Mój pierwszy raz, a znamy sie dopiero miesiąc... (pomóżcie!) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Pokaż wyniki sondy: Wspólny "pierwszy raz" po miesiącu znajomosci- idiotyzm czy nie?
Tak, i to duży 72 27,69%
Nie wiem 1 0,38%
nie wiem, to zależy od sytuacji 43 16,54%
Trudno powiedzieć, to zależy od wieku i dojarzałości partnerów 128 49,23%
Nie, to nie jest idiotyzm 44 16,92%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 260. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-05, 21:45   #31
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Mój pierwszy raz, a znamy sie dopiero miesiąc... (pomóżcie!)

Cytat:
Napisane przez MissHuffy Pokaż wiadomość
Jeśli kocha to poczeka, chociaż trudno mówić o miłości po miesiącu bycia razem.
Wytrzymaj jeszcze trochę chociaż z 2-3 miesiące-tylko na dobre może ci to wyjść.
Ale po co? Skoro oboje chcą, to nie jest kwestia tego, czy on poczeka, tylko że ani on, ani ona czekać nie chcą. To co, ma czekać, bo jakby się koleżanki dowiedziały, to powiedzą, że łatwa?
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 22:23   #32
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Mój pierwszy raz, a znamy sie dopiero miesiąc... (pomóżcie!)

ale cos chyba jest nie tak skoro zaklada watek i to z sonda na dodatek
swoja droga wydaje mi sie ze miesiac to nie jest jakos suuuper szybko. Zwłaszcza ze znaja sie juz rok. I nie widze sensu w czekaniu ,, bo wypada"
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 22:47   #33
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Mój pierwszy raz, a znamy sie dopiero miesiąc... (pomóżcie!)

ja też uważam że nie ma na co czekać szczegolnie, że do czegoś między Wami już dochodzi i jesteście gotowi na sex ja ze swoim niestety już ex TŻ kochaliśmy się po 3tyg bycia parą i też mielismy po 19 lat i potem bylismy ze soba 6 lat i nie wiem skąd pytanie czy wypada czy nie... będziecie się chwalić komus czy co??
zaznaczyłam ostatnią odp
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 23:57   #34
OneLoveOneHeart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 147
Dot.: Mój pierwszy raz, a znamy sie dopiero miesiąc... (pomóżcie!)

Jeżeli tego chcecie, to po co czekać ?
Nie ważne ile się jest ze sobą . Miesiąc, pół roku czy rok
Przecież to jest Wasza wspólna decyzja ^^
OneLoveOneHeart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 10:21   #35
ziaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 533
Dot.: Mój pierwszy raz, a znamy sie dopiero miesiąc... (pomóżcie!)

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
ja też uważam że nie ma na co czekać szczegolnie, że do czegoś między Wami już dochodzi i jesteście gotowi na sex ja ze swoim niestety już ex TŻ kochaliśmy się po 3tyg bycia parą i też mielismy po 19 lat i potem bylismy ze soba 6 lat i nie wiem skąd pytanie czy wypada czy nie... będziecie się chwalić komus czy co??
zaznaczyłam ostatnią odp
ja także

Cytat:
Napisane przez OneLoveOneHeart Pokaż wiadomość
Jeżeli tego chcecie, to po co czekać ?
Nie ważne ile się jest ze sobą . Miesiąc, pół roku czy rok
Przecież to jest Wasza wspólna decyzja ^^
i Wasza wspólna przyjemność

Myślę, że sonda po to, ponieważ jest ciekawa opinii, ponieważ jest ich to pierwszy raz, ponieważ jest osobą dla której spojrzenie innego człowieka ma znaczenie...
i niech lepiej na tym pozostanie i nie poddaje się wpływom innych osób.

Pozdrawiam i ponownie dużo przyjemności i relaksu
ziaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 10:22   #36
czarna porzeczka
Raczkowanie
 
Avatar czarna porzeczka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 71
Dot.: Mój pierwszy raz, a znamy sie dopiero miesiąc... (pomóżcie!)

