Buty z deezee - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-11, 17:12   #1
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077

Buty z deezee


Hej!

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad butami z deezee. Nie będę pokazywać konkretnych modeli, ale chodzi mi o proste sandały na obcasie/szpilce z paskiem przy palcach.

A moja obawa przed zamówieniem wynika z wąskości mojej stopy. Zazwyczaj nawet płaskie sandały są na mnie za szerokie i wysuwa mi się stopa do przodu. A co dopiero w szpilce.

W opiniach pod butami czasem widzę jak dziewczyny piszą: są ciasne przy pasku itp, ale nie wiem jaką kto ma stopę.

Dlatego każdego kto kupował takie buty i wie, że ma wąską stopę o wyrażenie opinii czy któreś sandałki z deezee faktycznie są dość wąskie.

Wiem, że jest to pewne ryzyko, ale jeśli większość osób nawet z normalną stopą napisze, że są dość szerokie to wtedy nie będę ryzykować.

Pozdrawiam
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 21:21   #2
anymore1327
Raczkowanie
 
Avatar anymore1327
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 155
Dot.: Buty z deezee

Jak masz wąską stope to na twoim miejscu bym nie kupowała butów przez internet, bo to zawsze ciężko dobrać rozmiar przez internet
anymore1327 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 11:44   #3
Grazia31
Raczkowanie
 
Avatar Grazia31
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 54
Dot.: Buty z deezee

Nigdy nie zamawiałam u nich sandałów na szpilce, ale ostatnio na jakiejś promocji zamówiłam zwykłe, płaskie. Niestety były mega luzne, ale wynikało to raczej z wady produkcyjnej i niskiej jakosci ;/ buty oczywiscie odesłałam. Teraz zamowiłam szpilki na niskim obcasie (miss posh czy jakos tak) i mam nadzieję, że będą ok.
__________________
odliczam dni do Świąt!
Grazia31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 22:20   #4
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Buty z deezee

Cytat:
Napisane przez Grazia31 Pokaż wiadomość
Nigdy nie zamawiałam u nich sandałów na szpilce, ale ostatnio na jakiejś promocji zamówiłam zwykłe, płaskie. Niestety były mega luzne, ale wynikało to raczej z wady produkcyjnej i niskiej jakosci ;/ buty oczywiscie odesłałam. Teraz zamowiłam szpilki na niskim obcasie (miss posh czy jakos tak) i mam nadzieję, że będą ok.

Zaryzykowałam i o dziwo buty są na prawdę wąskie czyli idealne do mojej stopy. Jestem mega pozytywnie zaskoczona
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-26 23:20:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:50.