nowy rok, nowa ja! ktoś mi pomoże? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-27, 13:48   #1
wioolusiaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wioolusiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z daleka;p
Wiadomości: 8 131
Lightbulb

nowy rok, nowa ja! ktoś mi pomoże? :)


cześć dziewczyny długo wahałam się czy założyć ten wątek czy nie, aż się w końcu zdecydowałam - mam nadzieję, że dobrze zrobiłam. Postanowiłam coś ze sobą zrobić tylko szczerze mówiąc, nie mam pojęcia co. Wklejam moje zdjęcia w długich i krótszych włosach. Osobiście lepiej czuję się w krótkich, bo w długich mam wrażenie, że mam taką długą i płaską twarz. Wklejam też zdjęcie sylwetki, wybaczcie, że z tyłu, ale mam tylko to, w miarą dobrze widać jak wyglądam. Mam 19 lat- w kwietniu będzie 20, przeważnie noszę spodnie i jakaś tunikę. Na co dzień używam tylko podkładu i tuszu, czasem różu. Co do koloru włosów to naturalnym jest ciemny blond-jasny brąz, ale często używam castingu loreal'a - czekolady lub jasnego brązu. Lubię się w kolorze białym, nie noszę raczej ubrań w kolorach pomarańczowym, żółtym itd. Niestety opalam się b wolno, na złoty odcień. Postanowiłam, że trzeba coś zmienić od stycznia zaczynam chodzić na fitness, postaram się b dbać o siebie Chciałabym ubierać się bardziej kobieco, podkreślać swoje atuty- mam nadzieję, że coś się znajdzie. Nie chce być 'laseczką' tylko fajną kobietką. Chciałabym się wyróżniać, ale w dobrym sensie tego słowa mam nadzieję, że pomożecie dziewczyny i jeśli Tylko będę mogła pomogę Wam, pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi
__________________
wioolusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 15:37   #2
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: nowy rok, nowa ja! ktoś mi pomoże? :)

czesc! jestes bardzo ladna dziewcztna, szczegolnie zdjecie ktore masz w awatarze jest po prostu super )) jesli chcesz cos zmienic ja bym Cie widziala w jakiejs fryzurce typu bob, ale taki dluzszy, do brody.. moglabys zmienic grzywke, ale w takiej na bok jest Ci bardzo dobrze!
pozdrawiam
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 16:09   #3
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: nowy rok, nowa ja! ktoś mi pomoże? :)

zapuszczaj ja Cie widze mniejwiecej w takich wlosach http://images.google.com/imgres?imgu...a%3DN%26um%3D1
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 20:15   #4
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: nowy rok, nowa ja! ktoś mi pomoże? :)

Jesteś bardzo ładną dziewczyną! Szczególnie mi się podobasz na pierwszych dwóch zdjęciach-i tu i tu masz ładne włosy. I wcale nie masz płaskiej twarzy, nie wymyślaj!
Masz bardzo zgrabną sylwetkę. I kobiecą i szczupłą. Jak jeszcze ją wymodelujesz na tym fitnessie, to już w ogóle będzie cud miód. Tylko że z tego co widać na zdjęciach, to bardzo mało to podkreślasz... Może jakieś małe zakupy ciuchowe? Kilka rzeczy o wyrazistym kroju lub kolorze (jakaś marynarka, bluzka, czy sukienka), plus kilka klasycznych (zgrabne ciemne dżinsy, prosty biały top, kardigan), plus ładne dodatki (wybierz to co lubisz... kolczyki, buty itd.) i już kobiece atuty są o wiele bardziej widoczne, a sama kobieta ma dużo lepszy humor
karolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 20:48   #5
tygrysekak
Rozeznanie
 
Avatar tygrysekak
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 567
Dot.: nowy rok, nowa ja! ktoś mi pomoże? :)

Śliczne masz swoje wloski, ale jestem za tym, aby je zapuscić - jak Ewa Farna byłabyś zjawiskowa!
__________________
... bo zanim zgasną resztki dnia,zanim anioły się przyśnią,zanim nasze ciała błysną ... powtórzymy wszystko
tygrysekak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 20:50   #6
diablica88
Rozeznanie
 
Avatar diablica88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 623
Dot.: nowy rok, nowa ja! ktoś mi pomoże? :)

Ja też jestem za tym żebyś jeszcze trochę zapuściła włosy. Kolor mi się podoba i wydaję mi się że do Ciebie pasuje. Mam natomiast wrażenie jak patrze na Twoje zdjęcia że włosy wiszą tak sobie smętnie bez życia. Dodałabym im trochę lekkości - może troszkę rzadsza ta grzywka na bok, włoski wycieniowane? To takie moje pomysły
diablica88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.