
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz. III

oj widzę dzieje się, wszystkie dzieciaki na forum chore, niewyraźne albo marudzące 😕

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 19:13   #1611
ukrajinka
Zakorzenienie
 
Avatar ukrajinka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 423
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz. III

oj wspolczuje dzieciaczkom no i mamusiom. niech sie szybko kuruja. u nas od wczorajszej nocy kaszelek oby nic wiecej z tego nie bylo.

no i Domek od kilku dni stawia niesmiale kroczki, dzis chodzil najwiecej do tej pory, a ja w pracy 😑

Elve, ja tam nie moge narzekac na ciaze, pozwala mi normalnie funkcjonowac. choc zbliza sie krokami i to nie malymi 3 trymestr, to zobaczymy jak bedzie 😉
__________________
Patrzysz na świat taki jakim jest,
Chciałbyś odnaleźć w tym jakiś sens,
Ale trudno jest nadać sens porządkowi,
Który dzieje się wbrew rozumowi
ukrajinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 19:34   #1612
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz. III

Gratulacje Domcio!
A z kim maly teraz zostaje jak chodzisz do pracy?
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 20:08   #1613
Catherine86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 795
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Masakra dziewczyny Mala ma tak odparzona pupe, ze placze jak ja juz rozbieram gdyby nie to bylalby calkiem pogodna... Do poludnia nie bylo zle ale po drzemce kupki polecialy... Wypila na szczescie cala smecte i zjadla troche krupniu. Jutro do lekarza...

Catherine
a co dostalas przeciwwirusowe bo ja daje neosine ale nie wiem czy to cokolwiek pomoze (daje bo na gardelko Mala dostala)
Na dupke niestety musiala zastosowac masc przepisana przez lekarza bo tez byla masakra, dochodzilo do 11 kupek na dzien. Zwykle kremy nie daly rady. Od lekarza dostalismy wlasnie neosine, smecte i paracetamol ale nie przeszlo wiec dalsze leczenie juz w szpitalu, tam dawali malej tasectan (cos jak smecta), lakcid, papaweryne i przeciwgoraczkowe plus kroplowki. Do domu tasectan i probiotyk. Niestety dzis znowu wiecej kupek, nie sa luzne ale jest ich wiecej, mowili nam, ze moze jeszcze tak byc ale sie martwie.

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez ukrajinka Pokaż wiadomość
oj wspolczuje dzieciaczkom no i mamusiom. niech sie szybko kuruja. u nas od wczorajszej nocy kaszelek oby nic wiecej z tego nie bylo.

no i Domek od kilku dni stawia niesmiale kroczki, dzis chodzil najwiecej do tej pory, a ja w pracy 😑

Elve, ja tam nie moge narzekac na ciaze, pozwala mi normalnie funkcjonowac. choc zbliza sie krokami i to nie malymi 3 trymestr, to zobaczymy jak bedzie 😉
Gratki dla Domka i zdrowka.
Jeju jak to zlecialo, zaraz 3 trymestr ;-) Troche ci zazdroszcze, tez juz bym chciala drugie
__________________

Catherine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 20:12   #1614
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez Daisy 85 Pokaż wiadomość
a Ty kierowałaś?


szok!!! dziś w ciągu dnia przebiły jej się 4 zęby 😨 dwie trójki i dwie czwórki, rano macałam i nic nie było a teraz jak usnęła takie odkrycie 😀 i kolejne są w natarciu, aż strach co przyniesie kolejny dzień...
Waszym też tak hurtowo szły zęby?!?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, 3,5h jazdy
Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Masakra dziewczyny Mala ma tak odparzona pupe, ze placze jak ja juz rozbieram gdyby nie to bylalby calkiem pogodna... Do poludnia nie bylo zle ale po drzemce kupki polecialy... Wypila na szczescie cala smecte i zjadla troche krupniu. Jutro do lekarza...

Catherine
a co dostalas przeciwwirusowe bo ja daje neosine ale nie wiem czy to cokolwiek pomoze (daje bo na gardelko Mala dostala)
O mamo wspolczuje. Biedna mala. U nas tez byl taki okres ze az plakala... Ale to bylo jakos w 7 mcu.

Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość
A u nas zapalenie ucha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedne te dzieciaki zdrowka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 20:23   #1615
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz. III

Szwedka o raju, badali czy to od pneumokokow czy inne?

