babcie autobusowe :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Uśmiechnij się

Notka

Uśmiechnij się Uśmiechnij się to miejsce dla wszystkich, którzy chcą poprawić sobie nastrój. Tutaj obejrzysz śmieszne zdjęcia i komiksy. Możesz podzielić się swoim zdjęciem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-27, 14:30   #1
nefertiti
Raczkowanie
 
Avatar nefertiti
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 50

babcie autobusowe :)


nie wiem, czy było, bo jestem tu nowa, ale jest to naprawdę zabawne))


Klasyfikacja babć w autobusach (i innych środkach komunikacji
publicznej):
* Babcie łowcy krzeseł - gdy autobus się zatrzyma i otworzy drzwi, ty
nawet nie zdążysz sobie tego uświadomić, a ona już siedzi.
* Babcie akrobatki - widząc wolne krzesło po drugiej stronie autobusu
w cudowny sposób odzyskują mobilność, wrzucają laskę pod pachę i biegną
do krzesła, co sił w nogach.
* Borostwory - ogromne babcie w futrzanych płaszczach zajmujące z
reguły 1,5 - 2 miejsc siedzących.
* Babcie wilki - atakują wataha, ich szczekanie rozlega się na cały
autobus i wygryzają każdego z ich siedzeń.
* Babcie lokomotywy - jak siedzisz w autobusie, staja nad Tobą i
zaczynają sapać. Niektóre sapią tak intensywnie, ze czujesz, co jadła kilka
godzin temu...
* Babcie ankieterki - na kilka przystanków przed ich docelowym
przepytują ludzi, kto kiedy wysiada i starają się odpowiednio ustawić wszystkich przejściu.
* Babcia "Last Minute": nie wstanie przed swoim przystankiem, ale
siedzi twardo do samego końca i podrywa dupsko i przebija się do wyjścia jak kula armatnia dopiero wtedy, gdy ludzie zaczynają (na jej przystanku)
wsiadać do transportera.
* Babcia "Predator": najbardziej obrzydliwy, wredny typ. Pokonuje
nieraz spore dystanse do przystanku, ale już w busie czy tramwaju nie jest w stanie przejść tych 6 metrów do wolnego miejsca, tylko staje nad kimś
młodszym i terroryzuje go.
* Babcie - siatomioty: Wsiada sobie taka jedna do autobusu (ew.
tramwaju), czujnym zwinnym okiem namierzając pozycję wolnego krzesła
oraz najbliższego kasownika. Po przekalkulowaniu i zrobieniu symulacji
(chodzi o trójwymiarową symulację ruchu współpasażerów w najbliższych 10 sekundach nałożoną na plan przestrzenny krzesło-kasownik-własna pozycja) rzuca siatą w stronę wolnego krzesła a sama kasuje bilet. Po czym z godnością zdejmuje siaty z siedzenia, żeby rozgościć się na wcześniej zarezerwowanym miejscu

ps. wszystkie takie okazy można spotkać w busie, którym jeżdzę do szkoły
nefertiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 16:19   #2
wariatka_20
Rozeznanie
 
Avatar wariatka_20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wieś (ale nie zadupie)
Wiadomości: 600
Dot.: babcie autobusowe :)

ps. wszystkie takie okazy można spotkać w busie, którym jeżdzę do szkoły

skąd ja to znam


* Babcie łowcy krzeseł - gdy autobus się zatrzyma i otworzy drzwi, ty
nawet nie zdążysz sobie tego uświadomić, a ona już siedzi.
* Babcie akrobatki - widząc wolne krzesło po drugiej stronie autobusu
w cudowny sposób odzyskują mobilność, wrzucają laskę pod pachę i biegną
do krzesła, co sił w nogach.

te są najlepsze
wariatka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 16:35   #3
Shiryu
Raczkowanie
 
Avatar Shiryu
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 194
GG do Shiryu
Dot.: babcie autobusowe :)

Niestety, też miałam to "szczęście", aby je spotkac
Shiryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 16:38   #4
noana
Raczkowanie
 
