Jescze raz DIANA35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-02, 14:41   #1
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi

Jescze raz DIANA35


Mam pytanie do dziewczyn które zażywały te tabletki i przerwały ich branie - jak zareagował Wasz organizm a szczególnie cera?? Chciałabym je przestać zażywać bo wolałabym się już nie "faszerować", stan buzi mi się znacznie poprawił a na ulotce pisze, że jak już będzie ok to można przestać zażywać Dianę i wrócic kiedy będzie potrzeba..Ale jak zobaczyłam buzie koleżanki która przestała je zażywać...biedroneczka dosłownie na dodatek trudno jej to wyleczyć..słyszałam, że często stan cery po tych tabletkach bywa gorszy niż przed ich zażywaniem. Napiszcie proszę jak to u Was wyglądało. Dziękuję za każdą wypowiedź!!
POZDRAWIAM
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-02, 14:47   #2
berry
Raczkowanie
 
Avatar berry
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 109
Re: Jescze raz DIANA35

niestety nie tylko po Dianie. Ja kiedys robilam przerwe na branie Cilestu i obsypalo mnie na maxa, juz nawet myslalam ze chyba nigdy z domu nie wyjde. To byla tragedia, naprawde
Potem znowu bralam Cilest i wrocilo do normy. Od jakiegos czasu stwierdzilam ze przerzuce sie na tabletki, ktore maja najmnhijesza zawartosc hormonow i biore Logest. Cera sie troche pogorszyla, ale stopniowo. Doszlam do wniosku ze teraz odzwyczaje organizm od hormonow wlasnie stopniowo, zeby nie mial takiego szoku jak wtedy. No bo jak dostawal wiecej hormonow i nagle NIC to to byl dla niego prawdziwy szok. A teraz stopniowo zmniejszam mu ilosc hormonow, wiec jak przestane to moze nie zareaguje tak ostro...
berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-02, 14:59   #3
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Re: Jescze raz DIANA35

Przestałam brać Cilest 4 miesiące temu i cera zaczęła mi się znów upiornie przetłuszczać, to samo włosy. Nie zaobserowałam - na szczęście! - żadnego "wysypu". Odstawiłam wszystkie kosmetyki do cery normalnej i mieszanej na rzecz tych do cery tłustej i trądzikowej - żel Iwostin, Krem sebostatyczny Pharmaceris, Effaclar K (niech żyje wizaż...), włosy myję częściej i jakoś sobie radzę.

Wysyp pryszczy nie jest więc chyba regułą (przed Cilestem dłuuugo brałam Diane).

A samopoczucie bez piguł jest jak karta Maestro - bezcenne
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-02, 15:00   #4
wmagda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 95
Re: Jescze raz DIANA35

hmmm, mi się wydaje, że wszystko zależy od organizmu. kiedyś stosowałam "mercilon". po nim miałam niezłą huśtawkę hormonalną, co objawiło się pryszczami na twarzy. przerzuciłam się więc na "dianę 35", która bardzo mi pomogła. stosowałam ją 2-3 lata. po jej odstawieniu lekarz przepisał mi "cilest". niestety problem powrócił postanowiłam rzucić te hormony!! od niemal roku nie stosuję tabletek hormonalnych. moja twarz wygląda naprawdę nieźle co kilka miesięcy odwiedzam dermatologa, który przepisuje mi "differin żel" oraz "brevoxyl", jakieś witaminy od czasu do czasu. intensywnie nawilżam skórę, do mycia twarzy używam przegotowanej wody i naprawdę nie narzekam! pryszcze pojawiaja się jedynie przed okresem - i to naprawdę pojedyncze sztuki. powodzenia
wmagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-02, 15:19   #5
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Re: Jescze raz DIANA35

jak dziewczyny zauważyły to zależy od organizmu, ja przez wiele lat używałam Diane i jak robiłam przerwy bo obsypywało , a teraz odstawiłam pół roku temu i nic , to poprostu zależy.
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-02, 15:29   #6
Ananke
Rozeznanie
 
Avatar Ananke
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 534
Re: Jescze raz DIANA35

Właśnie się leczę po Diane Brałam 3 lata, od 3 nie biore i efekt jest taki, że dorobiłam się trądziku polekowego (odstawienie spowodowało ZNACZNE nasilenie) Szkoda tylko, że dopiero 4 lekarz na to wpadł...
To tyle ode mnie
Ananke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-02, 17:21   #7
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Jescze raz DIANA35

