Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-27, 14:39   #3361
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
ŻYJESZ ! Oby tylko efekty były

Hahaha, a iiiidź. Jaki to ból. Jeszcze z takim niepokojem zapytałam, czy jak zwiększą moc, to będzie o wiele bardziej bolało, to mi babeczka powiedziała, że no może troszkę, ale to zależy, bo niektóre mówily, że nawet mniej bolało. a ja już łzy. Hahah.
Kuurde, pytałam też o maść EMLA, czy jakoś tak i powiedziała, że ona nie poleca itd... I chłodziła mi ciągle takimi okładami z lodem. Co dawało ukojenie.
Ogólnie to spoko.\

Kurde jedynie czego obawiam się, to tego, że po powiedziała mi, żebym tak 3 dni nie ćwiczyła, ani nie szła na siłownie. ;/
Kiedy ja muszę hehe.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 16:00   #3362
KarolinaMalinowska5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej
Dostałam ostatnio ulotkę na darmowy zabieg depilacji laserowej do salonu Laser Depil w Warszawie przy użyciu lasera LightSheer Duet. Ktoś może był i testował ? Co myślicie o takiej depilacji?
KarolinaMalinowska5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 23:03   #3363
MajaLisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 16
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Jumo83 Pokaż wiadomość
Hm, a może widzisz takie czarne małe kropki, czyli włoski, które zostały spalone laserem i przy lekkim pociągnięciu wychodzą? Nie przypominam sobie, żebym miała sztywniejsze i wrastające włosy po laserze, raczej miałam mniej, rzadsze i w ogóle nie wrastały. Zresztą tak szybko, po tygodniu, chyba by nie odrosły nowe włosy, to muszą być te stare, które były pod skórą i teraz po depilacji wychodzą. Nic się nie martw.
Pewnie masz rację i to są te stare włosy Jestem tylko tydzień po pierwszym zabiegu i w sumie nie wiedziałam czego sie spodziewać :P Na zabieg bardzo dobrze sie ogoliłam i teraz pewnie te stare włosy rosną mi bardziej pod skórą. Zobaczymy jeszcze za tydzień czy dwa
MajaLisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 15:43   #3364
Jumo83
Jumo83
 
Avatar Jumo83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez MajaLisa Pokaż wiadomość
Pewnie masz rację i to są te stare włosy Jestem tylko tydzień po pierwszym zabiegu i w sumie nie wiedziałam czego sie spodziewać :P Na zabieg bardzo dobrze sie ogoliłam i teraz pewnie te stare włosy rosną mi bardziej pod skórą. Zobaczymy jeszcze za tydzień czy dwa
Tak, pewnie stare, potraktowane laserem włosy wychodzą spod skóry, nie ma co się przejmować. A z efektów na bikini na pewno będziesz zadowolona, mi też kiedyś wrastały włosy i było ich całkiem sporo, co dwa dni jechałam maszynką, robiły się czerwone kropki, dramat. :/ Po laserze zero kłopotu z włoskami, nawet jak gdzieś jakiś się pojawił po tych kilku latach, to taki słaby, ledwo widoczny, do zgolenia raz na jakiś czas. Laser bardzo ułatwia życie.
Jumo83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 17:45   #3365
MajaLisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 16
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Jumo83 Pokaż wiadomość
Tak, pewnie stare, potraktowane laserem włosy wychodzą spod skóry, nie ma co się przejmować. A z efektów na bikini na pewno będziesz zadowolona, mi też kiedyś wrastały włosy i było ich całkiem sporo, co dwa dni jechałam maszynką, robiły się czerwone kropki, dramat. :/ Po laserze zero kłopotu z włoskami, nawet jak gdzieś jakiś się pojawił po tych kilku latach, to taki słaby, ledwo widoczny, do zgolenia raz na jakiś czas. Laser bardzo ułatwia życie.
Dzisiaj poczułam ulgę, po kąpieli zauważyłam wypadające włosy Ja depilację laserem planowałam juz od lat. W zeszłym roku nawet byłam w gabinecie gotowa na pierwszy zabieg, ale przy wypełnianiu ankiety o stanie zdrowia okazało się, że mój lek od dermatologa moze byc światłouczulający, więc zrezygnowałam na czas leczenia, potem było lato i tak to się przeciąnęło do teraz Robię sobie bikini i pachy, więcej obecnie nie potrzebuję. Nogi od lat depilowałam woskiem u przyjaciółki-kosmetyczki i tym sposobem moje włosy się poddały :P mam tylko pojedyńcze, jasne włosy na nogach
MajaLisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 19:52   #3366
Jumo83
Jumo83
 
