Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-05, 18:24   #2281
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Pomalowane tez traktujesz pisaczkiem?
Tak, lecę po przyroście i mażę skórki.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 18:33   #2282
fioletowapomarancza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 24
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Może was zamecze ale widzę różnice, a chciałabym żebyście spojrzały obiektywnym okiem. Co myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1465147916965.jpg (79,9 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1465147955817.jpg (72,5 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1465147969995.jpg (42,2 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1465147981277.jpg (44,2 KB, 62 załadowań)
fioletowapomarancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 20:07   #2283
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez fioletowapomarancza Pokaż wiadomość
Może was zamecze ale widzę różnice, a chciałabym żebyście spojrzały obiektywnym okiem. Co myślicie?
o wieeeeeeele lepiej!
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 20:48   #2284
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez fioletowapomarancza Pokaż wiadomość
Może was zamecze ale widzę różnice, a chciałabym żebyście spojrzały obiektywnym okiem. Co myślicie?
Rożnica jest Powodzenia w dalszym olejowaniu
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 05:42   #2285
fioletowapomarancza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 24
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

To w sumie chyba tylko trzy tygodnie wiec się ciesze, ze widać różnicę. Myślę, że mam trochę utrudnione zadanie przez chorobe
fioletowapomarancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 18:50   #2286
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez fioletowapomarancza Pokaż wiadomość
Może was zamecze ale widzę różnice, a chciałabym żebyście spojrzały obiektywnym okiem. Co myślicie?
Rosną w siłę Mają już lepszy koloryt!

Wyżalę się teraz Korzystacie z usług InPostu? Ja od niedawna, bo od lutego i byłam zadowolona, aż zaczęło się coś spektakularnie psuć. Od 17 maja czekam na przesyłkę, z infolinii dowiedziałam się, że paczka czeka w sortowni, po czym minął kolejny tydzień. Teraz już dodzwonić się nie da, potrafią nawet chamsko się rozłączyć, udając przełączenie do odpowiedniego działu. Po ochrzanie na oficjalnym fanpagu polecili mi złożyć pisemną reklamację, jak na razie cisza. Szlag mnie trafia
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 21:09   #2287
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Rosną w siłę Mają już lepszy koloryt!

Wyżalę się teraz Korzystacie z usług InPostu? Ja od niedawna, bo od lutego i byłam zadowolona, aż zaczęło się coś spektakularnie psuć. Od 17 maja czekam na przesyłkę, z infolinii dowiedziałam się, że paczka czeka w sortowni, po czym minął kolejny tydzień. Teraz już dodzwonić się nie da, potrafią nawet chamsko się rozłączyć, udając przełączenie do odpowiedniego działu. Po ochrzanie na oficjalnym fanpagu polecili mi złożyć pisemną reklamację, jak na razie cisza. Szlag mnie trafia
To samo... jak przychodzilo mi z oddziału w Katowicach to przychodziło w 1 dzień a mieszkam pod Krakowem :p Natomiast jak otworzyli oddział 15 km od mojego domu to czekałam od 15 maja na przesyłk, okazało się że od 17 maja leży u nich, dostałam ją dopiero 1 czerwca i to po tym jak 6 RAZY zadzwoniłam ze skargą do oddziału w Krakowie (bo w tym moim nie odbierali w ogóle albo było zajęte, a dzwoniłam ze 100 razy) ci z Krakowa też nie mogli się z nimi skontaktować, aż w końcu wysłali tzw interwencję i wtedy mi dopiero to dostarczono jeszcze listonosz sobie zażartował , że "przyszło na Dzień Dziecka". Spoko. Od 17 maja Nie wspomnę o tym, że miał być to prezent na Dzień Matki Ostatni raz korzystałam z usług In Postu w swoim życiu, to pewne Myślę, że gdybym tam nie wydzwaniała to nie dostałabym tego wcale albo za pół roku bym może dostała
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-06, 22:05   #2288
emciak
Raczkowanie
 