Zapoznałam sie ze wszystkimi odpowiedziami- dzięki za wszystkie, nie rozumiem tylko uszczypliwości niektórych osób myślących, że na podstawie wyników sondy dokonam jakiejkolwiek decyzji.
Postąpie tak jak uznam za słuszne, chciałam poznać po prostu wasze opinie na ten temat - a sonda wykazała że zdania na ten temat są bardzo podzielone. Co świaczy o tym, że każdy podchodzi inaczej do tematu jakim jest seks
Na zarzuty typu, ze jestem niedojrzała i że nie wiem czego chcę mogę odpowiedzieć tylko tyle, że faktycznie może jeszcze nie dojrzałam i nie wiem czego chcę. Ale przynajmniej próbuję dojrzeć ;p
Dla mnie to jest po prostu sutuacja w ktróej z jednej strony czegoś się bardzo, a z drugiej obwawia sie, że to za wcześnie.
No i też kołącze mi się gdzieś tam po głowie myśl, wbita nie wiadomo przez kogo, ze po miesiącu znajomosći idą do łózka tylko dziewczyny łatwe :I
__________________

"- A ty kto?
- Dobra wróżka...
- Z siekierą?
- A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?"

czarna porzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 10:32   #37
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Mój pierwszy raz, a znamy sie dopiero miesiąc... (pomóżcie!)

Cytat:
Napisane przez czarna porzeczka Pokaż wiadomość
Zapoznałam sie ze wszystkimi odpowiedziami- dzięki za wszystkie, nie rozumiem tylko uszczypliwości niektórych osób myślących, że na podstawie wyników sondy dokonam jakiejkolwiek decyzji.
Postąpie tak jak uznam za słuszne, chciałam poznać po prostu wasze opinie na ten temat - a sonda wykazała że zdania na ten temat są bardzo podzielone. Co świaczy o tym, że każdy podchodzi inaczej do tematu jakim jest seks
Na zarzuty typu, ze jestem niedojrzała i że nie wiem czego chcę mogę odpowiedzieć tylko tyle, że faktycznie może jeszcze nie dojrzałam i nie wiem czego chcę. Ale przynajmniej próbuję dojrzeć ;p
Dla mnie to jest po prostu sutuacja w ktróej z jednej strony czegoś się bardzo, a z drugiej obwawia sie, że to za wcześnie.
No i też kołącze mi się gdzieś tam po głowie myśl, wbita nie wiadomo przez kogo, ze po miesiącu znajomosći idą do łózka tylko dziewczyny łatwe :I
To niech Ci ta myśl wyleci z głowy tak szybko jak wleciała bo ja się z tym twierdzeniem nie zgodzę.Jeśli oboje chcecie tego i macie 100% pewność to zróbcie to, a myśl że tak robią tylko dziewczyny łatwe jest absurdalna. Moim zdaniem dziewczyna łatwa to taka która nie będąc w związku godzi się na seks z każdym.
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 10:49   #38
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Mój pierwszy raz, a znamy sie dopiero miesiąc... (pomóżcie!)

Ja myślę że to nie jest zbyt wcześnie, tym bardziej że znacie się już rok. Tylko zadbajcie o zabezpieczenie
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 13:31   #39
andzia12323
Raczkowanie
 
Avatar andzia12323
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Onet le Château
Wiadomości: 49
GG do andzia12323
Smile Dot.: Mój pierwszy raz, a znamy sie dopiero miesiąc... (pomóżcie!)

Cytat:
Napisane przez czarna porzeczka Pokaż wiadomość
Witam wszystkie forumowiczki Mam problem i jestem ciekawa waszej opinii na jego temat.
Czy pójście z chłopakiem do łóżka po miesiącu bycia razem ( znamy się już od ponad roku, ale dopiero niedawno znacznie zacieśniliśmy naszą znajomość) jest głupie, nieodpowiedzialne i zbyt pochopne?
Oboje jesteśmy już pełnoletni ( ja mam 18, on 19 lat) ale żadne z nas jeszcze tego nie robiło.
Bardzo nam na sobie zależy, bardzo nas do siebie ciągnie, często się pieścimy, wielokrotnie poruszaliśmy tez już temat seksu i zdaje się (a raczej jest to pewne na 100%) że chcemy tego oboje (i to już zaraz!)
Pozostaje kwestia tylko tego miesiąca i pytanie: czy to jeszcze nie za wcześnie?

