Tatuaż - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-06-12, 09:10   #31
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Tatuaż

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Masz tatuaz ??? bylas kiedys w salonie tatoo????widac po Twoich wypowiedziach,ze raczej nie ZADEN SZANUJACY SIE TATUAZYSTA NIE PODEJMIE ZA CIEBIE DECYZJI CO DO TATUAZU TWOJEGO
najpierw bedzie Cie wypytywal czy jestes przekonana i pewna na 100 % ,pozatym bedzie Ci namawial aby to mialo cos wspolnego z Toba lub czyms waznym w Twoim zyciu,a jak juz bardzo sie uprzesz ,ze chcesz aby to On Ci dobral to najpierw rozmawia z Toba o calym prawie Twoim zyciu ,pyta jaka sie jest osoba ,co sie lubi.......wydaje mi sie,ze osoby ktore nie sa w temacie nie powinny sie upierac i dawac rad
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 09:19   #32
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Tatuaż

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 10:06   #33
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Tatuaż

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
zaznaczone .... czy to jakies okreslenie wziete z przedszkola no i na co tutaj duzo pisac a jak i tak niewiele osob zrozumie o co chodzi
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 10:24   #34
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Tatuaż

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 10:25   #35
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Tatuaż

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Masz racje zrob sobie tatoo z henny ,szybko sie zmyje
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 10:32   #36
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Tatuaż

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 12:32   #37
pauliss1607
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 39
Dot.: Tatuaż

śmieszy mnie to jak piszecie, że Polska to centrum świata och i ach. poczytajcie najpierw swoje wypowiedzi... wszystkie, że tatuaż jest zły, jak on będzie wyglądał itd. a co was to obchodzi? ważne żeby osoba nosząca się z nim dobrze czuła teraz i za 20 czy 30 lat. za wszelką cenę próbujecie udowodnić, że to jest złe i brzydkie. poziom tolerancji w naszym kraju jest minimalny... na prawdę same sobie zaprzeczacie tym co mówicie. ja nie mam tatuażu i nigdy bym sobie nie zrobiła, bo nie wyobrażam sobie jak bym wyglądała, ale nie neguje tego w taki sposób. to jest indywidualna sprawa co komu się podoba i co ktoś chce robić ze swoim ciałem.
pauliss1607 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 15:23   #38
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Tatuaż

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 20:37   #39
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Tatuaż

Cytat:
Napisane przez pauliss1607 Pokaż wiadomość
śmieszy mnie to jak piszecie, że Polska to centrum świata och i ach. poczytajcie najpierw swoje wypowiedzi... wszystkie, że tatuaż jest zły, jak on będzie wyglądał itd. a co was to obchodzi? ważne żeby osoba nosząca się z nim dobrze czuła teraz i za 20 czy 30 lat. za wszelką cenę próbujecie udowodnić, że to jest złe i brzydkie. poziom tolerancji w naszym kraju jest minimalny... na prawdę same sobie zaprzeczacie tym co mówicie. ja nie mam tatuażu i nigdy bym sobie nie zrobiła, bo nie wyobrażam sobie jak bym wyglądała, ale nie neguje tego w taki sposób. to jest indywidualna sprawa co komu się podoba i co ktoś chce robić ze swoim ciałem.
Madrze napisane i z kultura , bynajmniej jedno nie zaprzecza drugiemu
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 21:21   #40
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Tatuaż

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Ja mam tatuaze i sa ze mna juz kilka ladnych lat i wygladaja w dalszym ciagu ladnie,ten jest ladny....taki typowo kobiecy,moze niekoniecznie w tym miejscu gdy bylam robic swoj ostatni tatuaz za parawanem siedziala pani dobrze po 50 i robila sobie rowniez tatuaz ( oczywiscie nie wpolsce to nie mialo miejsce bo tam by ja potraktowali co najmniej jak nienormalna ) i bardzo mi sie to podobalo oczywiscie taka rzecz trzeba przemyslec
Wątpie, zeby to było kobiece.
A to tatuaz jak dla malej dziewczynki... serduszka i kotek. I potem 50 z takim kotkiem wygladalaby niestety wg. mnie groteskowo.
Inny kobiecy tatuaz owszem
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 11:47   #41
pauliss1607
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 39
Dot.: Tatuaż

