Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-01-19, 11:12   #4411
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 6
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
O właśnie, dobrze że przypomniałaś

Ja nie przepadam za koloryzowanymi pomadkami. Jak mam ochotę na kolor to po prostu sięgam po kolorową. A na co dzień wystarcza mi ochronna, jakoś lubię naturalny kolor ust.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście fajnie, że wprowadzili pomadki, ale jak jest taka ilość do wyboru pomadek, to mogłyby się różnić czymś więcej, niż tylko zapachem, zwłaszcza, że wśród polskich producentów jest nisza w tej kwestii, taka mała dygresja.

A co do kodu rabatowego na Anwen, to jeśli ktoś kupuje pierwszy raz, to ma naliczony automatycznie rabat 10% na pierwsze zakupy, ale rabaty nie łączą się i miałam ten kłopot, że kupiłam też 2 kosmetyki Nacomi i jak wpisałam kod Anwen, to mi odjęło za kosmetyki Anwen, ale zniknął rabat na pierwsze zakupy, musiałam do nich napisać, żeby mi przywrócili rabat na Nacomi i szybko to naprawili.

Moje kosmetyczne HITY I KITY 2017 roku

Lista nietolerowanych składników w kosmetykach naturalnych
Klik
Jak przyjmować witaminę C? Klik

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2018-01-19 o 11:22
Korah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-20, 09:58   #4412
beeets
Zakorzenienie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Kupiłam w Douglas balsam do ust Douglas Naturals i jestem bardzo zadowolona. Jeśli inne kosmetyki z tej serii są tak dobre, to chętnie po nie sięgnę.
https://www.douglas.pl/Piel%C4%99gna...uctEntryPoint=

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-20, 10:04   #4413
Persefona_12
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Kupiłam w Douglas balsam do ust Douglas Naturals i jestem bardzo zadowolona. Jeśli inne kosmetyki z tej serii są tak dobre, to chętnie po nie sięgnę.
https://www.douglas.pl/Piel%C4%99gna...uctEntryPoint=
Ja miałam kilka rzeczy m in odżywkę do włosów i mi się nic od nich nie sprawdziło. W tej cenie można znaleźć lepsze kosmetyki.

Persefona_12 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-20, 10:13   #4414
chimay
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Pony Hütchen zmodyfikowali receptury swoich dezodorantów KLIK. Opakowania i ceny też lekko zmodyfikowali

Używam od 2 dni deo Ben&Anna i Schmidts i na razie jest ok. Zapachy mają dość słabe, bez porównania z intensywnością PH na początku ich używania. Ben&Anna mam limonkowy w papierowej tubie. Trochę się kruszy w trakcie aplikacji. Schmidts Ylang Ylang i nagietek jest o wiele bardziej zwarty od PH, raczej twarde, woskowate masło niż pasta, ale łatwo się nanosi.
Bardzo podoba mi się masło z granatem Dr Organic. Jest dośc ciężkie, wyraźnie wygładza, bardzo przyjemnie i delikatnie pachnie.

Moje włosy

Linki w przypadkowych słowach w moich postach nie pochodzą ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wizaż. Linki pochodzące ode mnie wstawiam pod słowem KLIK.
chimay jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 09:53   #4415
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Pony Hütchen zmodyfikowali receptury swoich dezodorantów KLIK. Opakowania i ceny też lekko zmodyfikowali
Zmodyfikowali, bo klientki narzekały na to, że deo się rozwarstwia. Zobaczymy, czy faktycznie teraz deo jest jednolite. Choć mnie to nie przeszkadzało. Mam starą wersję i wystarczy zmieszać, i jest ok.

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 23:11   #4416
_Kornelia_
Zadomowienie

Ja ma teraz porównanie pomiędzy Pony Hutchen a Schmidts i Schmidts jest dla mnie lepszą opcją, waśnie dlatego, że jest bardziej suchy i zbity. To powoduje, że nie roztapia się tak latwo jak PH. Mam wrażenie, że dzięki temu lepiej utrzymuje suchość pach.
Stary Dzisiaj, 11:43   #4417
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 6

Od dzisiaj w Biedronce Organic Shop w dobrych cenach (produkty do ciała i włosów) oraz maska Garniera ta żółta w słoiku, tylko polecam sprawdzić składy, bo nigdy nie wiadomo czy wraz z ceną, skład nie uległ zmianie

Moje kosmetyczne HITY I KITY 2017 roku

Lista nietolerowanych składników w kosmetykach naturalnych
Klik
Jak przyjmować witaminę C? Klik
Korah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 12:51   #4418
deserova
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Od dzisiaj w Biedronce Organic Shop w dobrych cenach (produkty do ciała i włosów) oraz maska Garniera ta żółta w słoiku, tylko polecam sprawdzić składy, bo nigdy nie wiadomo czy wraz z ceną, skład nie uległ zmianie
Właśnie wróciłam z biedry skuszona organic shopem. Szukajcie uważnie bo kartoniki są poupychane w randomowych miejscach. U mnie na granicy chemii i karmy dla zwierząt, pomiędzy regularnymi kosmetykami z biedry itp. Żadnych standów nie ma. U siebie znalazłam tylko musy do ciała, peelingi i odżywki. Najbardziej chciałam szampon i odżywkę do włosów ale kupiłam odżywkę i mus do ciała. Żeli pod prysznic też nie było. Podejrzewam, że wystawią później.

deserova jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości