Mascary Lancome'a - skąd taka rozbieżność ocen??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-09, 12:48   #1
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG

Mascary Lancome'a - skąd taka rozbieżność ocen???


Nie ukrywam, że w wyborze kosmetyków kieruję się Waszymi ocenami i dobrze na tym wychodzę. Ale teraz mam problem. Zamarzyła mi się śliwkowa mascara i znalazłam Magicils Lancome'a, ale ta rozbieżność ocen od 1 do 5 gwiazdek??? Oczka mam upiornie wrażliwe, rzęsy gęste, ale krótkie (chciałabym tusz, który wydłuża, ale nie pogrubia). Ta mascara jest za droga, żeby kupić na próbę i zaraz wyrzucić. Jakie jest Wasze zdanie? A może poradzicie mi coś innego w takim kolorku?
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-09, 13:29   #2
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Mascary Lancome'a - skąd taka rozbieżność ocen???

Z Lancome jest problem, te tusze są kontrowersyjne - dla mnie jednocześnie najlepsze (wygląd rzęs) i najgorsze też (osypywanie). Co jednemu przeszkadza, innym nie, więc najlepiej było by, gdybyś je sprawdziła na sobie, testując (najlepiej kilkukrotnie) w perfumerii.

Był tu niedawno wątek o śliwkowej mascarze, i wymieniano tam kilka produktów, próbuj go znalexć, moze tez Ci to coś podpowie.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-09, 13:35   #3
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Mascary Lancome'a - skąd taka rozbieżność ocen???

znalzałam tamten wątek

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1067542190
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-09, 15:09   #4
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: Mascary Lancome'a - skąd taka rozbieżność ocen???

czemu nie przeczytałam tego wcześniej miałam kupić bourjois volume glamour ale w końcu kupiłam tańszy z pierre rene volume rich mascara,jestesm średnio zadowolona :/ może dlatego wybrałam tańszy bo na codzień maluję sie volum glamour tyle że czarnym(niezastąpiny,napr awde pięknie eksponuje moje oko ),a ten miał być akcencikiem przyznam się że ma śliczny śliwkowy odcień ale neiststy na oku tak średnio go widać w zależności od światła ,ale ładnie rozdziela rzęsy i nie skleja ich tyle że są one cienkie jakies jakby wydłużał zamist pogrubiac :/
miałm diora mascare parafait ale ten chwilowo za drogi dla mnie z czystym syumieniem mogłabym polecić gdyby nie fakt że 4 miesiące i w fiolce z tuszem mamy kamień jednak proponuje sprawdzoną volume glamour z bourjois
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-09, 15:14   #5
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Mascary Lancome'a - skąd taka rozbieżność ocen???

Mnie właśnie na wiosnę skusiła śliwkowa mascara Lancome Magicils w reklamie było, że to ekstrawaganckie kolory na rzęsach a że jestem brunetka to myslałam, że wyjdzie z tego fajny fiolecik hehe marzenia ściętej głowy bubel wszechczasów nikt komu ją dawałam po pierwszym uzyciu jej nie chciał, w końcu dostała ją moja siedmioletnia siostrzenica do zabawy taka była fajna
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-09, 15:21   #6
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: Mascary Lancome'a - skąd taka rozbieżność ocen???

Chciałam dodać że podobno z celii (też wczoraj szukałam) jest bardzo dobra i ładna śliwkowa mascara,a ta moja z pierre rene nie ejst taka zła można spróbować bo kosztuje grosze i diabelnie długo sie trzyma i nie obsypuje jest bardzo trwała a pisałas że masz gęste rzesy więc właściwie możesz spróbować bo ja mam gęste ale lubie firaneczki a tu zostały porządnie porozdzielane z zalotką efekt jest całkiem całkiem
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-09, 15:38   #7
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: Mascary Lancome'a - skąd taka rozbieżność ocen???

Dzięki Dziewczyny! Już miałam iść do Sephory po tego Lancome'a. Dobrze, że mnie powstrzymałyście . Jutro (mam nadzieję) będzie więcej sklepów otwartych to poszukam czegoś innego według Waszych wskazówek. Bo eksperymentować to ja sobie mogę tak do 30 zł, ale nie za ponad 100! A dopóki nie znajdę czegoś, co mi będzie odpowiadać, to pozostanę przy mojej brązowej Clinique .
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-11-09, 23:32   #8
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Re: Mascary Lancome'a - skąd taka rozbieżność ocen???

