ziaja nuno krem tonujacy, ktos ma? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-03, 20:00   #121
buziaczek2
Raczkowanie
 
Avatar buziaczek2
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 39
Dot.: ziaja nuno krem tonujacy, ktos ma?

jejku najpierw mialam zwykla wersje w opakowanieu bylo strasznie: jakies smugi twarz blyszczaca jakas klejaca nieciekawie to wygladalo
pozniej mialam jeszcze probki dalam mu druga szanse (pomyslalam moze jakis dziwny przypadek) ale bylo to samo... nie warto ... na wizazu jest tyle dobrych opini na jego temat a mi jednak nie pasuje
__________________






Jeśli coś jest warte grzechu

grzech nie skorzystać ...

buziaczek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 12:28   #122
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: ziaja nuno krem tonujacy, ktos ma?

a ja użyłam go dopiero kilka razy i póki co jestem zadowolona mam odcień 01 - jak dla mnie trochę za ciemny i troszkę żółtawy (jestem z tych jasnych i bladych :P), ale jak nałożę cieniutką warstwę to jest ok jeżeli nałożymy go niewiele, to jest niewidoczny, a jednocześnie ukrywa drobne niedoskonałości [podkreślam - drobne!]. Ma lekką konsystencję i skóra jest po nim taka przyjemnie gładziutka w dotyku. Nie używam pod niego już kremu nawilżającego, a mimo to skóra nie jest sucha, ale też nie tłusta - taka lekko matowa. Jak na razie mi odpowiada gdyby tylko producent rozszerzył gamę odcieni o chociaż trochę jaśniejszy...
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 19:07   #123
adorably
Rozeznanie
 
Avatar adorably
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 545
Dot.: ziaja nuno krem tonujacy, ktos ma?

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
a ja użyłam go dopiero kilka razy i póki co jestem zadowolona mam odcień 01 - jak dla mnie trochę za ciemny i troszkę żółtawy (jestem z tych jasnych i bladych :P), ale jak nałożę cieniutką warstwę to jest ok jeżeli nałożymy go niewiele, to jest niewidoczny, a jednocześnie ukrywa drobne niedoskonałości [podkreślam - drobne!]. Ma lekką konsystencję i skóra jest po nim taka przyjemnie gładziutka w dotyku. Nie używam pod niego już kremu nawilżającego, a mimo to skóra nie jest sucha, ale też nie tłusta - taka lekko matowa. Jak na razie mi odpowiada gdyby tylko producent rozszerzył gamę odcieni o chociaż trochę jaśniejszy...
dokładnie się z tym zgadzam...ten krem jest fajny,ale niestety mogę go używać jedynie latem lub po kilkudniowej "sesji" z kremem brązującym
__________________

adorably jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 14:14   #124
Pullpet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 14
Dot.: ziaja nuno krem tonujacy, ktos ma?

Z 3 tonujaych ktore sprawdzalam - nuno odcien naturalny najbardziej pasowal do mojej trupiej karnacji.
Faktycznie matuje dosc slabo, ale do tego używam pudru z glinek naturalnych z jadwigi (ten do cery tłustej jest tez jasny wiec wszystko ladnie wspolgra).
Za swoj krem matujacy w Krakowie na zamoyskiego 43 (kolo matecznego) dalam 7,10 zł, puder ok. 21 zł - i za nic i na nic ich nie zamienie
po domu tylko puder na wyjscie duet i wszystko fajnie sie trzyma
Pullpet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 08:37   #125
malenstfo24
Rozeznanie
 
Avatar malenstfo24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: ziaja nuno krem tonujacy, ktos ma?

Kupiłam 01 na lato i 02 na opaloną już buzię, nie mam problemów ze smugami na początku był problem bo nakładałam go tyle ile zwykle nakładam podkładu i były smugi więc zmniejszyłam ilości i efekt był świetny zapłaciłam 7.60 do tego mam tonik nuno i też nie narzekam
malenstfo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 20:30   #126
marlen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 371
Dot.: ziaja nuno krem tonujacy, ktos ma?

mialam 01 i bylam zadowolona;]
wydajny,swietnie sie stapial z cera.
marlen92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 20:39   #127
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: ziaja nuno krem tonujacy, ktos ma?

