Kosmetyki Catrice - cz. III - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-26, 14:41   #1
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525

Kosmetyki Catrice - cz. III


Witam w kolejnej części wątku

Część II
Część I
Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Jako że na essencowym wątku coraz więcej o kosmetykach CATRICE zakładam dla nich osobny

Widać, że kosmetyki warte uwagi, szczególnie na studencką kieszeń.
Dostępne w drogeriach Natura.

Zapraszam więc do dyskusji



Lista Szaf:

Warszawa:
Bemowo
CH Targówek
Gocław- ul. Fieldorfa 41/róg Ostrobramskiej
przy Metrze Centrum

Tarnów:
DN, ul. Krakowska

Wrocław:
Natura w Magnolii

Kraków:
Galeria Kazimierz

Biała Podlaska:
Galeria Rywal

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2021-05-25 o 13:38
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 14:46   #2
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Nawet nie zauważyłam magicznej 5.
Melduję się.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 15:10   #3
kkasikka
Zakorzenienie
 
Avatar kkasikka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 857
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

rzadko tu bywam, ale melduję się i ja
kkasikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 15:11   #4
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Też się melduję.

Ostatnio kupiłam grafitową kredkę do oczu wykręcaną. Bardzo fajna, ale żałuję, że już wycofali ciemnoszarą . Są tylko te niewykręcane, ale to nie to samo.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 16:07   #5
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Melduję się i ja
mam parę zapytań o porównanie spectaculART z czymś
tzn.
- topper Gold Leaf vs. lakier Essence Make it Golden oraz podobny z limitki Essence CC
- rozświetlacz Artfully Lustrous vs. rozświetlacz EtW
- szminki Artfully Lustrous i Revel the Red vs. Revlon Lip Butter (podobne to w ogóle?)

Ma ktoś jakieś porównanie?
Proszę tylko nie piszcie że było dopiero co pisane, jestem w trakcie głębokiego nadrabiania
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 19:33   #6
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

O grande mater! Już kolejna część? A ja tu w trakcie tych świątecznych obżarstw prawie bym nie zauważyła, ale jestem i ja
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 21:29   #7
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

ma któraś z was eyeliner w pisaku ?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-26, 22:21   #8
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
ma któraś z was eyeliner w pisaku ?
ja mam granatowy. nie jestem zbyt zadowolona, strasznie się odbija i nie jestem tego w stanie w żaden sposób zahamować, a próbowałam już na wiele sposobów
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 08:31   #9
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Melduję się i ja
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 09:45   #10
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
ma któraś z was eyeliner w pisaku ?
Mam czarny, ale to jest jakis dramat - spływa, ściera się i zanika ale! po tym czarnym zostawia szarą smugę nie do zmycia. Nie polecam
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 12:34   #11
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Wysłałam dziś TŻ po rozświetlacz z nowej limitki i okazało się, że cała się sprzedała w 1 dzień- w poniedziałek, w wigilię- ja specjalnie nie jechałam, bo pomyślałam, że komu by się chciało w wigilię jechać do Natury, pomyłka boli
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 12:36   #12
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Wysłałam dziś TŻ po rozświetlacz z nowej limitki i okazało się, że cała się sprzedała w 1 dzień- w poniedziałek, w wigilię- ja specjalnie nie jechałam, bo pomyślałam, że komu by się chciało w wigilię jechać do Natury, pomyłka boli
żartujesz na krętej? nic nie zostało? chciałam liner i miałam dziś jechać, ale tak to chyba obejdę się smakiem
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 14:37   #13
Anno1989
Zadomowienie
 
Avatar Anno1989
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 736
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Dziś na Rydzowej w Łodzi Pani przy mnie wyjęła limitkę Zabrałam tylko rozświetlacz
Anno1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 16:46   #14
MissApple
Raczkowanie
 
Avatar MissApple
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 138
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

