implant łydki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-13, 13:53   #1
Palolinka
Rozeznanie
 
Avatar Palolinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 819

implant łydki


Witajcie!
Zakładam temat, bo nie znalazłam nic zadowalającego jak do tej pory.
Ostatnio zastanawiam się nad tym zabiegiem. W wyniku wady stopy moje łydki są nierówne - różnica wynosi około 5 cm w obwodzie. Żadne ćwiczenia nic nie dadzą w moim przypadku - radziłam się już wielu fizjoterapeutów.
Chciałabym sie dowiedzieć, gdzie można wykonać taki zabieg, jakie jest ryzyko, koszt. Może ktoś z was ma ten sam problem, albo podobne doświadczenia. Bardzo proszę o odpowiedź!
__________________
zapraszam na moją stronę z pracami:
www.szydelkomania.pl.tl

60...58...50
Palolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 21:37   #2
jooasi
Wtajemniczenie
 
Avatar jooasi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 155
Dot.: implant łydki

Palolinko tu gdzieś jest taki wątek bo kiedyś go przeglądałam, w temacie coś o krzywych nogach było ale dziewczyny właśnie o tych implantach rozmawiały
__________________
Mentor okrągłe hp 325cc 17.11.11 Wroclove dr M.W.
jooasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 19:16   #3
Rudzielec 22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 15
Dot.: implant łydki

Cytat:
Napisane przez Palolinka Pokaż wiadomość
Witajcie!
Zakładam temat, bo nie znalazłam nic zadowalającego jak do tej pory.
Ostatnio zastanawiam się nad tym zabiegiem. W wyniku wady stopy moje łydki są nierówne - różnica wynosi około 5 cm w obwodzie. Żadne ćwiczenia nic nie dadzą w moim przypadku - radziłam się już wielu fizjoterapeutów.
Chciałabym sie dowiedzieć, gdzie można wykonać taki zabieg, jakie jest ryzyko, koszt. Może ktoś z was ma ten sam problem, albo podobne doświadczenia. Bardzo proszę o odpowiedź!
Na początku polecałabym Ci poczytać i spróbować zabiegu z preparatem Macrolane (to gęsty kwas hialuronowy wykorzystywany do modelowania ciała) zobaczysz jak łydki będą wyglądać po zabiegu. Jak się spodoba możesz raz na pół roku lub dłużej dostrzykiwać lub zdecydować się wtedy na stały implant
Rudzielec 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 21:58   #4
Palolinka
Rozeznanie
 
Avatar Palolinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 819
Dot.: implant łydki

Cytat:
Napisane przez Rudzielec 22 Pokaż wiadomość
Na początku polecałabym Ci poczytać i spróbować zabiegu z preparatem Macrolane (to gęsty kwas hialuronowy wykorzystywany do modelowania ciała) zobaczysz jak łydki będą wyglądać po zabiegu. Jak się spodoba możesz raz na pół roku lub dłużej dostrzykiwać lub zdecydować się wtedy na stały implant
Dziękuję za radę. Właśnie zastanawiam się nad czymś takim, bo to nieinwazyjne... a implant to jednak operacja, znieczulenie ogólne itd. A nie wiesz, czy są jakieś przeciwwskazania do stosowania tego preparatu?
__________________
zapraszam na moją stronę z pracami:
www.szydelkomania.pl.tl

60...58...50
Palolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 15:29   #5
Rudzielec 22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 15
Dot.: implant łydki

Sądzę, że przeciwwskazaniem będą jakieś choroby naczyniowe i wszystkie standardowe czyli ciąża, gorączka choroby autoimmunologiczne Jest to raczej bezpieczny preparat więc chyba nic nadzwyczajnego w przeciwwskazaniach to nie ma.
Rudzielec 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 09:06   #6
Palolinka
Rozeznanie
 
Avatar Palolinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 819
Dot.: implant łydki

Cytat:
Napisane przez Rudzielec 22 Pokaż wiadomość
Sądzę, że przeciwwskazaniem będą jakieś choroby naczyniowe i wszystkie standardowe czyli ciąża, gorączka choroby autoimmunologiczne Jest to raczej bezpieczny preparat więc chyba nic nadzwyczajnego w przeciwwskazaniach to nie ma.
a ty miałaś kiedyś jakiś zabieg związany z tym preparatem? Ja potrzebowałabym wstrzyknąć to tylko do jednej łydki... i tak się zastanawiam ile by to kosztowało.
__________________
zapraszam na moją stronę z pracami:
www.szydelkomania.pl.tl

60...58...50
Palolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 10:37   #7
Rudzielec 22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 15
Dot.: implant łydki

Cytat:
Napisane przez Palolinka Pokaż wiadomość
a ty miałaś kiedyś jakiś zabieg związany z tym preparatem? Ja potrzebowałabym wstrzyknąć to tylko do jednej łydki... i tak się zastanawiam ile by to kosztowało.
Oczywiście, że miała dlatego go polecam. Powiększałam nim akurat piersi (gdyż stan mojego zdrowia nie pozwala mi zrobić implanów ) z tego co wiem to są duże różnice w cenie w zależności od miasta. Ja robiłam we Wrocławiu ( z tego co wiem to ten lekarz robi tych zabiegów najwięcej w Polsce więc chyba dlatego ma dobre ceny)więcej info jak byś chciała na priv
Rudzielec 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 10:43   #8
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: implant łydki

Co do macrolane - znajoma się żaliła, że po wydaniu 20tys zł na piersi - efekt zszedł w 8 mcy!
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.