Problem ze szwagrem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-08, 20:33   #1
Ziemniak_owa
Przyczajenie
 
Avatar Ziemniak_owa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 24

Problem ze szwagrem


Witam, powiem wprost 'boje się brata mojego narzeczonego'.
Kilka razy gdy zostaliśmy sami w domu, dobierał się do mnie tzn. przyklejał się, probował na siłe, mówiłam, że traktuje go jak brata, nie ma opcji. Chciałam powiedzieć to mojemu narzeczonemu ale boje się, że rozniesie się to po rodzinie i będą uważali, że chce rozwalić ich rodzine... staram się unikać sytuacji gdy zostajemy sami w domu ale czasami jestem do tego poprostu zmuszona, on nie rozumie słowa 'NIE'. Kurde boje się! Pomóżcie proszę.
__________________
„Jeśli dożyjesz stu lat, to ja chce żyć sto lat minus jeden dzień, żebym nigdy nie musiał żyć bez ciebie.”
- Alan Alexander Milne (z książki Kubuś Puchatek)
Ziemniak_owa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 20:53   #2
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Problem ze szwagrem

Skoro to Twój narzeczony to zakładam, że oboje sobie ufacie i nie masz powodu do strachu, że się to rozniesie. Uważam, że powinnaś powiedzieć wszystko swojemu facetowi, ale bardzo delikatnie, np.: "Słuchaj, kochanie, mam wrażenie, że Twój brat czuje do mnie mięte. Zwróć uwagę na jego zachowanie jak kiedyś będziemy razem w towarzystwie". Nie dziwię Ci się, że się boisz, skoro szwagier jest aż tak natarczywy. Zrób coś zanim skończy się tragedią.
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 22:55   #3
DaVinci
Przyczajenie
 
Avatar DaVinci
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4
Dot.: Problem ze szwagrem

Nawet gdyby miało się roznieść po rodzinie to odpowiedz sobie na pytanie: "Co jest ważniejsze - plotki na mój temat czy moje bezpieczeństwo?". Nie zastanawiaj się - mów jak najszybciej. Jeżeli trudno Ci się przełamać to ułóż sobie w głowie krótkie, acz treściwe zdanie opisujące sytuację i w jednej chwili po prostu to powiedz nim zdążysz się zastanowić. Potraktuj to jak wyrywanie zęba.
DaVinci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 07:06   #4
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: Problem ze szwagrem

jeżeli to jest twój narzeczony, człowiek z którym chcesz spędzić życie, musisz mu powiedzieć o czymś takim! co jeżeli kiedyś jego brat nie zareaguje na twoje odmowy...? musisz dbać o swoje bezpieczeństwo!!! nie zazdroszczę ci sytuacji ale powodzenia
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 10:21   #5
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Problem ze szwagrem

Cytat:
Napisane przez Ziemniak_owa Pokaż wiadomość
Witam, powiem wprost 'boje się brata mojego narzeczonego'.
Kilka razy gdy zostaliśmy sami w domu, dobierał się do mnie tzn. przyklejał się, probował na siłe, mówiłam, że traktuje go jak brata, nie ma opcji. Chciałam powiedzieć to mojemu narzeczonemu ale boje się, że rozniesie się to po rodzinie i będą uważali, że chce rozwalić ich rodzine... staram się unikać sytuacji gdy zostajemy sami w domu ale czasami jestem do tego poprostu zmuszona, on nie rozumie słowa 'NIE'. Kurde boje się! Pomóżcie proszę.
Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Skoro to Twój narzeczony to zakładam, że oboje sobie ufacie i nie masz powodu do strachu, że się to rozniesie. Uważam, że powinnaś powiedzieć wszystko swojemu facetowi, ale bardzo delikatnie, np.: "Słuchaj, kochanie, mam wrażenie, że Twój brat czuje do mnie mięte. Zwróć uwagę na jego zachowanie jak kiedyś będziemy razem w towarzystwie". Nie dziwię Ci się, że się boisz, skoro szwagier jest aż tak natarczywy. Zrób coś zanim skończy się tragedią.
Ty sobie zartujesz?! przecież to jest już molestowanie, jak nie próba gwałtu.

