Sztuka makijazu -wasze inspiracje i autorytety - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-27, 16:38   #61
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Sztuka makijazu -wasze inspiracje i autorytety

Nie ma mnie kilka dni na forum, a tu takie coś, przykro się robi jak się to czyta, ale cóż mogę poradzić, nie raz zostałam obrażona i pewnie jeszcze nie raz mnie to czeka. Ale szczytem bezczelności jest zakładanie konta o podobnym nicku do mojego, chyba komus się nudzi i zamiast święta spędzać z rodziną to wyżywa się na forum. A czy często się pokazuję to moja sprawa i nikogo to nie powinno obchodzić, robię to co mi się podoba, nikt nie będzie także pisał, że jestem za stara na rozwijanie pasji.

Szkoda słów to tyle na ten temat.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 18:12   #62
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Sztuka makijazu -wasze inspiracje i autorytety

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Nie ma mnie kilka dni na forum, a tu takie coś, przykro się robi jak się to czyta, ale cóż mogę poradzić, nie raz zostałam obrażona i pewnie jeszcze nie raz mnie to czeka. Ale szczytem bezczelności jest zakładanie konta o podobnym nicku do mojego, chyba komus się nudzi i zamiast święta spędzać z rodziną to wyżywa się na forum. A czy często się pokazuję to moja sprawa i nikogo to nie powinno obchodzić, robię to co mi się podoba, nikt nie będzie także pisał, że jestem za stara na rozwijanie pasji.

Szkoda słów to tyle na ten temat.
Ewesko, nie martw się. Nie przejmuj się jeśli Ty jesteś stara to ja już w ogóle rozsypujące się próchno.
Ktoś bardzo Ci zazdrości i pokazuje to w bardzo brzydki sposób.
Zresztą czy kogoś ostatnio nie zbanowałaś...kogoś kto pisał tą czcionką...
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-12-27 o 18:14
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 18:20   #63
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Sztuka makijazu -wasze inspiracje i autorytety

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Nie ma mnie kilka dni na forum, a tu takie coś, przykro się robi jak się to czyta, ale cóż mogę poradzić, nie raz zostałam obrażona i pewnie jeszcze nie raz mnie to czeka. Ale szczytem bezczelności jest zakładanie konta o podobnym nicku do mojego, chyba komus się nudzi i zamiast święta spędzać z rodziną to wyżywa się na forum. A czy często się pokazuję to moja sprawa i nikogo to nie powinno obchodzić, robię to co mi się podoba, nikt nie będzie także pisał, że jestem za stara na rozwijanie pasji.

Szkoda słów to tyle na ten temat.
Ewelinko, nie waż nawet przejmować się takimi durnymi komentarzami.. Wiesz doskonale, co potrafisz i z jaką przyjemnością większość z nas ogląda Twoje prace... Dla mnie byłaś i będziesz niedoścignionym wzorem do naśladowania i odkąd pamiętam MM to dla mnie właśnie Ty, Aga i kilka innych dziewczyn.. I to właśnie Was podglądałam i z Waszych dzieł czerpałam (i nadal to robię) pomysły ... I dziękuję za to ogromnie
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 11:00   #64
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Sztuka makijazu -wasze inspiracje i autorytety

Dzięki dziewczyny. Nie przejmuję się wcale obraźliwymi komentarzami wyssanymi z palca, nawet gdyby tylko jedna osoba komentowała moje makijaże to i tak warto. A najlepiej obrażać jak się jest "anonimowym".

Aga wiek nie gra roli jak się robi to co się lubi, po co później żałować, że czegoś się nie zrobiło i nie spróbowało, a co z tego wyjdzie czas pokaże
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 11:55   #65
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Sztuka makijazu -wasze inspiracje i autorytety

Pozwole sobie wlaczyc sie do dyskusji
dla mnie tez WY jestescie inspiracja, makijaze-stepy Katosu i Bukowiny ze snobki, czy jakiekolwiek inne. Moze nie mam takiej wyobrazi jak Wy, a moze sie jeszcze rozwinie - nie wiem, ale uwielbiam sie malowac i nie sadze, zebym robila cos zlego 'papugujac' Wasze makijaze albo lekko je modyfikujac
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.