Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - czesc druga!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-13, 13:21   #31
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - czesc druga!!!

[1=1d36bece409c03b7a589597 7e3eaa07c69f6d3f6_6423717 1b1711;6885861]Znalazłam super kombinezony na jesien/zimę, ceny atrakcyjne i stan bdb

http://allegro.pl/item328452951_komb..._z_czapka.html
http://allegro.pl/item326092712_komb...wy_roz_74.html[/quote]
przepraszam że się wtrące jestem mamuśka z lipca 2007
widziałam identyczne w biedronce cena była też coś ok 30zł
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 13:22   #32
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - czesc druga!!!

Cytat:
Napisane przez rusalka Pokaż wiadomość
No to z tej okazji mozesz Anisiu dopisac ze bede miała córe a imie podam jak z mezem sie dogadam bo narazie nie ma zgody w tym wzgledzie
gratuluję córci
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 13:31   #33
rusalka
Zadomowienie
 
Avatar rusalka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: gliwice-sośnica
Wiadomości: 1 750
GG do rusalka
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - czesc druga!!!

Cytat:
Napisane przez Judi21_84 Pokaż wiadomość
gratuluję córci

Dziekuje tak czulam i sie spełniło
rusalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 13:39   #34
ewelciaz
Rozeznanie
 
Avatar ewelciaz
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 662
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - czesc druga!!!

Cytat:
Napisane przez rusalka Pokaż wiadomość
No to z tej okazji mozesz Anisiu dopisac ze bede miała córe a imie podam jak z mezem sie dogadam bo narazie nie ma zgody w tym wzgledzie
rusalka , gratulacje Ja się już nie mogę doczekać tej wieści. A tu jeszcze z 5 tygodni. Też marze o córci i tak zresztą czuję od początku ciąży. Zobaczymy czy też się sprawdzi.

W którym tygodniu sie dowiedziałaś i jakie to było USG- zwykłe czy 3D????
ewelciaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 13:41   #35
Sosnowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 163
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - czesc druga!!!

Cytat:
Napisane przez anetta139 Pokaż wiadomość
witam was dziewuszki,a dlaczego mnie nie ma na liscie sierpniowek ??
termin mam na 8.08.08 .
mam do was pytanie od okolo 16tyg czulam ruchy malenstwa i to najczesniej jak sie polozylam na plecach, od 3 dni nie czuje ruchow jak sie poloze na plecach tylko jak siedze niewiem czy cos jest nie tak czy cos sie ze mna dzieje?? i jeszcze jedno ostatnio odczuwalam ruchy bardzoo dokaldnie i byly mocne a dzisiaj nie dostalam ani jednego kopniaczka o czym to moze swiadczyc ? dziewuszki pomozcie mi bo mi sie juz plkakac chce niewiem co mam robic??
Moje też się zrobiło dziś bardziej spokojne. Nie martw się tym. Jak sie dziecko inaczej ułozy to mozesz po prostu nie odczuwac jego kopnięć. W książce przeczytałam, że do 28 tyg. ruchy mogą być b. niereglarne i dopiero po tym terminie nalezy je liczyć i brać jako wskazówkę. Takze spoko!
Sosnowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 13:46   #36
rusalka
Zadomowienie
 
Avatar rusalka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: gliwice-sośnica
Wiadomości: 1 750
GG do rusalka
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - czesc druga!!!

Cytat:
Napisane przez ewelciaz Pokaż wiadomość
rusałka , gratulacje Ja się już nie mogę doczekać tej wieści. A tu jeszcze z 5 tygodni. Też marze o córci i tak zresztą czuję od początku ciąży. Zobaczymy czy też się sprawdzi.

