jak to się dzieje ...do pani Grażynki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-17, 18:53   #1
Infinity
Raczkowanie
 
Avatar Infinity
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 100

jak to się dzieje ...do pani Grażynki


Moje włosy mnie osłabiają . Czasem już po prostu nie mogę wytrzymać. A oto problem.. moje włosy są mieszane lekko przetłuszczające się u nasady no i niestety końcóweczki suche, ale najgorsze jest puszenie. Ostatnio ścinałam włosy no i jak wyszłam z salonu to włosy były boskie, prościutkie, gładkie, nie odstawały..po prostu jak nie moje. Tymczasem następnego dnia w domu umyłam je, wysuszyłam suszarą no i znowu się napuszyły. Od czego to zależy, przecież używam i maseczek i odżywek i różnych specyfików, ale nigdy nie udało mi się osiągnąć takie efektu jak fryzjerkom. Czy to kwestia szamponów, balsamów a może suszarek, których używają w salonch. No bo przecież fryzjerka nie użyła żadnej pianki, ani lakieru. Juz sama nie wiem..
pzdr
Kasia
Infinity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-19, 19:06   #2
anusiabielsko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12
Re: jak to się dzieje ...do pani Grażynki

up! Mi też włoski się przetłuszczają, a nawet bardzo a końce stoja na wszystkie strony!
anusiabielsko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-19, 19:10   #3
greeneyes
Raczkowanie
 
Avatar greeneyes
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 399
Re: jak to się dzieje ...do pani Grażynki

mam ten sam problem
greeneyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-19, 19:23   #4
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: jak to się dzieje ...do pani Grażynki

Ja też mam ten sam problem. Fryzjerka prostuje mi włosy szczotką i suszarką i jest super, włoski gładkie, błyszczące, nierozwalające się. Kiedy próbuję sama w domu ułożyć włosy za pomocą szczotki i suszarki, one nadal się falują. Nie wiem.... może zależy to od mocy suszarki? A może mam dwie lewe ręce? Na pewno nie zależy to od szamponu, bo włosy zawsze myję w domu przed wizytą w salonie.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-19, 19:51   #5
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: jak to się dzieje ... moze ja powiem...

mam dokładnie ten sam problem co wy, własnie wróciłam od fryzjera i dzis pani pokazała mi produkty których uzywała do ułożenia włosó: Golldwell- specyfik w buteleczce z dozownikiem, do prostowania włosów + nabłyszczacz jakies firmy. I palce. Kazałam sobie zakupic ten nabłyszczacz (17zł), jesli to bedzie za mało, to Golldwella tez kupię (40-50zl).
Byc moze istotna jest tez suszarka, dobre sa takie podobno z jonizatorami chyba.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-19, 20:51   #6
iwonula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 25
Re: jak to się dzieje ... moze ja powiem...

moje włosy są identyczne,a jeszcze przy tej pogodzie, wyglądam jak lew. Mam ten preparat Golldwella, ale też sobie nie radzę. Poszukuje suszarko-lokówki z jak najgrubszą okrągłą szczotką, może wtedy jakoś sobie poradzę z układaniem włosów. Mam wystopniowane (wyciniowane )włosy kiedy jest wilgotno - "stawiają" się i wtedy mam na głowie trapez. Słyszałam, że pierzastych włosów nie cieniuje się na zewnątrz tylko jakoś od spodu i wtedy nie są oklapnięte i nie puszą się tak. Może pani Grażynka mogłaby mi coś powiedzieć o takim cieniowaniu.
iwonula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-19, 21:39   #7
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Re: jak to się dzieje ... moze ja powiem...

Nic na to nie poradzicie,ja rowniez tak mam,zreszta kazde wlosy pod wplywem wilgoci zaczyna sie krecic albo puszyc.Preparatu Golldwelli uzywam juz poltorej roku i jest naprawde super jezeli chodzi o prostowanie wlosow,dla lepszego efektu mozna suszyc wlosy jednoczesnie je prostujac na grubej okraglej szczotce tak jak to robia w salonach fryzjerskich.Ja osobiscie uzywam jeszcze gumy Loreala i wtedy sie lepiej ukladaja.Pani Grazynka raczej wam dzis a moze i jutro nie odpowie poniewaz ma teraz inny problem na glowie,chyba dzis mial odbyc sie pogrzeb jej babci,wiec poczekajcie kilka dni,az dojdzie troche do siebie i wtedy podciagnijcie ten watek.
Pozdrawiam
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-19, 23:06   #8
iwonula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 25
Re: jak to się dzieje ... moze ja powiem...

no fakt, zapomniałam, pewno, że poczekam. Bardzo jej współczuje.
iwonula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-21, 20:01   #9
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: jak to się dzieje ...do pani Grażynki

do Infinity : napewno fryzjerka uzyla cos do Twoich wlosow a skoro ci sluzylo to poprostu kup taki sam specyfik
do iwonuli: wszystko zalezy od tego jak barzdo sie pusza wlosy, wtedy jest potrzebne odpowiednie stzryzenie , napewno nie wskazane jest mocne strzepienie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.