Praca przez internet???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-06, 16:36   #1
Bezka
Wtajemniczenie
 
Avatar Bezka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ♥ Z krainy marzeń i nadzieji ♥
Wiadomości: 2 242

Praca przez internet????


hejka wszystkim mam pytanko czy jest mozliwosc pracy legalnej przez internet tzn w domu wiele ogloszen czytalam ale same oszustwa moze ktos mial stycznosc z normalna legalna praca przez internet prosze o informacje... bo przestaje w to wierzyc..
Bezka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 16:50   #2
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Praca przez internet????

jak dla mnie to kazda praca przez internet to pic na wode
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 16:57   #3
Bezka
Wtajemniczenie
 
Avatar Bezka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ♥ Z krainy marzeń i nadzieji ♥
Wiadomości: 2 242
Dot.: Praca przez internet????

niom właśnie ja po przesledzeniu takich ogłoszen juz tez tak zaczelam uwazac... niestety...
Bezka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 19:07   #4
karoleena
Rozeznanie
 
Avatar karoleena
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Jukej
Wiadomości: 761
Dot.: Praca przez internet????

ja daje uczciwa prace
potrzebuje pomcnika do baru, z reszta prosze spojrzec na watek o pracy w barze w Mielnie.
karoleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 09:02   #5
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Praca przez internet????

To nie jest ogłoszenie. Przenoszę na plotkowe.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 12:20   #6
dizzy25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: Praca przez internet????

Czesc!

Sama własnie zaczęłam pracować,a właciwie rozpoczęłam droge do finansowej niezależności.Jestem mamą 2 miesięcznego chłopca wiec nie za bardzo moge pracowac na etat a poza tym nawet nie chcę, chcę byc samodzielna i sama zapracowac na moj sukces.Chce sie podzielić tym od czego zaczynam. Trafiłam na książki znanego inwestora i biznesmena R.Kiyosaki, on propaguje generalnie edukacje finansową,aby kazdy człowiek zagłebiał ten temat i mogl zarabiac wie3cej pieniedzy.powiem ci, ze to jest chyba jedyna droga zeby faktycznie odnalezc sie w tych pracach internetowych i nie tylko- mysle ze mozna znalezc(ja poki co weszlam w partnerstwo przez internet, jesli interesuja cie szczegoly wejdz na *******Tam sa wlasnie ksiazki wyzej wspomnianego pana Kiyosaki, mozna poczytac rozne artykuly na tematy finansowe, zamowic bezplatny biuletyn finansowy lub kupic naprawde dobre książki i super grę chociaz ona jest dosc droga,ale ja juz na nia odkładamMysle ze to jest dobry początek jesli ktos mysli powaznie o zarabianiu pieniedzy. Jesli chcesz wiecej informacji albo pogadac na ten temat to pisz do mnie na gg *******, chcetnie poznam kogos kto chce zarobic i poznac ten temat blizej.

jeszcze raz stronka, ktora warto odwiedzic
********

Edytowane przez Aggie125
Czas edycji: 2008-05-24 o 18:24 Powód: Spam
dizzy25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 17:38   #7
sylwiątko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 13
Dot.: Praca przez internet????

do Dizzy 25
Jak dla mnie to naiwnośc bije tu na kilometr.Myślę, że ta "droga do finansowej niezależności" sprowadzi się jedynie do ponoszenia kosztów.
Denerwuje mnie jak ludzie manipulują tymi którzy troszke chcieliby poprawic swój byt. są zagubieni i nie bardzo wiedzą jak zabrac się do tematu.
Bo przecież kupowanie książek to nie zarobkowanie - prawda?
myślę, że rachunki Ci urosną.
Moja rada: nie dawaj wpuszczac się w maliny: juz nie takie cuda oferowano.
Lepiej zastanowic sie nad swoim potencjałem, talentem, tzw. smykałką i uczynic z tego dodatkowe źródło dochodu.Jeśli nie masz jednak czasu ze względu na dziecko, to lepiej troche poczekac.
Ale widze, że Ty juz się wkręciłaś.
Powodzenia.
sylwiątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-25, 16:17   #8
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Praca przez internet????

Zgadzam się, że większość "pracodawców" oferujących pracę przez Internet, to zwykli naciągacze. Ale nie jest to reguła. Sama podpisuję umowy o dzieło z osobami, które wykonują dla mnie określone prace za pośrednictwem Internetu. Nie każda "wirtualna" praca to ściema, po prostu trzeba uważnie czytać ogłoszenia i kierować się zdrowym rozsądkiem.
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 18:32   #9
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Praca przez internet:)

Witam.Czy któraś z wizażanek paktykowała?Jakie wrażenia?W jakiej firmie i czy płacą w ogole?
Dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 23:21   #10
absta
Zadomowienie
 
Avatar absta
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 509
GG do absta
Dot.: Praca przez internet:)

Hej też bym się z chęcią czegoś dowiedziała, bo siedzę na wychowawczym, czyli bez pieniążków.. Przydałoby się chociaż parę groszy... Może któraś Wizażanka coś słyszała, lub wie z doświadczenia Byłabym wdzięczna za poradę...
Pozdrawiam!!!
absta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 08:30   #11
MHS
Raczkowanie
 
Avatar MHS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Radosna Polska
Wiadomości: 145
Dot.: Praca przez internet????