Avatar noana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 300
Dot.: babcie autobusowe :)

tez to znam:-(
raz nawet dostalam opieprz od dziadka, ktory jeszcze nie wsiadl dobrze do autobusu,a juz krzyczal, ze 20latka nie ustapi miejsca 90latkowi. akurat mialam zly dzien i bylo mi slabo,wiec sie wkurzylam. dziadek byl tak niesympatyczny,ze nie wstalam. oczywiscie wszystkie babcie byly oburzone.

ja nie wiem, gdzie te wszystkie babcie i dziadki tak jezdza. chyba nie maja co robic, wiec robia sobie wycieczki po mescie i zajmuja miejsca :-(
oni nic nie placa i sobie siedza. ja place 50zl miesiecznie i musze stac. niesprawiedliwosc :-(
noana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 16:43   #5
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: babcie autobusowe :)

Oj, ostatnio trafiłam na babcię last minute, wrrrrrr.... Autobus spóźnił się ponad pół godziny więc byłam już zziębnięta, mokra (sią

pił deszczyk) i wściekła. Kiedy tylko ludzie wysypali się z autobusu, wsiadłam i grzecznie przystanęłą

m żeby kupić bilet. A tu nagle pojawia się starsza okrą

glutka pani i przeciska się koło mnie. Przesunęłam się troszkę a że jestem szczuplutka nie podejrzewałam, że będzie miała problem z przejściem. A jednak... Zachaczyła jedną ze swoich wielkich toreb o moją i zaczęło się "Niech się pani przesunie, co to za wychowanie, powinno się czekać aż wszyscy wysiądą..." Normalnie, pokiwałabym głową nad jej paskudnym zachowaniem ale zezłościłam się i powiedziałam, że zaczeła wysiadać zbyt późno i jej nie widziałam i to ją zupełnie rozeźliło - przecież powinnam mieć pięć par oczu, jedne na sznurkach żeby wrzucić je do autobusu i jeszcze głośnik,, żeby zapytać czy wszyscy wysiedli, wrrrrr.
Normalnie jestem grzeczna, ustępuję miejsca, znoszę cierpliwie wszelkie uwagi starszych pań ale tym razem wrrrrr nie mogę. Czemu jest tyle starszych osób zgryźliwych?
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 16:48   #6
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: babcie autobusowe :)

* Babcie łowcy krzeseł - gdy autobus się zatrzyma i otworzy drzwi, ty
nawet nie zdążysz sobie tego uświadomić, a ona już siedzi.
* Babcie akrobatki - widząc wolne krzesło po drugiej stronie autobusu
w cudowny sposób odzyskują mobilność, wrzucają laskę pod pachę i biegną
do krzesła, co sił w nogach.
* Borostwory - ogromne babcie w futrzanych płaszczach zajmujące z
reguły 1,5 - 2 miejsc siedzących.
* Babcie wilki - atakują wataha, ich szczekanie rozlega się na cały
autobus i wygryzają każdego z ich siedzeń.
* Babcie lokomotywy - jak siedzisz w autobusie, staja nad Tobą i
zaczynają sapać. Niektóre sapią tak intensywnie, ze czujesz, co jadła kilka
godzin temu...


Skąd ja to znam , spedzam w autobusach 3 godziny dziennie, wiec takie "okazy" to dla mnie nic nowego.

Ale mój Kochaniutki przeżył jeszcze ciekawszy motyw.
Siedzi sobie najspokojniej w swiecie w autobusie jadac do pracy. Na jego nieszczescie usiadl na miejscu dla osoby niepelnosprawnej. Nagle do autobusu wpada babka i jak "gestapowiec" macha mu przed nosem legitymacja i wrzeszczy na cały autobus że "ona ma uprawnienia do tego miejsca".

Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 18:28   #7
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: babcie autobusowe :)

ojej...a ja myslalam ze tylko w Gdansku sa takie babcie
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-27, 19:02   #8
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: babcie autobusowe :)

the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 19:19   #9
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: babcie autobusowe :)

slyszalam to jadac pociagniem - dziewczyna w przedziale miala to wydrukowane i czytala na glos . caly przedzial sie smial
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 19:31   #10
studentka
Rozeznanie
 
Avatar studentka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: mOje mIastO To Biały100k :)
Wiadomości: 740
GG do studentka
Smile Dot.: babcie autobusowe :)

* Babcie łowcy krzeseł najczęsciej spotykany typ babci,
* Babcia"Last minute"- równie często spotykany okaz
* Babcia predator rzadziej spotykana ....

tak sobie narzekamy na te "Nasze babulinki",a zadajmy sobie pytanie :"Czy nie zdarzyło się Mi chociaż raz byc którąś z w/w "okazów??"<bo mnie się zdarzyło <Gosiak łowca krzeseł >.Spróbujmy zrozumieć starsze osoby rzeczywiście niektóre "sąbaaaardzo denerwujące rozpychają się jakby to była sprawa życia lub śmierci <te sąnajgorsze > siedzisz sobie na miejscu obok Ciebie wprawdze jest wiele wolnych miejsc a TA chce usiąść sakurat na Twoim miejscu... ale są też takie "Skromniejsze"< nie pchają się na chama takim to się ustępuje >.POZDRÓFKA
__________________
studentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 21:01   #11
verde
Raczkowanie
 
Avatar verde
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 40
Dot.: babcie autobusowe :)

Widziałam dużo śmiesznych sytuacji z takimi babciami ale jedna szczsególnie mi utkwiła w głowie. Kto jest z Krakowa na pewno wie gdzie jest plac w Bieńczycach. Jechałam autobusem i wsiadło tam kilka starszych osób. W pewnym momencie patrzę a tu koło siebie biegną starsza pani i pan ponieważ oboje chcieli siąść na siedzeniu za kierowcą. W pewnym momencie się zrównali i zaklinowali między siedzeniami. Wyścig ten udało się wygrać tej babci ale ten dziadek mało jej nie uderzył. A ile było wrzasku! Naprawdę ja rozumiem że taka starsza osoba nie ma siły stać w ale jaki oni dają przykład młodzieży od której sami wymagają kultury w autobusie czy tramwaju.
verde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-27, 21:31   #12
blondee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 125
Dot.: babcie autobusowe :)

Mój znajomy wyprowadzony z równowagi zachowaniem "takiej babci" zadał jej pytanie, czy jak była w jego wieku ustępowała starszym miejsca? Babcia odparła, że naturalnie, a on jej na to, że gdyby wtedy siedziała dziś nogi by jej nie bolały!!!
blondee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 21:42   #13
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: babcie autobusowe :)

Boskie - no samo życie Ja mam to codziennie w tramwajach Kiedyś mojego kolegę w autobusie zaczęła dziobać kura po nodze, bo jakaś babcia wiozła akurat z rynku nioskę w torbie...
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 10:13   #14
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Arrow Dot.: babcie autobusowe :)

Ja też mam wątpliwą przyjemność codziennych spotkań z każdym typem tych bab - ehhh. Zastanawiam się, czy te babcie nie mają co robić w domu? Każdego ranka - nieważne: deszcz, śnieg, upał, mróz, wiatr itd. - wbijają się do autobusu (o godz. 7.24 i 7.34), którym do pracy i szkoły dojeżdża bardzo dużo ludzi. Tak, jakby nie mogły wybrać się np. na autobus kilka min. po 8 - wtedy nie ma już takich tłoków - ci, którzy mieli zdążyć na 8 już pojechali. No więc te babeczki jadą sobie na rynek po zakupy. Wracają stamtąd obładowane siatami z ziemniakami, warzywami i innymi gadżetami. Do przystanku mają siłę dojść - co ja mówię dojść - szybko dotruchtać (często przechodząc przez jezdnię w niedozwolonych miejscach), a w autobusie??? Co druga jest po operacji albo nie ma sił stać Ja co miesiąc kupuje bilet miesięczny za 55 zł i muszę stać na schodkach lub przyklejać się do drzwi, żeby babka, która jeździ za darmo mogła postawić sobie na siedzeniu siaty. No wiecie co?!
Sorry, że tak zbiłam sobie i innym - w końcu to "uśmiechnij się", a nie "wyżal się"
cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 17:16   #15
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: babcie autobusowe :)