Ja ostatnio podkradłam mojej mamie maskarę Guerlaina - taką najnowszą podkręcającą i wydłużającą - pięknie wygląda, nie uciapuje rzęs, pięknie rozdziela i podkręca, do tego wydłuza - ma taką wąską spiralkę co ułatwia precyzyjny makijarz, nie osypuje się i nie marze - gdyby mnie było stać na takie cudo to bym ją sobie kupiła.Puki co muszę wykonczyc tego obzydliwego Architecta, który dostalam z resztą w spadku po mamie. Wiem że Guerlain ma w swojej ofercie fioletowy tusz- bo jak bylam z mamą kiedys na makijazu tam to mnie panie namawiały ale nie jestem pewna czy to czasem nie był jakiś sezonowy bajer, check it out!
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-10, 05:50   #9
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Mascary Lancome'a - skąd taka rozbieżność ocen???

A mi się ten Lancome bardzo podobał, tylko, że ja miałam czarny. Poza tym ja z rzadko której maskary nie jestem zadowolona.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-10, 08:46   #10
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: Mascary Lancome'a - skąd taka rozbieżność ocen???

Chyba jednak zdecyduję się na razie na Mascarę Surround Palomy (bakłażan). Weszłam na ich stronę i skład tego tuszu zdecydowanie mi się podoba. Wygląda na to, że nie zrobi mi krzywdy. Tylko jakbyście jeszcze mogły mi podpowiedzieć, gdzie to w Warszawie można kupić? Please ! Bo w Esentii musiałabym jeszcze coś dobrać, żeby dojść do tego minimum 40 zł, a na razie nie mam w planie większych zakupów.
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 10:49   #11
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Mascary Lancome'a - skąd taka rozbieżność ocen???

Ja naleze do wielbicielek tuszów lancome. A wypróbowałam ich sporo przy wykonywaniu wszelakich makijaży.
Nie skleja rzes i nie kruszy. Rozmawiałam też z trzema wizażystkami na temat tuszów i wszystkie była z lancome zadowolone. Spotkałam sie tez na Wizażu z niepochlebnymi opiniami. Coś w tym musi być ale zupełnie nie wiem co, że prowadzi do tak skrajnych wrażeń.
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-11-12, 11:08   #12
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Mascary Lancome'a - skąd taka rozbieżność ocen???

Droga Sam, jak zawsze tak i w tym wypadku każdy lubi coś innego i czegos innego oczekuje Ja osobiście oczekuje od tuszu czegos więcej niz tylko tego, że nie skleja i sie nie kruszy te warunki spełnia sporo tuszy ze średniej półki, więc po co przepłacać??? Ja osobiście lubię tusze HR i generalnie wszystkie, które daja efekt teatralny ale nie przerysowany. Poza tymkażdy ma inne rzęsy i to, co pasuje jednemu drugiemu może już mniej Tak jak z perfumami, dla jednych zapach najcudniejszy pod słońcem, a dla innych zwykłe śmierdzidło Ot i cała tajemnica kontrowersyjności tuszy Lancome
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 11:14   #13
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: Mascary Lancome'a - skąd taka rozbieżność ocen???

Oto moja konkluzja, po dokonanym rekonesansie

http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...ast=1068458931

Sam, odezwij się do mnie, wysłałam Ci w piątek maila.
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 11:49   #14
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Mascary Lancome'a - skąd taka rozbieżność ocen???

Ja też Iwono oczekuje od tuszu czegoś więcej niz tego zeby się nie kruszył. Napisałam że się nie kruszy i nie skleja rzes - dlatego, że spotkałam się w tym wątku właśnie z takimi zarzutami wobec lancome.
Jasne, że każdemu co innego odpowiada - niektórzy wolą efekt rzęs naturalny, inni teatralny itp - to jednak nie tłumaczy faktu, że jednym on skleja rzesy, a innym nie. Własnie to jest dla mnie dość dziwną sprawą.....

pozdrawiam
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 13:01   #15
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Mascary Lancome'a - skąd taka rozbieżność ocen???

palome mozna kupic w galerii centrum
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 13:09   #16
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: Mascary Lancome'a - skąd taka rozbieżność ocen???

