Rozstępy na biuście - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-12, 23:02   #1
Novelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 6
Exclamation

Rozstępy na biuście


Czy zna ktoś jakiś dobry krem intensywnie redukujący rozstępy??!!
Novelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 20:39   #2
Nmf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16
Dot.: Rozstępy na biuście

Novelko!Kazda skora reaguje inaczej na rozne specyfiki.Takich watkow o roztepach bylo pelno.Mi osobiscie pomaga Cepan.Niestety jedno schodzi pojawia drugie-zylki na nogach.eh juz nie wiem co lepsze roztepy czy zylki na nogach(boje sie ze zrobia sie mi zylaki).A tak sie cieszylam ze juz mi roztepy schodza a tu nowy problem
Poszukaj w wyszukiwarce watkow o roztepach znajdziesz tam wiele info no i testuj kremiki!!Powodzenia
Nmf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 20:57   #3
natasza2
Raczkowanie
 
Avatar natasza2
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 134
Dot.: Rozstępy na biuście

Novelko, tak jak napisała Nmf, kazda skóra inaczej reaguje na rózne kosmetyki, ja znalazłam 'swój' metoda prób i błedów. Na mnie działa rewelacyjnie Galenic - koncentrat przeciwko rozstępom, tyle ze jest bardzo drogi, obecnie kosztuje ok. 100 zł. Dlatego przerzuciłam sie na cos tańszego i równie swietnego - apteczny krem Penaten, kosztuje ok. 20 zł, a efekty stosowania tez super. I jeszcze jedno, galenic nastawiony jest na redukcje rozstępów juz istniejacych i zapobiega powstawaniu nowym, natomiast penaten zapobiega ich powstawaniu, producent nic nie wspomina o ich redukcji, ale odkąd go używam nic nowego nie 'wyskoczyło', a skóra piersi jest zadbana, miekka, gładka, odżywiona.
__________________
pzdr

Edytowane przez natasza2
Czas edycji: 2006-01-13 o 21:51
natasza2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 19:17   #4
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Rozstępy na biuście

Natasza, a masz moze zdjecie tego kremu? Juz wczesniej o nim gdzies czytalam, dziewczyny sobie polecaly, a ja przyznam sie szczerze, ze nie zmam produktow Penaten z apteki, tylko te drogeryjne, ktore raczej dla dzieci sie nie nadaja patrzac na sklady. Od 3 tygodni odstawilam synka od piersi i wyciagnelam z szafki resztki kremu od YR z tej starej serii. Zastanawiam sie co kupic sobie nastepnego, jak skoncze ten krem. Nowa seria ma nie za ciekawe recenzje. Wiem ze nie da sie zlikwidowac calkiem rozstepow. Moje sa o tyle lepsze, ze sa jasne, ale jednak jeszcze dosc widoczne, bo sa szerokie i dochodzi do tego brak jedrnosci. Nie ma sie co dziwic, mialam cyce jak krowa mleczna wymiona hihihi. Chcialabym dobrze pielegnowac moje piersi, bo moze odzyskaja troche jedrnosci, a rozstepy sie jeszcze berdziej skurcza i ich tak nie bedzie widac. Mozesz, wiec cos wiecej napisac na temat tego kremu? zapoda zdjecie za jakiejsc stronki, a moze masz zrobione wlasnego kremu? Moze znasz preparaty na pojedrnienie piersi i likwidacje rozstepow? Przejrzalam KWC, ale jak cos jest zachecajace, to nie jest to dla mnie bo w Niemczech tego nie kupie, sa to przewaznie firmy polskie, tutaj niedostepne. I tak stoje na rozdrozu i nie mam pojecia , czego uzywac jak skoncze ten kremik od YR. Moze inne wizazanki tez cos maja na oku i chwala, bo ja nie mam doswiadczenia w tego typu preparatach i kazda propozycje rozpatrze.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 19:24   #5
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Rozstępy na biuście