Jejku tyle starania się o czystą buźke a teraz może wszystko wrócić Wiem, że to zależy od organizmu ale boję się, że jednak i mnie nie wyjdzie na dobre przerwanie leczenia..wystarczy ta 7-dniowa przerwa a już coś niecoś w tym czasie wyskakuje..Czy te nasilenia po odstawieniu tabletek trwały u Was długo, jak tak to ile? I czy buzie sie Wam szybko wyleczyły czy to był znowu długotrwały, żmudny proces..?? A może to zależy też od czasu zażywania
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-02, 17:40   #8
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Re: Jescze raz DIANA35

Ja też biorę właśnie Dianę już piąte opakowanie...Przedtem przez pół roku brałam antybiotyk tetralysal i miałam twarz bez skazy ! Lekarz kazał mi odstawić bo tyle czasu trwało leczenie tym antybiotykiem i mniej więcej po tygodniu tak mnie obsypało że przez miesiąc nie wychodziłam z domu chociaż to nie były chormony... Teraz właśnie zastanawiam się czy nie przejść na Jeanine może jest lepsza?
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-03, 04:26   #9
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Re: Jescze raz DIANA35

Po raz pierwszy sięgnęłam po Diane dawno temu bardziej z własnej prośby, no bo wiadomo koleżanki mówiły, że super leczy kłopoty trądzikowe... Oczywiście poszłam do ginekologa, lekarz tabletki przepisał, ale o zgrozo nie zlecił badań hormonalnych. No, a ja lekarzowi zaufałam, o badaniach w tym wieku zazwyczaj sie nie myśli...
Miałam umiarkowany trądzik, a po Dianie przeszło wszystko. Byłam zachwycona... do czasu jak postanowiliśmy z mężem, że już czas na potomstwo. Diane odstawiłam i zaczęły się moje kłopoty. Przez pół roku nie miałam okresu (ale zaznaczam, że przed braniem diane zdarzały mi się nieregularności, choć nie takie długie), po 4 miesiącach zaczęło mnie obsypywać, najpierw delikatnie... Po ok. pół roku lekko się przeraziłam. Niestety znów trafiłam na konowała, który zamiast zlecić badania, (zwłaszcza,że właśnie po ok. półrocznej przerwie tego typu badania są najbardziej wiarygodne), znów zapisał mi Diane. Po pół roku znów wszystko przeszło, ale co przeszłam przez ten rok, wolę nawet nie wspominać... W między czasie trafiłam do endykronologa, zrobiłam badania hormonalne (no cóż, ale na ile są one wiarygodne to nie wiem, bo byłam już po pierwszym op. Diany), i do tego USG. Po nich dowiedziałam się, że cierpię na PCO (policystyczne jajniki) i jestem skazana na Diane już na stałę ???!!! Przerwę z zastosowaniem innych "wspomagaczy" stosuje sie w momencie chęci posiadania potomstwa, ale ja na razie boję się ponownie ją odstawić. No to tyle, to moje doświadczenie - chciałaś to masz
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-03, 09:22   #10
redia
Raczkowanie
 
Avatar redia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 101
GG do redia
Re: Jescze raz DIANA35

ja mam 19 lat tradzik to moja zmora totalna... po antybiotykach mialam ladna buzke juz sie ciezylam ale znow wrocil tradzik... zaczelam brac diane35 pozeram juz drugie opakowanie a cera jest znacznie gorsza.. wlasnie w miejscu za ktory odpowiedzialny jest testosteron a wiec policzki i broda... nie wiem czy dalej to brac... podobno dziewczyny mowia ze na poczatku nasila sie tradzik jak sie to stosuje po 4 opakowaniu znika??? jak to jest??
redia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-03, 10:01   #11
kokodżambo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 6
Re: Jescze raz DIANA35

Ja też mam pytanie :> Odstawilam diane35, juz drugi raz, tym razem dalej mam ladna cere, wiec chyba z moimi hormonami juz w porzadku, ale kiedy powinnam dostac okres? 28 dni po poprzednim, czy pozniej?bo 28 dni juz minelo ;> i nie pamietam czy tamtym razem tez tak mialam.
kokodżambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-03, 10:08   #12
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Jescze raz DIANA35

