Zmiany w pokoju. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-23, 23:12   #1
Carola941
Raczkowanie
 
Avatar Carola941
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 42

Zmiany w pokoju.


Witam,
nie wiem sama co chcę, nie wiem od czego zacząć ale :
Chcę zmienić coś w swoim pokoju, kolor ściany, nie zmienię mebli, ale chcę zmienić styl pokoju. Nie chcę by rodzice dostali zawału, że chcę wyrzucić wszystko z pokoju ale... chcę coś zmienić na coś bardziej spokojnego, nie wiem jak to określić, w pierwszym załączniku będzie zdjęcie tego spokojnego 'czegoś'

Załączę zdjęcia części pokoju takie 'prosto z życia' Poradźcie mi co mogę dodać, co usunąć, zdjęcia zrobione w czasie użytkowania byście poznały mój styl bałaganu Czyli gdzie dodać, gdzie ująć. Uznałam, że nie ma sensu porządkować pokoju do zdjęć bo to nie na tym polega. Więc tak pokój jest .. nie bardzo nasłoneczniony jest w części południowej, z tamtej strony znajduje się również okno. Pokoj jest prostokątny, długość ponad 4 metry a szerokość ponad 2,5metra. koło łóżka ściana jest strasznie brudna, obsmarowana, nie wiem czym to zasłonić, może coś poradzicie, Jest jeszcze fotel... co poradzicie jak zmienić pokoj w ten 'styl' wystrój Więc zamieszczam zdjęcia i błagam o pomoc.


Pozdrawiam i błagam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9954.jpg (33,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9953.jpg (54,0 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9950.jpg (47,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9951.jpg (77,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9949.jpg (88,9 KB, 26 załadowań)
Carola941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 12:29   #2
emancypatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 56
Dot.: Zmiany w pokoju.

Może tak romantycznie?:P
Ja bym kupiła kilka świeczek. Skoro pokój nie jest nasłoneczniony to może kup jakąś fajną lampkę, hm?
Poplamiona ściana... jak jest wysoko nad łóżkiem to może jakiś obrazek zawieś. A jeśli nisko to ja bym zawiesila jakiś materiał... taki w indyjskim stylu
Możnaby też obkleić meble taką specjalną taśmą z kolorem, jeśli znudził Ci się ten co teraz masz kolor mebelków (ja tak ze swoimi zrobiłam jak nie mogłam dobrać po kolor komody ( a meble mam w pokoju zielone to kupiłam komodę drewanianą i obkleiłam ją , wygląda super)
Co by tu jeszcze.... hm.... urządź pokój według własnych zainteresowań.... może jakiś nowy plakat lub obrazek?
Jeśli oczywiście Ci rodzice pozwolą możesz zrobić takie bazgroły (napisy, rysunki, odbicie ręki, itp.) na ścianach wyrażające Ciebie
emancypatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.