Podlaczam sie do prosby Moniki,a moze jakis link do tego kremu?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 21:39   #6
natasza2
Raczkowanie
 
Avatar natasza2
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 134
Dot.: Rozstępy na biuście

Dziewczyny, niestety nie mam zdjęcia tego kremiku, próbowałam znalezc je na jakies stronce, niestety bezskutecznie. Jesli Wam to pomoze w odnalezieniu w jakiejś aptece i ew. zakupie, to mogę opisać jak wyglada ten kremik Jest to produkt firmy johnson&johnson o pojemnosci 100 ml, wiec opakowanie jest niewielkich rozmiarów w kształcie stojacej tubki (nie ma zadnego dodatkowego opakowania). Kremik wystarcza mi na miesiac stosowania 2 razy dziennie. Opakowanie jest przede wszystkim baaardzo niepozorne; białe z różowym paskiem po srodku i z granatowymi napisami: ,PENATEN Krem przeciw rozstępom, i w zasadzie tyle. Tubka bardzo skromna i niepozorna, a zawartośc świetna. Z tyłu cos tam piszą o tym że jest to kremik dla kobiet w ciaży, ja nie jestem w ciąży, ale i tak stosuje, bo jest delikatny, a jednocześnie skuteczny. Jeśli mogę jescze jakos pomóc to piszcie

Może dziewczyny, które stosowały ten kremik, maja zdjęcie?
Ja jeszcze poszukam i postaram sie znaleźć.

Monika, jeśli juz nie karmisz to polecam koncentrat galenica (zel na rozstępy), o którym już wspominałam. Przeznaczony jest dla kobiet nie bedacych w ciazy i nie karmiacych. Intensywnie redukuje rozstępy. Stosuje sie go przez okres 3 miesiecy. Jest to produkt apteczny. Ostatnio zmienili opakowanie i... cenę Ostatnio kupowałam za 70 zł, a teraz juz 100 zł Przejrzyj recenzje, jest tam ten koncentrat, tyle ze obecnie opakowanie nie jest jasno zielone, a ciemno zielone (nie wiem jak sama tubka, opakowanie zewnetrze zminiło kolor).
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1732

Ogólnie Galenic świetnie redukuje rozstępy, natomiast penaten uelastycznia skóre, jest porządnie nawilzona, odzywiona i o ujedrnieniu tez, przynajmniej w moim przypadku, mozna mówić.

Sama ostatnio zaczęłam sie zastanawiać jak by tu zrobić zeby było jeszcze lepiej. I chyba zrobię tak że będę stosowała zamiennie galenica z penatenem, tzn. na dzień galenic, a na noc penaten, badź odwrotnie; wydaje mi sie, ze jesli chodzi o mnie, bedzie to idealne rozwiazanie; redukcja rozstępów powiazana z uelastycznianiem skóry
__________________
pzdr

Edytowane przez natasza2
Czas edycji: 2006-01-14 o 22:02
natasza2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 23:02   #7
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Rozstępy na biuście

Kupowalas ten kremik w aptece?

wyszperalam w aptece netowej,czy to ten?

http://www.aptekanowa.pl/product_inf...roducts_id=323
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-15, 10:49   #8
natasza2
Raczkowanie
 
Avatar natasza2
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 134
Dot.: Rozstępy na biuście

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Kupowalas ten kremik w aptece?

wyszperalam w aptece netowej,czy to ten?

http://www.aptekanowa.pl/product_inf...roducts_id=323
Tak, kupowałam w aptece, jest to produkt typowo apteczny, nie spotkałam go w żadnej z drogerii.

Mam dokładnie ten sam co na zdjęciu, tylko ciut mniej na moimi opakowaniu tych rysunków nad napisem Reszta identyczna. A moze ja mam juz w nowszym opakowniu, bardzo prawdopodobne
__________________
pzdr
natasza2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 11:03   #9
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Rozstępy na biuście

Cytat:
Napisane przez natasza2
Tak, kupowałam w aptece, jest to produkt typowo apteczny, nie spotkałam go w żadnej z drogerii.