O, już nowy wątek

Widziałam dziś limitkę Catrice SpectaculART i tak szczerze mówiąc... jedno wielkie rozczarowanie. Postałam z dziesięć minut przy szafie, prawie nic nie wzięte, obejrzałam testery i... jedyne co mnie zainteresowało to beżowy cień, ale tego akurat nie było. Pomadki bardziej jak balsamy do ust (podobny efekt moim zdaniem dają nawilżające serie od Nivea), chociaż maznęłam się nimi po ręku z ciekawości i miały naprawdę przyjemną konsystencję, tylko z kolorem słabo. W mojej okolicy pojawiła się jedna Natura o której mało kto wie, więc jakbym jakimś cudem zmieniła zdanie to raczej do soboty na mnie zaczekają. Róż tylko obejrzałam, mam już podobny odcień i nie lubię formuły musu. Rozświetlacz mocno drobinkowy obawiam się, że przy moim trybie życia po godzinie nie byłoby śladu rozświetlacza a zostałby sam beżowy puder. Nastawiłam się wcześniej na zakup i... ostatecznie wzięłam ten ze stałej oferty (Prime and Fine, 010 Fairy Dust) i do tego na próbę bazę (też PaF, tę w słoiczku - słyszałam o niej tyle samo pozytywnych co negatywnych opinii, więc wypróbuję).
Szkoda, szkoda... tak się napaliłam na tę serię i jestem rozczarowana. Może wrócę po jakiś cień i po pomadkę, ale muszę się zastanowić jeszcze czy to kwestia tego mojego "chciejstwa" czy naprawdę coś mi się przyda.

A odnośnie różu z poprzedniej serii limitowanej Catrice FF - też nie ścierają się Wam te białe ciapki z tafli? Nie wiem czy to kwestia mojego pędzla (mam mięciutki ecotools), ale po zużyciu około 1mm właściwego różu te białe i czerwone kropelki odkruszyły mi się na środku opakowania i w zasadzie nietknięte odpadły. Nie zmienia to oczywiście faktu, że róż sam z sobie jest przepiękny.
MissApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 17:40   #15
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez MissApple Pokaż wiadomość
O, już nowy wątek

A odnośnie różu z poprzedniej serii limitowanej Catrice FF - też nie ścierają się Wam te białe ciapki z tafli? Nie wiem czy to kwestia mojego pędzla (mam mięciutki ecotools), ale po zużyciu około 1mm właściwego różu te białe i czerwone kropelki odkruszyły mi się na środku opakowania i w zasadzie nietknięte odpadły. Nie zmienia to oczywiście faktu, że róż sam z sobie jest przepiękny.
Też tak mam, te kropeczki są chyba nico bardziej twarde i zwyczajnie nie scieraja sie tak szybko Ale do Catricowych różów też używam ecotoolsa, wiec moze nich jeszcze kos sie wypowie
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 18:28   #16
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Ja też dziś dopadłam limitkę i nie wzięłam nic; szczególnie kiepskie wydały mi się pomadki

Mini zapowiedź nowej limitki: Neo Geisha
http://www.youtube.com/watch?v=t_OYrEHt_sg
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 19:43   #17
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Ja też dziś dopadłam limitkę i nie wzięłam nic; szczególnie kiepskie wydały mi się pomadki

Mini zapowiedź nowej limitki: Neo Geisha
http://www.youtube.com/watch?v=t_OYrEHt_sg

właśnie chciałam pisać, na ich Fb widziałam
http://essenceadicta.blogspot.com/20...=1356609595863
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 20:53   #18
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Ja też dziś dopadłam limitkę i nie wzięłam nic; szczególnie kiepskie wydały mi się pomadki

Mini zapowiedź nowej limitki: Neo Geisha
http://www.youtube.com/watch?v=t_OYrEHt_sg
coś czuję, że będą świetne pomadki i filety
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 09:25   #19
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

melduję się i ja
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 10:52   #20
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Mnie z nowej limitowanki zainteresowały jedynie cienie. Muszę się bliżej przyjrzeć, bo są bezdrobinkowe.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 14:23   #21
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Jakoś rozczarowała mnie ta limitka Skusiłam się tylko na topa
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 14:44   #22
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez MissApple Pokaż wiadomość
O, już nowy wątek