Autorko, powiedz narzeczonemu jak wygląda sytuacja. Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze.
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 19:16   #6
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: Problem ze szwagrem

Przy okazji warto nagrać taką sytuację - zaufanie zaufaniem, ale każdy wie jak jest - jak masz coś"czarno na białym" to nikt Ci nie zarzuci, że jesteś przewrażliwiona albo na żartach się nie znasz. Nie usłyszysz też, że np. sama prowokowałaś takie sytuacje. Wystarczy dyktafon, telefon, kamerka w komputerze...
Najważniejsze, że musisz o tym powiedzieć. Co się stanie jak szwagier się wkurzy i pierwszy powie narzeczonemu że to Ty go podrywasz?
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 19:37   #7
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Problem ze szwagrem

A ja nie wiem, po co ty mu się tłumaczysz, że jest dla ciebie jak brat. Jak się do ciebie na chama dowala, to po prostu daj mu w pysk.
Zamiast się z nim cackać, żeby go nie urazić, pokaż, że cię to wkur*wia, że sobie tego nie życzysz. Bądź ostra i stanowcza. Z takimi nachalnymi typami trzeba konkretnie, ty chyba tego nie potrafisz, jesteś taka trochę ciapa, on to widzi, dlatego nie przestaje.

I nie ukrywaj tego przed narzeczonym. Już pomijając fakt, że zapewne ci ufa, może być rozczarowany, jak się dowie, że ukrywałaś przed nim, że jego rodzony brat dobiera się do jego narzeczonej. Jeśli ty nie masz jaj, żeby dobitnie kazać braciszkowi się odpier.dolić, to niech twój narzeczony to załatwi i rozmówi się z nim.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-10, 08:09   #8
Ziemniak_owa
Przyczajenie
 
Avatar Ziemniak_owa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 24
Dot.: Problem ze szwagrem

Nie chodzi o to, że mój narzeczony powie całej rodzinie tylko pewnie zrobi wielka awanture ze swoim bratem i w taki sposób sie wszyscy dowiedzą. Niestety ostatni tydzień byliśmy zmuszeni do mieszkania z jego rodzina, musiałam wziąć wolne bo nie miałabym dojazdu, a mój jeździł normalnie do pracy wiec nie było go pół dnia w domu. Któregoś dnia wyszło tak, że każdy załatwiał jakieś sprawy od rana, myślałam, że jestem sama w domu więc pomyślałam sobie, że chociaż sie wyśpie... niestety jego brat też został w domu, przyszedł niby mnie obudzić na śniadanie ale oczywiście swoim sposobem... właśnie po tej sytuacji postanowiłam napisać co Wy o tym sądzicie.
__________________
„Jeśli dożyjesz stu lat, to ja chce żyć sto lat minus jeden dzień, żebym nigdy nie musiał żyć bez ciebie.”
- Alan Alexander Milne (z książki Kubuś Puchatek)
Ziemniak_owa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 09:31   #9
GhostInTheFog
Zadomowienie
 
Avatar GhostInTheFog
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: pypydoowa
Wiadomości: 1 018
GG do GhostInTheFog
Dot.: Problem ze szwagrem

Dziwnie podchodzisz do sprawy moim zdaniem.
A co Cie obchodzi, że rodzina się dowie, ze zrobi awanturę?? I dobrze, za takie zachowanie braciszek powinien dostać po ryju. (dobra, może nie koniecznie po ryju, ale trzeba jakieś działania podjąć) Ja bym od razu poszła z tym do mojego faceta, bez zastanowienia O.o
__________________
Aka kiiro himawari...
Daidai konjou ajisai...
GhostInTheFog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 10:02   #10
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Problem ze szwagrem

Ja bym w Twojej sytuacji narobiła rabanu, żeby się dowiedziała cała rodzina tego faceta i żeby jeszcze po mordzie dostał.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 11:39   #11
patricia13
Wtajemniczenie
 
Avatar patricia13
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 312
Dot.: Problem ze szwagrem

zdecydowanie powiedzieć narzeczonemu, w końcu to facet, z którym planujesz spędzić resztę życia, a szwagier pod tym warunkiem też pewnie będzie w Twoim życiu, więc pomyśl, jak to ma wyglądać przez najbliższe 5,10,15 lat...itd ..ciągle będziesz się bała?
powiedz narzeczonemu, jeśli szanujecie się wzajemnie i sobie ufacie, a to podstawa, to nie będzie problemu
__________________
nawrócony zakupoholizm w ramach odkurzonej kobiecości
patricia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-10, 16:09   #12
Ziemniak_owa
Przyczajenie
 
Avatar Ziemniak_owa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 24
Dot.: Problem ze szwagrem