Redio ja kiedyś zażywałam Diane ok.3 opakowań i nie miałam żadnej poprawy a nawet wydawało mi się, że jest gorzej..przerwałam leczenie..lekarz powiedział, że nie można się tak bawić organizmem żeby zażywać, przestawać itd. i że od razu nie ma efektów, każdy reaguje inaczej..wróciłam do nich po półtorej roku i bez przerwy bedzie rok jak je biore i efekty są u mnie to był mozolny proces ale warto było czekać tylko, że teraz chciałabym przerwać Diane i boję się, że stan cery sie pogorszy w przyszłym tygodniu bede rozmiawiała z lekarzem więc zapytam czego się spodziewać-myślałam żeby iść do dermatologa po antybiotyk który baardzo mi pomógł i w razie pogorszenia zacząć go znowu zażywać..tylko czy bede mogła-sie okaże dam znać co powiedział ginekolog
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-03, 10:23   #13
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Jescze raz DIANA35

Kokodżambo u mnie zawsze po odstawieniu tabletek okres przychodził duużo później..raz nawet po 2 miesiącach, po Diane jak przerwałam je pierwszy raz były to 40 dni. Z tym, że ja zawsze miałam co 32-34 dni..
P.S. Piszesz, że odstawiłaś je drugi raz a jak długo je zażywałaś?? Dzieki za odpowiedź
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-03, 15:57   #14
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Re: Jescze raz DIANA35

Rossi a jaki antybiotyk Ci pomógł? Bo ja brałam tetralysal ale jak odstawiłam to masakra Też biorę dianę i boje się że jak odstawię to się pogorszy.Podobno lepsze jest jeanine ale już sama nie wiem?
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-03, 18:40   #15
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Jescze raz DIANA35

Anulqo nie pamiętam jak nazywał się antybiotyk bo to było jakieś dobre 2 lata temu ale myślę, że będzie w kartotece zapisany..A że Jeanine jest lepsze to no właśnie tylko podobno :/ zresztą mi lekarz przepisał Diane na własna prośbe! powiedział, że nie ma przeciwskazań! Moje znajome u innych lekarzy (nie prywatnych) miały robione badania na poziom hormonów i jakies tam jeszcze-dopiero na tej podstawie dobrano im tabletki! żałuję, że zaczełam brać Dianę..
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-14, 14:47   #16
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Re: Jescze raz DIANA35

Do Rossi i tych dziewczyn ktore jednak przerwaly diane,ja biore ja juz 1,5 roku cera znakomita,wlasnie wyjezdzam na pol roku i mam recepte tylko na 4 opakowania a potrzebuje na 6,szkoda mi kasy na prywatnego gin ale wlasnie sie zastanawiam czy by nie przerwac choc na 2-3 miesiace tylko ze boje sie... Rossi jak tam sprawa wyglada u Ciebie????
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-14, 21:06   #17
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Jescze raz DIANA35

baby_girl napisał(a):
> ..wlasnie sie zastanawiam czy by nie przerwac choc na 2-3 miesiace tylko ze boje sie... Rossi jak tam sprawa wyglada u Ciebie????

Baby_girl u mnie sprawa się zakończyła tak: lekarz stwierdził, że niepotrzebnie bym rozregulowała organizm i niepotrzebna jest przerwa - tak więc zrobiłam i omineła mnie "okazja" sprawdzenia czy mnie wysypie czy nie teraz zażywam Jeanine i w moim wypadku cera ma się przy nich duużo lepiej Niestety ostatnio nie dostałam okresu, niby wszystko w porządku ale ginekolog powiedział, że jak następnym razem sytuacja się powtórzy musze iść na badanie i najprawdopodobniej nie bede mogła zażywać tabletek właśnie kończe opakowanie... ehh co za życie

Pozdrawiam cieplutko
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-14, 22:26   #18
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Re: Jescze raz DIANA35

no a co mi sie moze stac jak przerwe na te 2-3 miechy?? z jednej strony bym sobie sprawdzila a z drugiej sie boje a po jeanine to czytalam ze bardzo czesto wystepuje brak okresu,nie wiem dlaczego-tak czytalam opinie innych zazywaczek,
pozdrawiam
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 07:45   #19
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Jescze raz DIANA35

Hmm trudno powiedzieć jak zareaguje Twój organizm. Ale receptę moze przepisać też zwykły lekarz rodzinny (ja tak czasami wypisuję jak nie ma ginekologa ) tylko nie można często. Co do tej Jeanine to faktycznie ciekawe...w niedługim czasie dowiem się czy i u mnie się sprawdza.
Pozdrawiam
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.