_DIOR_ Cienie (5 kolorów) jakie one są? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-22, 16:46   #1
Marbella_26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 9

_DIOR_ Cienie (5 kolorów) jakie one są?


Moje kochane!

Mam do was pytanie.Otóż jestem bardzo wybredna jeżeli chodzi o cienie Ale ostatnio zakochałam się w Clinique , które dostałam gratis do zakupu.
Nie nawidzę cieni matowych! tylko takie perłowe, dające połysk dlatego min. zakup wychwalanych przez wszystkich cieni ISA DORA do dla mnie kompletna porażka Możecie mi powiedzieć czy Diorki ta paletka z 5 kolorkami jest matowa czy one rozświetlają tak pięknie powiekę?
Z góry dziekuje
Marbella_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 16:48   #2
angel23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: To tu to tam ;-)
Wiadomości: 534
GG do angel23
Dot.: _DIOR_ Cienie (5 kolorów) jakie one są?

Zależy od koloru. ja miałam jasne roswietlacze 640 Moonray i jak dla mnie to nie byłyu rozswietlacze, za mało błyszczące i raczej matowe, z lekkim polyskiem.
Miałam tez paletke 370 secret charmii te juz były lepsze- kolory nasycone, 2 z polyskiem i 2 matowe. Ale jeśli lubisz mocno rozswietlajace cienie to Diora nie polecam.
angel23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 17:46   #3
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: _DIOR_ Cienie (5 kolorów) jakie one są?

moja mama dostała pastelowe cienie Diora (jasne róże, brązy, beż) i ci powiem, że to porażka.....sama próbowałam się nimi pomalować i obojetnie ile bym cienia nie połozyła na powieke to nic nie widać.....jesli chodzi o rozswietlenie to żadnych brokacikow tam nie ma (chyba tylko w białym odrobina) rozświetlenie skojarzylo mi się troche z 3-nymi bourjois ale w gorszym stylu.....jesli juz chcesz te cienie koniecznie to wybierz ciemne kolory - grafity , szarosci to moze bedziesz coś tam widziec
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.