Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4 - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-03, 20:26   #3991
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Usa
Wiadomości: 14 694
Wyślij wiadomość przez ICQ do xXBlankaXx GG do xXBlankaXx Wyślij wiadomość przez Yahoo do xXBlankaXx Send a message via Skype™ to xXBlankaXx
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Cos czuję, że to moje spanie bez majtek skończy się ciążą. Ten wędrujący preejakulat jest bardzo niebezpieczny. :-(
Poprawiłaś mi humor ! Dziękuję haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Nie od razu Rzym zbudowano - nie jakiś moderator, a moderator z tego podforum, tylko on ma taką możliwość. Lub granatowi. A żeby ktoś taki tu się pojawił, trzeba kliknąć "Zgłoś"

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

I nie odpisujcie jej - wiem, że korci Ale oto jej chodzi, żeby ktoś z nią pisał, żeby dyskusja trwała... Nie dawajmy jej tej przyjemności.
Dziękuję za informację nie wiedziałam nawet że jest taka opcja jak zgłoś a o moderatorach to akurat wiem,że kazde podforum ma swojego a nawet kilku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Verified Maidens

Edytowane przez xXBlankaXx
Czas edycji: 2017-02-03 o 20:29
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-03, 20:33   #3992
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Cos czuję, że to moje spanie bez majtek skończy się ciążą. Ten wędrujący preejakulat jest bardzo niebezpieczny. :-(
Jakoś w sierpniu byłam bez majtek na mieście. Myślisz że mogę być w ciąży? W końcu plemniki mogły latać w powietrzu?
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-03, 20:52   #3993
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Jakoś w sierpniu byłam bez majtek na mieście. Myślisz że mogę być w ciąży? W końcu plemniki mogły latać w powietrzu?
Jak można być tak bezmyślnym. Twoi rodzice też biegali po mieście bez gaci? To nie wiesz, że dlatego osobno jest damska i osobno męska toaleta, bo tam się roi od plemników? Ściągasz majtki i ciąża gotowa.
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-04, 10:56   #3994
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Jak można być tak bezmyślnym. Twoi rodzice też biegali po mieście bez gaci? To nie wiesz, że dlatego osobno jest damska i osobno męska toaleta, bo tam się roi od plemników? Ściągasz majtki i ciąża gotowa.
czasami to by wystarczyło w jakimś klubie na kanapie usiąść


Wczoraj urodziłam, ale został mi brzuch, czy to możliwe że to bliźniaki i jestem w ciąży??

(musiałam... I przy okazji się chwale )
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-04, 11:26   #3995
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
czasami to by wystarczyło w jakimś klubie na kanapie usiąść


Wczoraj urodziłam, ale został mi brzuch, czy to możliwe że to bliźniaki i jestem w ciąży??

(musiałam... I przy okazji się chwale )
Gratulacje

Drugie się zasiedziało ;-)
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 16:52   #3996
malicja1325
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Czy moge byc w ciąży?

Ponad miesiac temu zdarzyla sie pewna sytuacja ktora nie daje mi spokoju. Piescilismy sie z chlopakiem i on otarl sie swoim czlonkiem o mnie ale nie wszedl we mnie. Nie mial wtedy wytrysku i jesli to istotne, byl to moj ostatni dzien okresu. Jednak od tamtej pory nie mialam miesiaczki. Pojawily sie bole w dniach w ktorych okres powinien sie pojawic, bylo nawet lekkie plamienie ale to doslownie trwalo pol dnia, a w kolejne dni tylko bolal mnie brzuch. jakie jest ryzyko ze zaszlam w ciaze?
malicja1325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 19:28   #3997
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Czy moge byc w ciazy?

Cytat:
Napisane przez malicja1325 Pokaż wiadomość
Ponad miesiac temu zdarzyla sie pewna sytuacja ktora nie daje mi spokoju. Piescilismy sie z chlopakiem i on otarl sie swoim czlonkiem o mnie ale nie wszedl we mnie. Nie mial wtedy wytrysku i jesli to istotne, byl to moj ostatni dzien okresu. Jednak od tamtej pory nie mialam miesiaczki. Pojawily sie bole w dniach w ktorych okres powinien sie pojawic, bylo nawet lekkie plamienie ale to doslownie trwalo pol dnia, a w kolejne dni tylko bolal mnie brzuch. jakie jest ryzyko ze zaszlam w ciaze?
zadne
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-07, 19:31   #3998
Martaxdeee
Raczkowanie
 
Avatar Martaxdeee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 66
Dot.: Czy moge byc w ciazy?

nie ma takiej możliwości więc nie stresuj się i czekaj na okres
Martaxdeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 21:32   #3999
Sanbi145
Raczkowanie
 
Avatar Sanbi145
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 198
Dot.: Czy moge byc w ciazy?

