Kerastase Reflection - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-18, 12:41   #1
mmq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 81

Kerastase Reflection


Czy ktoś mógłby wypowiedzieć sie na temat tych produktów, z tego co wiem oferowane sa w dwóch grupach dla wlosów cienkich oraz grubych - wynikalo by z tego ze seria do wlosów cienkich moze je dodatkowo pgrubic co daloby ciekawy efekt ale prosze o opinie - moze Pani Grazynka wyjasni czym sie rozni produkty do wlosow cienkich od tych do grubych.

Oto te dwie grupy:

1) Do you want to boost the radiance of your fine, slightly sensitised coloured hair?

2) Do you want to boost the radiance of your thick, sensitised to very sensitised coloured hair?

Na kwc jest jedna pozytywna opinia na temat tych kosmetykow ale zawsze dobrze znac jekis przekrój.
mmq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-19, 14:14   #2
mmq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 81
Re: Kerastase Reflection

podbijam
mmq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-23, 19:10   #3
Angelika24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 12
Re: Kerastase Reflection

Witaj mmq,
Od przeszło miesiąca jestem szczęśliwą posiadaczką szamponu i maski Kerastase Reflection. Ponieważ moje włosy były bardzo zniszczone (uwielbiam zmieniać kolor)wybrałam opcję dla włosów uwrażliwionych, koloryzowanych. Efekt: już po pierwszym myciu moje włosy stały się miękkie i niewiarygodnie lśniące. Nie muszę też przekonywać,że już sama konsystencja i zapach produktów (np. maska pachnie fiołkami, cudo!)zachęca do ich stosowania. Wiem, że produkty Kerastase nie należą do najtańszych. Ale naprawdę warto... Aha, zapomniałam dodać, że maskę stosuje się tak, jak odżywkę, czyli po każdym myciu. Nie martw się, nie obciąża ona włosów. Wręcz przeciwnie, włosy po jej zastosowaniu są pełne wigoru. Podsumowując, linia Kerastase Reflection jest dokładnie tym na co od dawna czekałam. Jednak wybór należy do Ciebie. Pozdrawiam
Angelika24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-23, 19:37   #4
alex2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 80
Re: Kerastase Reflection

Rowniez jestem posiadaczka odzywki i szamponu Kerastase Reflection ale niestety nie moge o tym zestawie powiedziec nic dobrego. Mam wersje do wlosow cienkich i uwazam, ze to totalna porazka. Wlosy sa po tych produktach jakies takie suche i sztywne, nie widze, zeby te produkty wplynely korzystnie na kolor ani na stan moich wlosow, wrecz przecinie. Ogolnie nie polecam!!!!
alex2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-23, 19:55   #5
mmq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 81
Re: Kerastase Reflection

Bardzo dziekuje Ci za odpowiedz Angeliko - rozumiem ze posiadasz wersje druga a wiec tą do wlosów grubych(obie wersje sa do wlosów wrazliwych,koloryzowanych ) bo wlasnie ona posiada maske:

- Bain Miroir 2
Shine revealing hair bath for sensitised hair
- Masque Chroma Reflect
Rich radiance enhancing treatment masque

Własnie zastanawiam sie, którą wersje wybrac bo moje wlosy na pewno do grubych nie należa, a wersja szamponu do wlosów cienkich posiada "Cationic polymers and UV filters" natomiast ten do wlosow grubych "Fibrionic System and UV filters" i jakos tak sklaniam sie do tej wersji z Fibronic - jednak nie wiem czy nie lepsza bylaby wersja do cienkich a wiec szampon oraz odżywka w mleczku.
mmq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 08:10   #6
Angelika24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 12
Re: Kerastase Reflection

