odchudzanie od 5 lat - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-06, 20:22   #1
xyzgirl
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 99
Unhappy

odchudzanie od 5 lat


Witam dziś zrobiło mi się bardzo smutno jak usłyszałam dużo niemiłych komplementów na temat mojej wagi!! I to od moich znajomych:1 kolega stwierdził że utyło się A 2 że nie powinnam zakładać tak obcisłych jeansów A teraz do rzeczy od 5 lat próbuję coś zrobić ze sobą chodziłam na tzw zabiegi różne kąpiele,ćwiczenia ale już po 2 mc miałam dość dziś mierzyłam moje udo i ma ono 58 cm dodam że mam 165 cm!! Po prostu jestem bezradna jak wyszczuplić te nogi??Dodam że nawet mała oponka na moim brzuchu też widnieje Na dodatek dostać spodnie na siebie to jest koszmar bo wszystkie mają wąskie uda( Proszę o poradę bo ja już nie wiem co robić a na jakieś profesjonalne zabiegi mnie nie stać!!! Z góry dziękuję!!Pozatym chciałabym zrobić niespodziankę mojemu chłopakowi który jest w wojsku aby nie musiał się wstydzić
xyzgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 20:56   #2
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: odchudzanie od 5 lat

Eghm najrozsądniejszym sposobem na sam początek będzie przejrzenie tegoż oto forum =] Naprawde znajduje się tu tyle porad ćwiczen diet...i tego wszystkiego ze na pewno po rozejrzeniu sie tutaj bedzie już miała duże rozeznanie co i jak robic =]] Ja się tutaj bardzo duzo nauczyłam i nie popełniam już tych samych błedów =]] Zajrzyj do Linkowni teraz nazwanej "Zbiorem wątków dotyczących ćwiczeń i diety" ...jeśli po przejrzeniu tego forum będziesz miała jakieś pytanie zadaj je na któryms z watków a szybko uzyskasz odpowiedz =]]
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 21:47   #3
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: odchudzanie od 5 lat

Zgadzam się z Olunią Powinnaś bez problemu znaleźć tu coś dla siebie Może spróbowałabyś dietkę 1000 - 1200 kcal i np. 3 razy w tygodniu poćwiczyć powiedzmy przez pół godzinki w domu? (na forum można znaleźć różne linki do filmów instr.). Pomyśl sobie, jak to będzie, kiedy Twój chłopak wróci z wojska (a może zamieniłby się z moim? Mój to normalnie w wojsku po uszy zakochany i na głowie staje by tam wrócić ^_^) i zobaczy Cię taką sexy i w ogóle . A może napiszesz coś więcej o sobie cio? Jakieś wymiary, lub czego dokładnie oczekujesz, co już wypróbowałaś i jakie były tege efekty? HM?
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 21:52   #4
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: odchudzanie od 5 lat

Aha... i jeszcze jedno. mam prawie identyczny wzrost jak Ty (163) i też miałam kiedyś 58 w udzie To nie aż taka tragedia Jak miaąłm 65, to wtedy zaczynało to kiepsko wyglądać Hihi. A docinkami innych się nie przejmuj! Zawsze najłatwiej wytykać wady innym zamast skupić się na swoich niedoskonałościach Jeśli będziesz wytrwała to osiągniesz co tylko zechcesz Kolega jak Cię zobaczy to mu oczy z wrażenia wylecą z orbit, a chłopak będzię "całował ślady Twoich stóp" ;D... TRZYMAM KCIUKI!! GIRL POWER! ;D
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 22:14   #5
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: odchudzanie od 5 lat

...będzie "całował śłady Twoich stóp"....pięknie powiedziane =]]]]
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 09:10   #6
eska23
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar eska23
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: kraina a 7 górami i lasami :)
Wiadomości: 314
GG do eska23
Dot.: odchudzanie od 5 lat

Cytat:
Napisane przez xyzgirl
Witam dziś zrobiło mi się bardzo smutno jak usłyszałam dużo niemiłych komplementów na temat mojej wagi!! I to od moich znajomych:1 kolega stwierdził że utyło się A 2 że nie powinnam zakładać tak obcisłych jeansów A teraz do rzeczy od 5 lat próbuję coś zrobić ze sobą chodziłam na tzw zabiegi różne kąpiele,ćwiczenia ale już po 2 mc miałam dość dziś mierzyłam moje udo i ma ono 58 cm dodam że mam 165 cm!! Po prostu jestem bezradna jak wyszczuplić te nogi??Dodam że nawet mała oponka na moim brzuchu też widnieje Na dodatek dostać spodnie na siebie to jest koszmar bo wszystkie mają wąskie uda( Proszę o poradę bo ja już nie wiem co robić a na jakieś profesjonalne zabiegi mnie nie stać!!! Z góry dziękuję!!Pozatym chciałabym zrobić niespodziankę mojemu chłopakowi który jest w wojsku aby nie musiał się wstydzić
witam, nie wiem czy to będzie pocieszenie ale ja tam mogę zabrać od Ciebie 3-4 cm w udzie i z 3 w biodrach bo mi cm z tyłka leca na łeb na szyje a tak poważnie to linkownia jest zasypana dietami - musisz odstawić słodkości i baily chlebek i jak koleżanki mówią dieta okolo 1000 kalorii - 1200 kalorii
dziennie + trening na nóżki z linkowni to 8 minut a to nie dużo i jakieś aeroby a jak facet przyjedzie z wojska zawyje jak wilk z wrażenia
eska23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 15:09   #7
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: odchudzanie od 5 lat

Olunia, cieszę się, że Ci się sformułowanie podoba No i ja myślę że tak będzie jak się Dziewuszka postara, to osiągnie co tylko zechce! A my ją wesprzemy! ! A JAK!?
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-07, 15:18   #8
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: odchudzanie od 5 lat

A jak !!! Wszystkie sie postaramy !! =]]]]
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 06:15   #9
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: odchudzanie od 5 lat

OLuNia, cóż za avatar ;D!!! WOW! SEXY
xyzgirl .... gdzież się łona podziała :< ..?
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 07:10   #10
Misi
Raczkowanie
 
Avatar Misi
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 121
Wyślij wiadomość przez ICQ do Misi GG do Misi Wyślij wiadomość przez Yahoo do Misi
Wink Dot.: odchudzanie od 5 lat

Po co sie stresowac. Najlepiej zaakceptuj siebie taka jaka jestes. A jak chlopak napewno cie kocha to chyba wie jak wygladasz nie? Dziewczyna z troche wiecej w udach i biodrach tez moze byc piekna tylko trzeba wszystkich do tego przekonac. Odpowiednie ubranie, ladny makijaz i twoja mlodosc. I usmiech na twarzy. Tak trzymac!!!!
Misi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 13:36   #11
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: odchudzanie od 5 lat

Izumi xyz wcieło gdzieś ale może wróci =]]

Misi wiadomo że chłopak kocha dziewczynke taką jaką jest ale gdy dziewczyna ulepsza się specjalnie dla swojego ukochanego to to jest piękne =]]
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-08, 13:40   #12
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: odchudzanie od 5 lat

witam Cie bardzo serdecznie
zaczne od tego ,ze straszliwy cham z tego Twojego kolegi ...
ale coz,jesli chcesz schudnac to przede wszystkim dla siebie a my Ci sie postraamy pomoc tak jak juz ktos wspomnial,poprzegladaj forum i jak cos to pytaj
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 20:19   #13
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: odchudzanie od 5 lat

XYZGIRL Widzę że jesteś online Odezwij się Śmiało no! Napisz nam coś jeszcze o sobie kochana
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.