Nie uprawiałaś sexu i chcesz być w ciąży? Dobre
Sanbi145 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 21:44   #4000
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy moge byc w ciazy?

Cytat:
Napisane przez Sanbi145 Pokaż wiadomość
Nie uprawiałaś sexu i chcesz być w ciąży? Dobre
Niektórzy mają fantazję
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 21:47   #4001
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Czy moge byc w ciazy?

Cytat:
Napisane przez malicja1325 Pokaż wiadomość
Ponad miesiac temu zdarzyla sie pewna sytuacja ktora nie daje mi spokoju. Piescilismy sie z chlopakiem i on otarl sie swoim czlonkiem o mnie ale nie wszedl we mnie. Nie mial wtedy wytrysku i jesli to istotne, byl to moj ostatni dzien okresu. Jednak od tamtej pory nie mialam miesiaczki. Pojawily sie bole w dniach w ktorych okres powinien sie pojawic, bylo nawet lekkie plamienie ale to doslownie trwalo pol dnia, a w kolejne dni tylko bolal mnie brzuch. jakie jest ryzyko ze zaszlam w ciaze?
Nie nakręcaj się, bo z tego stresu jeszcze bardziej Ci się opóźni

Czy ze szkół wycofano biologię i wdż?
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-07, 22:16   #4002
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Czy moge byc w ciazy?

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Nie nakręcaj się, bo z tego stresu jeszcze bardziej Ci się opóźni

Czy ze szkół wycofano biologię i wdż?
Nie wycofano,ale jest na takim poziomie, że równie dobrze mogło by nie być
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 22:29   #4003
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy moge byc w ciazy?

[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;7069116 6]Nie wycofano,ale jest na takim poziomie, że równie dobrze mogło by nie być[/QUOTE]

Co do wdż się zgodzę - przynajmniej moje takei było, ale biologia?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-07, 22:42   #4004
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Czy moge byc w ciazy?

[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;7069116 6]Nie wycofano,ale jest na takim poziomie, że równie dobrze mogło by nie być[/QUOTE]
Mimo wszystko myślę, że są na poziomie wystarczającym do tego, by nastolatek mógł zrozumieć, że otarcie członkiem to trochę za mało, by mogło dojść do zapłodnienia.

