Pomadkomaniaczki - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-03, 22:34   #1081
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
A nie dałabyś rady trochę większych zdjęć wstawić? Kolory zapowiadają się fajnie, ale nie widzę wykończenia
Niestety nie mam już większych Skadrowałam usta i wyrzuciłam oryginalne zdjęcia.
Manhattany są idealnie matowe po wyschnięciu, Inglot też jest matowa (tyle że nie trzeba czekać na wyschnięcie). A Rimmele są połyskujące i dość mocno odbijają światło, nie lubię tego efektu
Teraz, jeśli będę kupowała jakąś szminkę, to tylko i wyłącznie totalnie matową. Tylko nie wiem z jakich firm jeszcze są? Ale takie do 20 zł raczej, bo rzadko jestem zadowolona w 100%, więc szkoda mi więcej wydawać

Edytowane przez nhung
Czas edycji: 2012-08-03 o 22:37
nhung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 22:54   #1082
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
Niestety nie mam już większych Skadrowałam usta i wyrzuciłam oryginalne zdjęcia.
Manhattany są idealnie matowe po wyschnięciu, Inglot też jest matowa (tyle że nie trzeba czekać na wyschnięcie). A Rimmele są połyskujące i dość mocno odbijają światło, nie lubię tego efektu
Teraz, jeśli będę kupowała jakąś szminkę, to tylko i wyłącznie totalnie matową. Tylko nie wiem z jakich firm jeszcze są? Ale takie do 20 zł raczej, bo rzadko jestem zadowolona w 100%, więc szkoda mi więcej wydawać
Basic!
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 23:02   #1083
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Basic!
Wydaje mi się, że Basic ma bardzo podobne odcienie co Manhattan Czyli:
- czerwony
- koralowy
- jasny róż (z Manhattanu to 56K. Basic ma jaśniejszy odcień, ale ja z moją karnacją już nie mogę używać tak jasnego różu)
- beż (?)

Ale do tego Manhattan ma jeszcze ciemny róż (mam)

Aha, i te matowe pomadki NYX właściwie też są prawie takie same :P

Edytowane przez nhung
Czas edycji: 2012-08-03 o 23:05
nhung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 23:17   #1084
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pomadkomaniaczki

NYX widziałam na zdjęciach i widziałam tam jakieś różnice. Ale to tylko na zdjęciach. Czy beż to raczej nie- one są różnie ponazywane.

Ja mam 3 kolory: czerwień, róż i taki trochę rudawy
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 23:35   #1085
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Pomadkomaniaczki

Szkoda, że nie ma więcej odcieni Z Manhattanu mam 4: ciemny róż, jasny róż i 2 odcienie beżu... czerwonych, koralowych i pomarańczowych szminek nie lubię. Przydałoby się więcej odcieni różu
W drogerii Jasmin ostatnio testowałam matowe pomadki chyba z Kobo (już nie pamiętam dokładnie), ale żaden odcień ani trochę mi się nie spodobał

Edytowane przez nhung
Czas edycji: 2012-08-03 o 23:37
nhung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 07:31   #1086
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie ma więcej odcieni Z Manhattanu mam 4: ciemny róż, jasny róż i 2 odcienie beżu... czerwonych, koralowych i pomarańczowych szminek nie lubię. Przydałoby się więcej odcieni różu
W drogerii Jasmin ostatnio testowałam matowe pomadki chyba z Kobo (już nie pamiętam dokładnie), ale żaden odcień ani trochę mi się nie spodobał
z matowych fajne są revlon mat. Mam dwa świetne kolory ale niestety moje usta nie wyglądają w nich dobrze nad czym ubolewam
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 09:32   #1087
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie ma więcej odcieni Z Manhattanu mam 4: ciemny róż, jasny róż i 2 odcienie beżu... czerwonych, koralowych i pomarańczowych szminek nie lubię. Przydałoby się więcej odcieni różu
W drogerii Jasmin ostatnio testowałam matowe pomadki chyba z Kobo (już nie pamiętam dokładnie), ale żaden odcień ani trochę mi się nie spodobał
Ja za to uwielbiam pomarańczowe i czerwone pomadki.

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
z matowych fajne są revlon mat. Mam dwa świetne kolory ale niestety moje usta nie wyglądają w nich dobrze nad czym ubolewam
A nie pomaga nakładanie na nie czegoś, np. pomadki ochronnej, czy błyszczyka?


