Czerwona plamka na nosie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-21, 19:26   #1
KasiaGasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2

Czerwona plamka na nosie


Dziendobry mam pewien problem mianowicie ok. pol roku temu na nosie wyskoczyla mi krostka i po niej zostal czerwony slad, ktory do tej pory utrzymuje sie choc normalnie powinien mi zejsc po kilku dniach. ostatnio zrobila mi sie obok druga czerwona 'kropka'. Czy mozna to usunac jakąs mascia lub kremem na przebarwienia lub cos tego typu? Czytalam, ze moze to byc pekniete naczynko? jak moge sie tego pozbyc?

Dziekuje z gory za odpowiedz
KasiaGasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 00:00   #2
KasiaGasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: Czerwona plamka na nosie

nikt nie moze mi pomóc ?
KasiaGasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 14:30   #3
Ailee17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 30
GG do Ailee17 Wyślij wiadomość przez MSN do Ailee17
Dot.: Czerwona plamka na nosie

Mam podobny problem i też nie wiem jak sobie z nim poradzić to wygląda nie za estetycznie taka plamka. też proszę o pomoc. Próbowałam wysuszać, nawilżać ale nic z tego. Tez mam ją od takiego gdzieś czasu jak ty KasiaGasia.
Ailee17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 19:30   #4
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Czerwona plamka na nosie

ponoszę. Ostatatnio na nosie mam dziwną, czerwoną plamę. Wygląda jak po wyciskaniu, jest jakby "podskórna" i nie mam pojęcia jak jej się pozbyć. Czasami znika, rano od razu po wstaniu jest niezauwazalna, ale jak tylko umyję twarz znowu powraca. Co to może byc?
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:10   #5
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Czerwona plamka na nosie

Cytat:
Napisane przez KasiaGasia Pokaż wiadomość
Dziendobry mam pewien problem mianowicie ok. pol roku temu na nosie wyskoczyla mi krostka i po niej zostal czerwony slad, ktory do tej pory utrzymuje sie choc normalnie powinien mi zejsc po kilku dniach. ostatnio zrobila mi sie obok druga czerwona 'kropka'. Czy mozna to usunac jakąs mascia lub kremem na przebarwienia lub cos tego typu? Czytalam, ze moze to byc pekniete naczynko? jak moge sie tego pozbyc?

Dziekuje z gory za odpowiedz
ja ma coś podobnego tyle że tuż nad ustami, zaczęło się niewinne: krosta, wycisnęłam ją i pękło mi naczynko. Plamka pozostała stosowałam wszelkie maści, w tym na blizny, ale nic to nie daje. Słyszałam, że laser byłby w stanie to usunąć, ale nie wiem czy to na 100 % prawda.
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 12:25   #6
Ailee17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 30
GG do Ailee17 Wyślij wiadomość przez MSN do Ailee17
Dot.: Czerwona plamka na nosie

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
ponoszę. Ostatatnio na nosie mam dziwną, czerwoną plamę. Wygląda jak po wyciskaniu, jest jakby "podskórna" i nie mam pojęcia jak jej się pozbyć. Czasami znika, rano od razu po wstaniu jest niezauwazalna, ale jak tylko umyję twarz znowu powraca. Co to może byc?
Nie chcę Cię martwić, ale to chyba pęknięte naczynko. U mnie to też podobnie wygląda rano.
Ailee17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.