W którym tygodniu sie dowiedziałaś i jakie to było USG- zwykłe czy 3D????
Dowiedzialam sie w 23 tyg teraz na ostatniej wizycie, mala zawsze sie tak ulozyla ze nie bylo do konca wiadomo to bylo zwykle usg a lekarz doslownie jak ostatni raz przykladal aparat aby ja obejrzec tak sie ladnie ulozyla ze bylo widac posladki i pipke posrodku mowil ze zlozyla sie jak scyzoryk

Jak czujesz ze to cora to mozliwe ze tak bedzie ja to nawet nie myslalam o chlopcu caly czas obstawialam dziewczynke i przeczucie nie mylilo mnie
rusalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 13:47   #37
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - czesc druga!!!

Cytat:
Napisane przez LeoNa86 Pokaż wiadomość
No to ja równeż chcialam tutaj zawitać....


Ewelciaz trafiłaś w sedno bo na nazwisko mam Okruch

Judi urodzilam sie na poczatku 8 miesiaca...Akle powiem dokladniej jak znajde swoja ksiażeczke
Właśnie zemdlałam... Czy to Ty Martuś? Jeśli tak to przypomnij sobie, jaką Kasię znasz z Krzywoustego


Tak poza tym to Witajcie kobietki

właśnie wróciłam z uczelni, tak mi się dzisiaj udało!!! Dostałam tryb indywidualny na studiach i latałam z tą kartą. O 15 miałam mieć wykład i musiałam czekać na niego 2 godziny. Na szczęście znalazłam naszą Panią w gabinecie i podpisała mi Tak się ucieszyłam, po czym wyleciałam w tempie błyskawicy na przystanek, konając z głodu nie straszne mi było to, że akurat wiało tak, że głowę urywało i padał deszcz ze śniegiem. Przyszłam i wtryniłam zupkę, a za chwilę ciąg dalszy obiadu. Poza tym mam dziś wybitną wenę na pizzę, jak nie zjem to skonam

Mój bąbel dziś szaleje we mnie od samiutkiego rana, uwielbiam taką jego aktywność

A wiecie dziś na sekundę wpadła na uczelnie moja koleżanka przed samym terminem, o mamuniu jaki ona miała już cudowny, wielki brzuszek Wspaniale wyglądała. Mąż jej już zabronił wychodzenia, ale dziś była na seminarium już chyba z pracą, bo chciała oddać. Wiadomo, że musiała się pośpieszyć, bo teraz dzidziuś pojawi się i nie będzie czasu na takie przyziemne sprawy jak magisterka

Super, że mamy już drugą część wątku, jesteśmy wszystkie niesamowite, ładne z nas producentki.

Acha jak komuś się nudzi polecam śmieszne, dzisiejsze rozmowy w toku o prawiczkach, jeden mnie powalil, stwierdził, że gdy kobieta tańczy wkrada się do niej szatan, puścili mu jakąs babeczkę na parkiet, to wołał że jest obrzydliwa a we wtorek będzie "babiniec"o tym co potrafią zrobić kobiety przy nadziei

O kurcze, jak kopie moje maleństwo coś dziś dużo siłek ma hihihi

Leleth witaj
Widzę, że jest nas coraz więcej i oby tak dalej


AAAAAAAAAAA i jak zwykle zapomniałam, przyszła mata z Fisher Price Jestem w ciężkim szoku, że tak szybko, wczoraj zamówiłam popołudniu przecież. Nio, ale co kurier to kurier. Polecam kobietki jakby któraś chciała, wygląda kapitalnie, ma boskie, żywe kolory, a zabawki są super wykonane, takie grzechoteczki itp. cud miód orzechy
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 14:08   #38
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - czesc druga!!!