Oj dziewczyny,wierzcie mi że łódzkich babci to nic nie przebije
Tramwaj którym wracam ze szkoły do domu przejeżdza obok ryneczku,wierzcie mi-tam to dopiero są bitwy o siedzenia A ja do tej listy dodałabym jeszcze babcie które stają nad kimś i rytmicznie uderzają torbami w siedzącą osobę aby delikatnie jej zasugerować swoją obecność
A tak ogólnie to niecierpię tych komentarzy na temat niewychowanej młodzieży zwłaszcza gdy ja np. siedzę na początku wagonu a babcia staje na końcu i zaczyna się produkować że ona musi stać-no przepraszam bardzo ale ja nie mam oczu z tyłu głowy,jak ją miałam zobaczyć albo czasem poprostu,po 9 godzinach spędzonych w szkole nie mam siły stać,to chyba jasne że młoda osoba również może się źle czuć Aha,nie wiem jak u was ale u mnie największe walki odbywają się między "młodymi" babciami czyli tak 50-60 lat.Te "prawdziwe" staruszki są o wiele bardziej uprzejme
Raz tylko,właśnie taka staruszka powiedziała mi gdy wstawałam aby ustąpić jej miejsca żebym sobie siedziała bo ja pewnie jestem zmeczona po tylu godzinach w szkole :eek2: no normalnie byłam w szoku :eek2: w końcu oczywiście jej ustąpiłam
I możecie mnie nazwać niewychowaną,niekulturaln a i wogóle złą ale ja ustępuje praktycznie tylko staruszkom albo osobom o kulach itp. takie "babcie" o których mowa wyżej nie wzbudzają we mnie współczucia

A żule w tramwajach to już wogóle doprowadzają mnie do szału
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 19:22   #16
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: babcie autobusowe :)

ja ostatnio mialam 2 historie z babciami a raczej z babcia i z dziadkiem.

Za pierwszym razem wracajac z uczelni stalam na przedzie autobusu, mniej wiecej na wysokosci pierwszych siedzen. Do mojego przystanku brakowalo jeszcze dwa przystanki (siadac mi sie juz nie oplacalo, bo zaraz mialam wysiadac), kiedy za mna przeciska sie jakas kobieta, wiec sie podsunelam do siedzenia (do grubych osob nie naleze a wrecz przeciwnie), kobiecina dalej nie dala rady przejsc, wiec powiedziala "przepraszam" wiec ja calym cialem przylgnelam doe siedzenia, tak, ze juz bardziej nie mozna bylo. Ona dalej sie przeciska i nie moze przejsc i mowi, ze ona chce wyjsc. Zaznaczam, ze to nie byly godziny szczytu a ta kobieta szla chyba z kona autobusu. Wiec ja do nie, po pary probach przemieszczania sie powiedzialam, ze mozna tez przejsc srodkowymi drzwiami, poza tym bedzie nawet blizej. To ona wtedy do mnie, zebym usiadla, bo akurat przede mna jest wolne miejsce, ktorego wczejniej nie zauwazylam, ja na to, ze nie mam ochoty. Jak ta kobieta sie nie zezlosci, jak nie zacznie sie na mnie wydzierac. W ta jatke wlazla jeszcze inna baba, ktora pozniej mnie jeszcze bardziej wkurzyla. W kazdym badz razie tamta jakos w koncu sie przecisnela, co prawda o malo nie lamiac mi kosci, ale to szczegol. Za to ta druga zaczela nadawac, ze jaie teraz dziewczyny sa, tylko o jednym mysla, ze zapraszaja do domu na noc chlopakow (przepraszam a co ma piernik do wiatraka? zaluje teraz, ze na nia nie naskoczylam, zapomnial wol jak cieleciem byl i widac sama o sobie gadala :P). Alez bylam wtedy wkurzona.

