Zmarszczki pod oczami w młodym wieku... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-27, 12:41   #1
jimmys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 11

Zmarszczki pod oczami w młodym wieku...


Nie wiem, czy dobry dział. Proszę o przeniesienie w razie potrzeby.
Mam 21 lat i pojawiły się pierwsze zmarszczki na mojej skórze. Głównie chodzi o zmarszczkę w postaci pojedynczej linii pod powiekami.
Martwi mnie to ze względu na młody wiek, ale uświadomiłam sobie jak bardzo sama jestem sobie winna.
Nigdy nie przywiązywałam wagi do kosmetyków stosowanych do twarzy, robię codzienny makijaż, stosowałam różnego rodzaju specyfiki przeciwtrądzikowe i kompletnie zaniedbywałam nawilżanie, o kremach pod oczy to tylko słyszałam, demakijaż też robiłam mydłem, bo tak mi było szybciej. Stosowałam też sporo preparatów wysuszających do twarzy ze względu na tłustą cerę. Mam wrażenie że traktowałam swoją twarz gorzej niż skórę rąk, czy stóp. Po prostu dramat, sama jak o tym teraz myślę to aż brak mi słów na swoją głupotę, a teraz chyba za nią płacę.

Nie wiem teraz jak to naprawić i zapobiegać.. Czy te zmarszczki które pojawiły się w tak młodym wieku jest szansa jakoś spłycić, cokolwiek?

Jestem skołowana i w zasadzie nie wiem za co się zabrać. Bardzo proszę o polecenie jakiś produktów, olejów do twarzy, bo zależy mi na naturalnych specyfikach, ewentualnie polecenie jakiś płynów do twarzy? Wiem, że tego jest mnóstwo ale nie wiem za co się zabrać.
jimmys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 23:16   #2
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: Zmarszczki pod oczami w młodym wieku...

Bardzo polecam olej z pestek malin, bo jest bardzo lekki i szybko się wchłania. Oprócz tego super regeneruje skórę krem pod oczy Martina Gebhardt z awokado. Nie jest najtańszy, ale wart swojej ceny. Z naturalnych kremów pod oczy również te z Orientany i Sylveco są chwalone.
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 11:09   #3
tornmartin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2
Dot.: Zmarszczki pod oczami w młodym wieku...

Bardzo polecam olej z pestek malin !!
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
tornmartin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-05 12:09:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.