Avatar emciak
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 95
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ej, nie straszcie, ja dziś zamówiłam przesyłkę dostarczaną przez inpost... xd



Testowałam w poprzednim tygodniu mój fioletowy lakier (ten z niebieskimi drobinkami, nie wiem czy któraś z was go pamięta). W pełnym słońcu wygląda ładniej, nawet momentami widać te drobinki. Niestety, nie mam fotki, na nich w ogóle nic nie widać :/
emciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 06:25   #2289
fioletowapomarancza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 24
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Zauważyłam , że na niektórych palcach przyrost się cofnal(wcześniej wystawal odrobinę za opuszek-nie wiem czemu w ogóle urósł, może przez to, że nosiłam hybrydy i nie grzebalam pod paznokciem.) Ale też dzieki cofnięciu się wyrównał i myślę, że wygląda to nadziej estetycznie, a może kiedyś ruszy równo w przód teraz olejek pod paznokieć aplikuje tylko na noc, bo wtedy nic nie robie i wiem, że nie oderwe skórki..
Wy też tak macie, że po naolejowaniu przyrost robi się delikatniejszy?
fioletowapomarancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 08:27   #2290
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

A co powiecie na niedostarczone wezwanie do sadu z inpostu?
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 13:40   #2291
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez emciak Pokaż wiadomość
Ej, nie straszcie, ja dziś zamówiłam przesyłkę dostarczaną przez inpost... xd



Testowałam w poprzednim tygodniu mój fioletowy lakier (ten z niebieskimi drobinkami, nie wiem czy któraś z was go pamięta). W pełnym słońcu wygląda ładniej, nawet momentami widać te drobinki. Niestety, nie mam fotki, na nich w ogóle nic nie widać :/
A wybrałaś opcję kurierską? Ja mam polecony z Allegro, już 2 przesyłki czekają A tak się cieszyłam kiedyś, że tanio i w porządku. Firm kurierskich nie lubię, mam złe doświadczenia. Zostaję przy Poczcie Przesyłki sądowe to już w ogóle był kosmos, jak mama czekała tygodniami i musiała odbierać w jakichś SKOKach. Ale przynajmniej nie w sex shopie, jak czytałam ostatnio

Moja miłość do truskawek zaowocowała jakimiś dziwnymi przebarwieniami przy wale bocznym Muszę je wyszorować i porządnie skrócić paznokcie
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-07, 15:09   #2292
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez fioletowapomarancza Pokaż wiadomość
Może was zamecze ale widzę różnice, a chciałabym żebyście spojrzały obiektywnym okiem. Co myślicie?
Widać dużą poprawę.

A ja mam teraz problem z paznokciami. Musiałam spiłować trzy prawie do zera, bo były masakrycznie rozdwojone. Nie wiem co się z nimi dzieje. Piję brzozę i pokrzywę, łykam siemię, może to od odżywki Laury Conti są takie osłabione? Jak tak dalej pójdzie, to będę musiała sięgnąć po broń ostateczną-odżywkę S.O.S Eveline.
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 17:49   #2293
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Złamał mi się dziś paznokieć, zaraz po zmyciu lakieru nawet nie bolało, bo się w zasadzie zagiął i musiałam spiłować
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 17:54   #2294
fioletowapomarancza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 24
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ja tez tylko poczta a może przeasadzlas w druga stronę z pokrzywa itd?
fioletowapomarancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 21:24   #2295
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Spoko, cyckow ja tez nie mialam nigdy po za ciaza i karmieniem... magiczne 2 lata szczescia

Moczylam w kokosie+winogrono+sezam+a gafia odzywcza .
Jak skonczylam moczyc to wtarlam olej w dlonie i stopy mieszanke zostawilam w opakowabiu po masle do ciala, wiec zawsze bedzie gotowa na moje fanaberie
Ach te cycki ja dziś zmyje to bordo z fotki(bo jeszcze mi się trzyma)i pomoczę przed
Cytat:
Napisane przez Haruhi_ Pokaż wiadomość
Zgrabna jesteś i masz cudne dłonie-sama o takich marzę. Twarz też masz śliczną, bo pamiętam Cię z Pin-up Girls z Przemyśla, które były w Teleexpressie.
Ładna torebka.



