9 MIESIĄC - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-11-17, 13:00   #1
styleev
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Lutowiska (Bieszczady)
Wiadomości: 32

9 MIESIĄC


parka- QUELLE; Bluza- river island; spodnie- Troll; bokserka- BIK BOK; emu- UGG Australia; pierścionek- @; zegarek- Miler; charmsy- @; czapka- @; torba- @; komin- DIY

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
styleev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 13:04   #2
abralm
Zakorzenienie
 
Avatar abralm
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 098
GG do abralm
Dot.: 9 MIESIĄC

bardzo fajnie
__________________


abralm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 14:07   #3
mazena111
Rozeznanie
 
Avatar mazena111
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 989
Dot.: 9 MIESIĄC

Super
__________________
maza

tkwi w każdym z nas...

"Nie sztuka mi się oprzeć,
sztuka zaakceptować"
mazena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 14:38   #4
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: 9 MIESIĄC

Bardzo mi się podoba
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 15:06   #5
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: 9 MIESIĄC

__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 16:30   #6
Goska_88
Raczkowanie
 
Avatar Goska_88
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 284
Dot.: 9 MIESIĄC

super modna mama
powodzenia
Goska_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 17:59   #7
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: 9 MIESIĄC

a to są spodnie ciążowe??Bo troll chyba nie ma kolekcji dla kobiet w ciąży??
emii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-17, 18:23   #8
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: 9 MIESIĄC

Cytat:
Napisane przez emii Pokaż wiadomość
a to są spodnie ciążowe??Bo troll chyba nie ma kolekcji dla kobiet w ciąży??
a co to? jak kobieta w ciąży to ma na siebie worek pokutny założyć? albo wielkie jeansowe ogrodniczki z kolekcji "poczuj sie wielka jak wieloryb"?

do mnie nie przemawia bo to nie mój styl i nie moja bajka ale takie komentarze są denerwujące.
__________________
Forum o wiewiórkach: Wiewiórki
dirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 18:47   #9
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: 9 MIESIĄC

[QUOTE=dirt;37673774]a co to? jak kobieta w ciąży to ma na siebie worek pokutny założyć? albo wielkie jeansowe ogrodniczki z kolekcji "poczuj sie wielka jak wieloryb"?

nie , nie worek pokutny czy wielkie ogrodniczki Tylko już potem pod koniec nie wygodnie jest w takich zwykłych spodniach, brzuch bardzo opada na dół i nie da się ich dopiąć, więc ciekawa jestem jak koleżanka je założyła, że jej nie przeszkadzały i się układały.
emii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 18:48   #10
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: 9 MIESIĄC

Bardzo mi się podoba
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 18:52   #11
fanstyle
Zakorzenienie
 
Avatar fanstyle
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 917
Dot.: 9 MIESIĄC

Cytat:
Napisane przez emii Pokaż wiadomość
a to są spodnie ciążowe??Bo troll chyba nie ma kolekcji dla kobiet w ciąży??
Nie znam się za bardzo, ale może to są tzw. biodrówki? wtedy chyba brzuszek nie przeszkadza

stylizacja nie w moim guście, ale ładnie wyglądasz
__________________
To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach.
fanstyle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-17, 20:21   #12
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: 9 MIESIĄC

Co do biodrówek w ciązy, ja sama nigdy nie lubiłam ich nosic, były bardzo nie wygodne, faktycznie kiedy brzuch opada przy koncówce to spodnie robia sie dziwnie "drpiące" brzuch, nawet kiedy nie są obcisłe tak jak tutaj, ale juz przywykłam do podejscia autorki, że "ona nie słonica, ciążówek nie bedzie nosić" jak pisała kiedys na blogu.