Drugim razem bylam padnieta po zajeciach, a ze to byly cwiczenia, na ktorych stoi sie nawet po pare godzin wiec nogi mi strasznie dokuczalu. Usiadlam na pierwszym siedzeniu z przodu od strony drzwi (te miejsce co prawda jest dla osob niepelnosprawnych, ale ja mam do niego prawo tak jak i inne osoby niepelnosprawne). Juz jak usiadlam to cos czulam, ze cos bedzie. Przejechalam z piec przystanow i jeszcze drugie tyle mi zostalo do dotarcia do domu, kiedy do przednich drzwi puka ktos, patrze para staruszkow -on i ona. Kobieta na kulach wiec kierowca otworzyl. Ja siedzialam przy oknie, obok mnie jakas kobieta. Parka ledwo weszla a facet ze zloscia w glosie "nie zajmuje sie miejsc dla osob niepelnosprawnych!". Ja nic nie odpowiedzialam to swoje miejsce prawne zajmuje :P Kobieta, ktora siedziala obok mnie wstala. Usiadla ta babcia o kulach. Facet spojzal na mnie i cos fuknal na temat mlodziezy (widac bylo, ze to bylo skierowane do mnie). Na to ta babcia siadajac, ze pewnie ja tez jestem osoba niepelnosprawna


A teraz napisze cos dla osob starszych: NIKT NIE MA NIEPELNOSPRAWNOSCI WYPISANEJ NA CZOLE, A TO, ZE KTOS WYGLADA NA ZDROWEGO WCALE NIE OZNACZA, ZE MUSI BYC ZDROWY!
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 19:24   #17
bird_of_paradise
Raczkowanie
 
Avatar bird_of_paradise
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 211
GG do bird_of_paradise
Dot.: babcie autobusowe :)

ojj znam takie babcie znam heh... codzienne podroze tramwajem i autobusem w dwie strony swoje robia dobre sa tez babcie, ktore wsiadaja na obcasach wysokosci 10 cm i tak im sie ciezko stoi ojj... tak mi przykro... ja tez wpuszczam tylko takie naprawde staruszki/staruszkow, jak widze taka harda babcie ktora wsiada do autobusu i tylko szuka dzikim wzrokiem miejsca to jeszcze bym jej najchetniej jezyk pokazala a ostatnio w ogole sie zcwanilam hyh... mamy nowe autobusy, w ktorych z tylu sa miejsca na dosc wysokich schodach i jak kiedys chcialam tam wpuscic pewnego bardzo pociesznego na oko starszego pana to mi podziekowal, ale powiedzial, ze on tak wysoko nie podejdzie... wiec juz chyba wiadomo jakie strategiczne miejsca zajmuje ale tez zdarzyla mi sie raz taka baaaardzo fajnka kobitka stara... miala chyba z 80 lat... mala, chuda, pomarszczona, ale taka fajna zwawa, pocieszna... weszla do autobusu, ktos jej chcial miejsca ustapic a ona sie tak fajnie usmiechela iodparla "kochaaaana, mloda jestem, postoje" sie usmiechnela i poszla taka babcia ja tez bede
__________________
http://www.warkooczyki.prv.pl/

bird_of_paradise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 19:27   #18
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: babcie autobusowe :)

Oj, mam czasem dość jazdy autobusem przez te babcie ;/. Ale na uczelnie daleko i jakbym miała iść na piechotę to bym szła z 1.5h . A jeszcze wkurzają mnie babcie, które jak jest 2-osobowe miejsce siadają od stronu "przejścia", a przy oknie jest wolne-cały autobus zapchany, a taka się przesunie, ani nikogo tam nie wpuści :/
Moja historia z "babcią": Jechałam autobusem, było lato-strasznie gorąco (!!), ja w spódnicy i w bluzeczce z dość dużym dekoltem. Autobus zbliżał się do przystanku (ja się trochę spieszyłam), więc wcześniej podeszłam do wyjścia, siedziała babcia-fajna z twarzy-taka sympatyczna i mówi do mnie: "jak Ty się ubrałaś, tak to tylko dz***i chodzą ubrane..."itd . Wkurza mnie to, bo co ona chciałą w ten sposób osiągnąć?? Wkurzyć mnie, czy co, wkońcu się pewnie już nigdy nie spotkamy...więc mogła się powstrzymać od takich komentarzy. Poza tym nie byłam jakoś wyzywająco ubrana-30 stopni w cieniu i co mam w golfie chodzić??
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 14:50   #19
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: babcie autobusowe :)

A ile razy zdarzyło mi się dostać z łokcia po plecach bo miałam pecha i stałam na drodze babcia-siedzenie. Ale to młodzi są niewychowani.
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-29, 15:13   #20
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: babcie autobusowe :)