Kwiecień bardzo ciepły i słoneczny
Po prawdziwie wiosennym marcu w kolejnym miesiącu przyroda będzie się odradzać do życia tak, jakby był już maj. Kwiecień minie więc pod znakiem temperatury znacznie wyższej od tej, jaka normalnie powinna panować w tym miesiącu. Często zdarzać się będą przekroczenia 20 stopni, zdarzą się również dni z temperaturą przekraczającą 25 stopni, co szczególnie powinno ucieszyć tych, którzy nie będą się mogli doczekać lata. Bardzo ciepła pogoda ma jednak swoje minusy, którymi w kwietniu będą dla odmiany bardzo słabe opady, co może wpłynąć na wegetację roślin, głównie w województwach południowych i centralnych Polski. Padać nie będzie całymi dniami i to może być powodem do zmartwień. Są jednak też plusy, ponieważ mniej opadów i wysoka temperatura to częstsze rozpogodzenia. Po bardzo ciepłych dniach będą nadchodzić pierwsze w tym roku burze, ale będą to zjawiska jedynie miejscowe.
Maj już z pierwszymi upałami
Maj będzie już zapowiedzią wczesnego lata. Temperatura nadal będzie wyjątkowo wysoka. Wszystko wskazuje na to, że letnia aura rozpocznie się wcześniej niż normalnie powinna. W tym miesiącu temperatura w cieniu zacznie przekraczać 30 stopni i będziemy mieć do czynienia z pierwszymi upałami, które początkowo niekorzystnie wpłyną na nasze samopoczucie. Mogą również przyspieszyć wegetację roślin. Po suchym kwietniu nowy miesiąc powinien przynieść więcej opadów, ale głównie o charakterze przelotnym, chociaż mogą być one intensywne, połączone z gwałtownymi burzami. Maj będzie więc nie tylko gorący, parny i duszny, ale również burzowy. Gwałtowne zjawiska mogą powodować straty na polach uprawnych i w sadach. Pamiętajmy jednak, że burza to zjawisko lokalne i dotyczące małego obszaru, więc większość z nas nie powinna się ich obawiać.
Czerwiec z gorącym latem
Będzie kontynuacją pogody z poprzedniego miesiąca. Przy bardzo wysokiej temperaturze, często przekraczającej w cieniu 30 stopni, będą się pojawiać burze i ulewne deszcze. Gwałtowne zjawiska mogą występować często, dlatego zagrożenie spustoszeniami przez nie powodowanymi będzie zwiększone. Obecne prognozy nic nie mówią o chłodach w tym miesiącu, więc nie musimy się ich obawiać.
Lipiec z upałami i częstymi burzami
Nadal możemy liczyć na wiele bardzo gorących dni. Średnia miesięczna temperatura nadal powyżej normy wieloletniej, a to oznacza, że będzie cieplej niż zazwyczaj w lipcu. Po niespokojnym czerwcu nowy miesiąc nie przyniesie większej zmiany w pogodzie. Nadal będzie bardzo burzowo, parno i duszno. Burze mogą być bardzo gwałtowne i powodować zniszczenia, podobnie jak latem 2007 roku. Zagrożenie mogą stanowić trąby powietrzne, ale będą to jak zwykle zjawiska jedynie lokalne.
Sierpień gorący i bardzo suchy
Ostatni miesiąc wakacji przyniesie wiele gorących dni, z kilkoma falami bardzo silnych upałów. Nie musimy się obawiać tak wielu burz jak w lipcu. Możemy liczyć na dużą ilość słonecznych i suchych dni z błękitnym niebem. Istnieje ryzyko suszy, która najbardziej może się dać we znaki mieszkańcom południowych i wschodnich dzielnic Polski.
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 14:16   #39
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - czesc druga!!!

Cytat:
Napisane przez Judi21_84 Pokaż wiadomość
Bałtyckie plaże tak jak egipskie czy chorwackie wybrzeże? W tym roku temperatura w Polsce będzie wysoka – i wyjątkowo nie chodzi tu o temperaturę politycznych gier.

Pierwsza fala upałów ma przyjść już w czerwcu, szczególnie słonecznie będzie na południu kraju. W lipcu z termometrów rzadko kiedy będą wskazywać mniej niż trzydzieści kresek, chociaż czeka nas też kilka chłodniejszych dni. Równie pogodny będzie sierpień.