Widziałam dziś limitkę Catrice SpectaculART i tak szczerze mówiąc... jedno wielkie rozczarowanie. Postałam z dziesięć minut przy szafie, prawie nic nie wzięte, obejrzałam testery i... jedyne co mnie zainteresowało to beżowy cień, ale tego akurat nie było. Pomadki bardziej jak balsamy do ust (podobny efekt moim zdaniem dają nawilżające serie od Nivea), chociaż maznęłam się nimi po ręku z ciekawości i miały naprawdę przyjemną konsystencję, tylko z kolorem słabo. W mojej okolicy pojawiła się jedna Natura o której mało kto wie, więc jakbym jakimś cudem zmieniła zdanie to raczej do soboty na mnie zaczekają. Róż tylko obejrzałam, mam już podobny odcień i nie lubię formuły musu. Rozświetlacz mocno drobinkowy obawiam się, że przy moim trybie życia po godzinie nie byłoby śladu rozświetlacza a zostałby sam beżowy puder. Nastawiłam się wcześniej na zakup i... ostatecznie wzięłam ten ze stałej oferty (Prime and Fine, 010 Fairy Dust) i do tego na próbę bazę (też PaF, tę w słoiczku - słyszałam o niej tyle samo pozytywnych co negatywnych opinii, więc wypróbuję).
Szkoda, szkoda... tak się napaliłam na tę serię i jestem rozczarowana. Może wrócę po jakiś cień i po pomadkę, ale muszę się zastanowić jeszcze czy to kwestia tego mojego "chciejstwa" czy naprawdę coś mi się przyda.
Mam bardzo podobne wrażenia co Ty
Dopadłam wczoraj limitkę, pełen stand, żadnego produktu nie brakowało. Mogłam spokojnie ją oglądać, bo byłam jedyną klientką Natury
Najpierw maznęłam rękę rozświetlaczem - niestety, okazał się żółto-złoto-beżowy z mocno widocznymi drobinami, nic ciekawego. Dla porównania rozświetlacz Prime and Fine wylądował tuż obok, co prawda ten już żadnych drobinek nie ma, ale jest praktycznie niewidoczny nawet po nałożeniu dużej ilości. Rzeczywiście przypomina, ale tylko przypomina odcieniem nieodżałowany EtW, z tym że tamten, o ile go pamiętam był widoczny na ręce
Później pobawiłam się cieniami, rzeczywiście ciekawe i dosyć napigmentowane, ale mam już cienie w takich odcieniach, więc wzięłam ten, który wydał mi się najbardziej niespotykany - szampański Artfully Lustrous
Co do różu - też na mojej ręce nie dał koloru.
Dalej przeszłam do szminek. Artfully Lustrous piękna, Revel the Red też. Obie mi się podobały (lubię delikatne kolory na ustach) więc ostatecznie wzięłam Revel The Red i to był strzał w 10-tkę w domu okazało się, że ten kolor u mnie to my lips but better nawilża, a do tego usta robią się takie smakowicie lekko malinkowe, i do tego pięknie pachnie hit tej limitki! Z chęcią wzięłabym jeszcze Artfully Lustrous, ale to byłoby już trochę za dużo jak na jeden raz.
Skusił mnie też topper Gold Leaf, jego wyjątkowość polega na tym, że ma srebrne i złote drobinki i cudownie wygląda w opakowaniu

Do tego ku mojemu zaskoczeniu w szafie znalazłam rozświetlacz widmo - Made to Stay w pisaku po pierwszych testach wypada super, jeżeli ktoś tęskni za wycofaną llką Almost Famous to daje podobny efekt, jeżeli kogoś interesują swatche porównawcze to mogę zrobić
Oczywiście go wzięłam, a na sam koniec dorzuciłam jeszcze cień w kremie Mauvie Star i skierowałam się do kasy bo chyba trochę przeholowałam
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 18:54   #23
MissApple
Raczkowanie
 
Avatar MissApple
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 138
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Dalej przeszłam do szminek. Artfully Lustrous piękna, Revel the Red też. Obie mi się podobały (lubię delikatne kolory na ustach) więc ostatecznie wzięłam Revel The Red i to był strzał w 10-tkę w domu okazało się, że ten kolor u mnie to my lips but better nawilża, a do tego usta robią się takie smakowicie lekko malinkowe, i do tego pięknie pachnie hit tej limitki! Z chęcią wzięłabym jeszcze Artfully Lustrous, ale to byłoby już trochę za dużo jak na jeden raz.
Po przemyśleniu sprawy chyba jutro wrócę do Natury po jedną ze szminek (ale jeszcze nie wiem czy Revel the Red czy Soulful) i jeśli jakimś cudem dołożyli szampański cień to i po niego. Mam nadzieję, że nie zmięknę i nie kupię toppera i jasnej pomadki (mam już chyba pierdylion lakierów których nie zdążę zużyć i może komuś to się wyda śmieszne ale uważam, że podobny efekt do tej jasnej pomadki da wymieszanie dowolnego złotego rozświetlacza z balsamem do ust czy choćby wazeliną). Szkoda, że cenowo jest taka przepaść pomiędzy Hebe a Naturą, ale i tak w sumie SpectaculART miało nie być w Naturach więc lepiej mieć chociaż możliwość pomacać ją na żywo Pewnie kupiłabym limitkowy rozświeltacz na aukcji i później byłoby zgrzytanie zębami, że kupiłam coś zupełnie innego niż się spodziewałam.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

