Rozmiar jeansow 26x34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-19, 12:54   #1
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93

Rozmiar jeansow 26x34


Czesc dziewczyny postanowilam zalozy nowy watek na temat rozmiwrow jeansow mam rozmiae 26x34 i 170 wzrostu ale caly czas czuje ze mam troszke za duza pupe, czy ktoraz z was ma podobny rozmiar i czy jestescie zadowolone ze swojej figury
Wiem ze kazda z nas ma jakies alllleee co do swojego wygladu, jednak napiszcie jak sie czujecie z takim rozmiarem
hairka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 13:14   #2
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Rozmiar jeansow 26x34

ja mam 25/26 na 34. Z tym, ze jestem troszke nizsza, ale kupuje taka dlugosc bo nosze wysokie buty. Za duzej pupy nie mam i jestem zadowolona ze swojej figury Smieszny temat
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 13:25   #3
Christiane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
Dot.: Rozmiar jeansow 26x34

Cytat:
Napisane przez hairka Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny postanowilam zalozy nowy watek na temat rozmiwrow jeansow mam rozmiae 26x34 i 170 wzrostu ale caly czas czuje ze mam troszke za duza pupe, czy ktoraz z was ma podobny rozmiar i czy jestescie zadowolone ze swojej figury
Wiem ze kazda z nas ma jakies alllleee co do swojego wygladu, jednak napiszcie jak sie czujecie z takim rozmiarem

hmm... moze poprostu nosisz za male spodnie, ze twoja pupa wydaje ci sie duza. ja nosze 26/36(ogolnie to bardzo trudno takie spodnie mi znalezc ) mysle, ze nie mam zadnych ale, lubie swoja chudosc
Christiane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 13:32   #4
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Rozmiar jeansow 26x34

jeśli Ty czujesz, że masz za dużą pupe to ja ide się powiesić.
ja nosze 29 i jestem ze swojej pupy zadowolona
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 13:32   #5
stealingbeauty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 252
Dot.: Rozmiar jeansow 26x34

zupełnie nie rozumiem, czym się przejmujesz. To co mają powiedzieć osoby o rozmiarze np.30/34? Ja noszę dokładnie taki rozmiar jak Ty (26/34) mam 174 wzrostu, zaokrągloną pupę i jestem zadowolona ze swojego wyglądu. Bóg się tak napracował,żeby Cie stworzyć własnie taką jaką jesteś, jedyną i niepowtarzalną, a Ty masz kompleksy?
Jeśli chodzi o spodnie - konkretnie jeansy - to polecam sklep Aggi, tam są zawsze dostępne takie rozmiary i super leżą. pozdrawiam
stealingbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 13:35   #6
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Rozmiar jeansow 26x34

Cytat:
Napisane przez hairka Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny postanowilam zalozy nowy watek na temat rozmiwrow jeansow mam rozmiae 26x34 i 170 wzrostu ale caly czas czuje ze mam troszke za duza pupe, czy ktoraz z was ma podobny rozmiar i czy jestescie zadowolone ze swojej figury
Wiem ze kazda z nas ma jakies alllleee co do swojego wygladu, jednak napiszcie jak sie czujecie z takim rozmiarem
Naprawde trzeba zakladac ten sam watek na modzie i dietetyce? Odnosze wrazenie ze chcesz sie po prostu pochwalic tym rozmiarem
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 14:58   #7
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Rozmiar jeansow 26x34

jak juz powstal taki watek, to wydaje mi sie, ze powinien byc przeniesiony na plotkowe, bo z moda to nie ma nic wspolnego.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-19, 16:27   #8
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93
Dot.: Rozmiar jeansow 26x34

SORKI po prostu nie bylam pewna gdzie lepiej ten watek bedzie pasowal, po prostu chcialam uslyszec wasze opinie, a tak na marginesie to waze 59 kg i nie jestem strasznie chuda moze rzeczywiscie mam obsesje
hairka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 17:25   #9
maff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 330
Dot.: Rozmiar jeansow 26x34

stealingbeauty - na forum modowym o bogu?:O Tak na marginesie mnie rodzice zrobili, nie zaden bog.
Hairka - ciesz sie ze masz dobre geny :P Kazdy ma inna figure, wiec trudno porownywac. Mam kolezanki ktore nosza podobne rozmiary do mnie, niektore nawet wieksze,a wydaje mi sie ze maja lepsze figury. A jesli nie jestes zadowolona z pupy, to pocwicz :P
maff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 13:40   #10
stealingbeauty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 252
Dot.: Rozmiar jeansow 26x34

maff, moja wypowiedź nie jest o Bogu, a poza tym napisałam to tak po prostu, nie miałam zamiaru nikogo indoktrynować - każdy wierzy lub nie wierzy w co chce. Chciałam tylko podkreślić, że taki rozmiar oznacza raczej brak problemów z sylwetką i podałam sklep, w którym, moim zdaniem, są spodnie, które właśnie maskuja zaokrągloną pupę. Wiem, bo sama tak mam
stealingbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:59.