Ja używam tego kremu tonującego już chyba ponad pół roku. Bardzo fajna sprawa - leciutki, odcień 01 co prawda dla mnie niby za ciemny, ale ładnie stapia się ze skórą. Świetna alternatywa dla podkładu, miałam wrażenie, że skóra może oddychać. Przyjemnie się go nakłada, bo jest śliski. Nie ma co liczyć na rewelacyjne krycie, bo to tylko kremik tonujący, ale tak do wyrównania cery jak ktoś nie ma strasznych problemów jest ok. Szczególnie latem przyjemnie się sprawował - maznęłam się tu i ówdzie i wyglądałam ładnie, lecz naturalnie Do tego piekielnie wydajny - jak już pisałam, kupiłam ponad pół roku temu, używam codziennie, a z opakowania jakby nic nie ubyło. No i u mnie nie zapycha porów, a cerę mam raczej problemową Ale tak jak piszecie - trzeba używać go malutko.
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-17, 22:20   #128
roses0077
Raczkowanie
 
Avatar roses0077
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 95
Dot.: ziaja nuno krem tonujacy, ktos ma?

przyłaczam sie szkoda chocby tych 6 zł.. bo to marne jest bardzo zamiast pomagac pogarsza stan i tyle
roses0077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 07:46   #129
justka01081987
Raczkowanie
 
Avatar justka01081987
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 30
Dot.: ziaja nuno krem tonujacy, ktos ma?

a ja jestem z niego bardzo zadowolona,jest dla mnie idealny,wszystko delikatnie pokryje co trzeba,nic mi nie zatyka,nie świecę się wogole nie czuje ze mam coś na buzi,odkąd do kupilam a juz mam go moze od 3 miesiecy,napewno przed wakacjami to przestalam uzywac fluidu bo krem ten wswzystko co trzeba delikatnie mi maskuje,nie zamienilambym go na inny nigdy w zyciu na dodatek bardzo wydajny,ja przpadkiem go odkrylam bo zamowilam probke z ziaji i odpisali mi ze z regoly probek nie wysylaja ale wlasnie wyslali do mnie serie nuno sprobowalam raz i juz od tamtej pory go kupujędo tego pryszcze juz nie pojawiaja sie tak czestopolecam szczerze.ale tez rozumiem dziewczyny ktorym nie dodpowiada bo jednak cery i skora jest kazda innaco dla jednych jest idealne dla innych moze wydawac sie beznadzijnhe ale akurak dla mnie jkest idealny i do tego ta cena super
__________________
Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera.
justka01081987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 19:13   #130
fafinettex3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 3
Dot.: ziaja nuno krem tonujacy, ktos ma?

że co? zapycha pory? jak zobaczyłam te komentarze, to śmiać mi się chciało. nie wiem ile musicie tego walić na twarz. to nie może wam zatykać porów, może to puder albo korektor. TO NIE JEST PODKŁAD, TO KREM! ja mam trzynaście lat i dla mnie jest idealny.
matuje(tak!), tuszuje niedoskonałości, ładnie kryje, fajnie się rozprowadza, jeżeli nie nałożysz go w dużej ilości.
fafinettex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 20:02   #131
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: ziaja nuno krem tonujacy, ktos ma?

Cytat:
Napisane przez fafinettex3 Pokaż wiadomość
że co? zapycha pory? jak zobaczyłam te komentarze, to śmiać mi się chciało. nie wiem ile musicie tego walić na twarz. to nie może wam zatykać porów, może to puder albo korektor. TO NIE JEST PODKŁAD, TO KREM! ja mam trzynaście lat i dla mnie jest idealny.
matuje(tak!), tuszuje niedoskonałości, ładnie kryje, fajnie się rozprowadza, jeżeli nie nałożysz go w dużej ilości.
Wiele jeszcze musisz sie dowiedziec wiec nie krytykuj innych. Krem jak najbardziej może zatykać pory, to że Tobie nie zapycha nie znaczy ze u innych tez tak bedzie.
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 16:09   #132
decisive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: ziaja nuno krem tonujacy, ktos ma?

W tessco jest
decisive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 21:34   #133
Pusheencat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: ziaja nuno krem tonujacy, ktos ma?

Mialam niedawno całą serię ziajki nuno, niestety mi sie skończyła
Po owych kosmetykach twarz byla ładniejsza i oczyszczona, nastepnie gdy juz nakladalam krem tonujacy moja opinia rosla ku gorze. Przyznaje, na poczatku twarz mi sie strasznie swiecila, potem juz tego nie zauwazalam. Jest mega wydajny
Pusheencat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.