I oczywiście bardzo miło mi jest słyszeć [czytać ], że ktoś ma podobne odczucia odnośnie kosmetyków

Edytowane przez MissApple
Czas edycji: 2012-12-28 o 19:03
MissApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 19:10   #24
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Ja jutro jadę obadać limitowankę ciekawe czy coś mnie skusi
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 19:41   #25
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

ja też dokładnie obmacałam całą limitkę
róż ma prześwietną konsystencję, ale po roztarciu na dłoni nie został po nim ślad...
rozswietlacz mnie nie zainteresował
na cienie mam bana
złoty topper też mnie nie zachwycił, ale jednak przyjrzę się mu raz jeszcze, bo właściwie tylko na niego początkowo się napalałam
zanabyłam tylko najciemniejszą pomadkę i po pierwszych testach jestem zadowolona na tyle, że mam ochotę i na tą różową, co mnie dziwi, bom kompletnie nieszminkowa
coco kiciusia - dokładnie, my lips but better

w moim różu Hollywood te białe ciapki też się nie ścierają a używam pędzla Hakuro H54
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 19:47   #26
kkasikka
Zakorzenienie
 
Avatar kkasikka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 857
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

jutro idę do Natury, mam nadzieję, że będzie już u mnie limitka
kkasikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 20:10   #27
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

I ja również się melduję W połowie grudnia będąc jeszcze w niemczech zaopatrzyłam się w siberian call :p dwa róże, dwa cienie, lip coat i błyszczyko - szminka w płynie. Wszystko świetne ale przed wyjazdem do pl i natłokiem obowiązków nie zrobiłam żadnych swatchy a do polski przytargałam jedynie cienie i lip coat. Ogólnie to polecam zajrzeć jak limitka pojawi się w pl, bo ja się nie zawiodłam
Róże piękne i delikatne mimo że kremowe na twarzy robią się pudrowe, trzymają się na mojej tłustej cerze caluśki dzień cienie, jak to cienie wypiekane ale to najbardziej udany cieniowy produkt jeżeli chodzi o tą firmę, lip coat z drobinkami wygląda cudownie solo lub nałożony na ciemniejszą szminkę - efekt zabójczy w sztucznym świetle a błyszczyko szminkę oddałam swojej siostrze bo jednak kolor średnio mi pasował, za to siostrze świetne współgra z jej cerą :P

Pojawiła się również ta "limitka" z lakierami neon & natural czy jakoś tak się ona nazywa, ale na żywo wszystkie lakiery wyglądają beznadziejnie. To tyle jeżeli chodzi o moje catricowe zdobycze/obczajenia wzrokowe w niemczech na połowę grudnia

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2012-12-28 o 20:13
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 13:08   #28
kkasikka
Zakorzenienie
 
Avatar kkasikka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 857
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

kupiłam jsany cień i jest przepiękny uwilebiam metaliczne cienie
Zastanawiałam się nad rozświetlaczem, ale, że ma drobinki to się nie skusiłam ;/
kkasikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 15:40   #29
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Obejrzałam limitowankę i toopa kupiłam jest piękny
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 16:14   #30
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Z limitki wzięłam tylko złoty top - reszta lakierów mnie nie przekonała, róż tez nie, cienie niegłupie ale nie umiałabym pewnie z nich zrobić pożytku. Szminki jakby były tańsze to może bym się skusiła, ale w takiej cenie to wolałabym kryjące jakieś ciekawe. No i rozświetlacz- był ostatni, macałam tester, macałam... Ale rozsądek wziął górę i odłożyłam, dosyc drogi. W ogóle coraz droższe to wszystko..
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-17 08:22:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.