A u mnie dziś (w końcu!) recenzja czerwonego matowego błyszczyka z basic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg basic+matowy+blyszczyk+czerwony.jpg (82,3 KB, 7 załadowań)

Edytowane przez lele
Czas edycji: 2012-08-04 o 10:02
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-04, 13:28   #1088
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Pomadkomaniaczki

To teraz pochwalę się swoim lichym zbiorem

Od lewej:

Maybelline 403 porcelaine rose pink champagne
Bourjois Docteur Glamour 10 Beige fievreux
NYX Iris
Joko bez numera
Clinique Honey Blush
NYX Thalia
Rimmel Asia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pomadki 1.jpg (63,4 KB, 25 załadowań)
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 23:16   #1089
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Pomadkomaniaczki

Wiem, że miałam postanowienie, żeby kupować już tylko matowe szminki, ale zakochałam się w Raspberry Pie Revlona Przynajmniej na swatchach wygląda pięknie.
Lillipop i Sweet Tart też wyglądają świetnie.

Czy któraś z Was kupowała już te masełka na ebayu? Są za ok. 30-32 zł (darmowa przesyłka ze Stanów).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg revlon_raspberrypie004.jpg (47,3 KB, 54 załadowań)

Edytowane przez nhung
Czas edycji: 2012-08-05 o 00:22
nhung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 09:14   #1090
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
Wiem, że miałam postanowienie, żeby kupować już tylko matowe szminki, ale zakochałam się w Raspberry Pie Revlona Przynajmniej na swatchach wygląda pięknie.
Lillipop i Sweet Tart też wyglądają świetnie.

Czy któraś z Was kupowała już te masełka na ebayu? Są za ok. 30-32 zł (darmowa przesyłka ze Stanów).
Ja mam 2 sztuki tego cudeńka do ust i jestem nimi zachwycona Mam właśnie odcień Lollipop i Sweet Tart. Są to moje ulubione produkty do ust. Ładnie nawilżają, absolutnie nie wysuszają ust, dobrze się trzymają, nie rozmazują się. Polecam Co do ich kupowania - jedną sztukę przywiózł mi mój brat z Anglii, a drugą sztukę dostałam z wymianki z wizazu. Wiem, że można je kupić w Douglasie za 39 zł. Widziałam je również na E-bay'u i Allegro, więc jest kilka miejsc, w których możesz je zakupić
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 09:43   #1091
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja mam 2 sztuki tego cudeńka do ust i jestem nimi zachwycona Mam właśnie odcień Lollipop i Sweet Tart. Są to moje ulubione produkty do ust. Ładnie nawilżają, absolutnie nie wysuszają ust, dobrze się trzymają, nie rozmazują się. Polecam Co do ich kupowania - jedną sztukę przywiózł mi mój brat z Anglii, a drugą sztukę dostałam z wymianki z wizazu. Wiem, że można je kupić w Douglasie za 39 zł. Widziałam je również na E-bay'u i Allegro, więc jest kilka miejsc, w których możesz je zakupić
W Douglasie jest chyba tylko 6 kolorów Z tych sześciu podoba mi się tylko Sweet Tart.
A na Allegro jeśli są, to za ok. 45-50 zł (i mało odcieni), więc wolałabym kupić na ebayu, tylko się trochę boję
nhung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-05, 09:56   #1092
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
A nie pomaga nakładanie na nie czegoś, np. pomadki ochronnej, czy błyszczyka?
tu chodzi o to, iż mam chyba za małe usta do mocniejszych kolorów Efekt tych pomadek bardzo mi się podoba, taka matowa plama koloru
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 13:34   #1093
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pomadkomaniaczki

Aaa, to chyba, że tak. Szkoda. A może wklepywanie palcem? Będą o wiele jaśniejsze wtedy.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 16:09   #1094
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Pomadkomaniaczki

Dziewczyny a używałyście może szminek Rimmel od Kate Moss ? Chyba dzisiaj polecę po nr 16, bo tak wszyscy wychwalają
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 16:18   #1095
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny a używałyście może szminek Rimmel od Kate Moss ? Chyba dzisiaj polecę po nr 16, bo tak wszyscy wychwalają
Ja mam 3 z tej serii i jestem z nich bardzo zadowolona. Przedwczoraj kupiłam właśnie odcień 16 i bardzo mi się podoba. Mam odcień 16, 22 i 02. Ostatnio maluję się właśnie tymi pomadkami i lubię je z dnia na dzień coraz bardziej
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 16:30   #1096
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Pomadkomaniaczki

Dziewczyny, mój aparat ma rozdzielczość poniżej przeciętnej, nie pogniewacie się jak wstawię zdjęcia zrobione na ręku, a najlepiej na białej kartce? Próbowałam na ustach, ale wszystkie wyglądają tak samo
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 21:38   #1097
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mój aparat ma rozdzielczość poniżej przeciętnej, nie pogniewacie się jak wstawię zdjęcia zrobione na ręku, a najlepiej na białej kartce? Próbowałam na ustach, ale wszystkie wyglądają tak samo
Dawaj co masz, wszystko chętnie obejrzymy.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 22:09   #1098
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Pomadkomaniaczki

Ja jutro też postaram się wstawić fotki mojej kolekcji
Nie udało mi sie kupić dziś tego Rimmelka, autobus nie przyjechał
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 22:14   #1099
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Pomadkomaniaczki

Ja mam 3 pomadki z Rimmela, są całkiem przyzwoite - że tak powiem Tylko wolę matowe.