Myślałam o tym, ale co jeśli oni nie uwierzą nam, będa mówili, że sobie to wymyśliłam... Wiadomo, że mój stanie w mojej obronie, ale nie chce skłócić Go z rodzina
__________________
„Jeśli dożyjesz stu lat, to ja chce żyć sto lat minus jeden dzień, żebym nigdy nie musiał żyć bez ciebie.”
- Alan Alexander Milne (z książki Kubuś Puchatek)
Ziemniak_owa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 16:27   #13
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Problem ze szwagrem

A co dokładnie robi Twój szwagier? Zaczepia Cię słownie czy fizycznie też?
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 16:35   #14
patricia13
Wtajemniczenie
 
Avatar patricia13
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 312
Dot.: Problem ze szwagrem

Cytat:
Napisane przez Ziemniak_owa Pokaż wiadomość
Myślałam o tym, ale co jeśli oni nie uwierzą nam, będa mówili, że sobie to wymyśliłam... Wiadomo, że mój stanie w mojej obronie, ale nie chce skłócić Go z rodzina
po pierwsze skąd wiesz, że będą tak mówili ?
nie lubią Was czy co?
a po drugie nie musicie z tym pędzić po rodzinie, załatwcie to ze szwagrem - Wasza 3-jka
__________________
nawrócony zakupoholizm w ramach odkurzonej kobiecości
patricia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 17:56   #15
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Problem ze szwagrem

Cytat:
Napisane przez Ziemniak_owa Pokaż wiadomość
Myślałam o tym, ale co jeśli oni nie uwierzą nam, będa mówili, że sobie to wymyśliłam... Wiadomo, że mój stanie w mojej obronie, ale nie chce skłócić Go z rodzina
Szczerze, na Twoim miejscu nie przejmowałabym się tym. Wiadomo, że matka będzie zapatrzona we własne dziecko, ale nie możesz pozwolić, żeby Cię napastował jakiś facet.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 19:58   #16
Ziemniak_owa
Przyczajenie
 
Avatar Ziemniak_owa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 24
Dot.: Problem ze szwagrem

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Wiadomo, że matka będzie zapatrzona we własne dziecko
no właśnie o to chodzi...

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
A co dokładnie robi Twój szwagier? Zaczepia Cię słownie czy fizycznie też?

Fizycznie... słownie to pół biedy (przetrzymałabym to) ale niestety bardziej fizycznie

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez patricia13 Pokaż wiadomość
po pierwsze skąd wiesz, że będą tak mówili ?
nie lubią Was czy co?
a po drugie nie musicie z tym pędzić po rodzinie, załatwcie to ze szwagrem - Wasza 3-jka
Po 1. Obawiam się, że tak będą mówili, lubią nas traktują mnie jak własną córkę, ale wiadomo to jednak jest syn (do tego jest młodszy od mojego narzeczonego, o rok ale jest)
Po 2. Jeśli dałoby rade to oczywiste, że chciałabym żeby to sie nie rozeszło ale przecież każdy później zauważy, że coś jest nie tak...
__________________
„Jeśli dożyjesz stu lat, to ja chce żyć sto lat minus jeden dzień, żebym nigdy nie musiał żyć bez ciebie.”
- Alan Alexander Milne (z książki Kubuś Puchatek)
Ziemniak_owa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 20:40   #17
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Problem ze szwagrem

Powiedziałabym o tym narzeczonemu.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 22:04   #18
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Problem ze szwagrem

Mówisz, że to nie słowa, a też jakieś fizyczne działania?
Ojej, jaka szkoda, możesz skłócić brata z narzeczonym. Lepiej to zostaw, sądzę, że najrozsądniej będzie ukryć przed Twoim facetem, że jego brat Cię obmacuje



Postaw się w sytuacji TŻ. Chciałabyś wiedzieć, że Twoja siostra się do niego przystawia? Powiedz mu koniecznie.
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 10:30   #19
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Problem ze szwagrem

Cytat:
Napisane przez y@kor Pokaż wiadomość
Przy okazji warto nagrać taką sytuację - zaufanie zaufaniem, ale każdy wie jak jest - jak masz coś"czarno na białym" to nikt Ci nie zarzuci, że jesteś przewrażliwiona albo na żartach się nie znasz. Nie usłyszysz też, że np. sama prowokowałaś takie sytuacje. Wystarczy dyktafon, telefon, kamerka w komputerze...
Najważniejsze, że musisz o tym powiedzieć. Co się stanie jak szwagier się wkurzy i pierwszy powie narzeczonemu że to Ty go podrywasz?
Koniecznie tak zrób. Chociaż ja bym najpierw powiedziała tżtowi.