Ej, ja też bym chciała jeść za trzech i być chuda, a nie ciągle pilnować tego co jem(choć za to mam nagrodę, bo schudłam już parę kilo, a to jeszcze nie koniec. Wszyscy się pytają co to za patent na schudnięcie mam. ). Mam cel-49 kg i jestem ciekawa czy mi się uda. Na razie mam coś koło 60 kg.

Ja też biuściasta nie jestem. To wyróżnienie, bo wszystkie kobiety w mojej rodzinie mają spore biusty, tylko nie ja.

Ile dajecie olejku z drzewa herbacianego do mieszanek? Ja na 15 ml mieszanki olejkowej dałam 5 kropli, tak mocno pachnie tym olejkiem, że zastanawiam się czy to nie za dużo.

Stosowała może któraś z Was maść propolisową na paznokcie? Mam w planach ją kupić, bo dużo dobrego o niej słyszałam i zastanawiam się czy do paznokci się nada.
A dziękuje bardzo bardzo mi miło

Dieta cud pod nosowa ?
Chce cycki i kiedyś sobie walnę haribo
Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Smerfetka piękne masz dłonie a paznokcie cudne!

Haruhi_ ja kiedyś dałam nawet więcej do mojej mieszanki i było w porządku. Ten olejek po prostu ma tak intensywny zapach że wszystko przeżre. Ale pewnie jak dłużej postoi to ten zapach się bardziej wymiesza z pozostałymi i będzie okej. Ważne żeby zachował właściwości.

Kupiłam dzisiaj w Hebe odżywkę do paznokci z Bell, bo mają -40% na całą markę. Będę malować na zmianę z Bielendą. Fajna jest, bo przezroczysta.
Dziękuje
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 06:14   #2296
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ach te cycki ja dziś zmyje to bordo z fotki(bo jeszcze mi się trzyma)i pomoczę przed

A dziękuje bardzo bardzo mi miło

Dieta cud pod nosowa ?
Chce cycki i kiedyś sobie walnę haribo

Dziękuje
Hahaha, mi chec.na cycki przeszla wyleczylam swoje kompleksiory i "robie" tylek


Stracilam pazura w czasie golenia (uff, lewa reka, nie prawa ), ale narzekac znowu nie moge, troche sie wzmocnily znowu. Zobaczymy.na jak dlugo...
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 12:55   #2297
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Regista, a propos kwadratów, to myślę, że warto spróbować. Moje paznokcie nie łopatkują, ale są bardzo (bardzo bardzo) wypukłe i na początku zapuszczania kwadratów zachowywały się dziwnie. Byłam cierpliwa i pozwoliłam, by z czasem same się odpowiednio wygięły; potem łatwiej było je już docelowo spiłować. I to w taki sposób, że suche czy namoczone wciąż wyglądały tak samo (co wcale nie jest takie oczywiste przy dłuższych kwadratach). No i jeszcze jedno: moim zdaniem przy kwadratach przyrost bardziej galopuje

Teraz, przechodząc z kwadratów (które nosiłam aż 3 lata) do migdałów, potrzebowałam aż 2,5 miesiąca, żeby osiągnąć kształt, który w miarę mnie zadowala. Nowy kształt sam musi trochę popracować, zanim go ostatecznie ujarzmimy, tak sobie myślę... Daj sobie tak ze dwa/trzy miesiące
Dziękuję za rady. Mija drugi tydzień, odkąd spiłowałam paznokcie i choć na razie nie widać różnicy, to czuję, że one ciągle pracują. Tu coś ciągnie, tu naciska, czyli coś się dzieje. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.
A jeśli chodzi o Twoje pazurki, ciągle jestem pod wrażeniem Twoich umiejętności "malowniczych"

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Focie w temacie łopatkujących paznokci. Przed i po.

