Cesars Secret - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-26, 14:59   #1
kasia22s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2

Cesars Secret


Witam, czy zna ktoś produkty do stylizacji paznokci firmy cesars secret, słyszałam że są świetne ale nie wiem gdzie można je dostac czy jest jakiś sklep albo hurtownia w świętokrzyskim?
kasia22s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 17:03   #2
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Cesars Secret

Pierwszy raz o tej firmie słyszę - więc albo jakaś super-nowość, albo nie jest aż taka świetna...
Już coś znalazłąm, ale taki opis jakoś moim zdaniem nie świadczo o profesjonalizmie:
"Żel make up pink.

To świetnie wyglądający żel French Rosa. Pokrywa uszkodzenia spowodowane pilnikiem oraz zaczerwienienia. Nie może go zabraknąć w żadnym salonie kosmetycznym.

Żel refill

O wysokim stopniu lepkości, zasługuje na uwagę ze względu na to, że mocno przylega. Jest oszczędny podczas nakładania. Idealny do nadbudowy paznokcia w przypadku paznokci poobgryzanych.

Żel Perlmutt

Uwaga! Przed zastosowaniem należy wymieszać. Jako utwardzacz do paznokci jest pożądany zarówno latem jak i zimą. Idealny dla kobiet, które mają zaniedbane dłonie i nie przywiązują wagi do odryskującego lakieru.

Żel Pearl Diamond

Uwaga! Przed zastosowaniem należy go wymieszać. Mieniący się utwardzający żel dla kobiet, które nie wiedzą jak powinno się prawidłowo stosować lakier. Nie jest ani czerwony, ani brązowy, ani biały, a jednak nadaja paznokciom kolor."

Opis ze str: http://www.cesars.secrets.pl/gel.html

Dziewczyny, zobaczcie tam cennik - śmiech na sali
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 18:03   #3
oleenka007
Raczkowanie
 
Avatar oleenka007
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 145
Dot.: Cesars Secret

No faktycznie, jak za taką znaną markę to taniocha. A swoją drogą nie wiedziałam, że większa lepkość= lepsza przyczepość

"Nie jest ani czerwony, ani brązowy, ani biały, a jednak nadaja paznokciom kolor" ja piernicze, cud Panie Ferdku
oleenka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 16:55   #4
melisanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Baden-Württemberg
Wiadomości: 977
Dot.: Cesars Secret

W Niemczech cieszy sie nawet duzym powodzeniem, wiem, ze Elke Schwarz i jeszcze kilka najlepszych sytylistek tez na cesarze pracowaly, choc na szczescie dla mnie przeniosly sie do ons
melisanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 07:41   #5
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Cesars Secret

Może być, ale popatrz na opisy - jak dla mnie to profesjonalna firma nie jest (chyba, że mają bardzo nieudolnego tłumacza)
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 18:11   #6
kasia22s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Cesars Secret

Znajoma bardzo chwaliła ich produkty więc chciałam spróbowac, tylko ona je zamawia przez internet a ja chciałam kupic je w sklepie zobaczyc co mają jeszcze w ofercie ale jak widze to tylko zakupy on - line zostają
kasia22s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 19:06   #7
smerfetka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6
Dot.: Cesars Secret

jA ZA 15 g żel IBD ZAPŁACIŁAM 56 zł. a oni chcą za 15 g prawie 100 zł ,dla mnie to ceny wygórowane a marka mało chyba znana na polskim rynku,także ciężko cos powiedziec o jakości tych produktów
smerfetka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-29, 19:07   #8
Agusia_pa2
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_pa2
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 020
GG do Agusia_pa2
Dot.: Cesars Secret

Moim zdaniem to jakieś nieudolne tłumaczenie tylko... a cena upssss...ja mam żele w podobnej cenie i nie narzekam...ale większą pojemność Tych firm jest teraz naprawdę duuuzo, trzeba popróbować moim zdaniem róznych żeli i robić na tych które sa ok dla danej osoby...
__________________
Moje skromne PAZURKI i BLOG PAZURKOWY

Moje ROBÓTKI RĘCZNE

WIKUSIA I JULCIA MOJE KRÓLEWNY






Agusia_pa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.