Cytat:
Napisane przez madzik1000
A ile razy zdarzyło mi się dostać z łokcia po plecach bo miałam pecha i stałam na drodze babcia-siedzenie. Ale to młodzi są niewychowani.
Otóż to i jeszcze tak przepychając się można usłyszeć: "ach, ta dzisiejsza młodzież..." cóż, trudno, takie czasy...
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 17:51   #21
@->Goth->
Raczkowanie
 
Avatar @->Goth->
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 46
Dot.: babcie autobusowe :)

Chodzę do liceum, które znajduje się niedaleko Powązek. Często widuję więc babcie wracające z cmentarza. Raz, kiedy siedziałam w autobusie (skonana po całym dniu w szkole i z 10kg. książek) staneły obok dwie babcie i spoglądając na mnie znacząco rozmawiały o tym jaka to ta dzisiejsza młodzież niewychowana. Wstałam oczywiście i ustąpiłam miejsca, ale pani która na nim usiadła nie zagrzała długo miejsca. Po kilkunastu sekundach, rozpychając się, wstała i pognała do wyjścia. A ja stałam dalej, zastanawiając się po co było robić taką szopkę. To było moje pierwsze spotkanie z babcią, od tamtej pory toczę z nimi wojny.
Apeluję do wszystkich: o ile babcia nie wygląda na poważnie zmęczoną, nie poddawajcie się bez walki.
__________________
WIOSNA
@->Goth-> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 18:25   #22
Świderek
Raczkowanie
 
Avatar Świderek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 161
Post Dot.: babcie autobusowe :)

Ja rowniez codziennie jezdze autobusem...i czuje dokladnie to co wy dziewczyny...na dodatek jezdze na odcinku prowadzacym na plac...mozecie sobie wyobrazic co sie dzieje w autobusie...i to nie zwazajac na pore. Przykrych incydentow nie mialam jesli chodzi o klotnie. Mam za to ogromne szczescie do typu babc, ktore nie zostaly wymienione a ktore ja czesto spotykam. Sa to babcie konwersantki...czesto siadaja takie kolo mnie i opowiadaja mi albo swoj zyciorys albo jakies doznania. Jedna kiedys mi opowiedziala historie zycia jej a przede wszystkim jej siostry i jej 3 mezow..hehe dobre to bylo. Ehhh ale przyzwyczailam sie...tylko czasem jest sie tak zmeczonym ze sie nie chce wczuwac
Świderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 18:58   #23
bloody_spirit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 57
GG do bloody_spirit
Dot.: babcie autobusowe :)

heh tak czytam i czytam i smieje sie zbeznadziejnosci naszych polskich "babicek" lol one sa nie do pobicia to juz dziadki sa spokojniejsze z tym ze oni siedza przed telewizorem caly dzien i ogladaja wiadomosci tylko babki maja bardzo "odpowiedzialne zadania" pojechania na rynek i odwiedzeniu cmentarza i kosciola przynajmniej 3 razy dziennie o 7.oo lub 8.00 rano

mi sie przypomina taka sytuacja z babka w autobusie a nawet dwie

siedzi sobie chlopak przede mna w autobusie ( na koncowych fotelach ) obok niego stoi babcia trzymajac w rekach chyba ze 100 kg siaty z zyciodajna marchewka ( jakby nie mogla ich postawic na podlodze ) i wali go tymi siatami po nogach rekach, chrzaka mu nad uchem kto wie czy przypadkiem nawet go tam nie poplula ;] w koncu po 10 min chlopak sie odwraca i pyta " chce pani usiasc? " ona z pogarda popatrzyla na niego i przecedzila przez zeby ze tak a on: "to tam z przodu sa wolne miejsca" <lol> ale sie wtedy usmialam

druga sytuacja - siedze w autobusie - lato upal ja wtedy mialam noge w gipsie - od palcow do konca uda :| no i sobie siedze bo raczej stac na jednej nodze o kulach w tloku to by nie wyszlo, a tu do mnie babcia skacze ze ja taka i owaka ze nie wychowana itd. ja jej przerwalam w polowie zdania i tlumacze ze mam cala noge w gipsie a ona zebym zlamala jeszcze jedna to bede przynajmniej w domu na dupie siedziala i starsi mieliby gdzie usiasc... no normalnie rozwalila moje uczucie <lol>
bloody_spirit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 19:05   #24
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: babcie autobusowe :)

oj tak, babcie są niezłe, ja kiedyś trafiłam też na dziadka, który dzielnie zanim sama zdążyłam się podnieść z miejsca (bo z reguły ustępuję dziadkom i babciom) kazał mi zejść!
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 19:21   #25
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: babcie autobusowe :)