Avatar Jumo83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

MajaLisa - ja też robiłam laserem bikini i pachy właśnie. Te miejsca jak dla mnie nie nadają się na wosk i depilator, bo za bardzo boli... Na a golenie codziennie to horror. Wolałam pocierpieć na serii zabiegów laserem. Stosowałam krem emla, niektóre dziewczyny też polecały, niektóre nie, u mnie działało, ale musiałam posmarować tak pół godziny przed zabiegiem. Bez maści nie wiem, czy dałabym radę, bo jednak ból jest, a nie chciałam zmniejszania mocy lasera, bo wiadomo, że wtedy gorzej działa... Dodam jeszcze, że kilka moich koleżanek, gdy zobaczyło efekty po laserze też się zdecydowało na depilację bikini, mi zależało tylko na okolicach, a wargi sobie odpuściłam, bo po pierwszej serii myślałam, że wykorkuję. Ale kumpele dzielnie zniosły całą serię na wargach i przy pupie (bikini głębokie) i teraz nic zupełnie im nie wyrasta! Robiły też tym laserem co ja, lightsheer, czasem żałuję, że też się nie przemęczyłam, ale w sumie mojemu mężowi włoski "tam" nie przeszkadzają, gorzej jak wystają z majtek... a tego u mnie już nie będzie nigdy. ))
Jumo83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 20:56   #3367
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

No ja pierwszy zabieg wczoraj jakoś przeżyłam na bikini, ale niekiedy koło warg już nie dawałam rady.. Ale brnęłam, bo muuusialam to zrobić.
Mam nadzieję, że dam radę kolejne 5 sesji
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-28, 23:09   #3368
MajaLisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 16
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Jumo83 Pokaż wiadomość
MajaLisa - ja też robiłam laserem bikini i pachy właśnie. Te miejsca jak dla mnie nie nadają się na wosk i depilator, bo za bardzo boli... Na a golenie codziennie to horror. Wolałam pocierpieć na serii zabiegów laserem. Stosowałam krem emla, niektóre dziewczyny też polecały, niektóre nie, u mnie działało, ale musiałam posmarować tak pół godziny przed zabiegiem. Bez maści nie wiem, czy dałabym radę, bo jednak ból jest, a nie chciałam zmniejszania mocy lasera, bo wiadomo, że wtedy gorzej działa... Dodam jeszcze, że kilka moich koleżanek, gdy zobaczyło efekty po laserze też się zdecydowało na depilację bikini, mi zależało tylko na okolicach, a wargi sobie odpuściłam, bo po pierwszej serii myślałam, że wykorkuję. Ale kumpele dzielnie zniosły całą serię na wargach i przy pupie (bikini głębokie) i teraz nic zupełnie im nie wyrasta! Robiły też tym laserem co ja, lightsheer, czasem żałuję, że też się nie przemęczyłam, ale w sumie mojemu mężowi włoski "tam" nie przeszkadzają, gorzej jak wystają z majtek... a tego u mnie już nie będzie nigdy. ))
Hahahha u mnie tez nigdy poza majtki nie wyjrzą Ja zrobiłam głębokie dla wygody i świętego spokoju, jakoś zawsze goliłam wszystko. Dużo pływam, więc też dlatego depilacja to dla mnie oczywistość. Akurat tak sie składa, że nogi woskiem to juz ok. 7 lat, pachy woskiem może ze 3-4 lata i bikini głębokie tez pare razy robiłam - jestem bardzo wytrzymała na ból :P Kremu znieczulającego nie stosowałam, słyszłam, ze moze trochę osłabiac działanie lasera. Nie wiem ile w tym prawdy, ale dla mnie jest zbędny. Laser był na max możliwej mocy. Właściwie pachy były bez problemu, pachwiny tez, a przy wargach juz trochę ciepła czułam, ale reagowałam na to takimi wzdrygnięciami się pare razy Juz nie mogę doczekac sie końca i gładkiego ciała