Cytat:
Napisane przez Akane Pokaż wiadomość
Zgadzam się, że większość "pracodawców" oferujących pracę przez Internet, to zwykli naciągacze. Ale nie jest to reguła. Sama podpisuję umowy o dzieło z osobami, które wykonują dla mnie określone prace za pośrednictwem Internetu. Nie każda "wirtualna" praca to ściema, po prostu trzeba uważnie czytać ogłoszenia i kierować się zdrowym rozsądkiem.
Ja również pracowałem "przez internet" na umowę o dzieło/ umowę zlecenie - powtórzę po Akane, ponieważ dobrze napisała - warto zbadać wiarygodność oferty/ firmy; przeczytać uważnie ogłoszenie oraz kierować się zdrowym rozsądkiem
__________________
Sensem życia jest nadać życiu sens...
MHS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 19:30   #12
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Praca przez internet????

odświeżam wątek. Mam teraz pracę ale chcialabym dorobić. przeglądam te ogłoszenia o pracy przez net ale mam mieszane uczucia. Ma któraś doświadczenie w takiej pracy? Moze możecie coś polecić?
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 22:43   #13
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Praca przez internet????

Ja mam doświadczenie, ale niestety nie mam czego polecić. Robiłam korektę.
Na popularnych seriwsach z ogłoszeniami często zatajają, że wypłata jest w formie doładowań komórki, albo że nie ma umowy.
Najlepiej szukać pracy bezpośrednio na stronach ewentualnych pracodawców.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 09:31   #14
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Praca przez internet????

Najwiece ofert pracy zdanej jest dla programistow/grafikow. Moj TŻ wlasnie tak zarabia. Co prawda prowadzi wlasna dzialanosc gospodarcza (jest programista), ale wszystkich klientow ma zza granicy i jedyny kontakt to przez komunikatory.

No ale domyslam sie, ze nie jestes informatykiem. Jak ja. A pracuje wlasnie zdalnie. Jako fakturzystka. Wszystko dostaje na maila. Mam dostep do firmowego konta i sprawdzam platnosci. Pilnuje aby wszystko bylo w terminie. Odpisuje na maile, dzwonie do klientow. Czasami musze wybrac sie na poczte. Papier do drukarki, znaczki itp rzeczy dostaje od pracodawcy poczta.
Podoba mi sie to. Moge pracowac w pizamie i bamboszach we wlasnym zaciszu.
Tylko trzeba miec samodyscypline.

Niestety w Polscie taka praca nie jest popularna. Zdarzaja sie bardzo rzadko oferty.Ale w Stanach to jest tak popularne jak u nas pracownik biurowy. Natomiast sa serwisy zagraniczne, gdzie poszukuja np zdalnych asystentek z Polski (dlaczego z Polski? bo ponoc polacy wymagaja malych wynagrodzen). Trzeba znac tylko _bardzo dobrze_ angielski. I najczesciej jest to praca na caly etat.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 17:09   #15
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Praca przez internet????

Jak tak bardzo chcesz pomagac to nie podawaj linkow z polecenia ( Twojego)

wrrrrrr
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 10:03   #16
Asiulek87
Raczkowanie
 
Avatar Asiulek87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 323
Dot.: Praca przez internet????

Ja też już od jakiegoś dłuższego czasu szukam płatnego zajęcia w internecie. Póki co klikam w reklamy i wypełniam ankiety, ale dorobić się nie idzie praktycznie niczego Ale jest światełko w tunelu Tylko właśnie nie wiem czy mam się na to zdecydować...
Otóż znalazłam ogłoszenie na jakimś portalu, iż firma potrzebuje osób do marketingu szeptanego. Odpisałam. Napisali, że wszystko zajęte, ale teraz potrzebują ludzi do przerabiania opisów produktów (sklep internetowy). Z innego języka na polski. Chodzi o przerabiania na normalny język polski tego co automat google translate robi z opisami zagranicznymi.
3 złote za jeden opis, a mają ich aktualnie 10 000.
Uzbieraną kasę wydaje się w ich sklepie internetowym. Tylko trza podać adres i pesel do umowy. Nie wiem czy to bezpieczne Co o tym myślicie ?
Asiulek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 10:45   #17
Veroniques
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 90
Dot.: Praca przez internet????