I moje Słodkości w bonusie.
Pjerniczku, przywracasz mi wiarę w paznokcie Różnica jest ogromna.
Wybacz, ale Twoja urocza kicia ma minkę, jakby się zabierała do robienia kupy

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Pozdrawiam tutaj kotkę Registy, na Instagramie zakochałam się w zdjęciu Majki z zamkniętymi oczami
Dziękuję w imieniu Majki, bo ona sama pewnie by zrobiła minę pt.: "jak śmiesz o mnie mówić, ba, nawet myśleć, człowieczku..." Choć dziś miała dzień dobroci dla paproci i dała się nawet wymiziać z rana


Cytat:
Napisane przez xxee Pokaż wiadomość
Ale mam dalej z nimi spory problem
Na wszystkich jak były, tak dalej są takie prążki pionowe. Miałam nadzieję, że olejowanie je choć trochę zniweluje, ale nic. Na serdecznym palcu mój paznokieć wygląda jak by go ktoś ścisnął i się złamał w samym środku - patrząc na niego od przodu widać, że nie jest tak normalnie zaokrąglony, tylko ma taki kant i jak się go dotyka, też to czuć na całej długości.
I jeszcze na kciukach mam takie bruzdy w poprzek paznokci. Po prostu takie załamanie w 1-2 miejscach. To rośnie razem z paznokciem, ale potem pojawia się następne

Miała któraś z Was może takie problemy? Macie jakieś sposoby na to?
Też tak mam, pionowe prążki na wszystkich paznokciach i takie pęknięcia, głównie na kciukach. Prążkami się zbytnio nie przejmuję, a pęknięcia się nie powiększają i nie pogłębiają, jeśli mam jakąś warstwę ochronną na paznokciach, choćby odżywkę, czy jakiś podkład.

Pochwalę się swoimi nudziakami. "Kapuczinkowy" holoś z Color Alike (w słońcu i w pomieszczeniu), a na stopach Miss Sporty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Światło proszę w słońcu.jpg (392,2 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Światło proszę w pokoju.jpg (391,8 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Nudziaki z Miss Sporty.jpg (203,8 KB, 80 załadowań)
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 16:48   #2298
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość

Pochwalę się swoimi nudziakami. "Kapuczinkowy" holoś z Color Alike (w słońcu i w pomieszczeniu), a na stopach Miss Sporty.
jestem zachwycona twoimi dłońmi i stopami, jakkolwiek to brzmi masz naprawdę ładne dłonie, pasują ci te kwadraty, a stopy też ładne, takie gładkie i ta duża płytka paznokci u stóp masz taki kolor skóry, że pięknie u Ciebie muszą wyglądać zapewne czerwienie i malinowe róże

no i podziel się nazwą / numerem tego holosia, MUSZĘ go mieć
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 17:38   #2299
emciak
Raczkowanie
 
Avatar emciak
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 95
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
A wybrałaś opcję kurierską? Ja mam polecony z Allegro, już 2 przesyłki czekają A tak się cieszyłam kiedyś, że tanio i w porządku. Firm kurierskich nie lubię, mam złe doświadczenia. Zostaję przy Poczcie Przesyłki sądowe to już w ogóle był kosmos, jak mama czekała tygodniami i musiała odbierać w jakichś SKOKach. Ale przynajmniej nie w sex shopie, jak czytałam ostatnio
Nieee, miałam paczkomaty. Ale zakładam, że ci sami ludzie się zajmują wszystkimi paczkami. :P
I chyba mam farta, bo już mam paczkę do odbioru. Za godzinę się przejdę ^^



Łuhuuuuuu, w weekend będę pierwszy raz próbować hybryd. Jak nie zapomnę to wrzucę zdjęcie porównawcze i pochwalę się kolorkiem. ^^

