Poznawanie przez Internet - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-05, 12:57   #31
peggsue
Raczkowanie
 
Avatar peggsue
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 61
Dot.: Poznawanie przez Internet

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
e tam ze mna jest bardziej nie tak, bo ja swojego w klubie. Co prawda to byla zamknieta impreza - urodziny kolezanki - wiec byli albo znajomi albo znajomi znajomych. Ale jednak miejsce jest jeszcze bardziej zle

No tak, jesteś gorsza, wygrałaś
peggsue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 18:10   #32
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Poznawanie przez Internet

A ja mam mieszane uczucia i trochę się z autorką zgadzam.
W Internecie poznałam trzech facetów, jednego na portalu randkowym i był dziwny, pospotykaliśmy się trzy miesiące i zostawił mnie, a potrafił takie akcje robić, że aż się dziwie teraz, że sama tego nie zrobiłam.
Drugiego poznałam na czacie, byłam z nim dwa lata, na początku było ok, prócz tego, że nie zapraszał mnie do domu ani nie chciał przyjechać do mnie - ciągle randki były w miejscy publicznym (przez rok prawie), po półtora roku zaczęły wychodzić trupy z szafy, okazał się kłamcą i psychopatą (i damskim bokserem).
Trzeciego, aktualnego poznałam na badoo, gdzie oboje chcieliśmy tylko z kimś pogadać, nie spotykać się - jesteśmy razem, mieszkamy ze sobą i planujemy kupno domu, ślub i dzieci, a najlepsze określenie na nas to to, że znaleźliśmy się jak dwa owsiki w pupie, bo tak do siebie pasujemy.
Ale zdecydowana większość facetów, których spotykałam w sieci to świry. Sądzę, że to trochę dlatego, że na realnym spotkaniu nikt nie zdejmie w miejscu publicznym spodni i nie pokaże kuśki. A w Internecie zdarzało mi się, że na dzień dobry dostawałam w twarz zdjęciem nagiego pana w słowiańskim przykucu z wywaloną fujarą. Bez uprzedzenia.
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-18 19:10:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.