Rurki Goodies - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-02, 08:56   #1
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823

Rurki Goodies


Widziałam że dużo osób ma ten sam problem. I często przewija sie podobne pytanie. Jak jest z rozmiarem tych spodni ?
Jak już nie jedna się przekonała wymiary podane na aukcjach nie raz różnią się z rzeczywistością

Tak więc może wizażanki, które posiadają te rurki podzielą się opinią na temat ich jakości no i głównie rozmiaru.

Jakie kupiłyście i w jakim kolorze (bo rozm w zaleznosci od koloru tez sie róznią), jaki rozmiar nosicie i czy pasują czy nie ?

Sama zastanawiam się nad ich kupnem u kogo polecacie ?

Może warto zebrać takie info w jeden wątek ?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 09:06   #2
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Rurki Goodies

Ja miałam już w swoim życiu 3 pary rurek tej firmy.
Wszystkie był czarne przede wszystkim skusiła mnie cena- co tu ukrywać, są tanie.
2 pary kupiłam w normalnym sklepie u mnie i jedne na all.
Co do rozmiaru- nosze polskie 42,
gdy mierzyłam je były tak opięte, że zastanawiałam się czy nie głupieje juz kupując je ale z czasem noszenia rozciągają się wg mnie.
Problem z nimi jest taki, że są niesamowicie niskie lubie niskie spodnie, ale te są aż do przesady. No i ich jakość nie powala na kolana.
Ot spodnie są, jakie są.
Faktycznie na allegro jest tanio- moje ostatnie rurki kosztowały 51 zł już z wysyłką.
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 09:30   #3
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Rurki Goodies

ja mam rurki goodies zakupione na all. kolor jasny troszke przecierany niebieski. nosze rozmiar 26, z aukcji wzielam o ile dobrze pamietam XS czy 34, w kazdym badz razie najmniejsze. dopasowane sa idealnie, jedynie na dlugosc troszke za dlugie, ale to moja wina, bo dlugosci nogawek sobie nie zmierzylam. leza bardzo fajnie, chociaz maja rzeczywiscie niski stan, ale ja akurat lubie niskie spodnie, wiec jestem zadowolona. jakosc rzeczywiscie nie powala, ale sa tanie i dobrze sie nosza, ja jestem z nich zadowolona kupilam je za 30zl, z przesylka to bylo chyba cos kolo 40zl
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 10:15   #4
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Rurki Goodies

Ja mam dwie pary rurek goodies - jasno szare, kupione na allegro, noszę zazwyczaj rozmiar 38/40 i wziłęłam 40 i są dobre z kolei czarne rurki kupiłam u siebie na bazarku i również wzięłam 40 i też są idealne, tylko tak jak poprzedniczka pisała strasznie niskie, lubię biodrówki ale bez przesady. Muszę je nosić z dłuższymi bluzkami koniecznie, ale za taką cenę jestem zadowolona Kiedyś dziewczyny pisały że czarne po praniu tracą kolor , mi to się na razie nie zdarzyło, na szczęście
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 10:33   #5
joyeuxe
Wtajemniczenie
 
Avatar joyeuxe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 862
Dot.: Rurki Goodies

Mam jedne, ciemny jeans z wytarciem na udach. Są okropne. Strasznie niskie, w dodatku wyjątkowo źle się układają. A kupiłam na bazarku, więc nie wiem może to podróbka chociaż gościu stoi zawsze ze spodniami tylko Goodies
joyeuxe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 12:26   #6
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Rurki Goodies

Mam czarne rurki tej firmy, kupiłam w zwykłym sklepie i przez pół roku były to moje ulubione spodnie, rurki te układały się na mnie najlepiej z wszystkich moich spodni , kupiłam je w rozmiarze 26, były ze stretchem dlatego bardzo fajnie sie układały i bardzo wygodne były, lubie obcisłe spodnie no i biodrówki heh ale tak jak dziewczyny wspomniały już z jakością nie bardzo, chodziłam w nich pół roku dość często i teraz juz brzydko wyglądają na kolanach widać przetarcia i ta czerń już nie jest taka fajna. ale jak za te 50 zł to są ok
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 13:55   #7
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Rurki Goodies