Łatwo jest znależć pracę pisząc do różnych firm pozycjonujących z ofertą pisannia tekstów pozycjonujących. Niektórzy proponują tylko 3 zł za 2 tyś znaków, ale można też znaleźć ciekawsze oferty np. 7 czy 8 zł za 2 tyś znaków. Ja nawet pisałam za 12 zł za 2 tyś znaków, ale u indywidualnego klienta, nie firmy. Trzeba po prostu dobrze poszukać. Najlepiej wysłać do takiej firmy swoje przykładowe teksty. Bardzo łatwo taką pracę znaleźć, bo firmy pozycjonujące potrzebują dużo rąk do pracy. A najlepiej to zastanów się, w czym jesteś dobra i po prostu rób to w internecie. Bo może na przykład nie lubisz pisać.
Veroniques jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 08:09   #18
Asiulek87
Raczkowanie
 
Avatar Asiulek87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 323
Dot.: Praca przez internet????

Co do ilości, to napisali, iż ma być co najmniej 100 słów + dane techniczne. Więc nie wiem czy to wyjdzie na te 2 tyś znaków
Właśnie się cały czas zastanawiam, czy dałabym radę przy tym zajęciu...
Chyba nie jestem mocna niestety w pisaniu
Asiulek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 18:02   #19
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Praca przez internet????

Pracuje z domu juz od pewnego czasu i uwazam ze to jest rewelacyjna sprawa. Ale wczesniej przepracowalam 3 lata w biurze, wiec tak jakby jestem 'wdrozona'.
Dla mnie to pozytywna zmiana, nie musze gonic za autobusem i rozkladam sobie prace w dogodnych dl amnie godzinach.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 17:31   #20
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Praca przez internet????

Cytat:
Napisane przez marcin110289 Pokaż wiadomość
spam

zostawie to bez komentarza -
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-08-27 o 21:52
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 08:42   #21
janusz23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Praca przez internet????

Nie tak dawno ruszyla nowa gra przegladarkowa GOLDENTOWNS
Polega ona jak to w takich grach na rozbudowie miasta. Pozyskujesz surowce typu warzywa, mieso, drewno itd Rozbudowujesz miasto, szkolisz wojsko
Po jakims czasie budujesz kopalnie zlota i je wydobywasz, a zloto to mozesz sprzedawac za euro.
Jedna jenostka zlota kosztuje obecnie 6,5 euro, jeszcze tydzien temu bylo to 5 euro.
Mniej wiecej po miesiacu powinno sie juz wydobywac okolo tej 1 jednostki dziennie, Tak wiec grosz do grosza i pomalu mozna troche tych euro nazbierac Oczywiscie da sie i szybciej.
Przegladalem profile graczy i znalazlem greka co gra od 2 tygodni, a sprzedal juz 20 jednostek zlota
Rekordzista przez te 4 miesiace sprzedal juz tego zlota 740 jednostek
Duzo czasu na to poswiecac tez nie trzeba bo wystarczy wlaczyc produkcje albo budowe i mozna sie wylogowac Np produkcja drewna w tartaku 5 poziomu trwa 48 h (1 poziom - 3h).
No ale oczywiscie nie ma sie co napalac ze mozna rzucic prace/szkole i grac.
Napewno zastanawiacie sie jaki mam interes w tym zacheceniu do gry. Mam dwa powody
Po pierwsze mam nadzieje ze jak sie skusisz na gre to zarejestrujesz sie z mojego linku referencyjnego
Oto i on
www.goldentowns.com/?i=172647 Ty na tym nic nie stracisz, a ja zyskam troche surowcow (10% z Twojej produkcji trafi do mnie, jesli nie skorzystasz z ref linka gra sama wylosuje osobe do ktorej te 10% bedzie trafialo). . Poza tym wspoldzialajac latwiej jest osiagnac wieksze korzysci - ja to wiem, a Ty sie o tym przekonasz
Drugim powodem mozna powiedziec, patriotycznym jest to, ze im wiecej Polakow gra, tym Polska w grze jest mocniejsza, a co za tym idzie mozemy podbijac inne panstwa. Po podbicu innego panstwa nakladany jest 10%owy podatek na ich produkcje, ktory trafia do nas.
Gra jest po angielsku, ale nie jest jednak skomplikowana i bez problemu mozna znalezc poradniki po Polsku.
Sposobow wyplacania realnej kasy jest kilka - Payza, PayPal, MoneyBookers, Neteller, BitCoin, WesternUnion. Wymiana jest bezpieczna, tak więc oszustwa nie wchodzą w grę.
W skrocie to by bylo na tyle.
janusz23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 12:20   #22
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Praca przez internet????

wirtualny swiat
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-04 13:20:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.