taki krem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-25, 13:11   #1
Damian16L
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17

taki krem?


mam pytanie mam trochę piegów na nosie i koło oczów tak do połowy policzków ale takich malutkich brązowych i teraz moje pytanie wcześniej stosowałem krem Rokitnik Dra Dudy i nie mialem piegów od czerwca i teraz mi wyszło pare jak na złośc a nie mialem wogule ale przed tem mailem mase piegów no i mineły i znów wychodzą i tu moje pytanie jak kupie ten krem Farmona Krem i posmaruje tam gdzie piegi to zblednieją szybko?
Zastanawia mnie czy warto wydac kase z kieszonkowego i kupic ten krem proszę tu o wypowiedz osób które znają sie na rzeczy.

Edytowane przez Damian16L
Czas edycji: 2009-09-25 o 13:12
Damian16L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 17:23   #2
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomości: 1 264
Dot.: taki krem?

wiesz... my nie jestesmy jasnowidzami nie wiemy co się stanie z twoją skórą,bo każda skóra reaguje inaczej Zresztą nie wszyscy wiedzą co to jest Farmona Krem,bo nie każdy go używa. Najlepiej będzie,jeśli spytasz się dermatologa on się zna najlepiej na rzeczy.Jeśli kiedyś miałeś piegi,teraz też możesz je mieć,mogą powrócić.Taka twoja uroda.Możesz popróbować z cytryną.Nałoż plasterki cytryny lub ogórka na piegi.Widziałam też w aptece maść Drula-na piegi.
Myślę,że nie warto na własną rękę kupować maści bo twoja cera może się pogorszyć.Owszem,jeśli jest to maść konkretnie przeznaczona dla piegów to spróbować można,ale jeśli jest to jakas wybielająca lub kto wie,co-to lepiej nie ryzykować.
__________________
pod innym nickiem...
angela0033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 18:16   #3
Damian16L
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17
Dot.: taki krem?

proszę tylko kur.. nie o cytrynie nie wspominaj mi o tym bo przez cytryne która koszuje 0.80groszy jedna musiałem wydać 2400zl1!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
Damian16L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 09:47   #4
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomości: 1 264
Dot.: taki krem?

Cytat:
Napisane przez Damian16L Pokaż wiadomość
proszę tylko kur.. nie o cytrynie nie wspominaj mi o tym bo przez cytryne która koszuje 0.80groszy jedna musiałem wydać 2400zl1!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

p.s wyrażaj się trochę... to nie stodoła


btw.: to ty wydałeś aż tyle na te cytryny? Pomogły coś? Bo skoro nie pomagały na początku to szkoda było później kasy wydawać

Wiesz, możesz spróbować kupić tą maść Drula na piegi.Ja miałam na przebarwienia posłoneczne i mi pomogły
__________________
pod innym nickiem...
angela0033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.