Ja nosze 34 a z Goodies mam 36 , kupiłam na placu po 48zł
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 14:39   #8
Queen Doll
Rozeznanie
 
Avatar Queen Doll
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The city of Angels
Wiadomości: 944
GG do Queen Doll
Dot.: Rurki Goodies

Ja także mam te spodnie, a w sumie to aż 2 sztuki. Kupione na allegro. Jedne czarne, lekko połyskujące, a drugie jasne dżinsy z przetarciami i jakimis duperelkami. Jedne i drugie rurki. Trafiłam z nimi na długość ale nie trafiłam z rozmiarem. Ogólnie spodnie noszę w rozmiarze 36 czasami 38. Z tego co wyczytałam na aukcji to z goodies pasował by na mnie rozmiar 40. Wymierzyłam się porządnie i zamówiłam te spodnie. Szkoda tylko, że okazało się, że są za duże... A że szkoda mi było tego oddawać albo wyrzucać to noszę, ale z jakimś mocnym, porzadnym paskiem który je utrzyma. To racja, że są to bardzo płytkie spodnie i przyznam, że to mnie także trochę denerwuje. Jakościowo są dobre, ja nie narzekam.
__________________
you are never too skinny or rich.
1.06.2009 -> odchudzam się [!]
61 . 60 . 59 . 58 . 57 . 56 . 55
Queen Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 15:51   #9
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Rurki Goodies

Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS Pokaż wiadomość
Ja miałam już w swoim życiu 3 pary rurek tej firmy.
Wszystkie był czarne przede wszystkim skusiła mnie cena- co tu ukrywać, są tanie.
2 pary kupiłam w normalnym sklepie u mnie i jedne na all.
Co do rozmiaru- nosze polskie 42,
gdy mierzyłam je były tak opięte, że zastanawiałam się czy nie głupieje juz kupując je ale z czasem noszenia rozciągają się wg mnie.
Problem z nimi jest taki, że są niesamowicie niskie lubie niskie spodnie, ale te są aż do przesady. No i ich jakość nie powala na kolana.
Ot spodnie są, jakie są.
Faktycznie na allegro jest tanio- moje ostatnie rurki kosztowały 51 zł już z wysyłką.

a jaki rozmiar goodies kupilas ?! bo ja patrze na to ich rozmiary to 40 czasem jak 36 ;/ chetnie bym jakies kupila ale znalezienie czego co ma ze 42 w pasie graniczy z cudem a widze ze na all jakies znalazlas
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 21:35   #10
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Rurki Goodies

odgrzebuję wątek możecie polecić jakiegoś sprawdzonego sprzedawce na allegro?
A może wiecie, gdzie w Warszawie można przymierzyć i kupić te spodnie? Nigdzie nie widziałam ich..
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 01:35   #11
magda_aic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11
Dot.: Rurki Goodies

na hali marywilskiej sprzedaja mnostwo spodni goodies
magda_aic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 07:38   #12
lulu1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Jasieńki
Wiadomości: 1
Dot.: Rurki Goodies

U mnie goodies można kupić w pierwszym lepszym odzieżowym - są na tyle tanie, że nie chciałam ryzykować zakupu przez net. Wg mnie nie są wcale złej jakości, jak niektórzy twierdzą. Próbowałam wiele rurek i te leżały najlepiej. No i bardzo sie podobają mojemu facetowi Trzeba tylko uważać, żeby z praniem nie przesadzać bo z czasem potrafią się niefajnie rozciągnąć. Obecnie mam 3 parę goodies i póki co nie chce mi się szukać niczego innego
__________________
Czarne rajstopy
lulu1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.