A masełka Revlona nagle podrożały o 10 zł na ebayu To aż 33% poprzedniej ceny.
Przechodziłam wczoraj obok takiego osiedlowego sklepiku i były tam te masełka, ale tylko w 4 odcieniach, w tym Sweet Tart, które mi się podobało wcześniej. A teraz to sama już nie wiem. Strasznie ciężko mi ocenić odcień wypróbowany na dłoni. Na ustach zawsze wygląda inaczej...

Edytowane przez nhung
Czas edycji: 2012-08-10 o 22:16
nhung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 22:17   #1100
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
Ja mam 3 pomadki z Rimmela, są całkiem przyzwoite - że tak powiem Tylko wolę matowe.

A masełka Revlona nagle podrożały o 10 zł na ebayu To aż 33% poprzedniej ceny.
Patrzyłam na te masełka w D., ale jakoś kolory mi nie podpasowały i zdaje mi się, że tam jest mnóstwo brokatu. Klusiu, przekonaj mnie do jakiegoś koloru.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 22:22   #1101
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Patrzyłam na te masełka w D., ale jakoś kolory mi nie podpasowały i zdaje mi się, że tam jest mnóstwo brokatu. Klusiu, przekonaj mnie do jakiegoś koloru.
A ile odcieni było w Douglasie? Chyba tylko 6?
nhung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 22:25   #1102
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Pomadkomaniaczki

W ogóle w jakim Douglasie nie jestem to straszne braki są w tych masełkach
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 23:15   #1103
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Patrzyłam na te masełka w D., ale jakoś kolory mi nie podpasowały i zdaje mi się, że tam jest mnóstwo brokatu. Klusiu, przekonaj mnie do jakiegoś koloru.
Lollipop jest odcieniem jedynym w swoim rodzaju - łączy w sobie elegancję, zmysłowość i nutkę tajemniczości, czyli te atrybuty, którymi prawdziwa kobieta winna zachwycać i zniewalać. Ten kolor , to mieszanka zadziorności, ale i szlachetnego piękna, które drzemią w duszy każdej, prawdziwej pomadkomianaczki!
Ładniej już nie potrafię (przynajmniej dzisiaj)

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
A ile odcieni było w Douglasie? Chyba tylko 6?
W Polsce jest tylko 6 odcieni

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
W ogóle w jakim Douglasie nie jestem to straszne braki są w tych masełkach
Najlepiej jest je kupić albo na Allegro, albo na E-bay'u.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Patrzyłam na te masełka w D., ale jakoś kolory mi nie podpasowały i zdaje mi się, że tam jest mnóstwo brokatu. Klusiu, przekonaj mnie do jakiegoś koloru.
Nie ma w nich ani grama brokatu

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Chyba się jeszcze nie chwaliłam, więc zrobię to teraz - nabyłam ostatnio 2 pomadki firmy Rimmel Kate Moss - odcienie 16 i 22. 16 jest typowym, dziennym, różo - koralem. Podoba mi się, ale moje serce podbił odcień 22 Cóż to jest za czerwień, cóż to jest za odcień ,to nie macie zielonego (ani nawet różowego) pojęcia Cud, malina i orzeszki polane miodem Z nowszych nabytków, to mam jeszcze od przemiłej Wizażanki pomadkę firmy Sleek w odcieniu Coral Reef i również przypadła mi do gustu Staram się ostatnio zużywać to, co mam, ale i tak kusi mnie np. Maybelline SuperStay 10H Tint Gloss. Nie wiem czy mam go kupić, czy też nie. Co o tym myślicie?
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 23:32   #1104
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Lollipop jest odcieniem jedynym w swoim rodzaju - łączy w sobie elegancję, zmysłowość i nutkę tajemniczości, czyli te atrybuty, którymi prawdziwa kobieta winna zachwycać i zniewalać. Ten kolor , to mieszanka zadziorności, ale i szlachetnego piękna, które drzemią w duszy każdej, prawdziwej pomadkomianaczki!
Ładniej już nie potrafię (przynajmniej dzisiaj)
i jak mam teraz nie sprawdzić ich w Douglasie, no jak?


