Kiedy najlepszy czas na dzidziusia?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-29, 15:18   #1
KALWI23
Zadomowienie
 
Avatar KALWI23
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 100
GG do KALWI23
Question

Kiedy najlepszy czas na dzidziusia??


.

Edytowane przez KALWI23
Czas edycji: 2007-02-26 o 11:21
KALWI23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 16:30   #2
Acka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 664
Dot.: Kiedy najlepszy czas na dzidziusia??

Jedyne co Ci mogę doradzić to postaraj obserwować swój organizm.Jeżeli poczujesz że masz troszkę obfitszy śluz,to wtedy są właśnie dni kiedy jest większe prawdopodobieństwo na zajście w ciąże.To jasne.Zaraz po okresie jest mniejsze.Zacznij obserwować uważniej tak 8dni po okresie albo troszkę pózniej.Ja np nie mam z tym problemu bo w czasie owulacji mam też bóle jajników i wiem wtedy że to te właśnie dni.Pozdrawiam!!POWODZENI A
Acka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 16:54   #3
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Kiedy najlepszy czas na dzidziusia??

hmm ja tego troche nie rozumiem skoro nie ma zadnych problemow typu podejrzenie bezplodnosi itp to po co az tak sie starac?? moim zdaniem nie patrzec kiedy plodny kiedy nie po prostu sie kochac czerpac przyjemnosc z sexu a i przy tym starac sie o dziecko jak po 4 mc sie nie uda to wtedy zglosic sie do lekarza i pilnowac cyklu a tak po co im wiecej stresu tym mniejsza szansa a co to za tworzenie dziecka na zawolanie
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 17:17   #4
malinowska aleksandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 9
Dot.: Kiedy najlepszy czas na dzidziusia??

witam!Ja prponuję ci testy owulacyjne koszt takiego testu to 45zł. jest ich 5szt działa na takiej samej zasadzie co test ciążowy
malinowska aleksandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 22:31   #5
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Kiedy najlepszy czas na dzidziusia??

Cytat:
Napisane przez KALWI23
Staramy się z moim mężem o dzidziusia jednak mam dość nieregularny okres i nie wiem kiedy będzie najlepszy moment na poczęcie. Daty moich ostatnich miesiączek to: 3.01.06., 4.02.06, 11.03.06, 13.04.06, 29.04.06, 27.05.06. Czy mozecie mi jakoś poradzić??
Hmm... ja co prawda nie staram się (jeszcze) o dzidziusia ale muszę być na bieżąco z owulacją obserowwać itd :/ więc korzystam z testów owulacyjnych - to chyba jedyny dobry sposób. Żeby wiedzieć kiedy najlepszy moment na zajście w ciążę też
Cytat:
witam!Ja prponuję ci testy owulacyjne koszt takiego testu to 45zł

a ja polecam na allegro, jest połowę taniej a to się opłaca na dłuższą metę choć oczywiście życzę szybciutko dzieciaczka
Mi pomogły
http://www.allegro.pl/item104510111_...azowe_6_2.html
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 22:06   #6
lila69
Przyczajenie
 
Avatar lila69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Opolskie-Kluczbork
Wiadomości: 17
Dot.: Kiedy najlepszy czas na dzidziusia??

wlasnie przeczytalam w tym watku o testach owulacyjnych.Ja zamierzam wlasnie takie sobie kupic,mozecie mi blizej opisac na jakiej zasadzie one dzialaja.Czytalam w wielu poradnikach ze nie sa skuteczne ale jesli uzywacie mozecie sie na ten temat wypowiedziec.Z mezem obydwoje planujemy dziewczynke wiec testy byly mi bardzo przydatne dla okreslenia swoich dni plodnosci.Cykle tez mam rozne od 31 do 36 dni ,nigdy niewiadomo kiedy sie zaczna dni plodne a kiedy skoncza.Jesli mozecie napiszcie cos z niecierpliwoscia czekam na opinie o testach owulacyjnych,pozdrawiam wszystkich
lila69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.