Mam dokładnie ten sam co na zdjęciu, tylko ciut mniej na moimi opakowaniu tych rysunków nad napisem Reszta identyczna. A moze ja mam juz w nowszym opakowniu, bardzo prawdopodobne

Dziekuje za potwierdzenie
poszukam go w aptekach a jezeli nie to zamowie przez net poniewaz cena Galenica mnie zniecheca a Monika pisala chyba o mleczku z YR ale w PL niestety zostalo ono wycofane to byla seria chyba Bioptimale(moglam przekrecic nazwe
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 11:18   #10
natasza2
Raczkowanie
 
Avatar natasza2
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 134
Dot.: Rozstępy na biuście

Hexxana, bezproblemowo dostaniesz go w kazdej aptece, przynajmniej w Lublinie mozna dostać go bez większego problemu, jeszcze nie spotkałam sie z sutuacja zeby go nie było
__________________
pzdr
natasza2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 20:54   #11
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Rozstępy na biuście

Hexxana tak to ten specyfik z YR. Zostalo mi jeszcze odrobinke. Uzywalam jak nie bylam jeszcze w ciyzy. Udalo mi sie zakupic go w sklepie internetowym u YR, bo wlasnie byl wycofywany. Jak bylam w ciazy to go nie uzywalam i po ciazy tez nie, bo w czasie karmienia nie wolno. Teraz powrocilam i zastanawialam sie co kupic jak mi sie te resztki skoncza. Nie powiem kusi ten nowy preparat od YR. Moze kiedys sie skusze, zobacze czy bede w tych zadowolonych czy nie. Teraz bedzie najlepiej widac, bo po karmieniu mam co ujedrniac hihih. Ogolem , wiem, ze cudow nie bedzie, ale mam taka cicha nadzieje, ze jak bede uzywac takie kreym, sera i inne cuda to moze za dwa latka znow biust bedzie jedrniejszy, moze nie duzo, ale odrobinke... Natasza tak ladnie pisala o tym Penaten i mnie zainteresowala. Trzeby by sie do apteki wybrac i zapytac czy to w Niemczech dostane.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-15, 20:59   #12
Agucia
Raczkowanie
 
Avatar Agucia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 289
GG do Agucia
Dot.: Rozstępy na biuście

Karmiłam dziecko półtora roku piersią strasznie wyglądały moje piersi po zakończeniu karmienia. Teraz po 4 latach, nie uwieżycie ale rozstepy zniknęły w 90 % sa widoczne właściwie tylko dla mnie, nie wiem byc może to wina tabletek antykoncepcyjnych.nie stosowałam żadnych kremów, oprócz zwyklych balsamów nawilzajacych po kapieli.
Agucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 21:02   #13
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Rozstępy na biuście

Agucia, a ja mam jakies takie glupie wrazenie, ze zwykle balsamy to nic nie dadza, ze to musi byc cos specjalnego do biustu. Nie wiem czemu mam takie przekonanie. Moze dlatego, za skora na biuscie jest delikatniejsza niz na reszcie ciala?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 21:05   #14
Agucia
Raczkowanie
 
Avatar Agucia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 289
GG do Agucia
Dot.: Rozstępy na biuście

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
Agucia, a ja mam jakies takie glupie wrazenie, ze zwykle balsamy to nic nie dadza, ze to musi byc cos specjalnego do biustu. Nie wiem czemu mam takie przekonanie. Moze dlatego, za skora na biuscie jest delikatniejsza niz na reszcie ciala?
byc może to nie sam balsam tu pomógł, a masaż stosowany przy jego nakladaniu. Tabletki też nie są tu bez wpływu, w końcu przecież to hormony
Agucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 21:11   #15
natasza2
Raczkowanie
 