Biedactwa z tymi biegunkami
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 20:37   #1616
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz. III

MYSZKAK złapała od kataru, który już ponad tydzień jej się utrzymywał, a katar ze zlobka

GRYZIA a jak mieli badać czy to od pneumokokow? No ja nie wiem. Ogólnie zbadala uszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 20:52   #1617
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz. III

Szwedka nie wiem czy nie robi się wtedy z krwi przeciwciał jak przy rota czy adeno wirusach. Tak tylko pytam. A ona szczepiona na pneumo?
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 22:34   #1618
ukrajinka
Zakorzenienie
 
Avatar ukrajinka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 423
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Gratulacje Domcio!
A z kim maly teraz zostaje jak chodzisz do pracy?
dziekujemy, z kazdym dniem postep wiec pewnie niedlugo bedzie smigal. co do pracy to dogadalam sie dogodne dla siebie warunki i pracuje 4 razy w tyg, w weekendy z malym jest tz a w tyg jeden dzien moj brat i jeden mama tz'ta (w sumie to ma w ten dzien Domcia i jego kuzyna) tylko dzis sie wkurzylam bo w ogole drzemki nie mial, no ja rozumiem, ze ciezko uspic dwoje maluchow, ale to kurcze zapakowac ich w wozek i na spacer i raz dwa padna, a ona ma podwojny. 12 h bez drzemki to hardcore dla Domka.
Cytat:
Napisane przez Catherine86 Pokaż wiadomość
Na dupke niestety musiala zastosowac masc przepisana przez lekarza bo tez byla masakra, dochodzilo do 11 kupek na dzien. Zwykle kremy nie daly rady. Od lekarza dostalismy wlasnie neosine, smecte i paracetamol ale nie przeszlo wiec dalsze leczenie juz w szpitalu, tam dawali malej tasectan (cos jak smecta), lakcid, papaweryne i przeciwgoraczkowe plus kroplowki. Do domu tasectan i probiotyk. Niestety dzis znowu wiecej kupek, nie sa luzne ale jest ich wiecej, mowili nam, ze moze jeszcze tak byc ale sie martwie.

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------


Gratki dla Domka i zdrowka.
Jeju jak to zlecialo, zaraz 3 trymestr ;-) Troche ci zazdroszcze, tez juz bym chciala drugie
to kiedy rozpoczynasz starania 😋
__________________
Patrzysz na świat taki jakim jest,
Chciałbyś odnaleźć w tym jakiś sens,
Ale trudno jest nadać sens porządkowi,
Który dzieje się wbrew rozumowi

Edytowane przez ukrajinka
Czas edycji: 2017-01-24 o 22:36
ukrajinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-24, 22:54   #1619
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez ukrajinka Pokaż wiadomość
dziekujemy, z kazdym dniem postep wiec pewnie niedlugo bedzie smigal. co do pracy to dogadalam sie dogodne dla siebie warunki i pracuje 4 razy w tyg, w weekendy z malym jest tz a w tyg jeden dzien moj brat i jeden mama tz'ta (w sumie to ma w ten dzien Domcia i jego kuzyna) tylko dzis sie wkurzylam bo w ogole drzemki nie mial, no ja rozumiem, ze ciezko uspic dwoje maluchow, ale to kurcze zapakowac ich w wozek i na spacer i raz dwa padna, a ona ma podwojny. 12 h bez drzemki to hardcore dla Domka.

to kiedy rozpoczynasz starania 😋
12h bez drzemki??? to zaszalał 😨
gratuluję pierwszych samodzielnych kroczków 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-25, 07:01   #1620
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamy ostatniego kwartału 2015 cz. III

Cytat:
Napisane przez ukrajinka Pokaż wiadomość
dziekujemy, z kazdym dniem postep wiec pewnie niedlugo bedzie smigal. co do pracy to dogadalam sie dogodne dla siebie warunki i pracuje 4 razy w tyg, w weekendy z malym jest tz a w tyg jeden dzien moj brat i jeden mama tz'ta (w sumie to ma w ten dzien Domcia i jego kuzyna) tylko dzis sie wkurzylam bo w ogole drzemki nie mial, no ja rozumiem, ze ciezko uspic dwoje maluchow, ale to kurcze zapakowac ich w wozek i na spacer i raz dwa padna, a ona ma podwojny. 12 h bez drzemki to hardcore dla Domka.
Łooo dziwne ze dal rade😱 ja tez sie boje co bedzie sie z malym dzialo jak pojde do pracy... Ostatnio teściowa biegala za nim z sucha bułka, ani nie byl głodny ani zainteresowany, ale co zrobic, nie moze tylko z mamusia siedziec...
Czekam na mebelki dziś😄 jeszcze poleczka nad łóżeczko i regal do naszej sypialni i bedzie już gites
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-26 14:49:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.