Skoro tego oboje chcecie, to nie ma przecież w tym nic złego
A w seksie dwojga ludzi którzy się kochają i pragną bliskości nie ma nic głupiego
Oczywiście przemyślcie jeszcze swoją decyzję, bo pierwszy raz raczej pamięta się przez całe swoje życie i fajnie jest go miło wspominać. Ale jakiej byście nie podjeli decyzji, to na pewno będzie ona słuszna))
andzia12323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 17:20   #40
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: Mój pierwszy raz, a znamy sie dopiero miesiąc... (pomóżcie!)

Hm, mając 18 lat poznałam faceta, dla którego niemal oszalałam - po 3 tygodniach znajomości daliśmy się ponieść miłosnemu uniesieniu. Nie żałuję, chociaż można było to lepiej zaplanować, rozegrać. Ale wtedy nie byłoby w tym tej magii. To był i mój i jego pierwszy raz. Zaszaleliśmy, mieliśmy na to ogromną ochotę i stało się. Nie widzę powodów żeby tego żałować
Jesteśmy razem już 2 lata.
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 15:39   #41
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mój pierwszy raz, a znamy sie dopiero miesiąc... (pomóżcie!)

Cytat:
Napisane przez czarna porzeczka Pokaż wiadomość
No i też kołącze mi się gdzieś tam po głowie myśl, wbita nie wiadomo przez kogo, ze po miesiącu znajomosći idą do łózka tylko dziewczyny łatwe :I
Takie uogólnienia są bez sensu...
Podobnie jak pytanie w sondzie - czemu od razu idiotyzm ?

Ja z moim obecnym Tż-tem poszłam do łóżka po jakiś 3 tygodniach znajomości, a tygodniu bycia razem i był to mój pierwszy raz i jakoś żadne z nas nie potraktowało tego za moją "łatwość" Tyle tylko że miałam troche więcej latek od Ciebie, więc w końcu długo na niego czekałam w każdym razie nie było momentu żebym tego żałowała ze względu na to co do niego czuje
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 20:55   #42
Lavatia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 245
Dot.: Mój pierwszy raz, a znamy sie dopiero miesiąc... (pomóżcie!)

Jeśli się kochacie to po co czekać ? Zwłaszcza, że jak sama napisałaś znacie się już długo tylko do miesiąca jesteście razem
Lavatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 21:40   #43
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: Mój pierwszy raz, a znamy sie dopiero miesiąc... (pomóżcie!)

mysle ze jesli jestescie gotowi nie ma problemu, chociaz uwazam ze to za wczesnie z jednego prostego wzgledu. Jak wiadomo zadna antykoncepcja nie daje 100% pewnosci, a po miesiacu bycia razem trudno jest powiedziec czy chcialo by sie przejsc z tym jednym człowiekiem całe zycie i w wieku 18 lat wychowywac dziecko...innych przeciwskazan nie widze jesli oboje jestescie tego pewni i chcecie to zrobic...
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 21:16   #44
Queen Doll
Rozeznanie
 
Avatar Queen Doll
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The city of Angels
Wiadomości: 944
GG do Queen Doll
Dot.: Mój pierwszy raz, a znamy sie dopiero miesiąc... (pomóżcie!)

