Nowa fryzura? Nowy styl? Nowy makijaż? 100% zmian? Pomóżcie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-21, 17:10   #1
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040

Nowa fryzura? Nowy styl? Nowy makijaż? 100% zmian? Pomóżcie...


Witajcie

Mam nadzieję, że znalazłam idealne miejsce..

Jestem młodą mamą, 1,5 miesiąca temu rodziłam śliczną córcię Mam 22 lata.

Niestety po ciąży moja figura pozostawia wiele do życzenie Co okropnie mnie dołuje... oczywiście pracuje nad tym

Chce coś w sobie zmienić, teraz nie czuje sie w ogóle sobą... zatraciłam gdzieś swój styl, moją szafę wypełniają jeansy i t-shirty... Nie znajdziecie tam nic na czasie

Myslałam nad zmianą fryzury, może jakieś porady co do makijażu?

Nie chce być "mamuśka", jestem młoda, chce być modną mamą i żoną a kompletnie nie mam na siebie pomysłu;(

Mam 168cm wzrostu i póki co 63 kg wagi

Najbardziej zależy mi na zmianie stylu, garderoby, porady co do fryzury i makijażu.
Jestem akurat "na kupnie" kurteczki na jesień i jakiś butków. Może coś doradzicie?

Proszę pomóżcie chce odmiany

W załaczeniu zdjęcia z okresu ciąży i po ciąży.
1,2 - ciąża
3,4 - najbardziej aktualne - księżyc w pełni
5,6- okropna figura
7,8 - z wcześniejszego okresu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN4690.jpg (8,4 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN5573.jpg (76,9 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN6126.jpg (91,7 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN6129.jpg (57,2 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN6767.jpg (48,2 KB, 217 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN6769.jpg (34,6 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1724.jpg (55,4 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 106.jpg (114,2 KB, 114 załadowań)
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 17:42   #2
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Nowa fryzura? Nowy styl? Nowy makijaż? 100% zmian? Pomóżcie...

Fryzura: Może pełniejsza, asymetryczna grzywka? Kolor włosów bardzo Ci pasuje
Makijaż: Masz bardzo naturalną urodę i ładną cerę Makijaż proponuje dyskretny (lekki cień, np. beżowy, grafitowa kredka do obrysu oczu, tylko nałożona delikatnie na górze i na dole, ew. tego kolor eye liner, ale miękka kreska, cienka), usta też delikatnie, kombinuj z jasnymi odcieniami brzoskwini i różu (nie tymi cukierkowymi, tylko naturalnymi), jeśli Twoja skóra nie ma tendencji do świecenia się, wystarczy Ci dobry podkład w odcieniu skóry. Myślę, że zaszaleć możesz z różem na policzkach, tylko nie może to być zbyt nachalny odcień. Maluj kości policzkowe z tendencją w dół to ust (wydłużysz buzię). --> oczywiście musisz popróbować ale wydaje mi się, że będzie super!

Strój: Jeśli szukasz płaszcza, to nie decyduj się na czarny, wybierz coś kolorowego albo dodatki dobierz kolorowe - modne są odcienie np. maliny Proponuję płaszcz dwurzędowy, lekko przed kolano. Do tego spodnie - raczej rurki, szerokie spodnie wystające spod płaszcza źle wyglądają. Za to dopasowany dżins Super. Buty? Wiadomo, że noga lepiej wygląda w obcasie, jest masę botków, a w tym sezonie najłatwiej trafić sznurowane. Są wygodne, bo na grubym obcasie stopa jest stabilniejsza
Nie wiesz co teraz jest modne? Przejdź się po sklepach i pooglądaj manekiny Może ze swoich t-shirtów jeszcze coś fajnego wykombinujesz?
Pozdrawiam, mam nadzieję, że się do czegoś przydam
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 17:51   #3
nelly1234
Raczkowanie
 
Avatar nelly1234
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 130
Dot.: Nowa fryzura? Nowy styl? Nowy makijaż? 100% zmian? Pomóżcie...

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
Fryzura: Może pełniejsza, asymetryczna grzywka? Kolor włosów bardzo Ci pasuje
Makijaż: Masz bardzo naturalną urodę i ładną cerę Makijaż proponuje dyskretny (lekki cień, np. beżowy, grafitowa kredka do obrysu oczu, tylko nałożona delikatnie na górze i na dole, ew. tego kolor eye liner, ale miękka kreska, cienka), usta też delikatnie, kombinuj z jasnymi odcieniami brzoskwini i różu (nie tymi cukierkowymi, tylko naturalnymi), jeśli Twoja skóra nie ma tendencji do świecenia się, wystarczy Ci dobry podkład w odcieniu skóry. Myślę, że zaszaleć możesz z różem na policzkach, tylko nie może to być zbyt nachalny odcień. Maluj kości policzkowe z tendencją w dół to ust (wydłużysz buzię). --> oczywiście musisz popróbować ale wydaje mi się, że będzie super!