Tusze Lancome'a moim zdaniem kiedyś 2 , 3 lata temu były o niebo lepsze Nie wiem jakim cudem - ale moim zdaniem coraz gorsza jest ich trwałość i jakość . Kiedyś tusze tej firmy pojawiały się co rok dwa , a teraz Lancome produkuje tusz za tuszem i to coraz gorszej jakości . Gdzie precyzja poczciwego Lancome'a ? Flextencils , Amplicils wyjątkowo są nietrwałe za szybko wysychają i niestety wiele moich koleżanek skarży się na osypywanie w ciągu dnia - ja też . Już lepiej wypada Magnificils i stary poczciwy Definicils . Właśnie na przykładzie Definicils mozna zobaczyć jakie były stare tusze L'ancome'a ich gęstość , trwałość a jakie są teraz A Magicils skleja moim zdaniem rzęski niesamowicie , obojętnie z jaką starannością się go nałoży .A pomysł tak krótkiej szczotki ze szpiczastym czubem opakowania uważam za wyjątkowo niewygodny . Zawsze bardziej lubiłam tusze Lancome'a od Diora , Chanel ale muszę powiedzieć że niestety od 3 lat konkurencja robi trwalsze i lepsze tusze . A szkoda .
mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 13:55   #17
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Mascary Lancome'a - skąd taka rozbieżność ocen???

Sam, ja już dawno doszłam do wniosku, że tak jak nasze twarze różnie "przyjmują" kremy (ten sam jednej się wałkuje, inną wysusza, jeszcze inną osobę świetnie nawilża ), tak samo jest i z tuszami. Avon jest tego najlepszym przykładem. Miałam prawie wszystkie tusze Avonu i uważałam je za jedno wielkie *** . I tak uważałam, dopóki nie zobaczyłam, jak na pewnej osobie tusz Avonu przetrwał cały dzień bez problemu (mi się kruszyły wszystkie po 2 godzinach). A już w zupełnym szoku byłam, gdy podarowałam wszystkie swoje użyte kilka razy tusze Avonu koleżance - wyglądała w nich ślicznie, zero rozmazywania i kruszenia się. A używała dokładnie tych samych egzemplarzy, które u mnie doprowadzały do efektu pandy . Także już mnie nic nie zdziwi.
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 14:02   #18
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Re: Mascary Lancome'a - skąd taka rozbieżność ocen???

Ja mam podobne do ciebie spostrzezenia Mauricel.
Trudno mi uwierzyc, ze lancome to byla kiedys moja ulubiona firma.Rowniez uzywalam swgo czasu tuszu Definicils i bylam bardzo z niego zadowolona.Obecnie jakosc produktow tej firmy jakos sie pogorszyla,zwlaszcza dotyczy do tuszy.Nie wiem jak mozna sie zachwycac Flextencils,przeciez on wysycha po 1,5 miesiaca,kruszy sie niesamowicie.Efekt jaki daje nie utrzymuje sie caly dzien.Nie spotkalam sie z czyms takim w przypadku znacznie tanszych tuszy.Chyba za te 115 zl mam prawo wymagac trwalosci?
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 17:47   #19
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Mascary Lancome'a - skąd taka rozbieżność ocen???

Mgiełko, święta racja, zawsze powtarzam, nawet jak komuś coś doradzam, nie tylko nasza cera, ale i rzęsy, usta są inne i reagują inaczej. Stąd też tak różne oceny w KW... Mi np. prawie każdy tusz pasuje, mam podatne rzęsy chyba.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-11-14, 07:57   #20
alchemik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 2
GG do alchemik
Re: Mascary Lancome'a - skąd taka rozbieżność ocen???

a spruboj rewelacyjnego tuszu Stagecolor ma wszystkie zalety profesjonalnego tuszu a cena nie za wysoka jak na te jakosc.dostepne w dobrych salonach kosmetycznychi niektorych eleganckich sklepach pozdrawiam pa pa
alchemik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.