Seks w obecności osób trzecich - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-16, 14:17   #1
lady Vader
Rozeznanie
 
Avatar lady Vader
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 906

Seks w obecności osób trzecich


Niedawno przydarzyła mi się taka sytuacja:

Odwiedziła mnie koleżanka ze swoim facetem. Zasiedzieliśmy się przy winie,więc zaproponowałam nocleg u mnie-było późno,przystanek na nocny autobus dość daleko,a mojego TŻ akurat nie było .

Spaliśmy we trójkę w jednym pokoju. Próbowałam zasnąć,kiedy moja znajoma para zaczęła sobie baraszkować-najpierw były to jakieś przepychanki pod kołdrą i ciche śmiechy-potem się zaczęło-pieszczoty,potem seks.

Dodam,że odległość między naszymi łóżkami była niewielka i wszystkie odgłosy były doskonale słyszalne. Rano kiedy wstaliśmy poruszyłam ten temat,kiedy jej TŻ wyszedł do sklepu-powiedziałam jej,że mogli się powstrzymać z uprawianiem seksu aż dotrą do swojego mieszkania. Szczerze się zdziwiła i dodała,że jestem wyjatkowo pruderyjna i nie spodziewała się tego po mnie.


Nie uważam się za osobę pruderyjną-seks lubię i uważam,ze wszystko jest dla ludzi,oczywiście w granicach rozsądku.


Ale dla mnie uprawianie seksu w obecność osób trzecich jest brakiem szacunku-dla partnera,dla siebie i także dla osoby,która chcąc nie chcąc słyszą wszelkie intymne odgłosy stosunku.

Rozmawiałam na ten temat ze znajomymi i zdania były podzielone-część z nich uważała,ze to nic wielkiego,że,kiedy studiowali i mieszkali w akademikach,takie sytuacje były na porządku dziennym-na jednym łóżku kochała się para-a na drugim kolega kuł do kolokwium.

Inni moi znajomi przyznali mi rację.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat-nie przeszkadza Wam to,a może wręcz podnieca?
Dodam,że nie chodzi mi o komentowanie zachowania mojej koleżanki-tylko o własna opinię.
lady Vader jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 14:39   #2
Eliza 20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Seks w obecności osób trzecich

Moje zdanie na ten temat jest takie samo jak twoje, trzeba mieć szacunek dla swojej osoby i dla otoczenia, ja też lubię sex, ale nie zdarzyło mi się nigdy robić tego gdy 2 metry obok jest trzecia osoba
Eliza 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 14:45   #3
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Seks w obecności osób trzecich

Dokładnie. Rozumem seks w drugim pokoju...ale w tym samym, obok kogoś to chyba brak szacunku, ja bym się głupio czuła. poza ty idzie się trochę powstrzymać od "odgłosów".. no cóż myślę że dobrze zrobiłaś zwracając Jej uwagę. A pruderyjna też nie jestem...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 15:07   #4
Kama1986
Raczkowanie
 
Avatar Kama1986
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 32
Dot.: Seks w obecności osób trzecich

Mieszkam w akademiku i nigdy nie byłam świadkiem takiej sytuacji. Na pewno też nie pozwoliłabym sobiena to, żeby podczas mojej obecności w pokoju jakas para uprawiała seks. Uważam, że są to chwile prywatne, a takie zachowanie odziera je z wszelkkiej intymności. Rozumiem jednak, że komuś to może odpowiadać. Problem w tym, że należy dowiedzieć się, czy osobie trzeciej to nie prtzeszkadza. Nie chciałabym byc postawiona przez znajoma w takiej sytuacji.
Kama1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 15:12   #5
sprezyna
Rozeznanie
 
Avatar sprezyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 697
Dot.: Seks w obecności osób trzecich

wydaje mi sie ze sytuacja jest tudna i delikatna ale zgadzam sie ze nie chodzi tutaj o pruderie tylko to ze twoim znajomy przyjemnosc sprawia seks w obecnosci osoby trzeciej nie znaczy ze tobie tez musi..
czytalam ze cos podobnego zrobilo sie ostatnio modne - ludzie z takimi fantazjami kontaktuja sie przez internet i pozniej spotykaja na np.parkingach albo w innych spokojnych miejscach i jedni sie kochaja a inni obserwuja..czasem sie ktos dolacza,czasem tylko oglada...
mnie osobiscie cos takiego nie pociaga ale rozumiem ze inny moze to lubic wiec dlaczego nie maja sie spotkac w gronie o tych samych preferencjach..
napewno przeszkadzalo by mi jesli ktos by mnie probowal w to zaangazowac...bardzo dobrze zrobilas ze zwrocilas kolerzance uwage!
sprezyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 15:29   #6
lady Vader
Rozeznanie
 