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
każdy ma swój styl i ubiera się, czesze, maluje tak jak jemu się podoba, nie należy tego krytykować, chyba że chodzi z tyłkiem na wierzchu itp. no to już jest nie na miejscu. ale jeżeli jest schludny i czysty i to jak wygląda podoba się jemu dlaczego ktoś inny ma to osądzać i mówić, że jest brzydkie i żeby się tak nie ubierał bo MI się to nie podoba?
pauliss1607 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 09:18   #42
Vente
Rozeznanie
 
Avatar Vente
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 538
Dot.: Tatuaż

Cytat:
Napisane przez pauliss1607 Pokaż wiadomość
każdy ma swój styl i ubiera się, czesze, maluje tak jak jemu się podoba, nie należy tego krytykować, chyba że chodzi z tyłkiem na wierzchu itp. no to już jest nie na miejscu. ale jeżeli jest schludny i czysty i to jak wygląda podoba się jemu dlaczego ktoś inny ma to osądzać i mówić, że jest brzydkie i żeby się tak nie ubierał bo MI się to nie podoba?

Nie oceniamy konkretnej OSOBY, a sam tatuaż. To jest różnica. Po to są przeciez wieszaki. O tym własnie mówi mm444.
__________________
It's not who you are that holds you back, it's who you think you're not
Vente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 12:29   #43
pauliss1607
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 39
Dot.: Tatuaż

Cytat:
Napisane przez Vente Pokaż wiadomość
Nie oceniamy konkretnej OSOBY, a sam tatuaż. To jest różnica. Po to są przeciez wieszaki. O tym własnie mówi mm444.
czytając to wszystko co tu zostalo napisane do tej pory widac ze nie ocenia się tatuażu, bo lecą słowa, że jest to niekobiece, brzydkie a za 30 lat bedzie odrażające i to odnosi się ogólnie do tatuaży a nie do tego konkretnego.

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
bynajmniej jedno nie zaprzecza drugiemu
może źle się wyraziłam nie jestem jeszcze na tyle zadowolona ze swego ciała aby zrobić sobie tatuaż, o!
pauliss1607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 12:34   #44
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Tatuaż

Tatuaz bardzo mi sie podoba Choc nie w tym miejscu, nie lubie n stopacj tatuazy, na kostkach juz tak


Cytat:
Napisane przez pauliss1607 Pokaż wiadomość
no niestety nasze społeczeństwo jest bardzo zacofane
Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
No niestety i to sie chyba szybko nie zmieni
I to mowi osoba, ktora twierdzila niedawno, ze na widok transwestyty by zwymiotowala i mozna ich leczyc
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 14:13   #45
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Tatuaż

Cytat:
Napisane przez pauliss1607 Pokaż wiadomość
czytając to wszystko co tu zostalo napisane do tej pory widac ze nie ocenia się tatuażu, bo lecą słowa, że jest to niekobiece, brzydkie a za 30 lat bedzie odrażające i to odnosi się ogólnie do tatuaży a nie do tego konkretnego.
No jak to nie oceniamy tego tatuażu?
Nie piszemy zwykłego podoba mi sie/nie podoba mi się, bo z reguły uzasadniamy swoją wypowiedź. Jak to często jest komentowane dlaczego ktoś wstawia same jedynki a nie doda żadnego komentarza co się mu w konkretnym wieszaku nie podoba. Tak źle i tak nie dobrze...