Czytałam ostatnio u Wisłockiej, że plemniki są strasznie sprytne, ale bez przesady
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 23:29   #4005
TuliPanka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 107
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Hej, przeszukalam wątek, ale nie znalazłam odpowiedzi. Do połowy listopada brałam tabletki antykoncepcyjne. Listopad - krwawienie z odstawienia. W grudniu (22.12) dostałam okres. Od tamtej pory nic. Jedyny stosunek jaki odbyłam miał miejsce 6 stycznia, w prezerwatywie. 28 stycznia wykonałam test ciążowy, wynik: negatywny. Na wtorek jestem umówiona do ginekologa z powodu braku okresu, ale strasznie się denerwuję. Czy ktoś miał taki przypadek? Czy to możliwe, że jestem w ciąży?
TuliPanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 23:34   #4006
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez TuliPanka89 Pokaż wiadomość
Hej, przeszukalam wątek, ale nie znalazłam odpowiedzi. Do połowy listopada brałam tabletki antykoncepcyjne. Listopad - krwawienie z odstawienia. W grudniu (22.12) dostałam okres. Od tamtej pory nic. Jedyny stosunek jaki odbyłam miał miejsce 6 stycznia, w prezerwatywie. 28 stycznia wykonałam test ciążowy, wynik: negatywny. Na wtorek jestem umówiona do ginekologa z powodu braku okresu, ale strasznie się denerwuję. Czy ktoś miał taki przypadek? Czy to możliwe, że jestem w ciąży?
Dieta, stres, któraś z tych rzeczy? Mało prawdopodobne, że jesteś w ciąży, skoro prezerwatywa nie została uszkodzona, a jak sama twierdzisz, wynik testu jest negatywny.
panthher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 23:36   #4007
TuliPanka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 107
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Nie zmieniłam diety, stresu też nie było. Moim zdaniem nie pękła, ale jakoś "dogłębnie" nie było to sprawdzane. Sama nie wiem, teraz od kilku dni zaczynam mieć jakieś zawroty głowy, ale możliwe, że po prostu sobie to wkręcam. Najgorzej, że gin przyjmie mnie dopiero we wtorek, ciąża dla mnie to nie tragedia, ale już naprawdę wolałabym wiedzieć :-(
TuliPanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-10, 02:24   #4008
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez TuliPanka89 Pokaż wiadomość
Nie zmieniłam diety, stresu też nie było. Moim zdaniem nie pękła, ale jakoś "dogłębnie" nie było to sprawdzane. Sama nie wiem, teraz od kilku dni zaczynam mieć jakieś zawroty głowy, ale możliwe, że po prostu sobie to wkręcam. Najgorzej, że gin przyjmie mnie dopiero we wtorek, ciąża dla mnie to nie tragedia, ale już naprawdę wolałabym wiedzieć :-(
To zrób test...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-10, 02:59   #4009
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez TuliPanka89 Pokaż wiadomość
Nie zmieniłam diety, stresu też nie było. Moim zdaniem nie pękła, ale jakoś "dogłębnie" nie było to sprawdzane. Sama nie wiem, teraz od kilku dni zaczynam mieć jakieś zawroty głowy, ale możliwe, że po prostu sobie to wkręcam. Najgorzej, że gin przyjmie mnie dopiero we wtorek, ciąża dla mnie to nie tragedia, ale już naprawdę wolałabym wiedzieć :-(
Dziwi mnie trochę to, że mimo negatywnego wyniku testu czekasz, aż ktoś tutaj napisze Ci, że nie jesteś w ciąży. Mało racjonalne jak na dorosłą kobietę.
panthher jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-10, 05:57   #4010
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez TuliPanka89 Pokaż wiadomość
Hej, przeszukalam wątek, ale nie znalazłam odpowiedzi. Do połowy listopada brałam tabletki antykoncepcyjne. Listopad - krwawienie z odstawienia. W grudniu (22.12) dostałam okres. Od tamtej pory nic. Jedyny stosunek jaki odbyłam miał miejsce 6 stycznia, w prezerwatywie. 28 stycznia wykonałam test ciążowy, wynik: negatywny. Na wtorek jestem umówiona do ginekologa z powodu braku okresu, ale strasznie się denerwuję. Czy ktoś miał taki przypadek? Czy to możliwe, że jestem w ciąży?
Nie, nie jest możliwe.
Obstawiam, że organizm Ci nie doszedł do siebie po anty i tyle.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-10, 07:11   #4011
TuliPanka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 107
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

panthher a mnie - bez złośliwości- dziwi, że specjalnie chce Ci się odpowiadać, co wnosisz do tematu wątku? Pisałam: jestem umówiona do lekarza, ale muszę czekać, denerwujące to jest. Na medycynie znam się jak kura na pieprzu, moja przygoda z nią zakończyła się w momencie, gdy jako dziecko po raz ostatni wbijałam strzykawkę w misia. Chciałam spytać kogoś, kto zna się lepiej choćby po to, by się psychicznie uspokoić.
Frezja_ , dziękuję serdecznie za merytoryczną odpowiedź. Nie wiedziałam, że coś takiego może się wydarzyć.
TuliPanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 10:03   #4012
pinkplanet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Dlaczego wprowadzacie ludzi w błąd? Na większości stron internetowych podaje się , że ciąża jest możliwa jeśli preejakulat dostanie się w okolice pochwy. Na pontonie również tak piszą. A więc czemu wy wykluczacie takie możliwości?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkplanet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 10:19   #4013
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez pinkplanet Pokaż wiadomość
Dlaczego wprowadzacie ludzi w błąd? Na większości stron internetowych podaje się , że ciąża jest możliwa jeśli preejakulat dostanie się w okolice pochwy. Na pontonie również tak piszą. A więc czemu wy wykluczacie takie możliwości?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo taka możliwość nie istnieje. Plemniki mają w cholerę daleką drogę jak znajdą się wewnątrz pochwy. Szansa na to że z "okolic pochwy" dotrą do pochwy i dalej do macicy, aż do jajeczka jest w zasadzie zerowa biorąc pod uwagę że sperma prędzej by wyschła albo została wytarta o ubranie czy pościel i plemniki umarły.