Jeżeli klimat będzie się u nas zmieniał tak szybko, za kilkanaście lat nikogo nie zdziwi widok palm nad Bałtykiem i baraszkujących pośród fal delfinów.

Według IMGiW na prawdę dobra pogoda zacznie się pod koniec czerwca, a potem powinna się ona utrzymą przez całe wakacje, z tym, że lipiec zapowiada się lepiej niż sierpień. Średnia temperatur to około 25-27 st. C, ale będą i dni kiedy to tempreatura bez problemu przeskoczy 30 st. C.
co roku sa takie przepowiednie.. wiec trzeba to traktowac z przymruzeniem oka
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 14:18   #40
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - czesc druga!!!

wieloryby na brzegu już są teraz delfiny jeszcze


kupiłam dziś 3 spódniczki wzięłam rozmiar L i trzymają się pod brzuchem na samych biodrach
jak odwiedziłam kilka sklepów ciążowych, to wyszłam załamana - nie dość, że brzydkie, to na dodatek jakieś dziwne te rozmiary. w s można utonąć
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 14:20   #41
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - czesc druga!!!

ale jakby się miało sprawdzić to ja chcę rodzić na początku lipca
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 14:21   #42
ewelciaz
Rozeznanie
 
Avatar ewelciaz
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 662
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - czesc druga!!!

Cytat:
Napisane przez Judi21_84 Pokaż wiadomość
Bałtyckie plaże tak jak egipskie czy chorwackie wybrzeże? W tym roku temperatura w Polsce będzie wysoka – i wyjątkowo nie chodzi tu o temperaturę politycznych gier.

Pierwsza fala upałów ma przyjść już w czerwcu, szczególnie słonecznie będzie na południu kraju. W lipcu z termometrów rzadko kiedy będą wskazywać mniej niż trzydzieści kresek, chociaż czeka nas też kilka chłodniejszych dni. Równie pogodny będzie sierpień.

Jeżeli klimat będzie się u nas zmieniał tak szybko, za kilkanaście lat nikogo nie zdziwi widok palm nad Bałtykiem i baraszkujących pośród fal delfinów.

Według IMGiW na prawdę dobra pogoda zacznie się pod koniec czerwca, a potem powinna się ona utrzymą przez całe wakacje, z tym, że lipiec zapowiada się lepiej niż sierpień. Średnia temperatur to około 25-27 st. C, ale będą i dni kiedy to tempreatura bez problemu przeskoczy 30 st. C.
Judi, skąd ty taką prognozę wytrzasnęłaś, pogodynko.

A na poważnie, to nie wiem czy sie cieszyć czy mam płakać. Normalnie to się ciesze ale jak sobie pomyślę ze bedę wtedy z wielkim brzuchem, obolałymi nogami i jeszcze na budowe robotnikom gary z jedzeniem nosić (gorąca zupka np.) to już mi się tak nie uśmiecha. Mimo wszystko zawsze byłam miłośniczką upałów i słonka.
ewelciaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 14:25   #43
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - czesc druga!!!

Cytat:
Napisane przez Judi21_84 Pokaż wiadomość
ale jakby się miało sprawdzić to ja chcę rodzić na początku lipca
no ja rodze na poczatku lipca

Wersto, ja w S tez tone, a dwa cenowo ciazowka mnie porazila.. ale szukam juz fajnej kiecki przewiewnej na lato i te upaly co Judi straszy :P

Ewelcio, a co tam bedziesz z garami lazic, niech sami przychodza do koryta co najwyzej bedziesz mogla chochle podniesc w gore i zupy polac
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 14:29   #44
ewelciaz
Rozeznanie
 
Avatar ewelciaz
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 662
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - czesc druga!!!

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość

Ewelcio, a co tam bedziesz z garami lazic, niech sami przychodza do koryta co najwyzej bedziesz mogla chochle podniesc w gore i zupy polac
Hi, hi. Moj mąż jak małe dziecko. Trzeba mu wszystko pod nosek postawić. Zgadnijcie czyja szkoła???????
ewelciaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 14:31   #45
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - czesc druga!!!

