Coś co pozwala zabić nudę i daje kase ;d - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Gry

Notka

Gry Forum gry, to przestrzeń do zabawy grami słownymi, internetowymi, łamigłówkami i wszystkim, co pozwala zabić nudę. Dołącz i baw się dobrze.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-16, 17:48   #1
emilaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 45
Send a message via Skype™ to emilaa8

Coś co pozwala zabić nudę i daje kase ;d


Kto chce pieniądze?
Masz swoje konto, ale jest dosyć ubogie w fundusze.
Chciałbyś jutro iść do kina i ufundować bilety wszystkim swoim przyjaciołom. Chciałbyś skoczyć do sklepu i kupić sobie "Wiedźmin" bez rzebrania o kasę u rodziców. Chciałbyś kupić mammie Coco Chanel No.5 pod choinkę, ale nie masz nawet na atomizer z tej serii.
I w tym momencie pojawia się s z a n s a.
Co wy na to, żeby faktycznie zmienić to wszystko, żeby mieć sporo pieniędzy, zrobić sobie dzień radości w centrum handlowym, kupić sobie wszystko na co tylko będziesz miał ochotę a do tego wynieść paczkę prezętów dla swoich przyjaciół?
Spokojnie. To n a p r a w d ę da się załatwić.
To nie jest jakieś kolejne głupie wciskanie kitu, takie jak dostajecie niezraz w spamach i tak dalej. Kąpletnie czysta i jasna sprawa, już tłumaczę. Nie sprzedawaj na allegro kolejnej przydatnej ci rzeczy. Jest lepszy sposób, niemęczący, w żaden sposób nie zobowiązujący i szybki.
Jest to biznes, który rozpoczął swoją działalność w Japonii i w niemożliwie szybkim tempie rozrósł się po całym świecie.
Musisz zainwestować 5 złotych. Tak, 5 złotych. To nie dużo - tyle co paczka chipsów.
Sprawa wygląda następująco: owe 5 złotych przelewasz na pierwsze konto z poniższej listy.
1. Nr konta: 84 1240 2526 1111 0010 1097 3258
2. Nr konta: 85 1060 0076 0000 3040 0029 1010
3. Nr konta: 88 1060 0076 0000 3020 0165 6017
4. Nr konta: 25 1020 2401 0000 0502 0229 4629
5. Nr konta: 50 1020 5558 1111 1666 2880 0020
W nazwie odbiorcy wpisujesz "xxx", to samo w adresie odbiorcy (chodzi o waszą anonimowość). Tytuł przelewu to "proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej".
Przelałeś już 5 złotych na konto znajdujące się pod numerem 1. Teraz kopiujesz listę, kasujesz konto numer jeden i zmieniasz podpunkty. To nic skąplikowanego, poprostu numer konta, który był drugi, teraz jest pierwszy, trzeci jest drugi, czwarty jest trzeci, a na miejscu piątym wpisujesz TWÓJ.
Tylko i wyłącznie trzymanie się tej zasady daje możliwość zarobienia tych pieniędzy.
Teraz zrób małą reklamę: wysyłasz cały ten tekst do innych, żeby też mieli szanse zarobić pieniądze, a żebyś Ty dostał jak największe zyski. Zasada jest taka, że wysyłamy to, do 40 osób. Jeżeli jest do dla ciebie problem, oczywiście wyślij do mniejszej grupy, ale pamiętaj, że im więcej osób to przeczyta, tym będziesz bogatszy.
Jeżeli nie masz konta w banku, załóż je! Darmowe konto w banku można zakładać ludzie w wieku od 13 lat! (PKO, mBank, etc.)
Teraz przekazuję Wam własną historię.
Wpłaciłam to 5 złotych, wcale niczego sobie obiecując, ot tak- czemu by nie spróbować?
Minęły dwa miesiące - na moim koncie znajduje się 1500 złotych. Za co? Teoretycznie za nic.
Naprawdę Was zachęcam - to najpopularniejszy sposób zarabiania pieniędzy ostatnich czasów.
Zrobiło tak już pare milionów ludzi.
Ryszard Bodler, Gdańsk - "Mam 14 lat i wziąłem udział w tym planie (rodzice założyli mi konto w tym roku). Powysyłałem maile, założyłem stronę ale potem jakoś o tym zapomniałem. Po miesiącu wszedłem na swoje konto, żeby coś sprawdzić i normalnie spadłem z krzesła. Na moim koncie było około 15000!!!! BARDZO WAM DZIĘKUJE!!!!!!"
Pozdrawiam.
__________________
wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...19#post6536019

Komu, komu TAKĄ kieckę?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=242466
.............

grejfruty, ananasy & oliwki -
emilaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Gry


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.