Okropna fryzura, potrzebuję pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-23, 15:25   #1
ketoprom93
Raczkowanie
 
Avatar ketoprom93
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ♥Śląsk♥
Wiadomości: 40
Question

Okropna fryzura, potrzebuję pomocy!


Cześć dziewczyny! Mam problem. Okropna fryzura nie daje mi żyć. Gdy włosy są spięte wyglądam dobrze ale gdy je rozpuszczę, okropnie. Dosłownie jak Jezus- tak uważają moje koleżanki. Mam włosy za łopatki, są bardzo gęste, grube i wycieniowane. W dodatku sie kręcą, ale tak beznadziejnie, bo od połowy głowy. Nie da się ich wyprostować, bo w 10 minut są już takie same jak przed prostowaniem. Nie wiem co robić, myślałam o obcięciu ich na równo do ramion, ale co do tego nie jestem pewna bo mam okrągłą twarz i boję się, że będę grubo wyglądała. Doradźcie coś proszę!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DIGI0023.jpg (48,5 KB, 329 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg basiaaahgg.jpg (135,8 KB, 212 załadowań)
__________________
Optymiści akceptują to czego nie mogą zmienić

Bo to co najważniejsze mam w sercu, na dnie.
ketoprom93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 16:39   #2
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Okropna fryzura, potrzebuję pomocy!

Radzę Ci dwie rzeczy : albo zetnij włosy na krótko ( skoro dobzre wyglądasz ze związanymi, na pewno bedzie Ci dobrze z krótką fyzurką. Rada 2: nie walcz z tymi falami, tylko je podkreśl. Ja po umyciu kładę na mokre włosy wosk i ugniatam. Potem, w miarę jak już wysychają najkładam albo odżywkę beż spłukiwania ( włosy nie mogą być za suche!) albo jakiś żel niesklejający... Sama musisz dobrać produkt i wyczuć, kiedy go nakładać. Efekt: Piekne loczki, którymi wszyscy się zachwycają ( mam dużo dłuższe włosy od Twoich, więc i cięższe. Daltego myślę, że skoro wychodzi u mnie, to i u Ciebie bedzie dobrze). No chyba ze masz rzadkie włsy to nie radzę kręcić, bo wyjdzie mop... ;P A jak coś to ściachać na krótko, odrosną jak coś. Albo pocieniować, ale wtedy beda się bardziej kręcić ( ale łatwiej zrobisz fryzurę o której pisałam) Powodzenia!
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 23:49   #3
sara80
Raczkowanie
 
Avatar sara80
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 39
Dot.: Okropna fryzura, potrzebuję pomocy!

podpowiem ci,jeżeli będziesz chciała podkreślać ładnie fale,to nie możesz ich zostawić aby same wyschły po nałożeniu pianki czy żelu,aby mieć piękne fale a nie oklapłe włoski szybko prostujące się,trzeba je do całkowitego wysuszenia ugniatać susząc suszarką,nie zostawiać aby same doschły,podstawowa zasada do loków i fal.pozdrawiam
sara80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 17:10   #4
marlenkarr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 680
Dot.: Okropna fryzura, potrzebuję pomocy!

a ja radze Ci je wystopniowac nie cieniowac jesli beda ladnie wystopniowane zaczna sie te krotsze rowniez krecic i podniosa sie a wycieniowanie nie daje takiego ladnego efektu. i przyjmij reszte rad wizazanek bo rzeczywiscie ugniatanie przy suszeniu to je to
marlenkarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 18:38   #5
marti1022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 10
Dot.: Okropna fryzura, potrzebuję pomocy!

No co ja Ci moge podpowiedziec. Moge ci wyslac zdjecie fryzury takiej, jaka ja mam. Mam okragla twarz, ale w tej fryzurze czuje sie super. To jest sciecie wlosow na "boba" i pofarbowanie. Zamarze swoja twarz, o wole byc anonimowa ;-).

Link do zdjecia- http://img379.imageshack.us/img379/8919/12131im8.jpg

Edytowane przez marti1022
Czas edycji: 2008-08-24 o 18:41 Powód: za duze zdjecie
marti1022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 22:03   #6
marlenkarr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 680
Dot.: Okropna fryzura, potrzebuję pomocy!

oj nie nie scinaj tak bardzo włosków nie krcej niz do ramion trzeba tylko nadac im odpowiedniego kształtu i proponowałam dłuzsza grzywke na bok jesli sie zdecydujesz sciac to moze cos takiego

ja mysle ze powinas sciac włosy podobnie (moze odrobine mniej wycietych włoskow ale sporo) jak na zdjeciu pierwszym oczywiscie grzywke równiez Koniecznie trzeba je wystopniowac i dbac o loki tak jak dziewczyny wyzej pisały
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 08.jpg (29,8 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 260.jpg (43,0 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2167840.jpg (22,0 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3009192.jpg (9,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5269437.jpg (14,4 KB, 51 załadowań)
marlenkarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 12:14   #7
ketoprom93
Raczkowanie
 
Avatar ketoprom93
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ♥Śląsk♥
Wiadomości: 40
Dot.: Okropna fryzura, potrzebuję pomocy!

marlenkarr dziękuje ci bardzo;p pomogłaś mi jeszcze raz dzięki no i wam dziewczynki też. Ogólnie teraz naszło mnie coś takiego, że może tak do grudnia podhoduje te włoski o zorbie sobie fryzurkę coś w stylu Vanessy Anne Hudgens. Ta pierwsza fryzurka jest śliczna po prostu, ale jakoś nie mam przekonania do zrobienia grzywki, bo kiedyś miałam i okropnie wyglądałam[grzywka na bok była]. Ogólnie to ja mam wicherki i to jest problem bo grzywka może nie chcieć się układać. Zobaczymy, jak ktoś ma jeszcze jakieś propozycje to piszcie może jednak sie skusze na jakąś radykalną zmianę;p
__________________
Optymiści akceptują to czego nie mogą zmienić

Bo to co najważniejsze mam w sercu, na dnie.
ketoprom93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 13:37   #8
monster1999
Przyczajenie
 
Avatar monster1999
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: z kompa
Wiadomości: 1
Dot.: Okropna fryzura, potrzebuję pomocy!

moż e zetnij sobie na irokeza ja mam na przykład i taki sam miałam problem jak ty
monster1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.