Potem z tego ^^ zawiązuje się dyskusja. A co po niektóre tutaj kobiety burzą się, ze ktos ma inne zdanie. Wrzućcie na luz, jednym się podobają drugim nie, każdy może mieć swoje zdanie i go potem bronić, ale bez najeżdzania kogoś na siłę.
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 17:08   #46
maive
Wtajemniczenie
 
Avatar maive
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 776
Dot.: Tatuaż

A mi się po prostu nie podoba ten tatuaż i tyle
__________________
`Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie
2


maive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 22:53   #47
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Tatuaż

nie podoba mi sie, nie przepadam za tatuazami w tym miejscu
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 23:07   #48
slon trabalski
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 108
Dot.: Tatuaż

Brzydki tatuaż, dziecinny odradzam taką tandetę..... sama mam kilka ale nie takich prostych
slon trabalski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 00:14   #49
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: Tatuaż

Cytat:
Napisane przez pauliss1607 Pokaż wiadomość
Ale taka prawda w Polsce jak ktoś ma tatuaż to znaczy, że jest kryminalistą. Czarnoskóry człowiek wzbudza sensację przy czym w innych krajach nawet nikt by go nie zauważył. Więc nie mów, że Polska jest takim nowoczesnym krajem.
tak? naprawdę? kurczę muszę się zastanowić jakie już przestępstwa zdążyłam w życiu popełnić. żyję tu kawał czasu i jakoś nie zauważyłam takich opinii.

Cytat:
Napisane przez pauliss1607 Pokaż wiadomość
Ciekawe kogo z kilkoma tatuażami bez problemu przyjmą do pracy w biurze?
mnie
myslisz że posiadanie tatuażu ujemnie wpływa na zdolność do pracy na jakimś stanowisku? pracuje w biurze, poprzednio również pracowałam w biurze, chodziłam z tatuażami na wierzchu, jakoś nie było z tym problemu.
mój mężczyzna pracował z facetem który ma wytatuowane całe ręce, aż po nadgarstki. pracowali razem w biurze. tak, przy biurku, komputerze i tylko 8 godzin dziennie od 9 do 17. Facet bynajmniej nie chodził do pracy w długaśnym rękawie i golfie.

Cytat:
Napisane przez pauliss1607 Pokaż wiadomość
śmieszy mnie to jak piszecie, że Polska to centrum świata och i ach. poczytajcie najpierw swoje wypowiedzi... wszystkie, że tatuaż jest zły, jak on będzie wyglądał itd. a co was to obchodzi? ważne żeby osoba nosząca się z nim dobrze czuła teraz i za 20 czy 30 lat. za wszelką cenę próbujecie udowodnić, że to jest złe i brzydkie. poziom tolerancji w naszym kraju jest minimalny... na prawdę same sobie zaprzeczacie tym co mówicie. ja nie mam tatuażu i nigdy bym sobie nie zrobiła, bo nie wyobrażam sobie jak bym wyglądała, ale nie neguje tego w taki sposób. to jest indywidualna sprawa co komu się podoba i co ktoś chce robić ze swoim ciałem.
ale nikt nie napisał że Polska to centrum świata, owszem, nie zadupie, ale takiej wypowiedzi nie było. Chyba że uważasz inaczej to poproszę o dokładny cytat. Nikt też nie napisał że tatuaż jest zły - tylko ten konkretny wzór akurat nie jest najszczęśliwszym wyborem, i tyle.
Co do poziomu tolerancji też się nie zgodzę. Wiem o tym całkiem sporo jako posiadaczka kilku tatuaży, niegdyś kilku kolczyków w uchu, kółka w nosie, obecnie kolorowych dredów raz na jakiś czas i raczej kontrowersyjnego sposobu ubierania. Nie spotkałam się z wielka liczbą przejawów nie tolerancji, nie słyszałam żadnych szeptów za mną - a słuch mam idealny (słyszę nawet ziewnięcie z drugiego pokoju)

Cytat:
Napisane przez pauliss1607 Pokaż wiadomość
czytając to wszystko co tu zostalo napisane do tej pory widac ze nie ocenia się tatuażu, bo lecą słowa, że jest to niekobiece, brzydkie a za 30 lat bedzie odrażające i to odnosi się ogólnie do tatuaży a nie do tego konkretnego.