@Regista
Śliczny ten holo *_* mimo że nie przepadam za takimi kolorami, to ten mi się wyjątkowo spodobał. xd
emciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-08, 18:02   #2300
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez emciak Pokaż wiadomość
Łuhuuuuuu, w weekend będę pierwszy raz próbować hybryd. Jak nie zapomnę to wrzucę zdjęcie porównawcze i pochwalę się kolorkiem. ^^
czeekam na fotki
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 09:42   #2301
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Tymi postami o pisakach skusilyscie mnie na regenerum ;> rzeczywiscie, duzo wieksza wygoda uzytkowania dloni, jak opuszki sa czyste
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 12:22   #2302
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;61495141]jestem zachwycona twoimi dłońmi i stopami, jakkolwiek to brzmi masz naprawdę ładne dłonie, pasują ci te kwadraty, a stopy też ładne, takie gładkie i ta duża płytka paznokci u stóp masz taki kolor skóry, że pięknie u Ciebie muszą wyglądać zapewne czerwienie i malinowe róże

no i podziel się nazwą / numerem tego holosia, MUSZĘ go mieć [/QUOTE]Aż się zarumieniłam od tylu komplementów Dziękuję za miłe słowa. Na kształt dłoni faktycznie nie narzekam choć idealne nie są, a jeśli chodzi o stopy... no dobra, nieskromnie przyznam, że moje stopy to się matce naturze udały Do tego są całkowicie niekłopotliwe w utrzymaniu i pielęgnacji Fotki kwadratów robione z boku, więc wyszły dużo lepiej niż wyglądają naprawdę. W rzeczywistości widocznie łapatkują, ale podbudowana efektami Pjerniczka, nie poddaję się Przyznaję, moja skóra bardzo lubi się z soczystymi i malinowymi czerwieniami. I na paznokciach i na ustach

Lakier holograficzny na poprzednich fotkach to "Światło proszę" Color Alike. Mam jeszcze od nich równie uroczą "Szarą migotkę". Dziś zobaczyłam, że wróciły inne lakiery, które chciałam mieć, więc pewnie coś znów zamówię.

Cytat:
Napisane przez emciak Pokaż wiadomość
@Regista
Śliczny ten holo *_* mimo że nie przepadam za takimi kolorami, to ten mi się wyjątkowo spodobał. xd
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 12:31   #2303
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Dziś zobaczyłam, że wróciły inne lakiery, które chciałam mieć, więc pewnie coś znów zamówię.
to ja ich chyba wyprosiłam bo nękałam ich mejlami od pół roku, że czemu wycofali, kiedy wrócą itd bo strasznie chciałam z holosiów kupić zieleń, niebieski i ten w kolorze coli
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 13:04   #2304
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;61530376]to ja ich chyba wyprosiłam bo nękałam ich mejlami od pół roku, że czemu wycofali, kiedy wrócą itd bo strasznie chciałam z holosiów kupić zieleń, niebieski i ten w kolorze coli[/QUOTE]
Haha, też do nich pisałam, bo od roku strasznie chciałam "Holo Top"
I właśnie zamówiłam I "Black Saint" Tylko mojego naj, naj, najbardziej upragnionego (obok Holo Topa) "Jak mus to mus" ciągle nie ma na stanie, choć wrócił do oferty. Będę zaglądać, a nuż się w końcu uda Przyglądam się też "Shimmer Lady"ale na razie nie muszę go mieć
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 13:33   #2305
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Pochwalę się swoimi nudziakami. "Kapuczinkowy" holoś z Color Alike (w słońcu i w pomieszczeniu), a na stopach Miss Sporty.
Masz bardzo ładne stopy. Zazdroszczę Ci dużych paznokci u stóp-moje są malutkie, jedynie na paluchu są ładne, a reszta-szerokie i krótkie kreseczki. Ostatnio polubiłam ich malowanie, ale tylko na czerwono/bordowo-wczoraj maznęłam je nudziakiem i nie mogę na nie patrzeć, muszę je zmyć i pomalować na czerwono.

