REEBOK Classic Leather - jak poznać podróbkę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-26, 20:08   #1
lilimaer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 179

REEBOK Classic Leather - jak poznać podróbkę?


witam,

ostatnio wraca moda na odświeżanie hiciorków sprzed kilku lat. Zakochałam się w tych butkach http://www.footasylum.com/images/pro...ium/049818.jpg
oczywiście chciałabym mieć je w swojej szafie, znalazłam nawet kilka aukcji na allegro...i nie wiem co o nich mysleć. Różnica w cenie jest spora, ale różnica wizualna chyba żadna... Chciałabym mieć te buty,oczywiście najlepiej nie płacąc za nie zbyt wiele, ale nie wiem czy czając się na te z aukcji all nie kupuje podróbek. Pomocy!
Obejrzałam sobie dokładnie buty oferowane na aukcjach, porównałam je z tymi które oferowane są przez sklep Reeboka, na stronie USA, przeszłam się po sklepach i porównałam te wszystkie wiadomości z ofertą sklepową.
I tak:
- różnica w cenie jest duża - w sklepie stacjonarnym buty kosztują 299zł, na all 180zł a na koncie reeboka (na all) 229zł.
- wizualnie buty z aukcji all nie różnią się od tych oferowanych w sklepach stacjonarnych (zwróciłam uwage na metki, ułożenie logo, logo na podeszwie, przeszycia)
- jedynie buty z USA róznią się przeszyciami od tych oferowanych w PL w sklepach stacjonarnych no i na all... ale cena z USA to 67$ czyli ok 240zł...

Dziewczyny, pomocy! Buty podobaja mi się baaardzo, chciałabym "zaoszczędzić" ale nie strzelić sobie przy okazji w kolano. Ma któraś z Was radę na co zwrócić uwage przy zakupie tych butów?
lilimaer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 07:57   #2
_ruDzik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Zachodniopomorskie ;)
Wiadomości: 344
Dot.: REEBOK Classic Leather - jak poznać podróbkę?

Myślę, że można zaryzykować i dokładnie obejrzeć w domu - w razie czego stracisz tylko tyle, ile kosztuje zwrot. Ja tak kupiłam buty Nike 4 lata temu, w sklepie stacjonarnym u mnie w mieście kosztowały 210 zł, a przez Allegro, wraz z kosztami wysyłki - 140 zł. Są porządnie wykonane, używam ich do dziś i nic się nie dzieje. Raczej to nie jest podróbka, szukałam na oficjalnych stronach i porównywałam zanim je kupiłam. Nie kupowałam z mojego konta, więc nie powiem Ci który to dokładnie sprzedawca, pamiętam tylko, że paczka szła ze Szczecina. Jeśli te Reeboki różnią się tylko przeszyciami, to nie brałabym ich za taką cenę
__________________
Dbam o włosy.
Dbam o cerę.

Pani filolog
_ruDzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 09:16   #3
lilimaer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 179
Dot.: REEBOK Classic Leather - jak poznać podróbkę?

Dziękuję.
Wydaje mi się,że to działa na podobnej zasadzie jak sprzedaż perfum - w Douglasie czy Sephorze zapach (np.Armani Ultimate - bo miałam taką syt.ostatnio)kosztował 299zł a w Hebe i SuperPharm 179zł.Kupiłam tańszy,posprawdzałam naklejki,opakowanie,kolor butelki i inne drobiazgi z zakupionym w "normalnej" perfumerii (ten zapach juz się kończył) i nie było różnicy. Zapach rozwijał sie tak samo.

A różnica w przeszyciach jest widoczna pomiędzy butami oferowanymi na rynek w STanach (strona US) a tymi z naszych oficjalnych stron. Często rzeczy przeznaczone na tamten rynek nieznacznie różnią się od "naszych". W sklepie SIZZER te same buty kosztują 219zł więc też nieco taniej niż w sklepie stacjonarnym.

Chyba usprawiedliwiam się tu kupiłam je, zaczekam aż przyjdą, a w razie "W" odeślę jak radziłaś i po sprawie
lilimaer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 13:24   #4
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: REEBOK Classic Leather - jak poznać podróbkę?

Zależy jaka to kolekcja itd. jeśli masz jakieś wątpliwości to możesz powysyłać mi linki i sprawdzę Jeśli są duże różnice w cenie to może być tak, że np. te droższe są z rozmiarówki damskiej, a tańsze - z dziecięcej.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 10:51   #5
lilimaer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 179
Dot.: REEBOK Classic Leather - jak poznać podróbkę?

wydaje mi się, że to chyba jest TO,
buty które zamówiłam są oznaczone logiem "junior" na pudełku obok rozmiarów.
http://allegro.pl/reebok-classic-lea...186629648.html
inna sprawa - mierzyłam te buty w sklepie sportowym stacjonarnym (nie wiem czy women's czy junior) ale rozmiar 37 leżał jak ulał, był nawet nieco przyciasny, natomiast zamówione 37 na aukcji są za duże;-/
muszę je odesłac niestety....
lilimaer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 13:20   #6
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: REEBOK Classic Leather - jak poznać podróbkę?

Na przyszłość radzę sprawdzać długość wkładki w centymetrach - też kiedyś się przejechałam zamawiając buty Nike, tam różnice między rozmiarówką juniorską i damską są bardzo duże
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 23:06   #7
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: REEBOK Classic Leather - jak poznać podróbkę?

Cytat:
Napisane przez lilimaer Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że to chyba jest TO,
buty które zamówiłam są oznaczone logiem "junior" na pudełku obok rozmiarów.
http://allegro.pl/reebok-classic-lea...186629648.html
inna sprawa - mierzyłam te buty w sklepie sportowym stacjonarnym (nie wiem czy women's czy junior) ale rozmiar 37 leżał jak ulał, był nawet nieco przyciasny, natomiast zamówione 37 na aukcji są za duże;-/
muszę je odesłac niestety....
obstawiasz, że są oryginalne?

też właśnie czaję się nie, bo są obłędne

chociaż czaję się czy może będą jakieś zniżki w gazetach to wtedy kupię stacjonarnie i też tragedii w cenie nie będzie zwykle zniżki chyba były rzędu -20% więc całkiem spoko
__________________

Edytowane przez anoska
Czas edycji: 2015-03-30 o 23:07
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-31 00:06:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.