Co do wieszaka, to podoba mi sie zdobienie cwiekowe, fajnie wygląda.
Reszta nie mój gust, ale pasuje do siebie jako całość.
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 21:52   #13
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: 9 MIESIĄC

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
Co do biodrówek w ciązy, ja sama nigdy nie lubiłam ich nosic, były bardzo nie wygodne, faktycznie kiedy brzuch opada przy koncówce to spodnie robia sie dziwnie "drpiące" brzuch, nawet kiedy nie są obcisłe tak jak tutaj, ale juz przywykłam do podejscia autorki, że "ona nie słonica, ciążówek nie bedzie nosić" jak pisała kiedys na blogu.
A co Wam do tego?! Bo widzę, że już wszystko trzeba tutaj skomentować i aferę zrobić. Skoro autorka nie nosi typowo ciążowych rzeczy, więc może jej wygodnie w normalnych? Poza tym, widzę po zdjęciach, że brzuszek nie jest wielki jak na 9 miesiąc, więc może ciąża nie wymaga zakładania na siebie ciążowej odzieży, a w swojej szafie jak widać ma ubrania przystosowane do tego stanu. I ja się zgadzam z autorką, bo nie widzę powodu, żeby wydawać kupę kasy na odzież ciążową, bo takowa jest przeważnie droga i używa się jej parę tygodni.
Niektóre kobiety mocno tyją w czasie ciąży, ale autorka nie, więc ja nie widzę problemu.
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 21:57   #14
manima
Zadomowienie
 
Avatar manima
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 230
Dot.: 9 MIESIĄC

Podoba mi sie, bardzo dziewczęco i swiezo.

Co do ubrań ciązowych to mysle ze kazdy powinien wybierac to co uwaza dla siebie najwygodniejsze.

Powodzenia przy rozwiązaniu!
manima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 22:16   #15
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: 9 MIESIĄC

Cytat:
Napisane przez Eshi Pokaż wiadomość
A co Wam do tego?! Bo widzę, że już wszystko trzeba tutaj skomentować i aferę zrobić. Skoro autorka nie nosi typowo ciążowych rzeczy, więc może jej wygodnie w normalnych? Poza tym, widzę po zdjęciach, że brzuszek nie jest wielki jak na 9 miesiąc, więc może ciąża nie wymaga zakładania na siebie ciążowej odzieży, a w swojej szafie jak widać ma ubrania przystosowane do tego stanu. I ja się zgadzam z autorką, bo nie widzę powodu, żeby wydawać kupę kasy na odzież ciążową, bo takowa jest przeważnie droga i używa się jej parę tygodni.
Niektóre kobiety mocno tyją w czasie ciąży, ale autorka nie, więc ja nie widzę problemu.

Wyraziłam swoje zdanie, a to chyba nic złego brzuszek maly ale dziecko rośnie, i brzuch się obniża, to normalne. W ciązy mozna wręcz schudnąć, a nie utyć. ale brzuch no niestety... urośnie zawsze. Z tąd moje zdanie odnośnie biodrówek. Ja sama przed porodem miałam zaledwie 8 na plus, a mimo to niestety biodrówki odstawiłam.

ps. ciuchy ciążowe, np spodnie wcale nie są dużo droższe jeżeli chodzi o porównanie jakosci. A zawsze można je sprzedać. Ale jak już napisałam - juz przywykłam do podejscia autorki, więc nie rozumiem o co sie tak burzysz?

Edytowane przez Gomra
Czas edycji: 2012-11-17 o 22:21
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 22:36   #16
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: 9 MIESIĄC

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
Wyraziłam swoje zdanie, a to chyba nic złego brzuszek maly ale dziecko rośnie, i brzuch się obniża, to normalne. W ciązy mozna wręcz schudnąć, a nie utyć. ale brzuch no niestety... urośnie zawsze. Z tąd moje zdanie odnośnie biodrówek. Ja sama przed porodem miałam zaledwie 8 na plus, a mimo to niestety biodrówki odstawiłam.

ps. ciuchy ciążowe, np spodnie wcale nie są dużo droższe jeżeli chodzi o porównanie jakosci. A zawsze można je sprzedać. Ale jak już napisałam - juz przywykłam do podejscia autorki, więc nie rozumiem o co sie tak burzysz?
Właśnie do tego Twojego "przywyknięcia do podejścia autorki". Bo jakie to podejście? Bo tego nie rozumiem. Zabrzmiało to jakby to podejście było takie, że kij ja, kij tam dziecko, najważniejsze to to, żebym za☠☠☠iście wyglądała. Wiesz, nie wydaje mi się, żeby autorka nosiła ubrania, w których się źle czuje, coś uwiera, a coś jest za małe, co z resztą widać na zdjęciach.
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 23:24   #17
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: 9 MIESIĄC

Cytat:
Napisane przez dirt Pokaż wiadomość
a co to? jak kobieta w ciąży to ma na siebie worek pokutny założyć? albo wielkie jeansowe ogrodniczki z kolekcji "poczuj sie wielka jak wieloryb"?

do mnie nie przemawia bo to nie mój styl i nie moja bajka ale takie komentarze są denerwujące.
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 23:44   #18
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: 9 MIESIĄC

ło matko nie wiedziałam, że z mojego pytania o to czy te spodnie są ciążowe wywiąże się taka dyskusja
Mi nie chodziło o to, żeby kogoś krytykować. Chciałam się tylko dowiedzieć czy koleżance jest wygodnie tak nisko pod brzuchem zapinać spodnie.