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
No ja pierwszy zabieg wczoraj jakoś przeżyłam na bikini, ale niekiedy koło warg już nie dawałam rady.. Ale brnęłam, bo muuusialam to zrobić.
Mam nadzieję, że dam radę kolejne 5 sesji
Zakładasz w sumie 6 sesji? jakim laserem robisz?
Ja z założenia mam 4 zabiegi , max 5
MajaLisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 23:46   #3369
elizaz777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Może ja też coś napisze o mojej przygodzie z depilacją laserową Dość długo nie mogłam się zdecydować, aż w końcu namówiła mnie koleżanka, która też wcześniej sobie zrobiła i była zadowolona. Depilacje robiłam w tym samym gabinecie, co koleżanka w Katowicach w Freshmed. Nie ma się czego bać! Nie miałam żadnych problemów. Nad wszystkim czuwa pani doktor, która wcześniej wszystko tłumaczy. Mi wystarczyło 5 zabiegów i po włoskach nie mam już śladów
elizaz777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 10:36   #3370
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez MajaLisa Pokaż wiadomość
Hahahha u mnie tez nigdy poza majtki nie wyjrzą Ja zrobiłam głębokie dla wygody i świętego spokoju, jakoś zawsze goliłam wszystko. Dużo pływam, więc też dlatego depilacja to dla mnie oczywistość. Akurat tak sie składa, że nogi woskiem to juz ok. 7 lat, pachy woskiem może ze 3-4 lata i bikini głębokie tez pare razy robiłam - jestem bardzo wytrzymała na ból :P Kremu znieczulającego nie stosowałam, słyszłam, ze moze trochę osłabiac działanie lasera. Nie wiem ile w tym prawdy, ale dla mnie jest zbędny. Laser był na max możliwej mocy. Właściwie pachy były bez problemu, pachwiny tez, a przy wargach juz trochę ciepła czułam, ale reagowałam na to takimi wzdrygnięciami się pare razy Juz nie mogę doczekac sie końca i gładkiego ciała

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------



Zakładasz w sumie 6 sesji? jakim laserem robisz?
Ja z założenia mam 4 zabiegi , max 5

Miałam robione łydki Light Sheer Duet i mialam 6 sesji, no i chyba muszę wybrać się na 7, bo jednak na kolanach i gdzieniegdzie wyrosło trochę włosków. Ehh
A z bikini i pachami, no tak liczę, bo wolę się mile zaskoczyć, niż rozczarować. Babeczka powiedziała mi, że tak do 6 zabiegów może być, więc nastawiłam się na gorszą opcję.
Ja się pytałam mojej Pani o mść EMLA, czy jakoś tak, to właśnie powiedziała, że kiedyś tego używali, ale teraz już nie, bo to ponoć oslabia efekty i w ogole takie to średnie.

Ja na pachy jeszcze zęby zaciskalam, ale czasem mnie tak zabolalo, że huuuu... Na bikini no to myślałam, że jestem bardziej wytrzymała na ból, a tu nie bardzo. Też miałam takie "wzdrygnięcia" i czasem przerywałyśmy na jakieś 20 sek.
Tyle kasy na to iiidzie, mam nadzieję, że będę się cieszyła niesamowitymi efektami.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 17:08   #3371
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
O matyldo święta. Bolało jak FIKS. Kuuuźwa mać. Masakra
Przeżyłaaam, ale jak mi zwiększą moc to chyba zejdę.


---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------




Właśnie, właaśnie, mi eż tak dzisiaj robiła. Kurde, nie wiem wlaśnie czy wszystko OK.
Najpierw robiła mi pachy dużą końcowką, potem małą końcówką, dokładnie cały obszar zrobiła.
Bikini też zrobiła najpierw dużą, a potem tak bliżej warg i okolice pachwin, koło tyłka - robiła małą.
Nie wiem cholera, czy to nie do końca dobrze ;/

W marcu muszę wydać 577 zł :O
Na pachy, bikini i dodatkowy 7 zabieg na łydki na dobitke (tu chyba poproszę o małą końcówkę, skoro mówicie, że jest lepsza, tylko nie wiem czy się zgodzi na tak dużym obszarze na małą końcówkę, cholera ;/)
też tak mówiłam po pierwszym zabiegu ale z lodem jest dużo łatwiej.
Co do łydek to może się zgodzić. Moja mówi, że jak mam takie obszary gdzie trzeba by coś zrobić to mam ich nie golić, przyjść, Ona zobaczy, zaznaczy co i jak i zrobi punktowo. W sumie to już dużo czasu nie zajmuje także może najpierw zadzwoń i się dogadaj z tymi łydkami?