A że w internecie jest taka informacja to pewnie nawet dobrze. Lepiej taka niż żeby młodzi ludzie uprawiali seks bez zabezpieczenia i bez stresu. Lepiej żeby trochę bali się ciąży i zastanowili się czy warto. Często tu są posty dziewczyn które piszą że "wszedł tylko na chwilę" albo "włożył tylko główkę" i czy mogą być w ciąży. Lepiej napisać że nawet na chwilę i nawet tylko kawałek może skutkować ciążą, może następnym razem założą gumkę. Tak samo ze spermą w okolicach pochwy. Jeśli nie musi, to lepiej żeby się tam nie znajdowała. Nie po to zakłada się gumkę do seksu żeby potem dochodzić na wargi sromowe. Bez sensu po prostu. Po co?
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 10:31   #4014
pinkplanet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Bo taka możliwość nie istnieje. Plemniki mają w cholerę daleką drogę jak znajdą się wewnątrz pochwy. Szansa na to że z "okolic pochwy" dotrą do pochwy i dalej do macicy, aż do jajeczka jest w zasadzie zerowa biorąc pod uwagę że sperma prędzej by wyschła albo została wytarta o ubranie czy pościel i plemniki umarły.

A że w internecie jest taka informacja to pewnie nawet dobrze. Lepiej taka niż żeby młodzi ludzie uprawiali seks bez zabezpieczenia i bez stresu. Lepiej żeby trochę bali się ciąży i zastanowili się czy warto. Często tu są posty dziewczyn które piszą że "wszedł tylko na chwilę" albo "włożył tylko główkę" i czy mogą być w ciąży. Lepiej napisać że nawet na chwilę i nawet tylko kawałek może skutkować ciążą, może następnym razem założą gumkę. Tak samo ze spermą w okolicach pochwy. Jeśli nie musi, to lepiej żeby się tam nie znajdowała. Nie po to zakłada się gumkę do seksu żeby potem dochodzić na wargi sromowe. Bez sensu po prostu. Po co?
No tak ale przez to wiele osób jest zdezorientowanych. Nie wiem czy mogę uprawiać petting czy nie bo ciąży nie chcę. Ale chce być blisko z chłopakiem. Co ja mam zrobić w takiej sytuacji? Jak na każdym kroku "widać" ryzyko ciąży według internetowych ekspertów
pinkplanet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 10:35   #4015
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez pinkplanet Pokaż wiadomość
No tak ale przez to wiele osób jest zdezorientowanych. Nie wiem czy mogę uprawiać petting czy nie bo ciąży nie chcę. Ale chce być blisko z chłopakiem. Co ja mam zrobić w takiej sytuacji? Jak na każdym kroku "widać" ryzyko ciąży według internetowych ekspertów
Może po prostu trzeba dorosnąć albo się doedukować. Wtedy nie będzie trzeba panikować i szukać odpowiedzi na pewne pytania w internecie.
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 10:40   #4016
pinkplanet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Może po prostu trzeba dorosnąć albo się doedukować. Wtedy nie będzie trzeba panikować i szukać odpowiedzi na pewne pytania w internecie.
Ale gdzie się doedukować? Sprawdzałam w różnych książkach - informacje tylko o tym że plemnik musi połączyć się z komórką jajową. Pytałam o sprawdzone portale edukacyjne - powiedzieli że ponton - sprawdziłam i znajduje się informacja, że wystarczy preejakulat w okolicach pochwy.
pinkplanet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 10:43   #4017
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

gdzie ta moderacja?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 10:44   #4018
pinkplanet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
gdzie ta moderacja?
Co ja złego zrobilam?
pinkplanet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 10:45   #4019
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez pinkplanet Pokaż wiadomość
Ale gdzie się doedukować? Sprawdzałam w różnych książkach - informacje tylko o tym że plemnik musi połączyć się z komórką jajową. Pytałam o sprawdzone portale edukacyjne - powiedzieli że ponton - sprawdziłam i znajduje się informacja, że wystarczy preejakulat w okolicach pochwy.
Na pewno nie w internecie. Książki, owszem, ale nie wystarczy w tej sytuacji dowiedzieć się, jak dochodzi do zapłodnienia, ale trzeba zrozumieć całą tą otoczkę - czym są gamety, jak funkcjonują, skąd się biorą itd. Poza tym cykl płciowy. Musisz wiedzieć, co dzieje się w Twoim organizmie, to nie będziesz miała problemów z takimi pytaniami.
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 13:13   #4020
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Dziewczyny nie dyskutujcie z trollem. Jakis czas temu dostalam wiadomosc z prosba od modki, by nie odpisywac 😇.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-02 21:57:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:06.