Cytat:
Chyba się jeszcze nie chwaliłam, więc zrobię to teraz - nabyłam ostatnio 2 pomadki firmy Rimmel Kate Moss - odcienie 16 i 22. 16 jest typowym, dziennym, różo - koralem. Podoba mi się, ale moje serce podbił odcień 22 Cóż to jest za czerwień, cóż to jest za odcień ,to nie macie zielonego (ani nawet różowego) pojęcia Cud, malina i orzeszki polane miodem Z nowszych nabytków, to mam jeszcze od przemiłej Wizażanki pomadkę firmy Sleek w odcieniu Coral Reef i również przypadła mi do gustu Staram się ostatnio zużywać to, co mam, ale i tak kusi mnie np. Maybelline SuperStay 10H Tint Gloss. Nie wiem czy mam go kupić, czy też nie. Co o tym myślicie?
K(l)usicielka
Czy można liczyć na swatche przy okazji? Co do Coral Reef, kręcę się wokół niej od miesięcy i sama nie wiem, jaki w rzeczywistości to kolor.
Dzisiaj testowałam sobie te trwałe błyszczyki Maybelline, na ręce toto dość trwałe, ale nie wiem, jak będą schodzić z ust- czy równomiernie? Jest jeden bardzo ładny róż, podoba mi się też taki ciemnojagodowy, ale nie będzie mi dobrze w tym kolorze. W Rossmannie jest promocja, ok. 25zł
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 23:40   #1105
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
i jak mam teraz nie sprawdzić ich w Douglasie, no jak?



K(l)usicielka
Czy można liczyć na swatche przy okazji? Co do Coral Reef, kręcę się wokół niej od miesięcy i sama nie wiem, jaki w rzeczywistości to kolor.
Dzisiaj testowałam sobie te trwałe błyszczyki Maybelline, na ręce toto dość trwałe, ale nie wiem, jak będą schodzić z ust- czy równomiernie? Jest jeden bardzo ładny róż, podoba mi się też taki ciemnojagodowy, ale nie będzie mi dobrze w tym kolorze. W Rossmannie jest promocja, ok. 25zł
Na swatche oczywiście, że można liczyć Postaram się zrobić jak najszybciej No właśnie co do tych błyszczyków z Maybelline - obawiam się, że nie będą schodziły równomiernie z ust i waham się czy wydać te 25 zł, czy nie
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 23:42   #1106
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
i jak mam teraz nie sprawdzić ich w Douglasie, no jak?



K(l)usicielka
Czy można liczyć na swatche przy okazji? Co do Coral Reef, kręcę się wokół niej od miesięcy i sama nie wiem, jaki w rzeczywistości to kolor.
Dzisiaj testowałam sobie te trwałe błyszczyki Maybelline, na ręce toto dość trwałe, ale nie wiem, jak będą schodzić z ust- czy równomiernie? Jest jeden bardzo ładny róż, podoba mi się też taki ciemnojagodowy, ale nie będzie mi dobrze w tym kolorze. W Rossmannie jest promocja, ok. 25zł

Jeśli lubisz nawilżone usta to nie polecam.. takiego rodzaju produkty wysuszają usta na wiór...
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 23:48   #1107
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
W Polsce jest tylko 6 odcieni
Eh, miałam nadzieję, że to w Hebe i mniejszych drogeriach jest 6 odcieni, a w Douglasie (jako że to taki kolos) więcej.

Edytowane przez nhung
Czas edycji: 2012-08-11 o 00:00
nhung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 10:31   #1108
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Pomadkomaniaczki

Przepraszam za słabą jakość:
od lewej:
1. Oriflame VeryMe Clickit Lip Stain odcień Red (na zdjęciu wygląda na pomarańczowy, ale to matowa czerwien na ustach),
2. Oriflame VeryMe Clickit Lip Stain odcien Raspberry,
3. Avon szminka powiększająca usta z mentolem odcień Naked truth,
4. Oriflame Visions Lip Love Stick odcien Brad,
5. Mollon Lipstick Hydro Col9or odcień 6,
6. (moja kochana faworytka, kupiłam ją tylko dlatego, że miała ją na sobie SelG na okładce Cosmo w grudniu ) Avon Lipstick odcień Apricot Mystery (edycja limitowana).

No i to tyle na razie. Skromna kolekcja, trochę aż wstyd pokazywać, miałam wprawdzie wiele pomadek, ale wszystkie były a Avonu i po dacie, wyrzuciłam je parę miesięcy temu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0208.jpg (89,7 KB, 15 załadowań)
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 12:05   #1109
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
W ogóle w jakim Douglasie nie jestem to straszne braki są w tych masełkach
hehe u mnie ich ciagle nie ma a w sumie ciekawa jestem jakie sa
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 13:01   #1110
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hehe u mnie ich ciagle nie ma a w sumie ciekawa jestem jakie sa
Ja Ci mogę odpowiedzieć na to pytanie - SĄ WSPANIAŁE:lov e:
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-08 18:26:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.