Cytat:
Napisane przez ewelciaz Pokaż wiadomość
Hi, hi. Moj mąż jak małe dziecko. Trzeba mu wszystko pod nosek postawić. Zgadnijcie czyja szkoła???????
pewnie mamci Wspolczuje

Dzizas ja takiego chopa co to jest z komando foki (wiecie, dwie lewe rece) to bym na szkole zycia puscila... moje kochanie umie duzo zrobic, a nawet ugotowac.. ale dla siebie samego to mu sie nie chce i ten caly pobyt co tu jestem zyje na kanapkach... i marzy o mojej lasagne

Chlopy.... echh
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 14:38   #46
ewelciaz
Rozeznanie
 
Avatar ewelciaz
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 662
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - czesc druga!!!

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
pewnie mamci Wspolczuje

Dzizas ja takiego chopa co to jest z komando foki (wiecie, dwie lewe rece) to bym na szkole zycia puscila... moje kochanie umie duzo zrobic, a nawet ugotowac.. ale dla siebie samego to mu sie nie chce i ten caly pobyt co tu jestem zyje na kanapkach... i marzy o mojej lasagne

Chlopy.... echh

No nie, mój też, wszystko zrobi, a przynajmniej ma zapał. Tylko ja sie musze nasłuchac ze on to zrobił, czy tamto. Do tego musze ciągle zainteresowanie wykazywać bo jak nie to mi wypomina.

Szkoda ze mną i moim samopoczuciem w ciazy sie nie interesuje. Ehh, szkoda gadać. Nawet w dzien kobiet sie musiałam poprosic ok. 21 o kwiatka, no ale on był zajey jakbym nie wiedziała.
ewelciaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 14:43   #47
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - czesc druga!!!

Cytat:
Napisane przez ewelciaz Pokaż wiadomość
No nie, mój też, wszystko zrobi, a przynajmniej ma zapał. Tylko ja sie musze nasłuchac ze on to zrobił, czy tamto. Do tego musze ciągle zainteresowanie wykazywać bo jak nie to mi wypomina.

Szkoda ze mną i moim samopoczuciem w ciazy sie nie interesuje. Ehh, szkoda gadać. Nawet w dzien kobiet sie musiałam poprosic ok. 21 o kwiatka, no ale on był zajey jakbym nie wiedziała.
ewelciu, to kiedykolwiek powie ci ze cos zrobil to sie go zapytaj czy chce za to medal

na mojego to dziala jak plachta na byka

no bo co jest kurna... laske robi ze cos zrobil? w koncu tworzymy jakis zwiazek, ma byc po rowno.. a nie ze baba to wszystko, a chlop po prostu JEST!
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 14:54   #48
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - czesc druga!!!

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
wieloryby na brzegu już są teraz delfiny jeszcze


kupiłam dziś 3 spódniczki wzięłam rozmiar L i trzymają się pod brzuchem na samych biodrach
jak odwiedziłam kilka sklepów ciążowych, to wyszłam załamana - nie dość, że brzydkie, to na dodatek jakieś dziwne te rozmiary. w s można utonąć
kto tonie ten tonie
w tym roku sama się do wielorybów będę zaliczać

Wersta kochanie jak tam z imieniem dla naszej niepowtarzalnej Pani Płód ? myślicie czy idzie wam pod górkę ?
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 15:02   #49
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - czesc druga!!!

Judi też czytałam tą prognozę Jest super, ale chyba ciężko będzie nam znosić upały z wielkimi bebzolkami.

Moja koleżanka, która urodziła dwa lata temu w sierpniu - pod koniec dodam, opowiadała że mąż okładał ją mokrymi ręcznikami i jak tylko któryś zrobił się ciepły musiał zmieniać Biadaczek hihi
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 15:04   #50
LeoNa86
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 787
GG do LeoNa86
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - czesc druga!!!

