Orbitrek czy siłownia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-04, 12:20   #1
Anabella43
Raczkowanie
 
Avatar Anabella43
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156

Orbitrek czy siłownia?


Witam. Postanowiłam w tym roku zadbac już wcześniej o swoj wyglad zeby latem nie wstydzic sie wyjsc na plaze tak jak to bylo w tym roku. Niedaleko mojej pracy jest fitness dla kobiet tzn. bieżnie, orbitreki i rowerki pionowe i poziome. Chciałam tam wykupić karnet i od przyszłego miesiąca cwiczyc regularnie 3 x w tyg. Karnet w tym klubie fitness kosztuje 100zl za 8 wejść czyli za trening 2 x w tygodniu. Inoformcję ta posiadam z ich strony internetowej, nie miałam okazji wejść zapytać ile ksoztowałby karnet na 3 wejścia w tyg, ale pewnie ze 150zl. Otóz przeliczylam sobie to wszystko i wydam około 800zł za co miesieczny karnet do czerwca więc wpadłam na pomysł ze moze lepiej byłoby wydac jednorazowo te 300zł na swojego orbitreka i cwiczyc tylko na nim przez te pól roku ? Mam jeszcze rowerek stacjonarny troche stary ale da sie na nim cwiczyc wiec miałabym dobrą alternatywe zamiast orbitreka. Doradźcie mi czy osiągne równie zadowalające efekty poprzez trening na orbitreku 3 x w tyg czy lepiej wydać wiecej i zainwestowac w karnet na fitness cwiczać 3 x w tyg raz na orbitreku raz na biezni a raz na rowerku stacjonarnym ? w sumie te dwa sprzety posiadałabym w domu (orbitrek, rowerek) zależalo mi tylko na bieżni bo niestety nie mam za bardzo kiedy biegać na świezym powietrzu. Dodam ze zalezy mi na zrzuceniu paru kg, pozbyciu sie cellulitu ktory w tym roku latem spłatał mi figla i był widoczny nawet na nogach :|, ujedrnieniu ciała no i jakims zarysie mieśni. Nie chce sie rozbudowywac, nie chce miec kaloryfera na brzuchu, tylko lekki. kobiecy zarys miesni, ujedrnione, smukłe ciało bez widocznego cellulitu. Dodam ze zamówilam sobie tabletki wspomagające redukcje cellulitu - Celluoff, nie wiem czy zadziałają ale postanowiłam ze zrobie masowy atak na to gówienko Do tego dołacze jeszcze serum antycellulitowe z Eveline i oczywiście ogranicze jedzenie, slodkie i fast foody. Dzięki za jakiekolwiek rady
__________________
20.02.12 ostatnie farbowanie włosów i intensywna pielęgnacja
SKALPEL z Ewą od sierpnia!

Edytowane przez Anabella43
Czas edycji: 2012-11-04 o 12:23
Anabella43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 13:56   #2
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Orbitrek czy siłownia?

Kupić karnet na jakąś tanią siłownię i zastanowić się nad treningiem siłowym, w domu można oczywiście pomachać na rowerku w ramach aerobów.
Zmienić dietę na zdrową, ZBILANSOWANĄ. Żeby dorobić się ogromnej ilości mięśni od treningu siłowego to, jako kobieta, musiałabyś testosteron szamać ()
A wszelkie tabletki to jedno wielkie g***. Zacznij od diety
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 14:12   #3
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Orbitrek czy siłownia?

Cytat:
Napisane przez Anabella43 Pokaż wiadomość
Nie chce sie rozbudowywac, nie chce miec kaloryfera na brzuchu, tylko lekki. kobiecy zarys miesni, ujedrnione, smukłe ciało bez widocznego cellulitu.
Wszystko co wyżej napisałaś osiągniesz treningiem siłowym a nie aerobami.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 15:51   #4
strus2001
Raczkowanie
 
Avatar strus2001
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 202
GG do strus2001
Dot.: Orbitrek czy siłownia?

Kup hantelki i cwicz w domu. A w ramach kardio, pobiegaj. Musisz zrozumiec ze do schudniecia musisz dorobic sie miesni, to wlasnie one podkrecaja metabolizm. Owszem, da sie schudnac ograniczajac tylko jedzenie ale cialo mega flaczeje i przemiana siada - a tego nikt nie chce. Placic na silownie tylko po to, zeby pocwiczyc na eliptykalu czy rowerku to zupelnie mija sie z celem, nic ci nie da. Postaw na cwiczenia silowe, ktore jesli juz sie uparlas na to kardio, to cwicz na koncu. No i rozciaganie, rozciaganie, rozciaganie. Co do cellulitu, to zwroc uwage na to co jesz, bo to pewnie tu zaczyna sie problem. Nie wywalaj na razie kasy na niby tabletki. Po porstu zrob sobie miesiac uwazania na to co jesz (dobra praktyka to zapisywac wszystko, zeby latwo bylo pozniej przeanalizowac), i regularnie cwicz.
__________________
...tysiace twarzy, setki mirazy, to czlowiek tworzy metamorfozy...
strus2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 16:55   #5
Anabella43
Raczkowanie
 
Avatar Anabella43
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Dot.: Orbitrek czy siłownia?

Schudnąć pare kg też by sie przydało wieć tak myslalam zeby właśnie zamówić sobie hantelki na początek np. 2 kg i robić jakieś cwiczenia z nimi, głownie myslalam o ramonach bo tez mi ostatnio dziwnie sflaczały. Do tego właśnie chciałam kupić orbitreka i na nim ćwiczyć by zgubić te pare kg, wyrzeźbić lekko mieśnie no i czytałam że jest pomocny w pozbyciu sie cellulitu. Do tego dołącze jakies zdrowe i racjonalne posilki, powinno być ok czy źle rozumuje ?
__________________
20.02.12 ostatnie farbowanie włosów i intensywna pielęgnacja
SKALPEL z Ewą od sierpnia!
Anabella43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 20:57   #6
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Orbitrek czy siłownia?

Mam w domu rowerek stacjonarny i nie chce mi się na nim jeździć, zawsze coś się znajdzie do roboty, a jak juz wyjdę to nie ma przeproś i faktycznie tą godzinkę czy dwie poćwiczę.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 12:02   #7
martyna86wawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6
Dot.: Orbitrek czy siłownia?

Witam jeśli jest czas i pieniążki oraz prawdziwy zapał polecam siłownie ze względu na duży wybór sprzętu. Jeśli brak czasu i bardzo duża determinacja orbitrek spełni twoje oczekiwania. Doskonały sprzęt uruchamiający do pracy podczas ćwiczeń górne oraz dolne partie mięśni. Doskonale przyspiesza metabolizm jak również poprawia krążenie.
Tylko ćwiczyć i chudnąć ;P
martyna86wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 14:12   #8
redcoon3
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: Orbitrek czy siłownia?

Orbitrek to wspaniałe urządzenie w sam raz do domu. Pozwoli Ci ukształtować swoją sylwetkę i zadbać o kondycje własnego serca.
redcoon3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.