Avatar lady Vader
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 906
Dot.: Seks w obecności osób trzecich

Cytat:
Napisane przez sprezyna Pokaż wiadomość
czytalam ze cos podobnego zrobilo sie ostatnio modne - ludzie z takimi fantazjami kontaktuja sie przez internet i pozniej spotykaja na np.parkingach albo w innych spokojnych miejscach i jedni sie kochaja a inni obserwuja..czasem sie ktos dolacza,czasem tylko oglada...
mnie osobiscie cos takiego nie pociaga ale rozumiem ze inny moze to lubic wiec dlaczego nie maja sie spotkac w gronie o tych samych preferencjach..
napewno przeszkadzalo by mi jesli ktos by mnie probowal w to zaangazowac...bardzo dobrze zrobilas ze zwrocilas kolerzance uwage!
Moja koleżanka nie jest raczej z tych osób,które podnieca coś takiego,o czym piszesz-po prostu miała ochotę na seks i nie pomyśłała o tym,ze ja śpię obok,albo wydawało jej się,ze nie będę mieć nic przeciwko.

Chodzi mi raczej o sytuacje,o których czasami też piszą Wizażanki w wątkach np."Seks w dziwnych miejscach"typu-"leżeliśmy i uprawialiśmy seks pod kołdrą a przed nami kumpel grał na komputerze i się nie zorientował"seks w autobusie itp. itd.

Dodam też,że kiedyś byłam swiadkim sytuacji w knajpie,gdzie chłopak trzymał dziewczynie ręce w dżinsach i głaskał ją w wiadomym miejscu i zupełnie się z tym nie kryli,do tego siedzieli w bardzo widocznym miejscu-od znajomych pracujących w klubach też można usłyszeć kilka ciekawostek.

Po prostu zastanawia mnie to,dlaczego tak jest.
lady Vader jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 15:59   #7
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Seks w obecności osób trzecich

Oj ja też bylam świadkiem takiej sytuacji i to na dworcu! Jakaś parka (wyglądali oboje na 16lat!!!) stała oparta o filar, w widocznym miejscu, gdzie przechodzi wiele osób- w końcu to dworzec. Całowali się ok to przecież można...ale chłopak miał rękę pod spódniczjką swojej dziewczyny a poźniej ona w jego spodniach... no sory rozumiem, że istnieuje wielka namiętność i że jak tkoś długo nie widział ukochanej osoby to tęskni... no ale bez przesady przecież nie jesteśmy zwierzątkami, króliczkami, które musza tu i teraz. "Normalny" człowiek potrafi powstrzymać się od seksu chociaż te pare minut i udać się w tym celu do domu/mieszkania/usronnego miejsca. Poza tym ta para chyba nie pomyślała, że mogą ją obserwować ludzie starsi, których ten widok po prostu o zawał serca może przyprawić. A ja choć jestem młoda sama mialam dość tej sceny a najgorsze, że albo nikt oprócz mnie tego nie widział (w co nie wierzę) albo niktomu to nie przeszkadzało. Wtedy nie byłam na tyle odważna ale teraz zwróciłabym im uwagę.
A co do takich ludzi, których podnieca seks w miejscach publicznych to nie mam nic przeciwko tylko żeby robili to dyskretnie. Ja np. lubię od czasu do czasu w samochodzie ale w ustronnym miejscu. Inni lubią w przebieralni, toalecie publicznej itp. ale niech nie pokazują tego co robią i nie hałasują przynajmniej
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-16, 17:08   #8
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Seks w obecności osób trzecich

Czułabym się bardzo głupio,niekomfortowo i niezręcznie w takiej sytuacji...i na pewno by mnie to nie podnieciło.
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 17:19   #9
fallen*in*love
Zadomowienie
 