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Właśnie zemdlałam... Czy to Ty Martuś? Jeśli tak to przypomnij sobie, jaką Kasię znasz z Krzywoustego
czyzby to byla Kasia K z bloku nr 7???
LeoNa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 15:05   #51
LeoNa86
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 787
GG do LeoNa86
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - czesc druga!!!

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Właśnie zemdlałam... Czy to Ty Martuś? Jeśli tak to przypomnij sobie, jaką Kasię znasz z Krzywoustego
cos mi sie piepszy z tym kompem...Przepraszam za podwojne posty...Postanawiam poprawic siebie albo kopnac komputer...hehe
LeoNa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 15:21   #52
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - czesc druga!!!

Cytat:
Napisane przez ewelciaz Pokaż wiadomość
Judi, skąd ty taką prognozę wytrzasnęłaś, pogodynko.

A na poważnie, to nie wiem czy sie cieszyć czy mam płakać. Normalnie to się ciesze ale jak sobie pomyślę ze bedę wtedy z wielkim brzuchem, obolałymi nogami i jeszcze na budowe robotnikom gary z jedzeniem nosić (gorąca zupka np.) to już mi się tak nie uśmiecha. Mimo wszystko zawsze byłam miłośniczką upałów i słonka.
http://www.twojapogoda.pl/ a stąd ale w sumie mnie to cieszy. Wolę upały niż deszczowe lato tylko nasze dzieciaki mogą być średnio zadowolone jak im ciągle gorąco będzie
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 15:28   #53
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - czesc druga!!!

ino sie nie pobuczcie... bo ja mam juz swieczki w oczach... echh te hormony...

Oczekujac dnia narodzin, niunia zwraca sie do Boga: Jutro posylasz mnie na ziemie, ale jak ja tam bede zyla? Jestem zbyt mala i bezbronna?"
Bóg odpowiedzial: "Sposród wielu aniolów wybralem jednego dla Ciebie. Twój aniol bedzie czekal na Ciebie i zaopiekuje sie Toba."
Niunia pyta dalej: Ale powiedz co bede tam robila? Tutaj w niebie nic nie robie, tylko smieje sie i spiewam ze szczescia."
Bóg odpowiedzial: "Twój aniol bedzie spiewal dla Ciebie i bedzie sie do Ciebie usmiechal kazdego dnia. Bedziesz czula jego milosc, a nieogarnione szczescie wypelni Twoje serce."
Ponownie niunia pyta: " Jak ja zrozumiem ludzi, ktorzy beda mowic do mnie nieznanym jezykiem?
Bóg odpowiedzial: "Od twego aniola uslyszysz wiele cudownych i serdecznych slów, jakich nigdy nie slyszalas. Z wielka cierpliwoscia i troska bedzie Cie uczyl jak je wymawiac."
Niunia zapytuje: "A co powinnam zrobic, gdy zechce porozmawiac z Toba?"
Bóg odpowiedzial: Twój aniol zlozy Twoje raczki i bedzie sie modlil z Toba."
Niunia zastanawia sie: "Slyszalam, ze na ziemi jest wielu zlych ludzi. Kto mnie przed nimi obroni?’
Bóg odpowiedzial: Twój aniol bedzie Cie bronil, gotowy oddac zycie za Ciebie."
Mówi niunia: "Ale na zawsze pozostane juz smutna, bo nigdy Cie juz nie zobacze."
Bóg odrzekl : "Twój aniol zawsze bedzie Ci o mnie mówil i pokaze Ci droge, która wrócisz do mnie, chociaz ja i tak zawsze bede przy Tobie."
W niebie zapanowala cisza, a na ziemi daly sie slyszec glosy i wtedy niunia pospiesznie zapytala: "Boze, jesli juz musze opuscic niebo, to powiedz mi jakie jest imie mojego aniola?"
Odpowiedzial jej Bog: "Jej imie nie jest wazne. Bedziesz ja wolala po prostu –MAMO."
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 15:36   #54
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - czesc druga!!!