Tutaj mnie zaskoczyłaś mmq. Nawet nie wiedziałam, że mam wersję dla włosów grubych! Przecież moje takie nie są! Są cieniutkie! Z jakiej strony www zaczerpnęłaś informacje o produktach Kerastase. Ja sięgam do tej francuskiej i z tego co tam jest napisane wynika, że wersja 2 Kerastase Reflection jest do włosów bardzo uwrażliwionych, niekoniecznie grubych. A to ciekawe... Może isnieją różne warianty tych samych serii dla poszczególnych krajów. Chociaż nie powinno tak być... Dobra, koniec tego mędrkowania...
Myślę, że mogłabym Ci doradzić... Jeśli nie jesteś pewna czy seria Kerastase Reflection będzie Ci odpowiadać ja proponuję może sięgnąć po taką kombinację (oczywiście, też produkty Kerastase): szampon, o przepraszam, Kąpiel Objętość (pięknie pachnie, ma jedwabistą konsystencję i na prawdę nadaje włosom puszystość) i Maskę Ujędrniającą Age-Recharge (jest RE-WE-LA-CYJ-NA!), oba produkty są z zielonej serii. Możesz się zdziwić dlaczego polecam Ci maskę dla włosów "osłabionych upływem czasu", też się zdziwiłam jak mi ją polecono i tak "z pewną nieśmiałością" po nią sięgnęłam. Warto było! Szamponu i maski używałam ponad rok, później pożałowałam sobie pieniędzy i sięgnęłam po sklepowe "specyfiki". To nie był dobry pomysł... A teraz postanowiłam wypróbować coś nowego. I tak na mojej półce znalazła się seria Reflection... Do poprzedniej kombinacji na pewno wrócę. Z czystym sumieniem polecam ją Tobie i wszystkim Wizażankom! Życzę miłego dnia!
Angelika24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 08:38   #7
mmq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 81
Re: Kerastase Reflection

Angeliko ja jestem chłopakiem a informacje o Kerastase znalazlem na ich stronie http://www.kerastase.com/ klikajac na United Kingdom & Republic of Ireland i przy opisie serii Reflection w przypadku nr.2 jest napisane ze sa to produkty do wlosów "thick" a wiec grubych chyba ze cos pokrecilem ale wydaje mi sie ze nie, bardzo dziekuje Ci za porady ale na razie kupie chyba sam szampon ten co masz Ty - poniewaz chodzi mi o ochrone koloru - mam nadzieje ze u mnie równiez sie sprawdzi - mozliwe ze masz szampon z pierwszej serii bo one chyba wygladaja podobnie natomiest maska ma inne opakowanie i w tym przypadku masz raczej napewno wersje do wlosów grubych - najlepiej sama sprawdz na stronce.
Pozdrawiam
mmq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-24, 19:15   #8
Angelika24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 12
Re: Kerastase Reflection

Ups, bardzo przepraszam, ale gafę strzeliłam z tą dziewczyną. To tak z rozpędu... MMq, czy masz włosy farbowane na jakiś awangardowy kolor czy postawiłeś na naturalność? Bardzo bym chciała zmienić włosy mojego faceta. Niestety, są one mysio-bure. Chciałabym je jakoś przyciemnić. Chodzi mi o jakiś super naturalny kolor, taki, żeby nikt się nie kapnął, że włosy są farbowane. Czy jest szansa, że znajdę taką farbkę w sklepie. Oczywiście, mogłabym wysłać mojego lubego do fryzjera, ale, tak jak większośc chłopów, wstydzi się...
Aha, "thick" to rzeczywiście "gruby". Buziaczki.
Angelika24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-29, 17:57   #9
mmq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 81
Re: Kerastase Reflection

Sorki ale nie moglem wczesniej odpisac - kolor na jaki farbuje włosy nalezy raczej do malo naturalnych a mianowicie jest to granatowa czerń ale efekt jest super, niestety w moim przypadku bardzo szybko schodzi a próbowalem chyba juz wszystkiego, jesli to Kerastase nie zadziala to juz chyba nic nie pomoze.Odnosnie koloru dla Twojego faceta to najmniej zauwazalnym bedzie pewnie jakis jasny brazik Jesli chodzi o Twoj szampon to rozumiem ze takze jest do wlosow grubych?
mmq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.