Avatar fallen*in*love
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 356
Dot.: Seks w obecności osób trzecich

mam takie samo zdanie jak ty na ten temat! uważam, że to co zrobiła twoja koleżanka jest chamstwem...
fallen*in*love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 17:31   #10
mrówka_zeta
Raczkowanie
 
Avatar mrówka_zeta
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 243
Dot.: Seks w obecności osób trzecich

Cytat:
Napisane przez lady Vader Pokaż wiadomość
Rozmawiałam na ten temat ze znajomymi i zdania były podzielone-część z nich uważała,ze to nic wielkiego,że,kiedy studiowali i mieszkali w akademikach,takie sytuacje były na porządku dziennym-na jednym łóżku kochała się para-a na drugim kolega kuł do kolokwium.
mieszkalam rok w akademiku, tego typu sytuacji nie bylo, w koncu pokoi jest duzo i ludzie kombinowali - przenosili sie do wolnego pokoju znajomych ktorzy wlasnie wyjechali do domu, ewentualnie wysiedlali wspolokatorow etc. wiadomo, kazdy ma swoje potrzeby ale nieco samokontroli w tego typu sytuacjach to po prostu mus. chyba nikt z nas nie ma ochoty ogladac kopulujacych par. ja tam nigdy nie bylam zmuszona nikogo obserwowac, ba, nawet nigdy nikogo nie przylapalam(co najwyzej slyszalam). ale znam wiele osob ktore tej watpliwej przyjemnosci doswiadczyly. czasem nawet na jednym lozku...... no comments.
__________________
I'm not angel, I'm not devil, I'm something in between...
mrówka_zeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 17:49   #11
gofimi
Raczkowanie
 
Avatar gofimi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 232
Dot.: Seks w obecności osób trzecich

Dla mnie jest to zbyt intymne żebym mogła robić to w obecności osób trzecich. Gdybym była "świadkiem" było by to krępujące.
A koleżance brak ogłady i smaku.
gofimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-16, 18:13   #12
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Seks w obecności osób trzecich

Twoja koleżanka wykazała po prostu totalny brak kultury i szacunku dla Twojej osoby.
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 18:22   #13
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Seks w obecności osób trzecich

No, w sumie, to jest nic wielkiego, mnie takie zachowania nie rażą, ot, bardziej zdziwią czasem, jeśli już (też byłam świadkiem jakiejś tam jednostkowej sytuacji) -- ale to nieszanowanie własnej, ale przede wszystkim, Twojej: intymności.
Nie musisz mieć ochoty uczestniczyć w cudzych 'radosnych wydarzeniach' , podobnie, jak nie musisz być przy kimś, kto robi kupę. Też ludzka rzecz, no nie...

Także, nie przesadzałabym na miejscu tej koleżanki z tym wrzucaniem do worka cnotek-niewydymek , ale, na to, by móc to zrozumieć - trzeba mieć co nieco wyczucia...
Ktoś, kto wyrzuca papierek po batoniku na chodnik i zwyczajnie śmieci, też uważa, że zachowuje się w zupełności 'normalnie'.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 18:47   #14
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Seks w obecności osób trzecich

ja nie wyobrażam sobie seksu w obecności osób trzecich
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 18:48   #15
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Seks w obecności osób trzecich

ja nie wyobrażam sobie seksu w obecności osób trzecich tylko ja i mężczyzna i nikt więcej
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 18:53   #16
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: Seks w obecności osób trzecich

Na Twoim miejscu rzuciłabym w nich czymś

Sama nigdy nie dopuściłabym do takiej sytuacji Rozumiem sex w drugim pokoju, w łazience, w namiocie, gdzie może być co nieco słychać, ale jednak słyszeć to nie to samo, co widzieć
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 18:57   #17
maswerka
Zadomowienie
 
Avatar maswerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 506
Dot.: Seks w obecności osób trzecich

To brak szacunku i wyobraźni. Zgadzam się z Tobą; mnie tez to razi i nie pozwoliłabym sobie na takie zachowanie.
__________________




maswerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 19:03   #18
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Seks w obecności osób trzecich