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez mopsi Pokaż wiadomość
Mi zawsze po zabiegu na bikini włosy rosly na długość kilku mm, a po 2, 3 tyg wypadały bez żadnej pomocy i było gladziutko, aż do 8 tygodnia, bo wtedy powtórka.
Mam identycznie za każdym razem

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Hahaha, a iiiidź. Jaki to ból. Jeszcze z takim niepokojem zapytałam, czy jak zwiększą moc, to będzie o wiele bardziej bolało, to mi babeczka powiedziała, że no może troszkę, ale to zależy, bo niektóre mówily, że nawet mniej bolało. a ja już łzy. Hahah.
Kuurde, pytałam też o maść EMLA, czy jakoś tak i powiedziała, że ona nie poleca itd... I chłodziła mi ciągle takimi okładami z lodem. Co dawało ukojenie.
Ogólnie to spoko.\

Kurde jedynie czego obawiam się, to tego, że po powiedziała mi, żebym tak 3 dni nie ćwiczyła, ani nie szła na siłownie. ;/
Kiedy ja muszę hehe.
Czyli okłady z lodu przykładał "po", że piszesz, że były kojące? U mnie najpierw przykłada, to znieczula skórę i praktycznie nic nie boli podczas zabiegu.

Ja bym na siłkę nie poszła przez te 2-3 dni. Pewnie nie ma zdrowotnych przeciwwskazań ale skóra jest zbyt wrażliwa i podrażniona. Wolałabym sobie darować

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość

Ja na pachy jeszcze zęby zaciskalam, ale czasem mnie tak zabolalo, że huuuu... Na bikini no to myślałam, że jestem bardziej wytrzymała na ból, a tu nie bardzo. Też miałam takie "wzdrygnięcia" i czasem przerywałyśmy na jakieś 20 sek.
Tyle kasy na to iiidzie, mam nadzieję, że będę się cieszyła niesamowitymi efektami.
Wiesz, pożegnania bywają bolesne. Ja zawsze tak sobie myślę kiedy zaboli tak, że łezka się zakręci w oku... ach żegnajcie

Ja się pocieszam zabiegami robionymi w 2013, Widzę realne efekty dlatego nie ma co rezygnować, kwestia tylko ile zabiegów będzie trzeba wykonać?

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

A gdyby jeszcze kogoś interesowało jak to jest z wypadaniem, to akurat po zabiegu 11-ego musiały minąć 2 tygodnie żeby bikini było całkiem gładkie. W sumie zawsze tyle czasu to u mnie zajmuje.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-29, 17:18   #3372
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
też tak mówiłam po pierwszym zabiegu ale z lodem jest dużo łatwiej.
Co do łydek to może się zgodzić. Moja mówi, że jak mam takie obszary gdzie trzeba by coś zrobić to mam ich nie golić, przyjść, Ona zobaczy, zaznaczy co i jak i zrobi punktowo. W sumie to już dużo czasu nie zajmuje także może najpierw zadzwoń i się dogadaj z tymi łydkami?

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------


Mam identycznie za każdym razem

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------


Czyli okłady z lodu przykładał "po", że piszesz, że były kojące? U mnie najpierw przykłada, to znieczula skórę i praktycznie nic nie boli podczas zabiegu.

Ja bym na siłkę nie poszła przez te 2-3 dni. Pewnie nie ma zdrowotnych przeciwwskazań ale skóra jest zbyt wrażliwa i podrażniona. Wolałabym sobie darować

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------


Wiesz, pożegnania bywają bolesne. Ja zawsze tak sobie myślę kiedy zaboli tak, że łezka się zakręci w oku... ach żegnajcie

Ja się pocieszam zabiegami robionymi w 2013, Widzę realne efekty dlatego nie ma co rezygnować, kwestia tylko ile zabiegów będzie trzeba wykonać?