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------



może źle się wyraziłam nie jestem jeszcze na tyle zadowolona ze swego ciała aby zrobić sobie tatuaż, o!
równiez prosiłabym konkretny cytat skoro takie "argumenty" podajesz w dyskusji - ja tu nic takiego nie widzę.

ten tatuaż jest dziecinny. tak, ten własnie konkretnie tatuaż mi sie nie podoba, mimo ze ogólnie raczej tatuaże lubię.
(chciałabym miec jeszcze na łopatce wytatuowana tajska wiewiórkę)
__________________
Forum o wiewiórkach: Wiewiórki
dirt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 00:41   #50
S_tylistka
Raczkowanie
 
Avatar S_tylistka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Portugalia, Setubal
Wiadomości: 428
Dot.: Tatuaż

Cytat:
Napisane przez triss_k Pokaż wiadomość
I z wieszaka zrobiła się pyskówka światopoglądowa i okazja, żeby sobie nawzajem nawrzucać i policytować się, kto jest fajniejszy... Dziewczyny, nie wstyd Wam zachowywać się jak dzieci w podstawówce?

Co do wieszaka: tatuaż ładny, zabawny, ale bardzo infantylny. Gdybym robiła sobie tatuaż, wybrałabym jednak bardziej neutralny wzór bo ten mógłby mi się szybko znudzić. Ale np. henną, na lato, czemu nie Najważniejsze, żeby był dobrze i starannie wykonany bo nie ma nic gorszego niż rozlany, niewyraźny i szpetny malunek na całe zycie

Tak na marginesie: takaja13, nie wiem, czy pisanie z błędami ortograficznymi jest postępowe, ale nawet jeśli tak nie lubisz swojej ojczyzny, to wypadałoby jednak pisać jej nazwę wielką literą a zwrot 'sto lat za murzynami' na pewno nie jest ani postępowy, ani tolerancyjny.
zgadzam się z Tobą w 100%!
__________________
czas zadbać o zdrowie, kondycję i wygląd

powrót do starych, dobrych nawyków

S_tylistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 00:43   #51
Koteczka89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 645
Dot.: Tatuaż

kocham tatuaże ale ten jest dziecinny.. henna, bio, jeszcze ok, ale tatuaż taki to
Koteczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 00:50   #52
S_tylistka
Raczkowanie
 
Avatar S_tylistka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Portugalia, Setubal
Wiadomości: 428
Dot.: Tatuaż

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

z Tobą także się w 100 % zgadzam

Od siebie napiszę tak...takaja odnoszę wrażenie że tylko Tobe wolno jest wyrazić swoje zdanie a reszta świata niech milczy. Mi się również ten konkretny tatuaz nie podoba i zdania nie zmienię bo jest on poprostu dziecinny, ale skoro autorce wieszka się pdoba to niech go sobie zrobi, nie moje stopy tylko jej. Ale to że komus się nie podoba nie jest powodem do wszczynania takiej dyskusji, która prowadzi do nikąd. Ty uważasz że Polska to takie "zadupie" które jest "100 lat za murzynami"...To ty nie widziałaś co to znaczy 100 lat za murzynami. A mówiąc o tolerancji to użycie tutaj słowa "murzyn" jest conajmniej nie na miejscu. Pozatym radziłabym też porozmawiać z obcokrajowcami jak oni widzą Polskę. Ja rozmawiałam z wieloma, z różnych krajów Europy i nie tylko i powiem Ci że nikt nie uważa Nas za naród nietolerancyjny in zacofany, a wręcz przeciwnie. Słyszę same miłe słowa na temat Polaków i Polski. Niestety jak ostatnio gdzies przeczytałam, Polacy są bardziej tolerancyjni względem czarnoskórych, homoseksualistów, tatuaży itd niż względem....SAMYCH SIEBIE.
__________________
czas zadbać o zdrowie, kondycję i wygląd

powrót do starych, dobrych nawyków


Edytowane przez S_tylistka
Czas edycji: 2012-06-28 o 00:59
S_tylistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 09:40   #53
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Tatuaż

sama mam tatuaż, ale ten jest za dziecinny
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 10:32   #54
Tor_Zireael
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Czechy, Praha
Wiadomości: 1 059
Dot.: Tatuaż

absolutnie przesłodki!!!
Tor_Zireael jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 17:49   #55
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: Tatuaż

Podoba mi się
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.