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;61530376]to ja ich chyba wyprosiłam bo nękałam ich mejlami od pół roku, że czemu wycofali, kiedy wrócą itd bo strasznie chciałam z holosiów kupić zieleń, niebieski i ten w kolorze coli[/QUOTE]

Masz na myśli może Bamberkę? Bo ja do niego wzdycham już długi czas, absolutnie śliczny i wystrzałowy kolor. Tylko szkoda, że nie umiem kupować przez neta.

Odkąd do mieszanek dodaję olejku z drzewa herbacianego, to przyrost ruszył bardzo do przodu. Najbardziej widać to na paznokciu serdecznego prawej ręki, który jesienią przez zastrzał był w opłakanym stanie-odklejony od macierzy po bokach, nawet zastanawiałam się nad usunięciem go u chirurga. A teraz jest cudny i w życiu bym nie pomyślała, że było z nim tak źle.
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 14:39   #2306
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Haruhi_ Pokaż wiadomość
Masz na myśli może Bamberkę? Bo ja do niego wzdycham już długi czas, absolutnie śliczny i wystrzałowy kolor. Tylko szkoda, że nie umiem kupować przez neta.
niee, Bamberka dla mnie za ciemna i jakaś taka świąteczna, nie na lato, chodziło mi o Forfiter (nr 533)

ja też stosuję herbaciany, od 2-3 miesięcy, już drugą lub trzecią buteleczkę zużywam


LUDZIE, JESTEM ZADOWOLONA WRESZCIE Z MOICH KCIUKÓW Czemu reszta paznokci nie może tak przyrosnąć?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaa.JPG (154,3 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bbb.JPG (161,9 KB, 94 załadowań)
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 14:56   #2307
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Haha, też do nich pisałam, bo od roku strasznie chciałam "Holo Top"
I właśnie zamówiłam I "Black Saint" Tylko mojego naj, naj, najbardziej upragnionego (obok Holo Topa) "Jak mus to mus" ciągle nie ma na stanie, choć wrócił do oferty. Będę zaglądać, a nuż się w końcu uda Przyglądam się też "Shimmer Lady"ale na razie nie muszę go mieć
"Holo Top"-to, że na każdym lakierze dowolnej marki możemy posmyrać tym HOLO TOPEM i wsio ;>
"Jak mus to mus" posiadam dostałam w prezencie od jednej z wiżażanek.Jejku już nie pamiętam od której ()
Śliczny jeste szkoda, że dziś mani zrobiłam(chcecie będzie fota ) to bym Ci pokazała
[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;61536641]niee, Bamberka dla mnie za ciemna i jakaś taka świąteczna, nie na lato, chodziło mi o Forfiter (nr 533)

ja też stosuję herbaciany, od 2-3 miesięcy, już drugą lub trzecią buteleczkę zużywam


LUDZIE, JESTEM ZADOWOLONA WRESZCIE Z MOICH KCIUKÓW Czemu reszta paznokci nie może tak przyrosnąć? [/QUOTE]

Coraz lepsze te Twoje pazurki no i białe !
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 16:01   #2308
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Haruhi_ Pokaż wiadomość
Masz bardzo ładne stopy. Zazdroszczę Ci dużych paznokci u stóp-moje są malutkie, jedynie na paluchu są ładne, a reszta-szerokie i krótkie kreseczki. Ostatnio polubiłam ich malowanie, ale tylko na czerwono/bordowo-wczoraj maznęłam je nudziakiem i nie mogę na nie patrzeć, muszę je zmyć i pomalować na czerwono.



Masz na myśli może Bamberkę? Bo ja do niego wzdycham już długi czas, absolutnie śliczny i wystrzałowy kolor. Tylko szkoda, że nie umiem kupować przez neta.
Dziękuję

Jak to nie umiesz kupować przez neta? To taaakie proste. Sklep Cię prowadzi krok po kroku i tylko wykonujesz polecenia.
Masz i używasz konta w banku przez internet? Albo może masz dostęp do karty (np. kredytowej) z wypukłymi napisami? Wtedy to już w ogóle luz Ale to nie jest konieczność, bo możesz normalnie w zwykłym banku opłacić zamówienie.

