Kerastase PREVENTION- Pomoże?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-14, 09:21   #1
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomości: 1 133

Kerastase PREVENTION- Pomoże??


Dziewczyny,

od pół roku mam ogromny problem z wypadającymi włosami. To efekt kuracji lekami. Spodziewałam się tego, ale chcę aby moje włosy pozostały mi chociaż w większej części na głowie. Stosowałam WAX-a- efekt zerowy, następnie ampułki aminexil z Vichy- trochę się poprawiło, ale bez rewelacji. Teraz mam zamiar kupić szampon Prevention firmy Kerastase. Z racji tego, że nie jest on najtańszy i pewnie na jednej butelce się nie skończy chciałabym się Was poradzić czy warto inwestować takie pieniądze. Czy któraś z Was miała podobny problme co ja i używała tego szamponu??

Dodam tylko, że już używałam szamponów z Kerastase (np. Oleo relax) i byłam bardzo zadowolona, z tym, że wtedy... nie wypadały mi włosy....
Karolinitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 12:59   #2
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Kerastase PREVENTION- Pomoże??

Na Twoim miejscu poczekałąbym jeszcze z zakupieniem tego nie najtańszego szamponu. Jeżeli Wax nie zadziałał spróbuj ampułek radicala, szamponów ziołowych z czarną rzepa, skrzypem etc, serii seboradin niger, szamponu pharmaceris do wypadających - są tańsze produkty od szampon Kerastase a mogą być tak samo skuteczne, więc po co przepłacać ? mam nadzieję, że chociaż odrobinę pomogłam gdyż wiem co to za udręka mieć wypadające włosy.

ten wątek może Ci się jeszcze przydać: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=390282



edit: poróbuj jeszcze naturalnych maseczek: jajko, olej rycynowy, nafta kosmetyczna i inne naturalne rzeczy moga zdziałać cuda (tylko trzeba je stosować regularnie, ok. 1x w tygodniu według mnie wystarczy)
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną


Edytowane przez Katelicious
Czas edycji: 2010-02-15 o 13:01
Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 14:14   #3
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomości: 1 133
Dot.: Kerastase PREVENTION- Pomoże??

Katelicious,
bardzo Ci dzięukję za odpowiedź. Oczywiście nie mogłam się powstrzymać i kupiłam ten szmpon razem ze sprayem do skóry głowy. Za kilka dni zaczynam kurację i zobaczymy co się bedzie działo

Jeśli nie zadziała to na pewno zastosuję się do Twoich sugestii. Najbardziej zainteresowała mnie ta nafta kosmetyczna i rycyna. czy mogłabyś mi napisac w jaki sposób mam ich używać?
Karolinitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 14:24   #4
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Kerastase PREVENTION- Pomoże??

Cytat:
Napisane przez Karolinitka Pokaż wiadomość
Katelicious,
bardzo Ci dzięukję za odpowiedź. Oczywiście nie mogłam się powstrzymać i kupiłam ten szmpon razem ze sprayem do skóry głowy. Za kilka dni zaczynam kurację i zobaczymy co się bedzie działo

Jeśli nie zadziała to na pewno zastosuję się do Twoich sugestii. Najbardziej zainteresowała mnie ta nafta kosmetyczna i rycyna. czy mogłabyś mi napisac w jaki sposób mam ich używać?
Też często nie mogę się powstrzymać przed zakupem nowych kosmetyków . A jeśli chodzi o nafte kosmetyczną i olejek rycynowy to są one bardzo, bardzo popularne na tym forum (i pewnie nie tylko tutaj). Rycyna nawilża włosy, wzmacnia je i mniej po niej wypadają, również włosy szybiej rosną dzieki niej - czas trzymania jest dowolny - od 0,5 godz. do nawet całej nocy. Nafta ma podobne właściwośći co rycyna, tyle że trzyma ją się na skórze i włosach około 15 min. przed myciem, albo jako składnik do maseczek. Poszukaj na forum, jest wiele wątków i zwolenniczek tych produktów . A nakłada się je na suche umyte włosy/suche brudne włosy/mokre włosy - wybóra należy do Ciebie, każdemu odpowiada co innego
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 14:48   #5
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomości: 1 133
Dot.: Kerastase PREVENTION- Pomoże??

Cytat:
Napisane przez Katelicious Pokaż wiadomość
Też często nie mogę się powstrzymać przed zakupem nowych kosmetyków . A jeśli chodzi o nafte kosmetyczną i olejek rycynowy to są one bardzo, bardzo popularne na tym forum (i pewnie nie tylko tutaj). Rycyna nawilża włosy, wzmacnia je i mniej po niej wypadają, również włosy szybiej rosną dzieki niej - czas trzymania jest dowolny - od 0,5 godz. do nawet całej nocy. Nafta ma podobne właściwośći co rycyna, tyle że trzyma ją się na skórze i włosach około 15 min. przed myciem, albo jako składnik do maseczek. Poszukaj na forum, jest wiele wątków i zwolenniczek tych produktów . A nakłada się je na suche umyte włosy/suche brudne włosy/mokre włosy - wybóra należy do Ciebie, każdemu odpowiada co innego
Dziękuję Ci bardzo. właśnie zauważyłam, że wszystkie tu piszecie o tej rycynie i nafcie. Ja, póki co, używałam tylko olejku rycynowego na brwi (po schrzanionym laserze). Teraz czas położyć go na włosy. No, zobaczymy, zobaczymy...
Karolinitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 15:24   #6
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Kerastase PREVENTION- Pomoże??

Nie ma za co, trzymam kciuki żeby pomogło
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 17:08   #7
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Kerastase PREVENTION- Pomoże??

Cytat:
Napisane przez Karolinitka Pokaż wiadomość
Teraz mam zamiar kupić szampon Prevention firmy Kerastase. Z racji tego, że nie jest on najtańszy i pewnie na jednej butelce się nie skończy chciałabym się Was poradzić czy warto inwestować takie pieniądze. Czy któraś z Was miała podobny problme co ja i używała tego szamponu??
ja używałam, ale tej starszej wersji fajnie oczyszczał, ale po litrowej butelce nie zauważyłam żadnych efektów i nadal wypadały lepsze efekty dawał w połączeniu z ampułkami i odżywką, ale to już spora inwestycja moim zdaniem szkoda kasy na sam szampon
Dziewczyny borykające się z wypadaniem polecają Alpecin C1 szampon +tonik a jest dużo dużo tańszy
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 13:43   #8
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomości: 1 133
Dot.: Kerastase PREVENTION- Pomoże??

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
ja używałam, ale tej starszej wersji fajnie oczyszczał, ale po litrowej butelce nie zauważyłam żadnych efektów i nadal wypadały lepsze efekty dawał w połączeniu z ampułkami i odżywką, ale to już spora inwestycja moim zdaniem szkoda kasy na sam szampon
Dziewczyny borykające się z wypadaniem polecają Alpecin C1 szampon +tonik a jest dużo dużo tańszy
Aj, powiem Ci, że ja też kupilam litrowy szampon. Używam go od tygodnia i nic. Ludze sie, ze moze to za krotko zeby bylo widac jakies efekty. Stosuje go w polaczeniu s serum w sprayu. Mam nadzieje, ze to wszystko wystarczy. Pozyjemy, zobaczymy. Dziekuje za rady. Mam nadzieje jednak, ze nie bede musiala z nich korzystac, bo Kerastase pomoze
Karolinitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.