spalacze tłuszczu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-12, 08:20   #1
Assa_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19

spalacze tłuszczu


Cześć,
czy któraś z dziewczyn używała jakiś spalaczów tłuszczów?

Nigdy z nich nie korzystałam a chciałabym spróbować...ktoś coś poleca?
Jakieś opinie/propozycje.
Szukam czegoś co wspomoże mnie w redukcji zbędnych kilogramów podczas ćwiczeń ; -)

Profilaktycznie dodam, że tak - że wiem, że dieta też ma znaczenie
Assa_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 10:51   #2
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: spalacze tłuszczu

Kochana Daj sobie spokój ze spalaczami tłuszczu,po co się ,,truć'',lepiej postawić na zdrowe jedzonko i ruch jak najwięcej ruchu!

moja siostra schudła 40 kg tylko na zdrowej diecie,po prostu wyeliminowała niezdrowe rzeczy typu : smażone rzeczy ,panierki (do mięs itp),śmietany,majonezy,sl odycze,mączne potrawy,przestałą słodzić kawę i herbatę
zaczęła jeść więcej ryb,białego mięsa,jaj ,warzyw,trochę owoców,do tego otręby,orzechy,jogurty,na biał,poza tym piła dużo wody ,jadła 6 niewielkich posiłków w ciągu dnia.Oczywiście była też pod stała opieka lekarza tzn robiła wyniki co pół roku i wszystko super.

siostra nie ćwiczyła bo jest wielkim leniem a jak ty dołożysz ćwiczenia to będziesz miała super efekty Tylko oczywiście to musi potrwać bo chudnąc trzeba ,,zdrowo'' nie za szybko.

Na prawdę szczerze odradzam wszelkie spalacze,w dzisiejszych czasach mnóstwo chemii jest w pożywieniu po co jeszcze łykać dodatkowo jakie gó....o.
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 11:41   #3
Assa_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19
Dot.: spalacze tłuszczu

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
Kochana Daj sobie spokój ze spalaczami tłuszczu,po co się ,,truć'',lepiej postawić na zdrowe jedzonko i ruch jak najwięcej ruchu!

moja siostra schudła 40 kg tylko na zdrowej diecie,po prostu wyeliminowała niezdrowe rzeczy typu : smażone rzeczy ,panierki (do mięs itp),śmietany,majonezy,sl odycze,mączne potrawy,przestałą słodzić kawę i herbatę
zaczęła jeść więcej ryb,białego mięsa,jaj ,warzyw,trochę owoców,do tego otręby,orzechy,jogurty,na biał,poza tym piła dużo wody ,jadła 6 niewielkich posiłków w ciągu dnia.Oczywiście była też pod stała opieka lekarza tzn robiła wyniki co pół roku i wszystko super.

siostra nie ćwiczyła bo jest wielkim leniem a jak ty dołożysz ćwiczenia to będziesz miała super efekty Tylko oczywiście to musi potrwać bo chudnąc trzeba ,,zdrowo'' nie za szybko.

Na prawdę szczerze odradzam wszelkie spalacze,w dzisiejszych czasach mnóstwo chemii jest w pożywieniu po co jeszcze łykać dodatkowo jakie gó....o.



Oczywiście zgadzam się z Tobą!
W wyżej wymieniony sposób schudłam w 7 miesięcy 18 kg. Jednak od ostatnich 4 miesięcy moja waga stoi w miejscu ( pomimo regularnych treningów i w miarę sensownej diety !) Wiem, że częściowo to kwestia mięśni których mi przybyło...ale zaczyna mnie to wkurzać że teraz nie chudnę.
Stąd mój pomysł na wrzucenie jakiegoś spalacza aby to ...'ruszyc'
Assa_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 12:14   #4
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: spalacze tłuszczu

Cytat:
Napisane przez Assa_23 Pokaż wiadomość
Oczywiście zgadzam się z Tobą!
W wyżej wymieniony sposób schudłam w 7 miesięcy 18 kg. Jednak od ostatnich 4 miesięcy moja waga stoi w miejscu ( pomimo regularnych treningów i w miarę sensownej diety !) Wiem, że częściowo to kwestia mięśni których mi przybyło...ale zaczyna mnie to wkurzać że teraz nie chudnę.
Stąd mój pomysł na wrzucenie jakiegoś spalacza aby to ...'ruszyc'
Też tak miałam parę lat temu. Najpierw 10 kg w dół a potem waga stała przez .... nawet nie pamiętam ale jakieś 4 - 6 miesięcy. Tyle że centymetry spadały. Spadek wagi i dalszy spadek centymetrów spowodowała przerwa od wszystkiego. 2 - 3 tygodnie. Tylko że potem ciężko było wrócić do ćwiczeń.

Teraz też chudnę bardzo powoli ale dlatego że ostatnio u mnie dieta nie jest tak jak powinna. Spróbuj też przeanalizować dietę. Może podaj tutaj co jesz. Może czegoś nie zauważasz.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 12:50   #5
Assa_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19
Dot.: spalacze tłuszczu

Cytat:
Napisane przez Michalina83 Pokaż wiadomość
Też tak miałam parę lat temu. Najpierw 10 kg w dół a potem waga stała przez .... nawet nie pamiętam ale jakieś 4 - 6 miesięcy. Tyle że centymetry spadały. Spadek wagi i dalszy spadek centymetrów spowodowała przerwa od wszystkiego. 2 - 3 tygodnie. Tylko że potem ciężko było wrócić do ćwiczeń.

Teraz też chudnę bardzo powoli ale dlatego że ostatnio u mnie dieta nie jest tak jak powinna. Spróbuj też przeanalizować dietę. Może podaj tutaj co jesz. Może czegoś nie zauważasz.
No zdarza mi się podjadać - czego dawniej nie robiłam.
Mimo, że cały czas sobie powtarzam że wiecej tego nie zrobię to i tak to robię
Sądzę,że jakbym trochę ruszyła z tą wagą w dół to moja motywacja znacznie poprawiłaby się ; ]
Assa_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 13:18   #6
kat_rine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Dot.: spalacze tłuszczu

Dziewczyny, najważniejsza jest dieta. Te spalacze, jakie by nie były to głównie l-karnityna, zielona herbata itp. Mój tż, jak chodził na siłownię brał tzw. termogeniki, które działały jak kawa, ale same z siebie raczej nie odchudzały.
kat_rine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 14:53   #7
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: spalacze tłuszczu

Cytat:
Napisane przez Assa_23 Pokaż wiadomość
No zdarza mi się podjadać - czego dawniej nie robiłam.
Mimo, że cały czas sobie powtarzam że wiecej tego nie zrobię to i tak to robię
Sądzę,że jakbym trochę ruszyła z tą wagą w dół to moja motywacja znacznie poprawiłaby się ; ]
Mi się trudniej kontrolować przez rower, bo dużo jeżdżę czasem w rajdach i przez to mam większe zapotrzebowanie na jedzenie. Spalanie też jest większe (pewnie mięśnie) ale jak w pewnej chwili się nie skontroluje tego to można jeszcze przytyć. Dużo znajomych amatorów rowerów po prostu to olewa i właśnie bardziej tyje niż chudnie.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-12, 15:28   #8
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: spalacze tłuszczu

Spalacze mogą być dobre dla osób które mają konkretne cele sylwetkowe, chcą zejść poniżej pewnego poziomu BF, trenują, trzymają dietę ale w pewnym momencie pojawia się zastój.
Spalacz typu olimp thermo extreme (ja taki brałam) to same ziółka, kofeina i takie tam... Na pewno nie spala tłuszczu
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-12 16:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:49.