Cytat:
Napisane przez n_omi Pokaż wiadomość
mysle ze jesli jestescie gotowi nie ma problemu, chociaz uwazam ze to za wczesnie z jednego prostego wzgledu. Jak wiadomo zadna antykoncepcja nie daje 100% pewnosci, a po miesiacu bycia razem trudno jest powiedziec czy chcialo by sie przejsc z tym jednym człowiekiem całe zycie i w wieku 18 lat wychowywac dziecko...innych przeciwskazan nie widze jesli oboje jestescie tego pewni i chcecie to zrobic...
Jeśli każdy by tak długo myślał nad skutecznością antykoncepcji i zadręczał się czy chce akurat z tą osoba przejść całe życie z która się 'prześpi' to nikt by tego nie robił . Nie można przesadzać, po to jest antykoncepcja, żeby żadnych niespodzianek typu dzidziuś nie było. Wiadomo, że żadna nie daje 100% pewności ale jeśli ktoś umiejętnie potrafi z dostępnych zabezpieczeń korzystać to nic mu się złego nie przytrafi...
Co do tematu wątku - to zależy od konkretnej pary i od tego co obie osoby czują. Mogą zrobić to po dwóch tygodniach znajomości, mogą po pół roku a mogą i po dwóch latach (takie pary też znam) i nikt nie powinien tego krytykować. Sprawa jak najbardziej indywidualna
__________________
you are never too skinny or rich.
1.06.2009 -> odchudzam się [!]
61 . 60 . 59 . 58 . 57 . 56 . 55

Edytowane przez Queen Doll
Czas edycji: 2009-06-12 o 21:18
Queen Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 21:30   #45
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: Mój pierwszy raz, a znamy sie dopiero miesiąc... (pomóżcie!)

Cytat:
Napisane przez Queen Doll Pokaż wiadomość
Jeśli każdy by tak długo myślał nad skutecznością antykoncepcji i zadręczał się czy chce akurat z tą osoba przejść całe życie z która się 'prześpi' to nikt by tego nie robił . Nie można przesadzać, po to jest antykoncepcja, żeby żadnych niespodzianek typu dzidziuś nie było. Wiadomo, że żadna nie daje 100% pewności ale jeśli ktoś umiejętnie potrafi z dostępnych zabezpieczeń korzystać to nic mu się złego nie przytrafi...
Co do tematu wątku - to zależy od konkretnej pary i od tego co obie osoby czują. Mogą zrobić to po dwóch tygodniach znajomości, mogą po pół roku a mogą i po dwóch latach (takie pary też znam) i nikt nie powinien tego krytykować. Sprawa jak najbardziej indywidualna
alez ja sie z Toba zgadzam w calej rozciaglosci. antykoncepcja uzywana umiejetnie minimalizuje ryzyko. zwrocilam tylko uwage na taka mozliwosc bo znam kilka osob ktorym mimo umiejetnej antykoncepcji noga sie powinela ale wiekszosci z nich tez poukładało sie dobrze poprostu uwazam ze trzeba myslec o wszystkim. co do seksu uwazam ze bariera jest tylko dojzalosc. i jesli taka maja w swoim wieku to czas jaki ze soba sa nie ma według mnie zadnego znaczenia.
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 22:21   #46
Queen Doll
Rozeznanie
 
Avatar Queen Doll
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The city of Angels
Wiadomości: 944
GG do Queen Doll
Dot.: Mój pierwszy raz, a znamy sie dopiero miesiąc... (pomóżcie!)

Cytat:
Napisane przez n_omi Pokaż wiadomość
alez ja sie z Toba zgadzam w calej rozciaglosci. antykoncepcja uzywana umiejetnie minimalizuje ryzyko. zwrocilam tylko uwage na taka mozliwosc bo znam kilka osob ktorym mimo umiejetnej antykoncepcji noga sie powinela ale wiekszosci z nich tez poukładało sie dobrze poprostu uwazam ze trzeba myslec o wszystkim. co do seksu uwazam ze bariera jest tylko dojzalosc. i jesli taka maja w swoim wieku to czas jaki ze soba sa nie ma według mnie zadnego znaczenia.
Ah no jesli tak to ja też się w takim razie zgadzam i to prawda, że trzeba myśleć o wszystkim bo później już może być za późno Czyli jednak się zgadzamy
Ja już jestem taka wyczulona bo wiele razy się spotykam z tym, że młode dziewczyny się 'tępi' za to, że w ogóle pomyślą o czymś takim jak współżycie. Tym bardziej, że dziewczyna ma 19 lat i w świetle prawa to odpowiada sama za siebie więc chyba jej 'wolno'.
__________________
you are never too skinny or rich.
1.06.2009 -> odchudzam się [!]
61 . 60 . 59 . 58 . 57 . 56 . 55
Queen Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:07.