Strój: Jeśli szukasz płaszcza, to nie decyduj się na czarny, wybierz coś kolorowego albo dodatki dobierz kolorowe - modne są odcienie np. maliny Proponuję płaszcz dwurzędowy, lekko przed kolano. Do tego spodnie - raczej rurki, szerokie spodnie wystające spod płaszcza źle wyglądają. Za to dopasowany dżins Super. Buty? Wiadomo, że noga lepiej wygląda w obcasie, jest masę botków, a w tym sezonie najłatwiej trafić sznurowane. Są wygodne, bo na grubym obcasie stopa jest stabilniejsza
Nie wiesz co teraz jest modne? Przejdź się po sklepach i pooglądaj manekiny Może ze swoich t-shirtów jeszcze coś fajnego wykombinujesz?
Pozdrawiam, mam nadzieję, że się do czegoś przydam
nelly1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 19:29   #4
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Nowa fryzura? Nowy styl? Nowy makijaż? 100% zmian? Pomóżcie...

Stokrotek bardzo Ci dziękuje za odzew

Co do strojow, poszukuje bardziej kurteczki, podobają mi sie romaneski lub skórzane kurteczki ze stójką, tylko czy do mnie będą pasować?

No własnie i tu jest problem nawet nie mam jak wyskoczyć do CH... nie mam samochodu a autobusem z dzieckiem nie będę się tłukła...mała jest absorbująca i nawet w wózku spokojnie nie poleży więc odpada.... może doradzicie i podrzucicie jakieś "niezbędniki" tego sezonu?

pozostaje mi jedynie internet... a i na to czasu mało

Mam jeszcze pytanie jai mocniejszy/wieczorowy makijaż by do mnie pasował? wybieramy się na wesele, kolorystyka ubioru czerń/biel lub beż.
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 09:41   #5
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Nowa fryzura? Nowy styl? Nowy makijaż? 100% zmian? Pomóżcie...

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Stokrotek bardzo Ci dziękuje za odzew

Co do strojow, poszukuje bardziej kurteczki, podobają mi sie romaneski lub skórzane kurteczki ze stójką, tylko czy do mnie będą pasować?

No własnie i tu jest problem nawet nie mam jak wyskoczyć do CH... nie mam samochodu a autobusem z dzieckiem nie będę się tłukła...mała jest absorbująca i nawet w wózku spokojnie nie poleży więc odpada.... może doradzicie i podrzucicie jakieś "niezbędniki" tego sezonu?

pozostaje mi jedynie internet... a i na to czasu mało

Mam jeszcze pytanie jai mocniejszy/wieczorowy makijaż by do mnie pasował? wybieramy się na wesele, kolorystyka ubioru czerń/biel lub beż.
Chwytasz się strasznie bezpiecznych kolorów. Myślę, że powinnaś je podkolorować, np. odcieniami niebieskiego, zieleni, turkusu, delikatnymi żółtymi. Jeśli nie na samych ubraniach, to do dodatków; torebki, coś we włosach, buty. Makijaż... najbardziej uniwersalny i wciąż modny jest smooky eye, czyli rozmyte szarości (można też bawić się brązami, ale i pastelami). Makijaż dobry na każdą okazję zależnie od natężenia koloru; lżejszy-dzienny, mocniejszy-wieczorowy. Wpisz w wyszukiwarce, na pewno są tysiące filmików instruktażowych.
Co jest teraz modne? Za modą nie ma sensu ślepo podążać, lepiej wybrać rzeczy, które modne będą też na wiosnę i przyszłą jesień. Na pewno będą to marynarki (różnie skrojone, także kolorowe), botki sznurowane (myślę, że tak dobrze się sprzedają, że to moda na co najlniej kilka sezonów), spodnie w kroju rurki, mogą być z podwyższonym stanem, wciąż koszule, spódnice ścięte w tulipan (dla szczupłych i wysokich), ramoneski wciąż tak, ale coś czuję, że ich prym się powoli kończy. Obszerne swetry i poncza. Mam wrażenie, że w sklepach swetry są cieplejsze niż zimowe płaszcze. W tym sezonie podobno wzory wężowej skóry ;/ Ale to akurat nie dla mnie.
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 18:22   #6
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Nowa fryzura? Nowy styl? Nowy makijaż? 100% zmian? Pomóżcie...

Jesteś bardzo ładna . Ja na Twoim miejscu zapuściłabym nieco brwi, bo za bardzo je wyskubałaś. I podpsuje sie pod dziewczynami, co do reszty.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 18:04   #7
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: Nowa fryzura? Nowy styl? Nowy makijaż? 100% zmian? Pomóżcie...

Po pierwsze nie ma tragedii, bo ładna z Ciebie kobietka musisz się wziąść troszkę za ćwiczenia i nie tyle dietę co jakieś ograniczenia. Dziewczyny Ci już sporo doradziły, podpisuję się pod tym. A na wesele również polecam smokey eyes i youtube. Tam możesz polukać jak mniej więcej to wykonać. Te kurteczki to juz chyba przeżytek proponuję jednak płaszczyk
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.