Odrosty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-05, 18:45   #1
MariolkaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7

Odrosty


Mam straszliwy problem!!!
W wakacje całe 2 miesiące przesiedziałam w pełnym słońcu. Pracowałam w Chorwacji, słonko dawało nieźle. Moje włosy na tym ucierpiały. Zawsze były podatne na to, że rozjaśniały się pod wpływem słońca. Jestem blondynką. Nigdy nie farbowałam włosów, zawsze byłam zadowolona z mojego naturalnego koloru i nie chcę tego robić, mam dosyć rzadkie włosy, które katuję prostownicą, albo lokówką, nie chcę ich dobijać jeszcze farbami.

Problem polega na tym, że mam straszliwe odrosty, z którymi męczę się od kilku miesięcy. Staram się je zakrywać robiąc loki (wtedy tak tego nie widać), albo tapirując włosy i robiąc koka w 'artystycznym nieładzie', ale ile można...

Pomyślałam sobie, że użyję szamponu koloryzującego. Nie niszczy włosów tak jak farba, ale to nie pomogło. Użyłam koloru najbardziej zbliżonego do mojego naturalnego, ale ciągle są widoczne te potworne odrosty.

Zastanawiam się, czy jakbym użyła jaśniejszego odcienia szamponu, to czy odrosty by zniknęły... Zupełnie nie wiem co mam robić? Może trzymać ten szampon na głowie dłużej niż potrzeba... Doradźcie coś.
MariolkaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 19:15   #2
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Odrosty

Cytat:
Napisane przez MariolkaB Pokaż wiadomość
Mam straszliwy problem!!!
W wakacje całe 2 miesiące przesiedziałam w pełnym słońcu. Pracowałam w Chorwacji, słonko dawało nieźle. Moje włosy na tym ucierpiały. Zawsze były podatne na to, że rozjaśniały się pod wpływem słońca. Jestem blondynką. Nigdy nie farbowałam włosów, zawsze byłam zadowolona z mojego naturalnego koloru i nie chcę tego robić, mam dosyć rzadkie włosy, które katuję prostownicą, albo lokówką, nie chcę ich dobijać jeszcze farbami.

Problem polega na tym, że mam straszliwe odrosty, z którymi męczę się od kilku miesięcy. Staram się je zakrywać robiąc loki (wtedy tak tego nie widać), albo tapirując włosy i robiąc koka w 'artystycznym nieładzie', ale ile można...

Pomyślałam sobie, że użyję szamponu koloryzującego. Nie niszczy włosów tak jak farba, ale to nie pomogło. Użyłam koloru najbardziej zbliżonego do mojego naturalnego, ale ciągle są widoczne te potworne odrosty.

Zastanawiam się, czy jakbym użyła jaśniejszego odcienia szamponu, to czy odrosty by zniknęły... Zupełnie nie wiem co mam robić? Może trzymać ten szampon na głowie dłużej niż potrzeba... Doradźcie coś.
nie wiemy jakiego koloru masz włosy teraz i jakiego koloru masz odrosty??
chyba dobrym sposobem jest zafarbowanie się farbą fryzjerską np loreal richesse dia color w odpowiednim odcieniu, to dobra farba, kolor wyglądałby naturalnie i nie byłoby tak widac odrostów, może nawet wcale by ich nie było widac po odpowiednio dobranym kolorze.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 20:16   #3
MariolkaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Odrosty

Naturalny kolor to taki złoty blond, po słońcu jasny blond.
Rozumiem, że poza farbowaniem, innego ratunku nie ma....
Nie chciałabym używać do nich farby.
MariolkaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 20:36   #4
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Odrosty

richesse to delikatna farba i włosy są po niej jak po zabiegu regeneracyjnym takie ma opinie. a mozesz wkleić kolor odrostu i tych rozjaśnionych włosów? bardzo duża jest róznica?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 21:43   #5
MariolkaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Odrosty


Tak to mniej więcej wygląda. Różnica jest dosyć duża... Wyglądam jak wieśniara.
MariolkaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 17:39   #6
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Odrosty

wg mnie róznica jest niewielka , ot 2 tony jaśniejsze zafarbuj jasnym blondem, np garnier color&shine
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.