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Oj ja też bylam świadkiem takiej sytuacji i to na dworcu! Jakaś parka (wyglądali oboje na 16lat!!!) stała oparta o filar, w widocznym miejscu, gdzie przechodzi wiele osób- w końcu to dworzec. Całowali się ok to przecież można...ale chłopak miał rękę pod spódniczjką swojej dziewczyny a poźniej ona w jego spodniach... no sory rozumiem, że istnieuje wielka namiętność i że jak tkoś długo nie widział ukochanej osoby to tęskni... no ale bez przesady przecież nie jesteśmy zwierzątkami, króliczkami, które musza tu i teraz. "Normalny" człowiek potrafi powstrzymać się od seksu chociaż te pare minut i udać się w tym celu do domu/mieszkania/usronnego miejsca. Poza tym ta para chyba nie pomyślała, że mogą ją obserwować ludzie starsi, których ten widok po prostu o zawał serca może przyprawić. A ja choć jestem młoda sama mialam dość tej sceny a najgorsze, że albo nikt oprócz mnie tego nie widział (w co nie wierzę) albo niktomu to nie przeszkadzało. Wtedy nie byłam na tyle odważna ale teraz zwróciłabym im uwagę.
A co do takich ludzi, których podnieca seks w miejscach publicznych to nie mam nic przeciwko tylko żeby robili to dyskretnie. Ja np. lubię od czasu do czasu w samochodzie ale w ustronnym miejscu. Inni lubią w przebieralni, toalecie publicznej itp. ale niech nie pokazują tego co robią i nie hałasują przynajmniej
ciekawe co by zrobili, gdyby akurat jakimś dziwnym trafem przechodzili obok nich ich rodzice
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 19:10   #19
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Seks w obecności osób trzecich

nie moge sobie wyobrazic takiej sytuacji, chyba bym tej parce cos powiedziala
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-16, 19:30   #20
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Seks w obecności osób trzecich

Cytat:
Napisane przez asia^^ Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu rzuciłabym w nich czymś

Sama nigdy nie dopuściłabym do takiej sytuacji Rozumiem sex w drugim pokoju, w łazience, w namiocie, gdzie może być co nieco słychać, ale jednak słyszeć to nie to samo, co widzieć
Też tak uważam. Szkoda, że ci jeszcze do łóżka nie weszli
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 22:31   #21
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Seks w obecności osób trzecich

Czytając Twój post przypomniały mi sie filmy z amerykańskimi akademikami w tle..Tam też nie raz było pokazane jak na jednym łóżku para sobie baraszkuje w najlepsze a na drugim lezy sobie dziewczyna/chłopak i zaciska ustaZgadzam sie z Tobą.Istnieją granice dobrego smaku i zachowania.Raz ( o zgrozo!) byłam w podobnej sytuacji, ale zareagowałam w odpowiednim momencie (kiedy to nie byli jeszcze na tyle podnieceni).Dziwie sie tej dziewczynie, ze Twoje delikatne zwrócenie uwagi nie zrobiło na niej żadnego wrażeniaWręcz sie oburzyłaRóżni są ludzie.Fakt.Ale istnieje chyba coś takiego jak wstyd.Wg mnie seks to jest tak intymna forma zbliżenia, ze jest nie do pomyślenia, abym mogła to robić kiedy moja kumpela śpi obok.
Ale czy opowiadałaś potem znajomym, ze oni robili to u Ciebie?Wg mnie powinno to pozostac między wami.Ale to tylko moje zdanie.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 22:59   #22
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Seks w obecności osób trzecich

Dla mnie to patologia - ta osoba trzecia chce czy nie chce musi byc swiadkiem, gdzie tu liczenie sie z kims i szacunek? No litosci..mnie tam cudze przezycia intymne w ogole nie interesuja i bym sie wsciekla jakby mnie ktos postawil w takiej sytuacji, ze mnie traktuja jakbym byla komoda albo innym meblem w tym pokoju.

Podnieca nie podnieca..co to ma do rzeczy, gdy tu jest naruszenie cudzej wolnosci.
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 23:08   #23
agnique
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: daleko daleko
Wiadomości: 807
mnie też się cos takiego przydażyło, byłam totalnie sparaliżowana i nie wiedziałam jak zareagować, dopiero mój TŻ przejał inicjatywe bo to się działo 0,5 metra od nas kazał mi wyjść z pokoju i pierdzielną dzwiami najgłośniej jak się dało a my poszliśmy spać gdzie indziej. Na drugi dzień owa niegrzeczna parka ze wstydu nie wychodziła z pokoju, nawet chyba do wc nie wychodzili, zwineli się dopiero koło 17 jak nikogo w domu nie było....Szok przezywam do dzis

to brzmiało jak para napalonych świń w środku bagna

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-03-18 o 14:15 Powód: Post pod postem.
agnique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 15:22   #24
Nataniella
Raczkowanie
 