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

A gdyby jeszcze kogoś interesowało jak to jest z wypadaniem, to akurat po zabiegu 11-ego musiały minąć 2 tygodnie żeby bikini było całkiem gładkie. W sumie zawsze tyle czasu to u mnie zajmuje.
Nie, nie no najpierw też leżałam oblożona lodem w sumie 1o0 minut, potem zaczęła pachy robić (w tym czasie dalej leżałam z lodem międy nogami, czyli jakieś ze 20-25 minut). ogólnie dałąm radę, tylko przy wargach, tam kuźwa tak bolało, że cężko niekiedy było hehe
W sumie babka oglądał nogi i powiedziałą, że jak przyjde następnym ra zem 10 marca na bikini i pachy, to mi zrobią te nogi...
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 19:23   #3373
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez elizaz777 Pokaż wiadomość
Może ja też coś napisze o mojej przygodzie z depilacją laserową Dość długo nie mogłam się zdecydować, aż w końcu namówiła mnie koleżanka, która też wcześniej sobie zrobiła i była zadowolona. Depilacje robiłam w tym samym gabinecie, co koleżanka w Katowicach w Freshmed. Nie ma się czego bać! Nie miałam żadnych problemów. Nad wszystkim czuwa pani doktor, która wcześniej wszystko tłumaczy. Mi wystarczyło 5 zabiegów i po włoskach nie mam już śladów
Czyli polecasz ten gabinet? Bo szukam czegoś fajnego u siebie.
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 11:23   #3374
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

5 zabiegów to chyba taka norma
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 13:09   #3375
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

U mnie w RZESZOWIE, to tak chyba kiepsko. Ja chodzę do LASER COSMETICS SALON. Jest jeszcze 1 salon chyba z VECTUSem, a tak to nie słyszalam o innych za bardzo. Wy w tych większych miastach macie większe pole manewru i macie ten LASER DELUX. U mnie nie zapowiada się na otwarcie go. :C
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 14:52   #3376
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
No ja pierwszy zabieg wczoraj jakoś przeżyłam na bikini, ale niekiedy koło warg już nie dawałam rady.. Ale brnęłam, bo muuusialam to zrobić.
Mam nadzieję, że dam radę kolejne 5 sesji
Ja mam nadzieję że po 5 zabiegach efekty będą zadowalające
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 15:55   #3377
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

5 to raczej takie minimum, ja na razie miałam 5 na pachy miesiąc temu i zobaczymy czy starczy. Bikini dopiero 4 i myślę że conajmniej 2 jeszcze.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 15:57   #3378
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję że po 5 zabiegach efekty będą zadowalające
Ja też mam taką nadzieję. Już bym chciala być po 5 Jezzuu ja jestem strasznie niecierpliwa.
A Ty gdzie robisz zabiegi? w Rzeszowie czy w Warszawie?
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 16:00   #3379
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Ja też mam taką nadzieję. Już bym chciala być po 5 Jezzuu ja jestem strasznie niecierpliwa.
A Ty gdzie robisz zabiegi? w Rzeszowie czy w Warszawie?
Akurat bikini robię teraz w Białymstoku, ale w Warszawie robiłam całe pachy. Pachy zrobiłam x5 + 1 przypominający i teraz też planuję iść jeszcze raz, bo widzę takie małe, jasne włoski.
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 16:54   #3380
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Akurat bikini robię teraz w Białymstoku, ale w Warszawie robiłam całe pachy. Pachy zrobiłam x5 + 1 przypominający i teraz też planuję iść jeszcze raz, bo widzę takie małe, jasne włoski.
A jak efekty bikini? Ile zabiegow i jakie efekty?
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 17:16   #3381
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
A jak efekty bikini? Ile zabiegow i jakie efekty?
Z bikini to u mnie dłuższa historia. Dwukrotnie zaczynałam zabiegi, pierwszy raz przerwałam przez kurację Tetralysalem, drugi raz przerwałam przez kurację Izotekiem

Teraz rozpoczęłam serię zabiegów po raz trzeci, za kilka dni idę dopiero na drugie bikini, także póki co nie mogę się wypowiedzieć. Mam tylko nadzieję że tym razem uda mi się całą serię w końcu skończyć
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 11:32   #3382
ramona28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 222
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Powiem Ci,że jakos tanio.

Sama kiedyś wykupiłam sobie pakiety depilacji laserowej na gruponie. Była to depilacja IPL, której nie polecam bo efekty naprawdę mierne. Załuję,ze nie poczytałam sobie o tym wcześniej. Potem miałam przerwę od depilacji 4 lata.

