A moze i mnie przyda się jakaś zmiana ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-26, 21:37   #1
Whizzy
Raczkowanie
 
Avatar Whizzy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 53

A moze i mnie przyda się jakaś zmiana ?


Witam wszystkie dobre kobiety z tego forum.

Preglądam je od jakiegoś czasu, i zarejstrowałam sie dawno, Metamorfozy moim zdaniem są tu strzałem w 10 wiec i ja próbuję poradzić sie doświadczonych.

Od jakiegoś czasu chodzi za mną mała zmiana, mysle o jakiejś innej fryzurze, choć nie jestem do niczego przekonana.

Naturalny kolor moich włosów to taki średni brąz, ostatnio użylam farby na 24 mycia kolor ciemna czekolada, i tak już mi zostało( w połowie września farbowałam), odrosty sa mało widoczne, i narazie nie farbuję.
Oczy mam ciemno ciemno brązowe, brwi mam naturalnie ciemne, naturalnie szerokie i grube włoski.
no i może dodam pytania regulaminowe

1.Jak się opalasz - szybko, nawet bardzo, ale szybko moja opelenizna blednie(kilka dni, do tygodnia). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy

2. Kolor oczu - ciemne,tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, oprawa naprawdę ciemna, czarne wręcz rzęsy i czarne brwi.

3. Piegi - zdecydowany brak.

4. Cera - kolor raczej ciepły brzoskwiniowy,ale czasem bywa wręcz porcelanowa, latem jest złotawo brązowa, no róznie, naprawde ciezko mi określić. Rumienie sie raczej na różowo.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, ma złotawo-brązowe przebłyski

6. Kolor ust to naprawde nie wiem, bardzo delikatny kolor, taki czerwonawy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Nie lubie kolorów pastelowych: zółtych, zielonych, nie przepadam za brązem. Lubie biel, róż, czerń, szary tez czasem włoze, choć mam wrażenie ze smutno wyglądam.

A to moje takie zdjęcia. Z poczatku października i dzisiejsze do dowodu
Whizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 21:48   #2
natalq22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 18
Dot.: A moze i mnie przyda się jakaś zmiana ?

Wydaje mi się, ze w tym kolorze naprawde Ci ładnie ) Pasuje do Twoich oczu
natalq22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 15:37   #3
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: A moze i mnie przyda się jakaś zmiana ?

ten makijaż baardzo zmniejsza ci oczy, nie rób sobie takich kresek we wnętrzu oka, bo nie najlepiej to wygląda. masz też troche za cienkie brwi moim zdaniem przez co masz taki zdziwiony wyraz twarzy (ewentualnie tak je unosisz do zdjec ), wiec zapuściłabym je trochę. poza tym jestes sliczna dziewczyna i bardzo ci ladnie w tym kolorze wlosow. nic poza makijazem i brwiami bym nie zmieniała
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 19:52   #4
Whizzy
Raczkowanie
 
Avatar Whizzy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 53
Dot.: A moze i mnie przyda się jakaś zmiana ?

Wiem,że te kreski wewnątrz zmiejszają oko, ale bez nich czuję sie jakoś "nago". Ale dzisiaj wyjątkowo nie zrobiłam ich
Brwi nie wyglądają zbyt ciekawie kiedy są zapuszczone, ale postaram się zapuścić, ewentualnie coś czasem podrysuję jeśłi było by nierówno.

Zastanawiłam sie nad grzywką taką na skos, nosiłam taką długo( i przez to mam lekko opadające prawe oko ;/ ) ale czułam sie z nią dobrze, a ogólnie mam teraz strasznie tłuściutka twarz, i nie wiem czy moja obecna fryzura tego nie potęguje....
Whizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 22:39   #5
melily
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: A moze i mnie przyda się jakaś zmiana ?

Co do koloru włosów to zgadzam się z tym,że super w nim wyglądasz i jego bym nie zmieniała. Myślę,że fajna byłaby grzywka na skos.Maluj się tak żeby otworzyć, a nie zmniejszać oczy. używaj jasnych cieni. Faktycznie z tymi brwiami wyglądasz na zdziwioną.Uważam,że nie powinny być aż tak cienkie tym bardziej,że teraz takie nie są zbyt modne. Może trochę je zapuść,a później wyrywaj pojedyncze.Tak w ogóle to jesteś bardzo ładna
melily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.