Avatar Nataniella
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 298
Dot.: Seks w obecności osób trzecich

Cytat:
Napisane przez syntagma
osoba trzecia chce czy nie chce musi byc swiadkiem, gdzie tu liczenie sie z kims i szacunek? No litosci..mnie tam cudze przezycia intymne w ogole nie interesuja i bym sie wsciekla jakby mnie ktos postawil w takiej sytuacji, ze mnie traktuja jakbym byla komoda albo innym meblem w tym pokoju.
Jestem tego samego zdania. Twoja koleżanka okazała Ci brak szacunku postępując w ten sposób. Miałas rację, że zwróciłaś jej uwagę. Dziwię się, że nie wyciągnęła z waszej rozmowy wniosków a jedynie skrytykowała Twoją opinię na temat tego, co się wydarzyło

Zdobyłaś się na grzecznosć, proponując jej nocleg i powinna ci się odwdzięczyć, zachowując się jak należy... a jeśli już nie mogli się powstrzymać, mogli wyjść oboje do łazienki
Nataniella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 15:40   #25
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Seks w obecności osób trzecich

Przerażające.
Jak króliczki, zwierzątka - chcą seksu, to to zrobią. I nieważne, że inni ludzie zaraz obok.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 16:19   #26
Darin
Rozeznanie
 
Avatar Darin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 984
Dot.: Seks w obecności osób trzecich

Również uważam żę dobrze zrobiłaś zwracając koleżance uwagę. To brak szacunku z jej strony. Przecież ktoś może nie mieć ochoty słychać tych odgłosów.

Mam kolegę który jest ratownikiem w Parku Wodnym i nie raz juz zdarzyło mu się zwrócić uwagę kopulującej parze np w jakizzi lub na głównym basenie
__________________
"Poczuj mój wdzięk, mój wdzięk
mą wiarę - w każdą część ... "
Darin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 18:08   #27
kathja86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 179
Dot.: Seks w obecności osób trzecich

Tez mialam podobna sytuacje- na obozie bylismy w pokoju w 4 osoby (2 pary). Ktoregos wieczoru imprezowalismy, troszke popilismy a nasi wspollokatorzy byli tego wieczoru calkowicie trzezwi. Nie wiem co sobie mysleli.. Moze ze jestesmy az tak pijani ze nie kontaktujemy i ze nie zrobi nam to roznicy jak lozko, ktore stalo w odleglosci paru metrow od naszego, zacznie sie trzasc i skrzypiec.. Bylismy zszokowani z moim TZ i normalnie nas zamurowalo!!! :O NO bo jak tak mozna??!!
Ale nie powiedzielismy nic.. bo w sumie nie wiedzielismy co.. to bylo obrzydliwe i przez ta <akcje> zmienilismy stosunek do nich o 180stopi.. :/
Kurcze, przeciez mozna poszukac bardziej ustronnego miejsca..

A my od tego czasu wpadalismy do pokoju bez pukania Zeby im sie robilo glupio No i oczywiscie pare razy udalo nam sie.. i napewno wiecie o czym mowie

Nastepnym razem bede wiedzila jak sie zachowac w takiej sytuacji..
kathja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 19:03   #28
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: Seks w obecności osób trzecich

seks w obecności osób trzecich...- jestem na NIE!!!
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 19:11   #29
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Seks w obecności osób trzecich

Nataniella dobrze tu powiedziala, mogli wyjsc do lazienki, nikt by ich nie scigal tam.

A jak nie to to jest chamstwo, no chyba, zeby spytali czy moga w obecnosci czyjejs tam i by uzyskali zgode no to jedziemy.
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 19:25   #30
groshek
Raczkowanie
 
Avatar groshek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 261
Dot.: Seks w obecności osób trzecich

dziwni ludzie jacys jak dla mnie
jak dla mnie to zbyt intymna sprawa zeby sobie przy kims sie seksić
to po pierwsze
a po drugie
jezeli dla nich nie jest intymna to powinni iwzglednic ze dla kogos moze byc
co oni mysleli ze ty bedziesz zadowolona ze sobie masz free porn?
groshek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:13.