Wreszcie zdecydowałam sie na laser Light sheer ( laser diodowy). Laser wykonywałam w salonie DeLux w Poznaniu na Kochanowskiego ( tutaj jest nr telefonu 883 120 880 ). Cały pakiecik na nogi kosztował mnie niecałe 1000 zł. . Efekt naprawdę fajny, przy ostatnim zabiegu nie miałam juz praktycznie włosów. Potem wystarczy sobie zrobić zabieg uzupełniający co rok czy dwa.
ramona28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 09:40   #3383
KarolinaMalinowska5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Poruszony jest wątek Duetu, ja dostałam zaproszenie na darmowy zabieg depilacji laserowej do Gabinetu Laser Depil w Warszawie? Ktoś może ich testował? Polecacie wybrać się na ten zabieg?
KarolinaMalinowska5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 18:29   #3384
dynamitka
Raczkowanie
 
Avatar dynamitka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Mielec/ Rzeszów
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Baas a jak Twoje efekty po depilacji w laser cosmetic?
dynamitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 09:57   #3385
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dynamitka Pokaż wiadomość
Baas a jak Twoje efekty po depilacji w laser cosmetic?
No w sumie miałam zrobione 6 zabiegów na łydki, ale muszę zrobić jednak 7. Kuźwa mam chyba problemy z tarczycą i obawiam się, że muszę coś z tym zrobić.
Na bikini i pachy byłam 3 tygodnie temu na pierwszym zabiegu więc ja wiem... ? No widzę, że wolno odrastają.

A Ty jak tam?
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 16:57   #3386
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Kurczaczek znalazłam laser w moim mieście i ceny są bardzo korzystne. Problem w tym, że to Desire a zawsze chodzę na LS. Któraś z Was ma porównanie?
W moim gabinecie za pakiet pachy i bikini wyjdzie mi 500 zł a w tym nowym 350. Tak to już bym nawet wolała dopłacić 50 zł i machnąć np. łydki Co myślicie?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 17:09   #3387
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Kurczaczek znalazłam laser w moim mieście i ceny są bardzo korzystne. Problem w tym, że to Desire a zawsze chodzę na LS. Któraś z Was ma porównanie?
W moim gabinecie za pakiet pachy i bikini wyjdzie mi 500 zł a w tym nowym 350. Tak to już bym nawet wolała dopłacić 50 zł i machnąć np. łydki Co myślicie?

Ja za pachy + bikini głębokie płacę 378 zł. Light Sheer duet.
Gdzieś czytałam o tym DESIRE, ale w sumie nie wiem czy były pozytywne opinie.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 05:42   #3388
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
5 to raczej takie minimum, ja na razie miałam 5 na pachy miesiąc temu i zobaczymy czy starczy. Bikini dopiero 4 i myślę że conajmniej 2 jeszcze.
w sumie racja, ale nawiązywałam do tego, że często podają, że może być już ok po 3, co moim zdaniem bardzo rzadko się zdarza
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 11:39   #3389
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Ja za pachy + bikini głębokie płacę 378 zł. Light Sheer duet.
Gdzieś czytałam o tym DESIRE, ale w sumie nie wiem czy były pozytywne opinie.
No właśnie szukam informacji ale niewiele tego jest. Znalazłam kilka konkretnie o tym gabinecie i babeczki polecały .
Umówiłam się już na czwartek Zrobię same pachy i zobaczymy. Na bikini muszę iść około 10 marca więc do końca lutego zobaczę czy laser pod pachami dobrze złapał i czy wszystko wypadnie i wtedy zdecyduję.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 11:58   #3390
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
5 to raczej takie minimum, ja na razie miałam 5 na pachy miesiąc temu i zobaczymy czy starczy. Bikini dopiero 4 i myślę że conajmniej 2 jeszcze.
ja na pachy idę już 11 raz na upartych dobicie włosów, które ciągle zostały - mam nadzieję, że to ten ostatni.

być może to wynika z moich chorób (choć kosmetolog i lekarz mówi, że to nie ma nic do rzeczy) no i mam testosteron w górnej granicy normy. Bikini głębokie nie wypowiem się, bo dopiero 4 zabieg będzie..

jakby nie było nie żałuję, bo włosy nie wrastają i wolniej odrastają między zabiegami no i po każdym zabiegu odrasta ich mniej

Edytowane przez karambajka
Czas edycji: 2016-02-08 o 11:59
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:02.