...piękne
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 15:41   #55
LeoNa86
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 787
GG do LeoNa86
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - czesc druga!!!

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
ino sie nie pobuczcie... bo ja mam juz swieczki w oczach... echh te hormony...

Oczekujac dnia narodzin, niunia zwraca sie do Boga: Jutro posylasz mnie na ziemie, ale jak ja tam bede zyla? Jestem zbyt mala i bezbronna?"
Bóg odpowiedzial: "Sposród wielu aniolów wybralem jednego dla Ciebie. Twój aniol bedzie czekal na Ciebie i zaopiekuje sie Toba."
Niunia pyta dalej: Ale powiedz co bede tam robila? Tutaj w niebie nic nie robie, tylko smieje sie i spiewam ze szczescia."
Bóg odpowiedzial: "Twój aniol bedzie spiewal dla Ciebie i bedzie sie do Ciebie usmiechal kazdego dnia. Bedziesz czula jego milosc, a nieogarnione szczescie wypelni Twoje serce."
Ponownie niunia pyta: " Jak ja zrozumiem ludzi, ktorzy beda mowic do mnie nieznanym jezykiem?
Bóg odpowiedzial: "Od twego aniola uslyszysz wiele cudownych i serdecznych slów, jakich nigdy nie slyszalas. Z wielka cierpliwoscia i troska bedzie Cie uczyl jak je wymawiac."
Niunia zapytuje: "A co powinnam zrobic, gdy zechce porozmawiac z Toba?"
Bóg odpowiedzial: Twój aniol zlozy Twoje raczki i bedzie sie modlil z Toba."
Niunia zastanawia sie: "Slyszalam, ze na ziemi jest wielu zlych ludzi. Kto mnie przed nimi obroni?’
Bóg odpowiedzial: Twój aniol bedzie Cie bronil, gotowy oddac zycie za Ciebie."
Mówi niunia: "Ale na zawsze pozostane juz smutna, bo nigdy Cie juz nie zobacze."
Bóg odrzekl : "Twój aniol zawsze bedzie Ci o mnie mówil i pokaze Ci droge, która wrócisz do mnie, chociaz ja i tak zawsze bede przy Tobie."
W niebie zapanowala cisza, a na ziemi daly sie slyszec glosy i wtedy niunia pospiesznie zapytala: "Boze, jesli juz musze opuscic niebo, to powiedz mi jakie jest imie mojego aniola?"
Odpowiedzial jej Bog: "Jej imie nie jest wazne. Bedziesz ja wolala po prostu –MAMO."
LeoNa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 15:43   #56
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - czesc druga!!!

Cytat:
Napisane przez LeoNa86 Pokaż wiadomość


__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 15:57   #57
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - czesc druga!!!

Cytat:
Napisane przez jowisz Pokaż wiadomość

Wersta kochanie jak tam z imieniem dla naszej niepowtarzalnej Pani Płód ? myślicie czy idzie wam pod górkę ?
przyznam szczerze, że zapomniałam o tym szczególe no nie wiem jakoś nic mi się nie podobało i odpuściłam :
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 16:00   #58
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - czesc druga!!!

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
przyznam szczerze, że zapomniałam o tym szczególe no nie wiem jakoś nic mi się nie podobało i odpuściłam :
git juz sobie wyobrazam taki dialog... w piaskownicy

czesc sliczna, jak sie nazywasz?
eeee Pani Plod

__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 16:00   #59
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - czesc druga!!!

Anisia, gdzie tam MAMO. będzie na pewno myślało DOJARKO
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 17:11   #60
maladT
Zakorzenienie
 
Avatar maladT
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 4 944
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2008 :))) - czesc druga!!!

no pięknie i się popłakałam.
__________________
Wiktoria 12.07.2008

Oliwka 07.02.2015
maladT jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:51.