Avatar natasza2
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 134
Dot.: Rozstępy na biuście

Mi też sie wydaje ze zwykłe balsamy, w przypadku piersi, które utraciły jedrnośc i powstały na nich rozstępy, nic nie zdziałają. Wydaje mi sie, ze moga okazac sie skuteczne tylko takie kosmetyki, które nastawione sa na określone 'problemy skórne'. Ja stosowałam kiedys na biust balsamy i co? Mimo młodego wieku i nie bycia w ciazy nabawiłam sie rozstępów, od tego czasu niczego innego oprócz różnych koncentratów, specjalnych kremów itd. nie używam bo sie boje i wiem że znów nabawiłabym sie dodatkowych rozstępów a skóra znów utraciłaby jedrnośc, bo po prostu mam do tego tendencje.
__________________
pzdr
natasza2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 21:15   #16
natasza2
Raczkowanie
 
Avatar natasza2
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 134
Dot.: Rozstępy na biuście

Cytat:
Napisane przez Agucia
byc może to nie sam balsam tu pomógł, a masaż stosowany przy jego nakladaniu.
No własnie, tez słyszałam ze w przypadku rozstępów masaz, masaz i jeszcze raz masaz, a wszelkie kosmetyki 'antyrozstepowe' działaja tu wspomagajaco.
A musze przyznac, że przynakładaniu tych kncentratów i kremów omasowałam sie niemało
__________________
pzdr
natasza2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 20:37   #17
NowaIza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 410
Dot.: Rozstępy na biuście

Dziewczyny, czytalam kiedys na Wizazu, ze na piersi pomaga masaz oliwka dziecieca Hipp (z migdalami).
Ja oprocz rozstępow i obwislego biustu (schudlam 15 kg) mam inny problem. Otoz:
cala skora na piersiach ma takie male dziureczki,
nie wiem, czy jest to zwiazane z tym, ze mam meszek na piersi i z wielu dziureczek wyrastaja jasne wloski (kolo sutkow niestety czarne). Na niektorych dziurkach jest czarna kropka i czasem jak wyciskam to wychodzi z nich bialy syfek. Czy to moga byc rozszerzone pory? Ogolnie to nie mam tradziku na dekolcie ani na piersiach, bo nie smaruje ich niczym innym niz lekkii krem Bambino (po tlustym pojawiaja sie pryszczyki).
Jak moge pozbyc sie tch dziurek/rozszerzonych porow,
bo piersi nie wygldaja ladnie i gladko Pozdrawiam
NowaIza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 11:16   #18
2emilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10
Dot.: Rozstępy na biuście

Witam, jestem na forum od niedawna. Jestem mamą bliźniąt karmionych piersią i z doswiadczenia napisze że nie jest istotne jaki kosmetyk stosujemy do pielęgnacji biustu ważne aby nakładac odpowiednio duże ilości i robić przy tym delikatny masaż, tak żeby nie porozciągać skóry. Bardzo ważne jest noszenie prawidłowo dobranego stanika jak i spanie w nim bo skóra w nocy rozciaga się bardziej niż w dzień bo we wszystkie strony, może to być stanik bez fiszbin lob top.
Pozdrawiam
2emilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 12:53   #19
Samsuzystka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10
Dot.: Rozstępy na biuście

Na rozstępy mam dwie rady: nie tyć i stosować dobry krem. Polecam np. Pharmaceris z serii M.
Samsuzystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-28, 22:41   #20
pneumona
Raczkowanie
 
Avatar pneumona
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 34
Dot.: Rozstępy na biuście

Na rozstępy polecam Bio Oil. Wypróbowałam już mnóstwo kosmetyków i ten jest najlepszy. Nie niweluje całkowicie rozstępów, ale faktem jest, że robią się dużo jaśniejsze i mniej widoczne.
pneumona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-28 23:41:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.