Ja swoje pierwsze dziecko rodziłam w lecie, więc ciuchy ciążowe miałam głębko w d.... nie przeszkadzało mi, że spodnie czy spódniczka opada na biodra, brzuch jest odsłonięty.
Druga córę rodziłam w grudniu i tez myślałam, że się obejdzie, ale niestety, leginsy opuszczone mnie drapały, w brzuch było zimno, pomimo dobrze naciągniętej bluzki i pożyczyłam od koleżanki spodnie ciążowe, które różniły się tylko tym od zwykłych, że miały ten szeroki pas który dobrze grzał w brzuchaczka

Właśnie stąd zrodziło się moje pytanie.
emii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 07:50   #19
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: 9 MIESIĄC

Cytat:
Napisane przez Eshi Pokaż wiadomość
Właśnie do tego Twojego "przywyknięcia do podejścia autorki". Bo jakie to podejście? Bo tego nie rozumiem. Zabrzmiało to jakby to podejście było takie, że kij ja, kij tam dziecko, najważniejsze to to, żebym za☠☠☠iście wyglądała. Wiesz, nie wydaje mi się, żeby autorka nosiła ubrania, w których się źle czuje, coś uwiera, a coś jest za małe, co z resztą widać na zdjęciach.

No ja to tak właśnie odbieram.
Zresztą na photoblogu pisała o tym, że przebiera sie nawet kilka razy dziennie bo nic jej juz nie odpowiada, ze jest to meczące itp.


Ale tj, tylko moje zdanie, ciskasz sie jakby chodziło o Ciebie, już taka jestem, że zostawiam szczere komentarze, i sama za takie jestem wdzięczna chodźby były na prawdę nie miłe, dla mnie jest to motywacją dla wielu rzeczy.


Emii świeta prawda, zwłaszcza z zimnem, ja się zawsze bałam ze maleństwo jeszcze w brzuchu przeziebie, nie wiem czy to jest mozliwe, ale podobno jest.

Edytowane przez Gomra
Czas edycji: 2012-11-18 o 07:51
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 12:13   #20
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: 9 MIESIĄC

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
No ja to tak właśnie odbieram.
Zresztą na photoblogu pisała o tym, że przebiera sie nawet kilka razy dziennie bo nic jej juz nie odpowiada, ze jest to meczące itp.


Ale tj, tylko moje zdanie, ciskasz sie jakby chodziło o Ciebie, już taka jestem, że zostawiam szczere komentarze, i sama za takie jestem wdzięczna chodźby były na prawdę nie miłe, dla mnie jest to motywacją dla wielu rzeczy.


Emii świeta prawda, zwłaszcza z zimnem, ja się zawsze bałam ze maleństwo jeszcze w brzuchu przeziebie, nie wiem czy to jest mozliwe, ale podobno jest.
Ja w sumie na żadnego fotobloga nie wchodzę.
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl

Edytowane przez Eshi
Czas edycji: 2013-01-02 o 22:38
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 17:58   #21
lady_killer
Raczkowanie
 
Avatar lady_killer
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 326
Dot.: 9 MIESIĄC

Fajny motyw z ćwiekami na spodniach
__________________
Jeśli chcesz być na bierząco z dostawami,
nowinkami oraz konkursami
dołącz do facebooka

-----
lady_killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 18:13   #22
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 070
Dot.: 9 MIESIĄC

Stylizacja fajna, bardzo młodzieżowa, ale sama się zdziwiłam, że autorka daje radę w zwykłych ciuchach wytrzymać. Widać, że brzuch ma mały, ale jeśli bez męczenia się daje radę cały dzień w zwykłych spodniach przechodzić to ja naprawdę zazdroszczę.
skara jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.