Cytat:
Napisane przez bloody_spirit
siedzi sobie chlopak przede mna w autobusie ( na koncowych fotelach ) obok niego stoi babcia trzymajac w rekach chyba ze 100 kg siaty z zyciodajna marchewka ( jakby nie mogla ich postawic na podlodze ) i wali go tymi siatami po nogach rekach, chrzaka mu nad uchem kto wie czy przypadkiem nawet go tam nie poplula ;] w koncu po 10 min chlopak sie odwraca i pyta " chce pani usiasc? " ona z pogarda popatrzyla na niego i przecedzila przez zeby ze tak a on: "to tam z przodu sa wolne miejsca" <lol> ale sie wtedy usmialam
też tak kiedyś zrobię .
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 20:48   #26
żaba :)
Raczkowanie
 
Avatar żaba :)
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 417
GG do żaba :)
Dot.: babcie autobusowe :)

Ja często spotykam się z tym, ze babcie jeżdżąc z wnukami puszczają je na wolne miejsca podczas gdy same stoją. Jak te dzieciaki później mają się uczyć tego żeby ustępować miejsca? Ale jeżdżąć autobusem notorycznie słyszy się :Jaka ta młodzież niewychowana! Miejsca nie ustąpi!"
żaba :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 20:49   #27
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: babcie autobusowe :)

Cytat:
Napisane przez bloody_spirit

druga sytuacja - siedze w autobusie - lato upal ja wtedy mialam noge w gipsie - od palcow do konca uda :| no i sobie siedze bo raczej stac na jednej nodze o kulach w tloku to by nie wyszlo, a tu do mnie babcia skacze ze ja taka i owaka ze nie wychowana itd. ja jej przerwalam w polowie zdania i tlumacze ze mam cala noge w gipsie a ona zebym zlamala jeszcze jedna to bede przynajmniej w domu na dupie siedziala i starsi mieliby gdzie usiasc... no normalnie rozwalila moje uczucie <lol>
no ja tez mialam taka sytuacje, ze cala noge mialam w gipsie, od czubkow palcow po pachwine, chodzilam o dwoch kulach i ta w gipsie musialam trzymac w powietrzu. Stalam przy kierowcy i sie trzymalam. Lecz gdy mialam juz wysiadac podeszla do mnie babcia, ktora siedziala przy srodkowych drzwiach i ustapila mi miejsca. Bylam w szoku. Jednym slowem sa babcie i BABCIE
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 06:56   #28
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: babcie autobusowe :)

Taa... Są babcie i BABCIE...


Pozdrawiam Wizażankę - założycielkę topiku - miło spotkać kogoś ze swoich stron
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 08:52   #29
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: babcie autobusowe :)

Cytat:
Napisane przez bird_of_paradise
ojj znam takie babcie znam heh... codzienne podroze tramwajem i autobusem w dwie strony swoje robia dobre sa tez babcie, ktore wsiadaja na obcasach wysokosci 10 cm i tak im sie ciezko stoi ojj... tak mi przykro...
tez wprowadze cenzus obcasow
babcie na obcasach - drzyjcie! !!
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 09:53   #30
Billa
Raczkowanie
 
Avatar Billa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Ostrzeszów
Wiadomości: 55
GG do Billa
Dot.: babcie autobusowe :)

ja sie jeszcze z takim zachowaniem nie spotkalam w autobusach bo mnimi nie jezdze... ale w pociagach tez tak jest :p
__________________
Oh how I wish
For soothing rain
All I wish is to dream again
My loving heart
Lost in the dark
For hope I'd give my everything


Nightwish --> Nemo
Billa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Uśmiechnij się


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-15 13:32:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.