Ostatecznie mogę Cię wspomóc i coś dla Ciebie zamówić. Wiem jak to jest, gdy czasami człowiek coś mieć musi, inaczej się udusi

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;61536641]LUDZIE, JESTEM ZADOWOLONA WRESZCIE Z MOICH KCIUKÓW Czemu reszta paznokci nie może tak przyrosnąć? [/QUOTE]Fakt, kciuki masz absolutnie rewelacyjne

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
"Holo Top"-to, że na każdym lakierze dowolnej marki możemy posmyrać tym HOLO TOPEM i wsio ;>
"Jak mus to mus" posiadam dostałam w prezencie od jednej z wiżażanek.Jejku już nie pamiętam od której ()
Śliczny jeste szkoda, że dziś mani zrobiłam(chcecie będzie fota ) to bym Ci pokazała
Tak, z tym "Holo Topem" o to chodzi. Dlatego tak go chcę. Wprawdzie efekt pewnie nie jest tak spektakularny, jak w zwykłym lakierze holograficznym, ale fotki w internecie są więcej niż zachęcające

Wiem jak wygląda "Mus" na paznokciach i dlatego pragnie go każda cząstka mojego paznokciowego jestestwa
A swoje nowe mani pokazuj
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2016-06-09 o 16:03
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 18:34   #2309
emciak
Raczkowanie
 
Avatar emciak
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 95
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

No to zamieszczam aktualne fotki - niestety, nie na "łyso", tylko z bazą, bo totalnie zapomniałam o zdjęciach
Jednak moje paznokcie ostatnio są w słabym stanie - strasznie się rozdwajają, i jak miałam je dłuższe to mi się łamały. No i do tego wszystkiego wczoraj lub dzień wcześniej na lewym kciuku zrobiła mi się jakby dziura w paznokciu trochę to wygląda jak dziura w drewnianym blacie, albo zadzior. Nie wiem nawet jak to określić
Musiałam je skrócić, na razie wyglądają tak jak na załącznikach (+próba hybrydy, pozalewałam skórki niesamowicie, ale będę próbować dalej ^^).
W sierpniu mam wesele siostry mojego chłopaka, także będę walczyć o odhodowanie pazurków, a z racji tego, że sesja się zbliża, to oleje pójdą w ruch 3x częściej niż do tej pory.


I od niedawna stosuję na noc mieszankę: olej konopny, oliwka hipp i olej rycynowy. Całkiem fajne ręce są po niej rano.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg JRdAH0U.jpg (42,2 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mLpxgMb.jpg (46,6 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LmlYVGY.jpg (57,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1ENK0je.jpg (44,2 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vGsQRAN.jpg (57,4 KB, 47 załadowań)
emciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 18:41   #2310
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Dziękuję

Jak to nie umiesz kupować przez neta? To taaakie proste. Sklep Cię prowadzi krok po kroku i tylko wykonujesz polecenia.
Masz i używasz konta w banku przez internet? Albo może masz dostęp do karty (np. kredytowej) z wypukłymi napisami? Wtedy to już w ogóle luz Ale to nie jest konieczność, bo możesz normalnie w zwykłym banku opłacić zamówienie.

Ostatecznie mogę Cię wspomóc i coś dla Ciebie zamówić. Wiem jak to jest, gdy czasami człowiek coś mieć musi, inaczej się udusi

Fakt, kciuki masz absolutnie rewelacyjne


Tak, z tym "Holo Topem" o to chodzi. Dlatego tak go chcę. Wprawdzie efekt pewnie nie jest tak spektakularny, jak w zwykłym lakierze holograficznym, ale fotki w internecie są więcej niż zachęcające

Wiem jak wygląda "Mus" na paznokciach i dlatego pragnie go każda cząstka mojego paznokciowego jestestwa
A swoje nowe mani pokazuj
Zobaczę ten top sobie w Internecie

Oto moje mani(troszkę krzywo Ale uj)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1465494074542.jpg (39,4 KB, 77 załadowań)
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-18 21:26:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:44.