Skoro ten brat jest tak natarczywy, to zapewne byłby też zdolny do podania Ci pigułki gwałtu. Jest to bardzo realny scenariusz i musisz zadbać o swoje bezpieczeństwo.

Twoja sytuacja nie jest odosobniona. Często zdarzają się przecież napaleni wujkowie, ojczymowie, przyrodni bracia itd. A przerażone dziewczyny wolą milczeć niż skłócić rodzinę. Nie wybieraj tej ścieżki i walcz o swoje dobro.
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 15:09   #20
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Problem ze szwagrem

Musisz o tym powiedziec swojemu facetowi. Nie widze innego wyjscia, sama z bratem sobie nie dajesz rady, on to musi z nim załatwic. Przyjemnie nie bedzie, ale trzeba to jakos rozwiazac
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 11:49   #21
coffee_candy
Raczkowanie
 
Avatar coffee_candy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 458
Dot.: Problem ze szwagrem

Cytat:
Napisane przez y@kor Pokaż wiadomość
Przy okazji warto nagrać taką sytuację - zaufanie zaufaniem, ale każdy wie jak jest - jak masz coś"czarno na białym" to nikt Ci nie zarzuci, że jesteś przewrażliwiona albo na żartach się nie znasz. Nie usłyszysz też, że np. sama prowokowałaś takie sytuacje. Wystarczy dyktafon, telefon, kamerka w komputerze...
Najważniejsze, że musisz o tym powiedzieć. Co się stanie jak szwagier się wkurzy i pierwszy powie narzeczonemu że to Ty go podrywasz?
Właśnie! Najpierw zdobądź dowody, a potem powiedz TŻ. Lepiej mieć czym podeprzeć swoje oskarżenia nawet przed najbliższą Ci osobą. Włącz chociażby dyktafon w komórce, kamerę w laptopie, cokolwiek!
__________________
"So hit me with music!"

coffee_candy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 17:01   #22
Ziemniak_owa
Przyczajenie
 
Avatar Ziemniak_owa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 24
Dot.: Problem ze szwagrem

Spróbuje nagrać, na szczęście już wróciliśmy do swojego domu ale z tego co wiem w nastepnym miesiacu tez bedziemy musili tam być żeby pomóc mamie wiec bede musiała znowu to znosić
Dziękuje Wam ślicznie za pomoc.
__________________
„Jeśli dożyjesz stu lat, to ja chce żyć sto lat minus jeden dzień, żebym nigdy nie musiał żyć bez ciebie.”
- Alan Alexander Milne (z książki Kubuś Puchatek)
Ziemniak_owa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 10:01   #23
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Problem ze szwagrem

Dziewczyno, dlaczego Ty się w ogóle wahasz?? czy wiesz, że większość gwałtów jest popełniana przez znajomych ofiar??
Sorry, to się już posunęło za daleko, ja bym się nawet nie dała dotknąć! Nie będąc stanowcza niestety możesz nieświadomie sprawić, że on się posunie jeszcze dalej.
Nagraj, to raz ale dwa że powiedz mu wprost stanowczo i dobitnie co o tym myślisz, nie "traktuję cię jak brata" tylko "odwal się sku***"
To trudne, ale będziesz zapewne musiała żyć z nim w rodzinie przez najbliższe 10, 20, 30 lat, musisz to uregulować.
Aha, a ja bym nie mówiła o tym TŻowi. Nagraj (i zapisz gdzieś kopię na bezpiecznym serwerze), postrasz, przemów kolesiowi do rozsądku, a jak się to nie będzie powtarzać to nie mów.
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 13:48   #24
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: Problem ze szwagrem

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Aha, a ja bym nie mówiła o tym TŻowi. Nagraj (i zapisz gdzieś kopię na bezpiecznym serwerze), postrasz, przemów kolesiowi do rozsądku, a jak się to nie będzie powtarzać to nie mów.
Nagrać - TAK, będzie dowód
Nie mówić TŻ - NIE radzę ukrywać prawdy, bo jak wyjdzie na jaw, to stracisz jego zaufanie - poczuje się jakbyś mu nie ufała, jakbyś nie chciała dzielić się z nim swoimi kłopotami, a przecież na tym polega związek
Straszyć -NIE - nie masz 15 lat, zabawa w szantaż zazwyczaj źle się kończy.
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.