rzadkie brwi-pytanie do Pani kosmetyczki i znawczyń tematu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-31, 10:39   #31
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: rzadkie brwi-pytanie do Pani kosmetyczki i znawczyń tematu

Cytat:
Napisane przez ewa make-up Pokaż wiadomość
Najlepszym rozwiązaniem problemu jest makijaż pernamentny

Makijaż makijazem ale czy po nim beda te brwi wygladac naturalnie?? Mam kilka kolezanek, które sie na to skusily i efekt jest odwrotny, zamiast ładnych brwi maja 2 sztuczne i brzydkie kreski nad oczyma. Tragedia!!!!!!!!!!!



Ja mam podobny problem. Mam brwi ale są bardzo jasne tak ze ich wcale nie widać. Mam włosy ciemny blond wiec te jasniutkie brwi wcale nie sa zauwazalne. Probowalam henna ale... raz ze szybko schodzi (co miesiac trzeba ponawiac) to jeszcze bardziej mi rozjaśniła moje jasniutkie wloski. Masakra!!!!!!!!!!!! A moze slyszalyscie o doczepianiu brwi? Tak jak można doczepić sztuczne rzesy to moze i mozna by bylo doczepic brwi?
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 19:17   #32
Natalle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 9
Dot.: rzadkie brwi-pytanie do Pani kosmetyczki i znawczyń tematu

Witam.
Mam podobny problem. Chodzi o to, że mam rzadkie brwi, ale widoczne i te włoski, które mam są mocne i zdrowe. Mój problem polega więc tylko na tym, ze jest ich niewiele. Dodatkowo rosną w sposób bardzo... hm.. rozproszony? Depilacja oczywiście nieco koryguje ich kształt, ale ze względu na to, że włoski są rzadkie, to mimo że ciemne nie są dobrze widoczne. Nie wiem, czy wyrażam się jasno... Po prostu depilując brwi, w końcu staje się tak, że chccąc pozostawić grubszą kreskę włosków pozostaje mi trzy na krzyż, bo wiele rosło nie tam gdzie powinny. Staram się je przyciemniać kredką i matowymi cieniami, jednak nigdy nie osiągam dobrego efektu.
Czy są jakieś zabiegi, lub kosmetyki które przyśpieszają wzrost brwi? wszelkie odżywki raczej u mnie nie skutkują, bo służą zazwyczaj odżywieniu i wzmocnieniu, a ja mam mocne włoski, tylko chciałabym je zagęścić. Czy olejek rycynowy mógłby mi pomóc (przyznam że stosowałam, ale niezbyt wytrwale), czy on również służy raczej wzmocnieniu?
__________________
Natasza imię jej...
Natalle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 10:43   #33
Mrrówcia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 506
Dot.: rzadkie brwi-pytanie do Pani kosmetyczki i znawczyń tematu

ja również mam żadkie brwi..i chodzę do kosmetyczki na hennę i mam dopasowany ołóweczek d zagęszczania
Mrrówcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 15:09   #34
Marcinoza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: rzadkie brwi-pytanie do Pani kosmetyczki i znawczyń tematu

Najlepszy sposób to makijaz pernamentny ale nie ten tradycyjny który widać na ulicy, wygląda jak namalowane 2 kreski. Ostatnio pojawił sie nowy sposób makijażu pern , gdzie maluje się każdy włosek wygląda bardzo autentycznie.W TRójmieście wykonuje go tylko jedna dermatolog,widziałam efekty bardzo ładne .Doktór nazywa sie Omernik Anna.
Marcinoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 17:51   #35
driveonecrazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 38
GG do driveonecrazy
Dot.: rzadkie brwi-pytanie do Pani kosmetyczki i znawczyń tematu

Niestety, jeżeli brwi są rzadkie to nawet olejek rycynowy nie pomoże, wzmocni jedynie włoski, ale nowych nam nie przybędzie. Tak jak już dziewczyny wspomniały najlepszym wyjściem jest makijaż permanentny. Umiejętnie zrobiony będzie na pewno pięknie wyglądał. Najważniejsze jest, aby wybrać się do dobrego specjalisty. Ew. zostaje tylko henna bądź codzienne podkreślanie brwi kredką lub cieniem.
__________________
ilovemakeup.bloog.pl - to co kocham!
driveonecrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.